mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1033 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 6 lis 2015, 09:10 
Cytuj  
Tczewiak - Nie ma żadnych cudów ani sprzetów doskonałych, ale z iOSem miałem problemy ze 3 razy w ciagu ~5 lat użytkowania, biorąc pod uwagę 3 telefony i ipad-a, a android dziennie bez problemu potrafił wyrobić taką normę.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 lis 2015, 14:20 
Cytuj  
Może się to wydać dziwne ale niezawodność, mała awaryjność plus długa żywotność akku w HTC spowodowało że firma jest pod kreską i ma kłopoty z dalszą działalnością.
Nawet nie wiedziałem że 40% posiadaczy ajfonów w okresie do dwóch lat wymienia go na nowszy model z powodu akku, a 30% przez rozbity ekran.

ajfony mają najsłabsze akku na rynku, tzn chodzi o ilość cykli ładowania nie o pojemność, stosuje też nawet w najnowszym modelu najbardziej nie trwały na pęknięcia materiał na szybki ekranów.

Mendol, czy te one plus x tylko na zaproszenia nadal i w jakich cenach u nas to wychodzi ?


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 lis 2015, 14:22 
Cytuj  
tylko na zaproszenie (ale chyba przez pierwszy miesiac).
z jakims express shipping (ktory rozni sie doslownie o pare dni w porownaniu do standardowego) 1278pln.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 6 lis 2015, 14:39 
Cytuj  
HTC chyba niedługo upadnie i trzeba będzie poszukać czegoś innego. BB wypuściło tel na andku, może oni zaczną robić dobre premium smartfony w końcu. Tylko po chuj ta klawiatura. Przydaje się to niewielkiej grupce fanbojów tylko.


_________________
Χ Ξ Σ

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 6 lis 2015, 14:57 
Cytuj  
embe napisał(a):
Nawet nie wiedziałem że 40% posiadaczy ajfonów w okresie do dwóch lat wymienia go na nowszy model z powodu akku, a 30% przez rozbity ekran.


Apple iPhonami zgarnia 92% zysków z całego rynku Smaftfonów. Sprzedając jedynie ~18% smartfonów ilościowo. *

http://uk.businessinsider.com/apple-92- ... ung-2015-7


Resztę zgarnia głównie Samsung, a pozostali to jakieś drobne okruszki z pańskiego stołu.




* - no prawie, bodajże chodzi o sprzedaż największych koncernów, nie brane są pod uwagę jakieś małe i średnie firmy trzaskające jakieś mało znane marki

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 6 lis 2015, 15:05 
Cytuj  
Apple ma ogromne marże, co wiadomo od dawna. Apple przypomina mi Audi. Bebechy skody w wysokiej jakości materiałach, ładnie zaprojektowane i z duża dawką marketingu.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 lis 2015, 15:29 
Cytuj  
Coś te dane chyba zwalone bo inne podają że samsung, lg, huawei, lenovo/motorola zgarniają o wiele więcej niż 8% rynku, a przecież jest cały rynek chiński gdzie rządzą ich producenci, chyba ktoś tu popłynął z tym 92%.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 6 lis 2015, 15:36 
Cytuj  
Nie zalinkowałeś to się nie wypowiem.

Zaznaczę tylko, że chodzi o zysk, a nie przychód / udział w rynku.


Oczywiście możliwe, że to stek bzdur.

Tu jakiś wykres:
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 6 lis 2015, 15:40 
Cytuj  
Przeczytajcie cały artykuł, to się dowiecie, że nie liczą tego standardowo.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 lis 2015, 15:56 
Cytuj  
Po co czytać, skoro są obrazki??? :F


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 6 lis 2015, 16:07 
Cytuj  
Czytałem i zrozumiałem jak to liczą. Tak tylko skontrowałem embe przypominając, że zysk =/= udział w rynku według domyślnego "klucza".

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 lis 2015, 16:35 
Cytuj  
ja nie napisałem o udziale tylko o zyskach, coś słabo przeliczyli te setki milionów fonów sprzedanych za 8% całej puli


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 12 lis 2015, 21:09 
Cytuj  
Wymieniłem sobie wysłużonego nexusa 7 2013 32gb LTE (niedawno dostał nawet andka 6.0) na Note 10.1 2014 LTE i jestem w chuj zadowolony.
http://www.samsung.com/pl/consumer/mobi ... 6050ZWAXEO
Ekranik marzenie, wszystko piękne, ostre, pamięci co prawda 16gb ale wrzuciłem kartę 128gb i jest na pierdołki.
Chodzi jak burza przynajmniej póki co, wiadomo to touchwiz a on lubi z czasem dostać muła.
Teraz taki hearthstone to czysta przyjemność, jednak na 7" czuć jeszcze było ten niedosyt - wiadomo człowiek bardzo szybko się przyzwyczaja do lepszego, większego.
Strony www, yt się przegląda rewelacyjnie także teraz serio już nie trzeba włączać pc do poprzeglądania prasy i innych pierdołek.
Rysik też fajna sprawa, można sobie kotki i pieski malować. :>
Do tego etui, które służy jako podstawka, przydatne jak się leży na wyrze. Ma też opcje auto blokowania poprzez zamknięcie klapki.
http://www.samsung.com/pl/consumer/mobi ... 1G2NGECSTD

tl;dr
Jak ktoś szuka fajnego tabsa 10" to z czystym sumieniem polecam note 10.1 2014.
Cenowo wychodzi jak jakiś ajpad air 2 ale akurat ios nie brałem pod uwagę.


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 13 lis 2015, 13:11 
Cytuj  
Właśnie zastanawiam się nad drugi do domu. Jak z jakością wykonania? Ma aluminiową obudowę? Widziałem ostatnio nowy Tab S, ale do iPada to nie ma startu. Gdyby nie zjebany iOS, to wziąłbym drugiego Aira, bo wykonie jest po prostu najlepsze.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 13 lis 2015, 13:14 
Cytuj  
A wiesz, że jakoś specjalnie nie macałem, bo i tak cały czas w tym etui będzie popierdalał, ale pewnie plastik "chromowany". Tak poza tym to jakość dobra, czuć że trzymasz w łapie coś solidnego a nie zabawkę jakkolwiek to może zabrzmieć w stosunku do samsunga. :D


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 13 lis 2015, 13:19 
Cytuj  
Trochę racji z etui, ale S2 był bardzo lekki, właśnie sprawiał wrażenie zabawkowości. Poza tym ma świetny spec, porządne proporcje 4:3. Fajna jeszcze jest Xperia ale cena dość wygórowana. Poszukam tego Note żeby pomacać.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2015, 12:27 
Cytuj  
Miałem kupować Nexus 9, ale się wstrzymam. Na święta pojawi się Pixel C, który ma szansę być dla mnie urządzeniem idealnym. Czysty Android plus jakość wykonania na poziomie Apple. Do tego 500$. Żeby tylko bateria była dobra. No i pewnie problem z dostępnością w Polsce będzie. :/


_________________
Χ Ξ Σ

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 23 lis 2015, 11:14 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Miałem kupować Nexus 9, ale się wstrzymam. Na święta pojawi się Pixel C, który ma szansę być dla mnie urządzeniem idealnym. Czysty Android plus jakość wykonania na poziomie Apple. Do tego 500$. Żeby tylko bateria była dobra. No i pewnie problem z dostępnością w Polsce będzie. :/


Dość drogi jest i do tego klawiatura to dodatkowe 600 zł


_________________
Turbot

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 23 lis 2015, 14:00 
Cytuj  
Ja akurat klawy nie potrzebuję, a co do ceny to na poziomie iPada, z tym że Apple daje tylko 16GB za 500$. Z resztą żonie się popsuł iPad i musiał iść do naprawy, więc potrzebowałem na szybko nowego. Kupiłem Air2 i jestem zajebiśćie zadowolony. O ile na telefonie jak dla mnie tylko Android, to do zabawy na tablecie iOS jest spoko. W 9.1 dla Air2 2 dodali multitasking, na co długo czekałem, jest adblock do Safari. Wykonanie jak zawsze bez zarzutu i daleko przed konkurencją. Byle nie było takich problemów ze stabilnością jak przy iOS 8.


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 23 lis 2015, 17:30 
Cytuj  
serio torbis narzekanie na stabilnosc iOS-a to jak bredzenie o chujowym przyspieszeniu w F1. Ja rozumiem, ze nie ma sprzetow calkowicie niezawodnych i w 100% stabilnych, ale nie porownasz iOSa do konkurencji.
Taki typ hejtera - uzywa, bo produkt konkurencji jest jeszcze slabszy, ale wytknie kazda pierdole mimo tego ze u konkurencji to juz wcale nie jest pierdola tylko standard.
Uzywam ipada 3 od momentu premiery i raz mialem problem z dzwiekiem - nie moglem go wlaczyc, musialem posilkowac sie netem by znalezc rozwiazanie, oprocz tego do tej pory sprzet calkowicie stabilny i niezawodny.
Jak dziewczynka - uzywalem, znow uzywam, ale generalnie to mi sie nie podoba, nastepnym razem kupie cos innego. Od kilku lat ta sama spiewka... Kup w koncu to cos innego i skoncz smucic.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1033 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.