mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1033 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 23 lis 2015, 17:39 
Cytuj  
Co ty znów pierdolisz? Napisałem, że iPad jest zasadniczo bezkonkurencyjny jeśli chodzi o tablety, jestem bardzo zadowolony z Air 2, a ty coś znów o hejterach. Z iOS 8 były problemy, crashe aplikacji i to nie tylko u mnie, ale sporo portali od gadżetów o tym pisało. Weź zdejmij te klapki z oczu w końcu. Nowy Air 2 też czasem dostaje czkawki przy otwieraniu aplikacji, tylko w twoim umyśle to sprzęt idealny. Androida na HTC 8 mam 1.5 roku i NIGDY nie miałem crasha aplikacji i działa szybciej niż iPad. Jak wyjdzie Pixel i będzie zdecydowanie lepszy to się przesiądę, ale na razie nie ma lepszego tabletu niż Air 2, ale iOS nie był nigdy doskonały. Android jest dzisiaj lepiej zaprojektowanym, pozwalającym na więcej i na dobrym urządzeniu szybszym i stabilniejszym systemem. iOS jest fajny do przeglądania stronek, oglądania youtuba i grania w gierki. I po to go kupiłem.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 lis 2015, 20:33 
Cytuj  
Po prostu nie pisz o ajoesie, bo drażnisz marka bez względu na to czy piszesz na plus czy minus. ;p
A ja nie żałuję note'a 2014,sprawuje się mega i działa jak burza a już go solidnie załadowałem apkami i plikami. Samsung się w końcu ogarnął? ;)


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 23 lis 2015, 20:43 
Cytuj  
Zdecydowanie się ogarnął. Jak pisałem wcześniej Tab S2 to porządny tablet, wszystko śmiga, dali własny multitasking czego google nie potrafi. Gdyby nie słaba bateria i względy estetyczne to sam bym wziął pewnie. Touchwiz nie jest już tak chujowy też. No i ostatnia serii smartfonów także udana.


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 27 lis 2015, 08:37 
Cytuj  
przeczytaj swoje posty, bredziłeś o słabej stabilności iOS-a, a pod tym względem stabilności iOS jest lata świetlne przed konkurencją. Dowolny numerek. Przekracza to twój poziom pojmowania?
Zresztą już wcześniej bredziłeś o chujowym wykonaniu ipada czy tam stosunku jakość - cena. Minimum konsekwencji - konkurencja jest potężna. Na cholerę się męczyć.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 27 lis 2015, 09:31 
Cytuj  
Widzisz, ja w przeciwieństwie do ciebie użytkuję zarówno Androida jak i iOS od dawna. Do tego mnie, fanboja Jony Ive'a posądzać o krytykowanie wykonania iPada? Cztery dni myślałeś, a efekt jak zawsze, nasrałeś sobie do gumowca.


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 28 lis 2015, 08:13 
Cytuj  
dla mnie takie pitolenie to po prostu zwykły kompleks wsioka.
A nie wstydzisz się wyjść ze sprzętem apple? :lol:
Tam u was w radomskiem pomiędzy rolnikami to obciach jak cholera musi być co?
I jeszcze ta zawodność i crashe co chwila, no normalnie nie dało się nic uruchomić w odwrotności do konkurencji, gdzie w sumie jest to... standardem, ba problem z uruchamieniem poszczególnych apek jest nieporównywalnie wiekszy.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 28 lis 2015, 11:08 
Cytuj  
Tu juz masc na BUL dupy nie pomoze.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 lis 2015, 11:20 
Cytuj  
Marek to jest mega fanboy. Nie mam nic do Apple ale po prostu mi wszystko na androidzie działa, a jestem bardzo wrażliwy na jakikolwiek bug.

Może na Apple też wszystko działa, jest mi to obojętne.

Marek to zawsze musi nasrac na androida w kazdym poście.


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 lis 2015, 11:27 
Cytuj  
Ty to na wszystko jestes wrazliwy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 lis 2015, 11:30 
Cytuj  
Ty tylko na mnie :D


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 28 lis 2015, 11:54 
Cytuj  
Marek pewnie jako jedyny w ekipie remontowej ma iphona i mu koledzy (ktorych nie stac) dokuczaja. Stosunki w pracy potem sie przekladaja na stosunki na forum.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 29 lis 2015, 09:51 
Cytuj  
deshroom - nie zrozumiałeś jak zwykle 8)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 29 lis 2015, 11:05 
Cytuj  
Dokładnie, na Androidzie nic mu nie działa tylko tego nie rozumie.


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 29 lis 2015, 11:08 
Cytuj  
ta dokładnie - torbiś który twierdzi, ze iOS jest niestabilny to głos rozsądku, "marek" twierdzący, że i tak jest stabilniejszy niż każdy android to głos fanboja. Radom style pełną czerwoną gębą.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 29 lis 2015, 11:23 
Cytuj  
Android jest stabilny jak dawniej rubin pod warunkiem że domowy specjalista nie latał z śrubokrętem i nie dłubał w nim :)
Wiele osób uparło się by porównywać top modele androidowe do ajfona, a przecież podobno 70% użytkowników androida to starocie i/lub produkty z najniższej półki gdzie zwiecha i zamulanie musi być tolerowane.
Ajfon nie wyjścia, musi byc stabilny, kosztuje tyle co topowe androidy, tu nie ma miejsca na zwiechy i zamulania, każda zwiecha ajfona przekreśla jego wszelkie plusy.

Czy stare ajfony bez wsparcia i ze sporymi ograniczeniami zamkniętej platformy są lepsze od android fona za 300zł ?

Obecnie używam taniego HTC, jak go brałem to na allegro kosztował 600zł, śmieszna kwota, a fon nigdy nie zrobił zwiechy, zamuli tylko po wyłączeniu sygic, net, przeglądarka, mapa, navi, skaner pdf, foto itp działa od dawna, nie muszę go oklejać etui, foliami, szybkami itd, czekam na koniec umowy wezmę coś lepszego, jeśli htc nie upadnie do tego czasu to pewnie coś ich, jeśli nie to ms na win10.

Podsumowując, ajfon nadal dla wielu to awans społeczny, moda, trend ale i trwałość i stabilne urządzenia, a android fon ma pełną rozpiętość, tysiące modeli, tysiące problemów.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 29 lis 2015, 14:38 
Cytuj  
stare też są super stabilne. Żona wciąż używa 4S. Działa to jak tanie and.. gówno, zero płynności, ale nic się nie wiesza, nie wyskakują ządne alerty, errory. Wszystko co ma działać to działa.
W polsce może to i jakaś moda i awans. Tu co drugi zamiatacz ulicy ma iphone. Ajfon tutaj to taki lans jak adidas w Polsce - każdego na to stać i każdy ma to w dupie. Kwestia wyboru, osobistych preferencji i potrzeb a nie zasobność portfela.
Tutaj awans to np. torebka Prady albo maseratti ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 lis 2015, 10:58 
Cytuj  
No, a mi się 5s czasami zawiesza. Problemy z klawiaturami (ta oryginalna do niczego się nie nadaje przecież), bo ios wymusza przywracanie oryginalnej w losowych momentach, do tego zawiesza się aplikacja fb, a mapy nadal działają chujowo.
Więc nie ma ochów, achów.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 30 lis 2015, 11:55 
Cytuj  
Osz ty hejterze, jak smiesz coś wspomnieć złego o iosie skoro Samsung marka z przed 5 lat nie działał no i w ogóle android ma więcej problemow!


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 30 lis 2015, 18:37 
Cytuj  
a mi 5-tka w ciagu 3 lat zawiesiła sie raz. 6-tka jeszcze ani razu.
Nie wiem też co z mapami jest nie tak - korzystam praktycznie codziennie i nie narzekam aczkolwiek przyznam są błędy, ostatnio mnie GPS kazał mi wjechać pod prąd w ulicę jednokierunkową. Zły TomTom bo to z ich map korzystam.
Jak ktoś ma pecha w życiu to nawet iOS mu się wiesza 8)

****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 1 gru 2015, 14:23 
Cytuj  
Z mojej perspektywy, apple robi świetne urządzenia, ale ostatnio soft się im jebie i to coraz bardziej, więc zachęcam do nie robienia update jak w windowsie przez pierwsze pół roku po wyjściu i póki nie zostanie wszystko załatane ;)
Osobiście nie chwale sobie ostatnich iosów, ze wzgledu na problemy z przełączaniem się pomiędzy wifi i celluar.
Co do stabilości, użytkuje apple od ifona 4s, popzrez ipady itd i póki co miałem jeden twardy reset w ifonie i może 5 crashy apek. Więc obstawiam, że to wina apek które uzytkujesz ;)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1033 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.