mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 865
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 5 sty 2012, 16:53 
Cytuj  
Witam,

podłączę się do tematu ...

szukam oprogramowania open source, który posiada następujące cechy

- główna baza danych na serwerze gdzie będą przetrzymywane pliki (repozytorium)
- grupa widzi kto, co i kiedy zmienił w danym pliku (Word, Excel …)
- możliwość przywrócenia oryginalnego pliku z serwera
- możliwość porównania swoich zmian do oryginału
- łatwy dostęp do opcji (kiedy, kto co zmienił w pliku, do repozytorium)
- łatwy sposób zarządzania dokumentami,
- baza wiedzy - z możliwością podłączania plików do tematów

chodzi głównie o narzędzie do pracy nad wspólnymi dokumentami "coś w rodzaju TortoiseSVN do kontroli wersji" ale bardziej rozbudowane no i pokazujący w dobry sposób zmiany w plikach xls, doc.

Czekam na wasze propozycje, dzięki

Witam,

rozwiązanie Nuxeo (platforma ECM) spełnia większość przedstawionych przez Pana wymagań. Ponieważ jest to oprogramowanie Open Source, może zostać ono dostosowane do własnych potrzeb. Jeżeli jest Pan zainteresowany zapoznaniem się z systemem, możemy udostępnić naszą wersję demonstracyjną. Po więcej szczegółów zapraszam na priv.

Pozdrawiam,

Magda

eVolpe Consulting Group
[email protected]
evolpe.pl
znalezione na http://www.goldenline.pl/forum/1538212/ ... upware/s/1

System zarządzania dokumentami Nuxeo DM
opis: http://evolpe.pl/produkty/system-dms/nu ... podstawowe
lub oficjalna strona: http://www.nuxeo.com/en/products/document-management
artykuł o DMS: systemy zarządzania dokumentami elektronicznymi (przegląd aplikacji Open Source) http://webhosting.pl/DMS.systemy.zarzad ... pen.Source


Ogólnie szukałem czegoś podobnego to myśle, że teraz sie uda i wdroże.


_________________
KISS - Keep It Simple, Stupid
http://gry-linux.blogspot.com/

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 9 sty 2012, 09:18 
Cytuj  
Havok napisał(a):
Program do skanera powinien być najprostszy.


Zgodnie z zasadami logiki tak być powinno, problem w tym, że urządzenie to nie skaner, a kombajn pt. Cannon Pixma. Niestety jego oprogramowanie nie jest zbyt intuicyjne i na dodatek nie oferuje skanu do pdf'a. Na razie testuję programik o nazwie "Scan to pdf" ale nie jest to dokładnie to o co mi chodziło. Zależało mi raczej na czymś mini podpiętym do tray'a z trzema ikonkami (skan, print, send mail to) - normalnie jak dla małpy ;)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2012, 15:52 
Cytuj  
Od pewnego czasu szukam rozwiązanie jednego problemu. Chodzi mi instalowanie kilkunastu programów na danym kompie nie licząc "grubasów" w postaci office'a, programów do księgowania/baz danych i jeszcze bardziej skomplikowanego softu.
Czy jest jakaś metoda albo oprogramowanie które umożliwia stworzenie paczki instalacyjnej, która działała by jak instalka z przełącznikiem /silent ? Wiem, że jest taki soft jak AuotIT i on pozwala zmodyfikować instalke danego programu ale nie pozwala zintegrować wielu przygotowanych w ten sposób instalke w jedną całość. Strasznie ułatwiłoby mi to zadanie bo mógłbym przygotować gotowe paczki dla różnych systemów operacyjnych i zaoszczędził bym mnóstwo czasu. Pod Linuxem można to w sumie prosto zrobić :P.

O co chodzi konkretnie: Mam 13 programów, których instalkę chce odpalać z jednego pliku exe/msi/bat. Oczywiście fajnie by było, aby instalowały się "po cichu" czyli cały czas next (lub ewentualnie pytały o konfigurację jeśli to konieczne, chyba że mogę to zdefiniować za pomocą skryptu jak w AutoIT).


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 9 sty 2012, 16:05 
Cytuj  
to moze nie to, ale http://www.nliteos.com/


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2012, 18:04 
Cytuj  
Niestety Niahu to nie to - Nlite integruje różne bajery z instalką systemu(głównie drivery). Poza tym licencja Nlite nie pozwala mi go używać w firmie jako tako.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 865
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2012, 12:55 
Cytuj  
robisz sript.bat i wstawiasz sobie co chcesz:
rem [VisualStudioRuntime]
/katalog/VisualStudioRuntime/vcredist_x86.exe /q
rem [DirectX]
/katalog/Diretx/DXSETUP.exe /silent
rem [PhysX]
/katalog/PhysX/PhysX_9.10.0513_SystemSoftware.exe /quiet

i leca, nie wiem co chcesz wiecej.



edit:
Zależało mi raczej na czymś mini podpiętym do tray'a z trzema ikonkami (skan, print, send mail to) - normalnie jak dla małpy

Powinny byc takie przyciski na obudowie, wystarczy skonfigurowac/doinstalowac


_________________
KISS - Keep It Simple, Stupid
http://gry-linux.blogspot.com/

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 sty 2012, 21:39 
Cytuj  
ok, nic nie zdzialm u siebie w robocie, same betony.

czy znacie moze jakis przyspieszony kurs accessa, kiedys cos tam uzywalem, ale ni chu juz nawet tego nie pamietam, i do czego to mozna wykorzystywac, wiec h4lp.


_________________
.

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 sty 2012, 23:10 
Cytuj  
Może to banalne ale, potrzebuję programu umożliwiającego zapis dokumentu worda w pdf (z możliwością wstawienie zabezpieczeń w pdf). Do tej pory używałem jakiejś "drukarki" pdf ale tam nie można zabezpieczyć pliku oraz nie zapisuje poprawnie dokumentu jeśli część stron ma orientację poziomą a cześć pionową. Najlepiej ofk jakiś darmowy program.

***
Avatar użytkownika

Posty: 865
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 30 sty 2012, 08:09 
Cytuj  
libre office
otwierasz --> zaznaczasz co ma chronic
wstaw--> sekcja

export do pdf czyli

plik--> export do pdf, zakladka bezpieczenstwo


_________________
KISS - Keep It Simple, Stupid
http://gry-linux.blogspot.com/

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 30 sty 2012, 08:58 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
ok, nic nie zdzialm u siebie w robocie, same betony.

czy znacie moze jakis przyspieszony kurs accessa, kiedys cos tam uzywalem, ale ni chu juz nawet tego nie pamietam, i do czego to mozna wykorzystywac, wiec h4lp.

Access jest do tworzenia baz danych z wygodnymi forumlarzami dostępowymi.
Wiecej nie powiem bo dla mnie to bylo trudniejsze niz MSSQL + WinForms/WPF.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 30 sty 2012, 20:51 
Cytuj  
wiem do czego jest dlatego chcialbym jakis minu kurs, najlepiej z jzu gotowa baza danych. ;d


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 27 sty 2013, 18:10 
Cytuj  
Hmm... czy ktos korzystal kiedys z jakis programow, ktore wspomaga planowanie "budzetu domowego" i czy moze cos polecic czy moze lepiej zwykly excel? ;)


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 865
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 28 sty 2013, 07:29 
Cytuj  
Padłem, High weź się ożeń, będziesz miał wyliczone dochody na 2 lata do przodu :P


_________________
KISS - Keep It Simple, Stupid
http://gry-linux.blogspot.com/

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 28 sty 2013, 08:07 
Cytuj  
E nie, juz teraz mam złudna kontrole nad tym. A jak bede mial "papier" to juz kaplica. ;d

Kiedys prowadzilem sobie cos takiego w excelu na co wydaje. Ale moze jest jakis spoko program, co jakies sliczne rzecz robie. Nie zebym jakos wielce potrzebowal, bardziej z ciekawosci czy ktos korzysta ;P


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 sty 2015, 15:07 
Cytuj  
Czy zna ktoś jakiś darmowy albo tani program do obsługi reklamacji produktowych? Najlepiej jakby dzialalo w jakiejś chmurze czy cuś.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 16 sty 2015, 11:01 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Highlander napisał(a):
ok, nic nie zdzialm u siebie w robocie, same betony.

czy znacie moze jakis przyspieszony kurs accessa, kiedys cos tam uzywalem, ale ni chu juz nawet tego nie pamietam, i do czego to mozna wykorzystywac, wiec h4lp.

Access jest do tworzenia baz danych z wygodnymi forumlarzami dostępowymi.
Wiecej nie powiem bo dla mnie to bylo trudniejsze niz MSSQL + WinForms/WPF.


Access nie jest taki trudny. Kiedys zajebiscie znalem ten program, bo robilem na zamowienie bazy danych z wyszukiwarkami dla agencji rekrutacyjnych. Mega wygodny program.
Mialem jakis podrecznik, ale teraz pewnie wszystkiego mozna sie szybciej z netu nauczyc.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1313
Dołączył(a): 5.05.2008
Offline
PostNapisane: 16 sty 2015, 11:12 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Czy zna ktoś jakiś darmowy albo tani program do obsługi reklamacji produktowych? Najlepiej jakby dzialalo w jakiejś chmurze czy cuś.


Zendesk albo Freshdesk?


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.