mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
***

Posty: 695
Dołączył(a): 18.03.2005
Offline
PostNapisane: 24 lut 2012, 20:23 
Cytuj  
Szukałem info, ale jakoś nie znalazłem w necie skarbnicy wiedzy zebranej w jednym miejscu tylko tu piszą o głośnikach, tam o amplitunerze, tam o kablach...

Planuję kupić kino domowe, główne przeznaczenie to oglądanie filmów/tv, w mniejszym stopniu muzyka. Budżet do 3000zł. Interesuje mnie raczej zestaw 5.1 + osobny amplituner + osobny odtwarzacz BR (ważne, żeby odtwarzał też bez problemu inne formaty + idealnie napisy).

Gdzieś widziałem, że ktoś polecał taki zestaw:
amplituner: sony str dh720
odtwarzacz: sony bdp s 380
głośniki jamo s 506 hcs 3 (ale tutaj nie ma subwoofera...)

Przyznam, że nie jestem do końca przekonany.
Z kolei w necie znalazłem coś takiego:

http://www.electro.pl/produkt-Kino_domowe_3D_SONY_BDV_E980W_NATYCHMIASTOWA_WYSYlKA_2B_skorzystaj_z_Promocji_RABAT_do_10_25-436619,860.html#show_description

ale nie wiem co o tym sądzić, słyszałem różne opinie o zestawach z bezprzewodowymi tylnymi głośnikami.

Ktoś może coś poradzić albo odesłać na jakieś dedykowane forum?


_________________
Altaya | BF4

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 lut 2012, 21:03 
Cytuj  
Amplituner i do tego BR lub media tank lub tablet, zależy co kto lubi i co ma w domu jeszcze możliwe do podłączenia, czy chce mieć takie kino wpięte w siec, czy ma jakieś wifi itp.
Co do marki i modelu nie wypowiadam się bo za dużo czytania :)
Co do głośników to najważniejsze przednie dwa, subwoofer to największy dylemat podczas zakupu, albo kupimy taki co sztucznie nam podbija to co da rade zagrać albo wywalimy na niego kupe kasy i braknie na reszte :)

Parę razy zaskoczyła mnie jakość zestawów samsunga, oczywiście mowa o filmach.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.