mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 226 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12
Autor Wiadomość
****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 14 lut 2013, 13:08 
Cytuj  
Gram w to co mi się podoba, jakoś nigdy nie miałem parcia na jedną czy drugą konsolę. Xboxa mam dlatego że akurat znajomy sprzedawał i była dobra cena.

@Mendol - jeżeli Cię to uraziło to przepraszam. Zwracam natomiast uwagę że mimo większej ilości exów nie wpłynęły one jakoś dramatycznie na sprzedaż ps3 względem xboxa.

To nie czasy ps2 i pc gdzie różnica w exach była kolosalna.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 lut 2013, 13:10 
Cytuj  
ja nie wnikam co wplynelo :)
podobnie jak ty, gram w to co mi sie podoba i tyle.
a jesli chodzi o ps3 to nie moge po prostu narzekac.

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 14 lut 2013, 13:31 
Cytuj  
Ja na ps3 nie narzekam. Natomiast miałem okazję kupić ps3 fat w dobrym stanie i cenie czego nie zrobiłem. Po prostu nie czułem aby różnica miała być jakaś kolosalna.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 14 lut 2013, 19:57 
Cytuj  
Zangetsukun napisał(a):
Marku są gusta i guściki, na ten temat nie ma sensu dyskutować. Z wymienionej przez Ciebie listy jak dla mnie DS, GoW i Heavy Rain jakkolwiek się nadają, reszta posysa kule, z MAGiem na czele. Ale podkreślam to moje zdanie i nie musi nikt się z nim zgadzać. Faktem jest że te tytuły to może 1% gier dostępnych na konsole i z prostego rachunku widać że 99% jest multiplatformowa przez co różnica pomiędzy sonką, xboxem a pc jest zatarta.


konsole można oceniać jedynie porównując do konkurencji istniejącej na rynku. Oczywiście można grymasić i narzekać, ale trzeba pamiętać, że cywilizowany świat gra głównie na konsolach, to na te sprzęty gry sprzedają się nawet w dziesiątkach milionów egzemplarzy, to na nich skupiają się devsi i to na nich woli grać zdecydowana większość graczy, nawet tych którzy posiadają PC w domu.
A niestety za konkurencją (jedną i drugą) przemawia zdecydowanie mniej argumentów, a jak już jakieś przemawiają to imho są one gorszej jakości. Ale to już indywidualne gusta i gusciki ;)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1139
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 15 lut 2013, 11:48 
Cytuj  
Obrazek

Trzeba przyznac ze calkiem sprytny design.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 15 lut 2013, 20:20 
Cytuj  
to wersja developerska - mam nadzieję, że nie każą mi grać na czymś takim :/

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 226 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.