mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 226 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 12  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 277
Dołączył(a): 20.08.2011
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2012, 18:53 
Cytuj  
ja kupiłem 3 konsole.
A sprzedałem 2 - dwa razy X360 :)

pod wzgledem hardwaru sprzęt microsoftu jest troszkę z tyłu i to nawet porównując najnowszego slima ze starą grubaską. Pod względem software wcale nie jest do przodu a ich firmware i sklepik to imho nawet większy rozpizdziel niż u Sony.


_________________
mark24 - inactive.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2012, 18:59 
Cytuj  
z tego co zauwazylem kabraxis, to od momentu jak sie tu pojawiles, 'rozmowa' znowu przeszla w pyskowke, gdzie jak zwykle probujesz sie przypierdolic do innych.
a z ta plaszczyzna to raczysz zartowac, prawda?

dla mnie twoje zarzuty sa tak z dupy, ze az nie warte komentowania, ale jak wspomniales nie o tym rozmowa.

ja, poza brakiem mozliwosci frywolnego chat'owania nie mam sie do czego przyczepic w ps3. jak na swoje lata to i hardwarewo i software'owo daje rade.

a tego co bedzie w kolejnych konsolach to mozna co najwyzej wrozke zapytac.

**

Posty: 277
Dołączył(a): 20.08.2011
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2012, 19:00 
Cytuj  
dopczytałem post kabraxis-a - teraz kabraxis niech doczyta co tak naprawdę robi procesor :)


_________________
mark24 - inactive.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2012, 19:02 
Cytuj  
mark24bis napisał(a):
dopczytałem post kabraxis-a - teraz kabraxis niech doczyta co tak naprawdę robi procesor :)

Ty też.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**

Posty: 277
Dołączył(a): 20.08.2011
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2012, 19:03 
Cytuj  
ja nie muszę :)

Zresztą większość panów "programistów" z tego forum wystarczająco się zbłazniła ~dwa lata temu w dyskusji na temat problemu studenckiego. Więc podchodzę do wypocin niektórych z bardzo dużą rezerwą ;) Sorry Inside, wracaj do basica.


_________________
mark24 - inactive.


Ostatnio edytowano 3 kwi 2012, 19:08 przez mark24bis, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2012, 19:04 
Cytuj  
Musz. Bo walisz takie farmazony od początku tej dyskusji, ze nie mam watpliwosci, ze na konsolach znasz sie rownie dobrze jak na telefonach :roll:


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2012, 19:04 
Cytuj  
nie wnikajac co kto robi, to tez trzeba brac pod uwage rozmiary samych konsol, mozliwosci instalowania komponentow, komfortu uzywania oraz temperatury.

to, ze sony dalo ciala na poczatku z ps3 nie unika watpliwosci.
ale za to od roku/dwoch ma imo najlepsza oferte jesli chodzi o konsole.
i tak bedzie dopoki nie wyjdzie nowy xbox.

**

Posty: 277
Dołączył(a): 20.08.2011
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2012, 19:07 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Musz. Bo walisz takie farmazony od początku tej dyskusji, ze nie mam watpliwosci, ze na konsolach znasz sie rownie dobrze jak na telefonach :roll:


rotfl :D

Eee Mendol niezbyt dokładnie śledzisz rynek.
Sony od kilku lat przebija sprzęt microsoftu praktycznie pod każdym względem. Może oprócz 2 pierwszych lat istnienia obu konsol na rynku.
Ale 2011 był przełomowy dla microsoftu - to pierwszy rok w którym sprzedało się więcej X360 niż PS3.
A to za sprawą kinecta.
Sprzęt kupiłem i sprawdziłem - niestety kinect w aktualnej formie słabo nadaje się do grania, ale muszę przyznać, ze potencjał jest niesamowity i jeżeli poprawią kilka spraw (a "X720" ma współpracować z nową wersję kinecta 2.0) to będzie to dla mnie must have.


_________________
mark24 - inactive.


Ostatnio edytowano 3 kwi 2012, 19:11 przez mark24bis, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2012, 19:11 
Cytuj  
Cytuj:
Zresztą większość panów "programistów" z tego forum wystarczająco się zbłazniła ~dwa lata temu w dyskusji na temat problemu studenckiego. Więc podchodzę do wypocin niektórych z bardzo dużą rezerwą Sorry Inside, wracaj do basica.

Twoje wypociny na temat PHP też pamiętamy. Nie bój sie.

Niestety, do tej pory twoje stwierdzenia sie sprowadzaja "bo jest lepsze bo ja tak mowie, a jeśli fakty pokazuja ze nie mam racji to tym gorzej dla faktów". :lol: :lol:


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**

Posty: 277
Dołączył(a): 20.08.2011
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2012, 19:12 
Cytuj  
akurat zawsze staram się argumentować to o czym piszę. Więc albo nie rozumiesz słowa pisanego, albo jesteś po prostu głupi.

btw. nie pamiętam co tam pisałem na temat PHP - ja w tym nigdy nie siedziałem :) No może kiedyś przez tydzień walczyłem z solverem sudoku w PHP - po czym mi się odechciało.


_________________
mark24 - inactive.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2012, 19:16 
Cytuj  
Siła twoich argumentow jest dobrze widoczna w temacie o telefonach. In before. lata mi ona, bo nastepny telefon i tak kupie z windowsem pewnie ;p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**

Posty: 277
Dołączył(a): 20.08.2011
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2012, 19:20 
Cytuj  
tak, tak siła argumentów innych w temacie o telefonach miażdży - szczególnie tych którzy japka na oczy nie widzieli i argumenty przekopiowują z jakiś hejterskich stronek. Tu znów przede wszystkim głupota, no i stronniczość nawet kosztem napisania czegoś totalnie idiotycznego. Inside w pigułce.

EOT z mojej strony - muszę powalczyć z telefonem żony (android)! :D


_________________
mark24 - inactive.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2012, 19:24 
Cytuj  
nie sledze rynku bo nie widze potrzeby medrkowania i wyrokowania jak kabraxis.
na poczatku gry na x360 wychodzily co pare dni - teraz posucha straszna.
kiedys na x360 gralem non stop a ps3 stalo w kacie, teraz x360 odpalam od swieta jak chce 'przetestowac' jakis tytul.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2012, 19:40 
Cytuj  
To jesli nie sledzisz rynku to po chuj wlazisz do tematu i wypowiadasz sie w temacie, ktory tego sledzenia i tej wiedzy wymaga?

Pozatym temat jest o nowej generacji konsol i o plotkach (narazie) z tym zwiazanych a nie o tym co ty robisz i czy dzisiaj zrobiles juz kupe.

Twoje personalne upodobania nie zmieniaja takze faktu ze megawinem tej generacji jest Wii, srednim winem/neutralem jest Xbox360 (choc pewnie MS by powiedzal co innego bo nie maja powodow do narzekan) a failem jest PS3 i SONY, ktore jest jedyna firma ktora w tej generacji stracila (i to sporo tbh). Obiektywnie.

Wiesz dlaczego sie chujowo z toba rozmawia mendol? Bo WSZYSTKO, doslownie wszystko przepuszczasz przez pryzmat "ja". Tymczasem "ty" masz nikly wplyw na rynek, popularnosc czy obiektywna moc konsol - a o tym jest temat. Tak samo np. to ze ty czesciej wlaczasz Xa nie zmienia faktu ze CELL sie do konsoli nie nadaje i to potwierdz ta generacja i nie zmienia to np faktu ze to PS3 ze swoja chujowa konstrukcja musi sie posilkowac instalacjami itp. zeby sie wogole gry odpalaly.

Np ale ofc to ja "medrkuje" - lol
Bo smialem napisac ze Sony popelnilo bledy. POPELNILO. MNOSTWO. I powtarzam jeszcze raz - jak zacznie je popelniac znowu to PS5 nie bedzie bo go nikt nie kupi.

pffff..


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 3 kwi 2012, 19:44 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 277
Dołączył(a): 20.08.2011
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2012, 19:41 
Cytuj  
no ja zauważyłem to samo - dlatego sprzedałem już X360. Imho następca tuż tuż, a przecież wcześniej niż parę dni przed premierą pary z ust nie puszczą. X360 przecież cały czas się sprzedaje.
Czuję, że premiera nowej konsoli microsoftu będzie znacznie szybciej niż donoszą ostatnie plotki.
A jak nie to i tak X360 stał ponad miesiąc niewłączany i tylko zbierał kurz. Lepiej sprzedać teraz za normalne pieniądze :)


_________________
mark24 - inactive.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2012, 19:46 
Cytuj  
Nowy XBox bedzie najwczesniej na świeta. I to bylby termin mega-optymistyczny. Za to swieta przyszlego roku, wygladaja na termin mocno prawdopodobny.
Dużo tu imo zależy od tego jak MS uda sie przeforsować Windows 8 na tabletach, telefonach i PC. Bo to ze kolejny klocek bedzie dzialal na Windows 8/9 jest w zasadzie pewne.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2012, 19:55 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
To jesli nie sledzisz rynku to po chuj wlazisz do tematu i wypowiadasz sie w temacie, ktory tego sledzenia i tej wiedzy wymaga?

Pozatym temat jest o nowej generacji konsol i o plotkach (narazie) z tym zwiazanych a nie o tym co ty robisz i czy dzisiaj zrobiles juz kupe.

Twoje personalne upodobania nie zmieniaja takze faktu ze megawinem tej generacji jest Wii, srednim winem/neutralem jest Xbox360 (choc pewnie MS by powiedzal co innego bo nie maja powodow do narzekan) a failem jest PS3 i SONY, ktore jest jedyna firma ktora w tej generacji stracila (i to sporo tbh). Obiektywnie.

Wiesz dlaczego sie chujowo z toba rozmawia mendol? Bo WSZYSTKO, doslownie wszystko przepuszczasz przez pryzmat "ja". Tymczasem "ty" masz nikly wplyw na rynek, popularnosc czy obiektywna moc konsol - a o tym jest temat. Tak samo np. to ze ty czesciej wlaczasz Xa nie zmienia faktu ze CELL sie do konsoli nie nadaje i to potwierdz ta generacja i nie zmienia to np faktu ze to PS3 ze swoja chujowa konstrukcja musi sie posilkowac instalacjami itp. zeby sie wogole gry odpalaly.

Np ale ofc to ja "medrkuje" - lol
Bo smialem napisac ze Sony popelnilo bledy. POPELNILO. MNOSTWO. I powtarzam jeszcze raz - jak zacznie je popelniac znowu to PS5 nie bedzie bo go nikt nie kupi.

pffff..


po dyskusjach odnosnie diablo 3 i paru innych, powinienes juz wiedziec, ze 'JA' mam wiekszy wplyw na rynek niz ty.
bo takich 'JA' jest zdecydowanie wiecej niz 'TY'.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2012, 20:01 
Cytuj  
Przykro mi to ci przekazywac w tak doslownej formie ale jedyna na co masz wplyw mendol to twoje poranne wyproznienia, a i to pewnie nie w 100% bo zona czy dziecko ci moga kibel zajac.

Tak wiec przestan mi pierdolic takie frazesy i jak masz cos madrego do powiedzenia w temacie to pisz a jak nie to...... sam wiesz co.
Bo sam przyznales ze nie masz wymaganej wiedzy zeby sie w tym temacie wypowiadac.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2012, 20:03 
Cytuj  
z tego co czytam, to mam taka sama jak ty.
tylko patrze na to w troche inny sposob - przede wszystkim bez agresji i buntu przeciwko calemu swiatu :)

wplyw mam prosty - ja kupuje konsole, ja kupie diablo 3.
marek kupil konsole, wiele osob kupi diablo 3.

ty jako jedyny nie kupisz nic.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2012, 20:09 
Cytuj  
Ja, ty, marek i w kolko to samo... z nastawieniem na "JA". Jestes ograniczony mendol. Bardzo.
Nie potrafisz rozmawiac nie odnoszac sie do siebie i swojego ograniczonego swiata - dlatego w dyskusjach takich jak ta, na temat rynku gier wogole itp... czyli na tematy na ktore masz zerowy wplyw realny tak szybko wychodzi twoja ignorancja.
A jedyne co portafisz odpisac to piaskownicowe "a ty tez tylko gorzej!!".

Ty kupisz, marek kupi. 5 miliardow 999 milionow ludzi nie kupi.
Wygralem ta jakze zajebista dyskusje? Mysle ze tak.


A twoj sposob myslenia barzdzo ladnie wychodzi przy okazji dyskusji na temat MMORPG i ich "faili", gdzie dla ciebe wyznacznikiem zajebistosci i popularnosci na swiecie danego MMO jest to czy tutaj ludziom sie podoba i czy graja (wielokrotnie tak argumentowales). Tymczasem to forum nie jest zadnym wyznacznikiem popularnosci MMO a czesto ze zgledu na to ze siedza tu glownie ludzie wypaleni gatunkiem i grami wogole jest WRECZ PRZECIWNIE. Taki przyklad zebyc wiedzial o czym mowie.

Tak wiec skoncz pierdolic frazesy. Ponownie prosze.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 226 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 12  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.