mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 226 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 maja 2012, 19:59 
Cytuj  
Nie jest. Miałem obie konsole i gra online wygląda IDENTYCZNIE. Po za tym, że na X360 płacisz. Takie same lagi, tak samo zrywa połączenie jak się trafi na chujowego hosta, co zresztą dziwne nie jest - bo to w OGÓLE nie zależy od microsoftu, Sony czy Nintendo, tylko od łącza jakie się posiada (a tego nie zmieni żaden abonament) oraz od szczęścia (dobry host, lub my hostujemy).
Jedyna różnica to cross-game-chat i system invitów - to rzeczywiście wygląda i działa lepiej na X360.

Sula - tak wiem, pomyliło mi się.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 8 maja 2012, 22:09 
Cytuj  
Mark, nie wydaję mi się żebyś miał rację. Polurkuj trochę shoryuken.com a przekonasz się, że część combosów w niektórych bijatykach jest wykonywalna tylko na xboxie (online). Na dłuższą metę to i tak nie robi, bo w takie gry się gra i tak po localu ale jednak fakty to fakty. Nie twierdzę też, że xbox jest jakiś mega świetny, ale jest poprostu - lepszy. I tyle.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 maja 2012, 22:11 
Cytuj  
WithnesS napisał(a):
Mark, nie wydaję mi się żebyś miał rację. (...) Nie twierdzę też, że xbox jest jakiś mega świetny, ale jest poprostu - lepszy. I tyle.

Milcz, bo wywolasz kolejną swietą wojnę.

X.


_________________
http://zaginiony.net

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 9 maja 2012, 19:53 
Cytuj  
whitness - to wytłumacz mi jakim cudem?
Kod sieciowy identyczny, pingi zależą od łącza, przepustowość zależy od łącza. Proszę nie błazn się... GOLD nie przyspiesza łącza ani nie zmniejsza pingów.

lepszy w czym? plastikowy pad wyglądający jak chińskie podróby, z deadzonami przy gałkach czy latającymi na boki klawiszami i do tego na baterie paluszki bez możliwości ich doładowania i krzyżakiem który do niczego się nie nadaje, zasilacz na kablu - bo microsoft nie potrafił umieścić go wewnątrz, zresztą i tak wiadomo jak mimo tego kończyły pierwsze modele, przestarzały technologicznie czytnik DVD rysujący płyty, do tego ta tacka jest najmizerniejszej jakości z możliwych, połowa płyt po ustawieniu X360 pionowo lądowała mi na podłodze, firmware to dopiero porażka na max-a zlepek i totalny bezład, sklepik to po prostu przewijana lista z tytułami. No i ostatnie: NO GAMES.
Do X360 robiłem dwa podejścia i za drugim sprzedałem złoma szybciej niż za pierwszym razem. Trzeba być slepcem lub Xanthem by twierdzić, że microsoft zrobił lepszą konsolę. Microsoft ma zajebisty marketing, nie inwestuje w sprzęt, totalnie nie inwestuje w nowe IP czy studia developerskie, za to wsadza setki milionów USD w marketing...
No i włamy które microsoft ma w d... - kolega który kupił ode mnie X360 - już stracił 3000ms. A X360 dostał... ~miesiąc temu :D A nie sądzę, by kolega miał jakieś proste hasło biorąc pod uwagę jego zawód i zarobki ;)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 9 maja 2012, 20:35 
Cytuj  
Cały czas mówiłem o online ;) Wydawało mi się to w miarę oczywiste, nie chciałem zaczynać rozmowy Xbox360>PS3 czy PS3>Xbox360
Niestety, dużo osób podziela opinię, że xbox360 ma lepszy online. Stąd też np. Listy z combami/guidesy gdzie są komba lan only, online i online na x360.

A co mi tam, twoje zarzuty:
- Pad. A ja ci powiem, że dla mnie pad do ps3 wygląda jak chińska podróbka. Ale nie robi mi to różnicy, bo kiedy gram na konsoli patrzę na ekran ;) Co do pada od PS3- Jest mały, serio boję się że mi pęknie za każdym razem jak mam go w łapach, przez co uznaję go za niewygodny. A mam budowę ciała typowego nerda ;) Ma beznadziejne analogi w niewygodnych miejscach. Niewygodne triggery/l2,r2. Jedynie dpad jest dużo lepszy (a właściwie tylko "trochę" lepszy od czasu Wersji 2.0 pada do xboxa), ale i tak w żadnych grach się go nie używa. Do bijatyk mam arcade sticka ;)

- Ładowarki są do kupna za 20 zł na allegro, chyba po jakieś 40 jak musisz mieć znaczek microsoftu. Zmienia się baterię i podłącza pad przez USB w konsoli. W każdej chwili możesz wyjąć kabelek. Oczywiście, wiadomo że lepiej mieć taką opcję od razu, ale cóż...

- Pierwsze modele xboxa miały rroda, pierwsze modele playstation 3 miały wsteczną kompatybilność. Obie firmy tę błędy wyelminowały ;) Ale nikt tego nie zauważył, bo na początku nikt playstation nie kupował HI HI.

- Zgadza się, Xbox ma czytnik DVD. Ale wiemy, że wynikało to z wojny konsol/wojny Bluray/HDVD. I wiemy, że w przyszłej konsoli Microsoft nie będzie się bał użyć Bluraya. Ale fakt jest faktem - Bluray > DVD. Tylko powiedz mi tak szczerze, poza oczywistym faktem (możliwość odtwarzania filmów Bluray) gdzie to jest lepsze tak naprawdę? Nie zauważyłem jakiejś milion razy lepszej grafiki, niesamowitej jakości dźwięku czy ogromnej ilości contentu pomimo tych płyt. A takie były nie raz i nie dwa zapowiedzi Sony?

- Tacka jest chujowa. Innego określenia na to nie mam. Ale płyty nigdy mi jeszcze nie porysowała, a że leży poziomo to i nie przeszkadza. ALE JEST CHUJOWA, zgadzam się w 100%.

- Firmware jest IMO lepszy na Xboxie. Jak mieliśmy imprezy przy alko i konsoli, to host miał PS3 a ja przywoziłem Xboxa. Wszyscy umieli, nawet po pijaku obsługiwać xboxa. Jeżeli coś na Xboxie powinno być w trzech miejscach, to w nich będzie. Dwie osoby mogą zupełnie inaczej obsługiwać konsolę, i dojść do tego samego. A menu ps3 to gigantyczny clusterfuck i nie wiadomo gdzie co jest. I stwierdzili to też znajomi od PS3.

- A czego oczekujesz od sklepiku, że zamówisz sobie pizze ;)? Jest gra, jest możliwość jej ocenienia, kupienia, ściągniecia Dema, DLC i trailerów. I wsio. A wszystko w formie graficznej - Pudełko z grą, klikasz A/X i jesteś na stronie sklepowej gry. Co w tym złego? Dla mnie rozwiązanie idealne. A można i wyszukiwać gry poprzez Binga czy po całej bibliotece xboxowej na region poprzez alfabet i chyba typ gry. Więc każdy znajdzie to czego szuka, nawet jak nie zna nazwy gry.

- No games? Tu się zgodzę. Wyszły Gearsy, Forza i teraz Halo 4 będzie ostatnim dużym exclusivem. Retailów dużych już nie będzie. Ale raz w tygodniu wychodzą 2-3 arcadeówki, które dały mi więcej funu w tej generacji niż jakakolwiek inna gra oprócz Dark Soula i Halo po multi (fanbojem serii jestem). Sam Trials Evolution to IMO jedna z najlepszych gier tej generacji. PS3 w tej kwestii może tylko zapłakać. A i jeszcze Indie Games są na X360...


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 maja 2012, 08:36 
Cytuj  
xbox jest zajebisty do 'testowania' multiplatformowek i tyle.

z ta podrobka to przesadziles w uj withness. moj przezyl ladnych pare lat (uzytkowania mojego jak i gryzienia przez dzieci itd. itp.)
w ps3 nie wiadomo gdzie co jest? prosze cie, naprawde wystarczy CZYTAC a nie sugerowac sie ikonkami.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 maja 2012, 08:38 
Cytuj  
Po Pijaku ciężko sie czyta.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 maja 2012, 09:18 
Cytuj  
popatrz na piszpana, nie dosc ze czyta to jeszcze pisze.
pic to trzeba umiec :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 10 maja 2012, 15:50 
Cytuj  
Mendol - Co do pada, nie ma co dyskutować. IMO gusta bardziej niż cokolwiek innego. Bardziej chodziło mi, by odnieść się do zarzutów Marka, który piszę jakby mu się święta prawda objawiła. Wiem że pad do PS3 jest fajny, i po prostu MI nie pasuje.

A co do menu - Właśnie duże ikonki + mały text imo są dużą lepszym rozwiązaniem niż tekst wrzucony na masę/małe ikonki dużo textu. Menu dla mnie, ma być łatwe w użyciu oraz czytelne (tak aby 8letnie dziecko mogło go używać) i "otwarte", czyli pozwalające na to, jak już napisałem wcześniej aby dojść do celu na wiele sposobów tak długo jak to logiczne. Bo menu ma mi wszystko upraszczać i ma się dostosować do mnie, a nie ja do menu (tak jak jest w przypadku gdy używam PS3) Menu do PS3 jest ładniejsze, ma fajniej zrobione motywy etc. Ale to nie ratuje IMO słabego designu. Trochę jak Android vs Apple ;) Ale wiadomo, to także jest 100% subiektywne.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 maja 2012, 22:51 
Cytuj  
no mi bylo w uj latwiej bo mialem psp przez dluzszy czas wiec tez pewnie kwestia przyzwyczajenia :)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 18 maja 2012, 17:43 
Cytuj  
przykład marketingu microsoftu - ogólnie jedna wielka błazenada:
http://cdn.medialib.oxm.co.uk/screens/screenshot_29048.jpg

Z XBOX 360 The Official XBOX Magazine.

Cathrine to RPG - rotfl, Diablo III na X360 - rotfl, Darksiders II, Risen II już są dostępne - rotfl.. łykajta tą stertę bzdur fani majkroszrotu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 maja 2012, 19:12 
Cytuj  
Ale przeciez Blizzard potwierdzil jakis czas temu Diablo 3 na konsole.

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 18 maja 2012, 23:13 
Cytuj  
Mareczek wie lepiej niż Blizzard, co robi Blizzard.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 maja 2012, 00:47 
Cytuj  
Chodzi raczej o to, że MS przedstawia jako opcję do grania tytuł, którego jeszcze nie ma.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****
Avatar użytkownika

Posty: 1139
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 19 maja 2012, 02:32 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Chodzi raczej o to, że MS przedstawia jako opcję do grania tytuł, którego jeszcze nie ma.


No i co w tym zdroznego skoro obok sa podane w miare aktualne daty release.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 19 maja 2012, 05:38 
Cytuj  
Jedyna rzecz która jest bzdurą w tym co dałeś to Catherine jako RPG...

I co z tego, że M$ pokazuje jakie RPGi BĘDĄ na Xboxie? Typowa strategia marketingowa - Informacja.

Jak chcesz być dokładny Marek to Darksiders i Risen mają datę premiery na szaro w nawiasie. Tak jak zresztą i Southpark RPG czy Dishonored. Ja z tego charta dowiedziałem się o Infinite Undiscovery, które może być ciekawe. M$ na mnie pewnie zarobi, a ja będę miał fun. Ale masz rację SKANDAL I SMOLEŃSK!!1one~~


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 20 maja 2012, 15:58 
Cytuj  
Dla mnie to żaden skandal - tylko świadczy to microsofcie, bo to coś pochodzi z oficjalnego czasopisma sygnowanego przez microsoft... Ja się z tego po prostu śmieję :)
Diablo 3 na konsole jest znacznie mniej pewny niż Witcher 2 na PS3. Oprócz tego połowa tytułów z tej listy jeszcze się nie ukazała, druga połowa z RPG ma mało co wspólnego - nie chodzi tylko o Catherine, np. Dark Souls to NIE JEST jRPG, ME3, Fable Journey, Borderlands 2 czy Darksiders 2 jako gry RPG?!?! Dżizas... I tak w sumie się dziwię, że nie ma tam tych nowych Star Warsów pod Kinecta :D
Zestawienie typowo pod każuali którzy nie odróżniają ścigałek od strzelanek.

No i data premiery na szaro - chodzi o dopisek w nawiasie (TBC)? Jeszcze takie bzdurne zestawienie bym zrozumiał jakby rzeczywiście brakowało gier RPG na X360. A spokojnie dałoby się ułożyć podobną listę z gier istniejących i gier typowo RPG - a nie action slasherów, shooterów czy.. puzzli.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 maja 2012, 17:50 
Cytuj  
http://www.youtube.com/watch?v=_d6KuiuteIA


Hahaha. Lol. O to by bylo na tyle jesli chodzi Kincet.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 maja 2012, 17:54 
Cytuj  
Wow. Wygląda mega. Jeżeli chociaż 50% z tego co jest na filmiku będzie normalnie (wszyscy pamiętamy jakie możliwości miał Kinect w pierwszych trailerach i jak było naprawdę) to microsoft musi to kupić albo może się schować.


_________________
Obrazek

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 21 maja 2012, 18:16 
Cytuj  
Wygląda mega, ALE żeby się tego używało dobrze musiało by być kilka rzeczy:

- możliwość używanie tego w różnej odległości od ekranu i to przy swobodnej jej zmianie
- możliwość używanie obu rąk i wielu palców jednocześnie
- duża dowolność w ułożeniu rąk podczas jednej sesji - np . ręce wyprostowane w powietrzu, ręce oparte na biurki / klawiaturze , zgięte w łokiach ,etc


Czyli, że operuje sobie obiema wyprostowanymi rękami np. z odległości 25 cm od ekranu - potem sobie odsuwam trochę krzesło i mam ręce oparte łokciami na biurku a dłonie na klawiaturze i tylko unosząc lekko dłoń i manipulując palcami dalej sobie dobrze działam, etc

Jeżeli miało by się to opierdać, na manipulowaniu wyprostowanymi rękami w jakimś małym zakresie odległości od ekranu / czujników - to raczej byłaby to katorga na dłuższą metę.


Diabeł tkwi w szczegółach.


edit: widze, że to jakaś mała podstawka-podłóżny czujnik ok 20 cm od ekranu - czyli fail. Choć jak to zmienią dadzą kilka czujników ,etc to może być mega w przyszłości.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 226 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.