mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 15 mar 2012, 13:43 
Cytuj  
http://pclab.pl/news49150.html


Lololololo

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 mar 2012, 13:52 
Cytuj  
Tutaj o tym wiecej: http://applefobia.blox.pl/html ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

**

Posty: 277
Dołączył(a): 20.08.2011
Offline
PostNapisane: 15 mar 2012, 20:04 
Cytuj  
raczej dziwne, gdyby działał z czymś co jeszcze nie istnieje. Artykuł powinien brzmieć - "NIE BĘDZIE DZIAŁAŁ", a nie "NIE DZIAŁA". W samym artykule jest to zresztą wytłumone - jedyna funkcjonalna sieć 4G jest w NIEMCZECH, w UK są przeprowadzane testy. O pozostałych krajach Europy - cisza..

Apple w czasie projektowanie ipada 3 nie zasięgnęło porady u wróżki...


_________________
mark24 - inactive.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 15 mar 2012, 21:24 
Cytuj  
mark24bis napisał(a):
raczej dziwne, gdyby działał z czymś co jeszcze nie istnieje. Artykuł powinien brzmieć - "NIE BĘDZIE DZIAŁAŁ", a nie "NIE DZIAŁA". W samym artykule jest to zresztą wytłumone - jedyna funkcjonalna sieć 4G jest w NIEMCZECH, w UK są przeprowadzane testy. O pozostałych krajach Europy - cisza..

Apple w czasie projektowanie ipada 3 nie zasięgnęło porady u wróżki...

Nie w tym rzecz.

Problem polega w tym ,że w EUROPIE Apple reklamuje ,że działa / będzie działać 4G na iPad.
W ogóle ,że będzie działać "around the world" gdy już teraz wiadomo ,że nie będzie. Nie tylko w Europie ,ale raczej nigdzie poza USA i Kanadą.

Nie było by tak to reklamowane - nie było by problemu.

Po prostu kłamią i tyle.

**

Posty: 277
Dołączył(a): 20.08.2011
Offline
PostNapisane: 15 mar 2012, 21:36 
Cytuj  
Dla mnei to jest podobne do reklamy Ferrari - reklamują, ze jezdzi to z prędkością 400km/h ale nawet drobnym druczkiem nie dodadzą, ze w takiej Polsce nie ma ani jednej drogi by tą prędkość rozwinąć, a nawet jak ktoś znajdzie to będzie to łamanie prawa..

Jak już to Apple będzie kłamać - jak standard 4G się w Europie zadomowi. Na razie nie ma o czym pisać, bo jak widać Europa technologicznie jest w ciemnej d..

No i ciekawe czy nie da się tego "naprawić" wypuszczając update do firmware. Czasy gdy do zmiany częstotliwości trzeba było wymianić kondensatory i cewki skończyły się 30 lat temu.

Generalnie zaczyna mnie irytować anty-applowskie hejterstwo, szczególnie związane z cenami ich sprzętu. Podczas gdy sprzęt konkurencji kosztuje identyczne sumy (w momencie premiery), tylko tanieje kilka razy szybciej. A i to nie zawsze, taki Asus Transformer od ponad roku kosztuje 399GBP identycznie jak Ipad 2.


_________________
mark24 - inactive.

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 mar 2012, 22:55 
Cytuj  
sula napisał(a):
(...) W ogóle ,że będzie działać "around the world" gdy już teraz wiadomo ,że nie będzie. Nie tylko w Europie ,ale raczej nigdzie poza USA i Kanadą.

Nie było by tak to reklamowane - nie było by problemu.

Po prostu kłamią i tyle.

Nie do końca, bo będzie działać jeśli europejska sieć G4 będzie obsługiwała amerykański standard :). A na poważnie to może w europie wypuszczą wersje zgodną z obowiązującym tu standardem. Zresztą i tak nie zamierzam tego kupować ;p

**

Posty: 277
Dołączył(a): 20.08.2011
Offline
PostNapisane: 16 mar 2012, 09:39 
Cytuj  
ja chyba w końcu się złamię - od pół roku skradam się do ipad-a 2, już kupuję, po czym uświadamiam sobie, że mi to kompletnie niepotrzebne i tak w kółko...
Ten nowy ekran o kosmicznej rozdzielczości podobno potrafi wyświetlać cudeńka - na 10" wpakowali więcej pixeli niż ma standard full HD (1080p).

A do tego mogę napisać, że jest mi to trochę potrzebne - bo sprzedaję gadżety do tabletów i smartphonów. A w UK jakieś 95% rynku tabletów to ipad, a 60-70% smartphonów to iphone.


_________________
mark24 - inactive.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 mar 2012, 10:13 
Cytuj  
Byc moze jestem hejter, nie mi to oceniac, ale to juz nie jest smieszne, to jest zalosne:
http://applefobia.blox.pl/2012/03/Nalep ... st-4G.html

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 mar 2012, 11:07 
Cytuj  
Mnie zastanawia dlaczego iPady dalej maja rozdzielczosc 4:3... ? Ideas ?


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**

Posty: 277
Dołączył(a): 20.08.2011
Offline
PostNapisane: 16 mar 2012, 12:02 
Cytuj  
moim zdaniem cały szum o nic. W Polsce 3G działa kilka razy wolniej niż w UK, a co powiedzieć o raczkującym LTE, którego praktycznie nie ma. No ale przynajmniej jest to jakaś woda na młyn dla hejterów.

Niedługo ktoś pewnie wymyśli samsungofobię (bo to chyba jedyny konkurent który jako tako sprzedaje swoje smartphony i tablety).


_________________
mark24 - inactive.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 16 mar 2012, 12:09 
Cytuj  
Apple zbudowało prawie ,że kult wokół swojej marki i istnieją wręcz fanatyczni "wyznawcy" - to ,że pojawią się "hejterzy" to nic dziwnego.

Co do LTE - dla mnie oburzenie jest usankcjonowane. Sprawa jest prosta - Apple reklamuje coś i tego nie dostarcza. Sieci LTE są w niektórych miejscach poza USA & Kanadą. Ba mój dom jest w zasięgu LTE teraz w Polsce.

Co do tego ,że ta sieć ma jeszcze mniejszy zasięg / jest jeszcze wolniejsza / dopiero wchodzi / etc - standardy / częstotliwości , itd ustala się dłuuugo przed tym zanim następuje fizyczna budowa sieci - także nie jest to żadnym usprawiedliwieniem dla Apple.

Zresztą jakoś inni producenci umieją do smartfonów , modemów ,etc wstawiać chipy do obsługi ,które działają w Europie i ogólnie poza USA.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 mar 2012, 12:16 
Cytuj  
Nieprawdą jest mowienie, ze iPad3 bedzie dzialal z LTE w Stanach. Bedzie dzialal tylko z LTE AT&T i Verizon, a z tego co sie orientuję, maja tam jeszcze innych operatorow.

X.


_________________
http://zaginiony.net

**

Posty: 277
Dołączył(a): 20.08.2011
Offline
PostNapisane: 16 mar 2012, 12:17 
Cytuj  
No i sprzedaje się te smarthony w US i KANADZIE bo na razie tylko tam jest LTE. To co jest w Polsce to są powijaki, zresztą niech najpierw się wezmą za 3G bo jest żenua w porównaniu z UK.
Wez Sula pod uwagę, że wypuszczanie tableta z LTE w Europie teraz gdy tego LTE nie ma - nie ma absolutnie żadnego sensu. Owszem reklama jest nie na miejscu, ale chyba nie chcesz się założyć że częstotliwości odbiornika w Ipadzie 3 nie da się przestawić softwarowo za pomocą updatu firmware - zaraz po tym jak sieci 4G ruszą w Europie.

Jedna wielka bzdura i robienie halo dokładnie o nic.

Zresztą nie ma o czym dyskutować. Nie podoba się - kupisz samsunga. Wydasz dokładnie tyle samo. Nie dostaniesz retiny, nie dostaniesz 4G i przez pierwsze 2 tygodnie będziesz walczył z androidem by doprowadzić go do jako tako "używalności" a nie upierdliwości... a po dwóch tygodniach się poddasz i będziesz się cieszył z tego co masz.


_________________
mark24 - inactive.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 16 mar 2012, 12:37 
Cytuj  
Jak się będzie dało updejtem software to zrobić to odszzekam ,ale jeżeli się tak da to czemu Apple tego nie ogłosi i nie przetnie złej prasy którą dostaje w 5 min?

Co do drugiej części twojego posta. Ty dalej nie łapiesz.
Mi nie chodzi o to czy LTE działa czy nie działa , czy Samsung lub jakaś inna firma jest lepsza czy gorsza.

Chodzi tylko i wyłącznie o robienie ludzi w chuja. Tylko o to.

Dla ciebie to jakaś pierdołka , dla mnie nie. Po prostu oceniamy to inaczej.


@Xanth

To już w ogóle Lol

**

Posty: 277
Dołączył(a): 20.08.2011
Offline
PostNapisane: 16 mar 2012, 12:45 
Cytuj  
Sula - a mi chodzi o to, że nie wiadomo czy robi czy nie robi w chuja, bo działających sieci 4G w Europie oprócz Niemiec jeszcze nie ma. Po co tak wybiegać do przodu?

sula - identycznie jak z Iphonem i innymi smartphonami. Zdajesz sobie sprawę, że są dwie wersje Iphona 4G na rynek amerykański, które różnią się delikatnie nawet obudową?
Dalej: są dwie wersje Ipad-a 2 - verizon i AT&T - obie przeznaczone na rynek amerykański.


Jeżeli ma być jedna wersja ipada 3 która pokrywa obie częstotliwości Verizon i AT&T to u wszystkich operatorów będzie działać - bo cała reszta operatorów amerykańskich działa albo w standardzie Verizon albo w AT&T. No ale to już odzywa się ignorancja Xantha :)


_________________
mark24 - inactive.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 16 mar 2012, 13:01 
Cytuj  
Ja się opieram na info ,które są dostępne na teraz. Nie opieram się na moich domysłach ,że może się będzie to dało firmware zmienić. Może tak może nie.Nikt na pewno tego stwierdzić nie może.

Stan na dzisiaj wygląda ,że robią w bambuko.
Przyklejanie naklejek w Australii potwierdza tą wersję.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1139
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 17 mar 2012, 22:11 
Cytuj  
mark24bis napisał(a):
Sula - a mi chodzi o to, że nie wiadomo czy robi czy nie robi w chuja, bo działających sieci 4G w Europie oprócz Niemiec jeszcze nie ma. Po co tak wybiegać do przodu?

sula - identycznie jak z Iphonem i innymi smartphonami. Zdajesz sobie sprawę, że są dwie wersje Iphona 4G na rynek amerykański, które różnią się delikatnie nawet obudową?
Dalej: są dwie wersje Ipad-a 2 - verizon i AT&T - obie przeznaczone na rynek amerykański.


Jeżeli ma być jedna wersja ipada 3 która pokrywa obie częstotliwości Verizon i AT&T to u wszystkich operatorów będzie działać - bo cała reszta operatorów amerykańskich działa albo w standardzie Verizon albo w AT&T. No ale to już odzywa się ignorancja Xantha :)


Nie ma takiego czegos jak iphone 4G. Iphone ma najwolniejsza dostpena wersje hspa+ (14.4MB/s).
Rozumiem oburzenie i sie z nim zgadzam. Ale infrastruktury 4G w europie nie ma i nie bedzie do nastepnego ipada, wiec po co te nerwy.

**

Posty: 277
Dołączył(a): 20.08.2011
Offline
PostNapisane: 17 mar 2012, 22:58 
Cytuj  
zwykłe przejęzyczenie.

btw. cena ipada 3 16GB Wifi - 399GBP. Można już składać preordery. Będzie szał - retina nawet mnie kupiła :)


_________________
mark24 - inactive.

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 mar 2012, 23:01 
Cytuj  
Chyba jestem za stary, bo zupełnie nie przychodzi mi do głowy, do czego miałbym używać tabletu :(

**

Posty: 277
Dołączył(a): 20.08.2011
Offline
PostNapisane: 17 mar 2012, 23:14 
Cytuj  
do tego samego co laptopa - tylko, ze jest jeszcze poręczniejszy i lżejszy: newsy, poczta, www, youtube.
Grasz sobie w grę rozłożony na kanapie, utknąłeś, sięgasz po tablet i sprawdzasz ;)


_________________
mark24 - inactive.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.