mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 53 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 328
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 16 cze 2012, 15:14 
Cytuj  
Aktualnie mam konto w PKO BP i się bardzo zdenerwowałem, ponieważ nie mogę połączyć swojego konta z PayPal, płacić w PSN itp itd. Proszę doradźcie mi w jakim banku najlepiej sobie założyć bym mógł płacić kartą w serwisach internetowych, podpinać pod PayPal itd.


_________________
http://www.twitch.tv/spikemoon
BattleTag: SpikeMoon#2924

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 cze 2012, 16:06 
Cytuj  
WBK.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 16 cze 2012, 18:03 
Cytuj  
ING, do każdego konta dodają zbliżeniową VISE, która w internecie działa jako wirtualna przedpłacona kredytowa i wszystko to da się podpiąć pod PayPala na dodatek.
Ale szczerze mowiąc w XXIw każdy bank oferuje już chyba coś takiego.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 16 cze 2012, 18:06 
Cytuj  
viewtopic.php?f=18&t=40946


_________________
.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 16 cze 2012, 18:30 
Cytuj  
Perrin napisał(a):
ING, do każdego konta dodają zbliżeniową VISE, która w internecie działa jako wirtualna przedpłacona kredytowa i wszystko to da się podpiąć pod PayPala na dodatek.
Ale szczerze mowiąc w XXIw każdy bank oferuje już chyba coś takiego.

Hmm te nowe visy w ING dzialaja jak przedplacone? trzeba to jakos ustawic czy cus? Bo mam osobno ustawiona, z osobnym rachunkiem, cvv itd.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 16 cze 2012, 19:23 
Cytuj  
Ravushimo napisał(a):
Hmm te nowe visy w ING dzialaja jak przedplacone? trzeba to jakos ustawic czy cus? Bo mam osobno ustawiona, z osobnym rachunkiem, cvv itd.

Znaczy może nie do końca "przedpłacone". Trzeba sobie ustalić limity, osobno do transakcji bezgotówkowych i wirtualnych internetowych. O ile to pierwsze było na starcie na jakimś tam poziomie, to drugie miałem ustawione na 0. Musiałem sobie wybrać wartość jednorazowej transakcji internetowej, żeby można było za coś zapłacić. Rozsądek podpowiada, żeby ten limit utrzymywać na niskim poziomie, a w razie czego zwiększać na czas dokonywania transakcji.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 328
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 16 cze 2012, 19:30 
Cytuj  
Kusi mnie MBank. Czy zakładając tutaj konto będę mógł je połączyć z Paypalem? Opłacać abonament w grach? Płacić w PSStore? Kompletnie się na tym nie znam i potrzebuję pomocy. Od biedy mogę sobie zostawić konto w PKO, a tego w MBanku używać tylko do ww. płatności.


_________________
http://www.twitch.tv/spikemoon
BattleTag: SpikeMoon#2924

***

Posty: 861
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 cze 2012, 20:30 
Cytuj  
Ja w mBanku mam karte zblizeniowa (wylaczone platnosci internetowe ale mozna wlaczyc) + karte wirtualna (taki pre-paid) ktora sobie doladowywuje z konta i moge bezpiecznie placic PayPal czy co tam chce w necie.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 cze 2012, 08:12 
Cytuj  
załatw sobie jakąkolwiek wypukłą kartę kredytową - działa zawsze i wszędzie. Bank to sprawa drugorzędna.

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 18 cze 2012, 12:05 
Cytuj  
mbank + karta wirtualna prepaid. Kupowalem "wszystko i wszedzie" (Amazon, PSStore, mmo, paypal, Steam, GoG, GmG + tysiacpiecsetstodzewiecset innych miejsc) i nigdy nie bylo problemu. Najlepsze jest to, ze nie imaja sie Ciebie zadne kradzieze danych kart, bo karta jest prepaid i nie trzymasz na niej zadnej kasy. Polecam ...

T.


_________________
Templair_@PSN

**
Avatar użytkownika

Posty: 328
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 18 cze 2012, 22:13 
Cytuj  
Tak tez zrobię. Jutro złożę wniosek o konto w Mbanku. Ze swojej strony dziękuję ;)


_________________
http://www.twitch.tv/spikemoon
BattleTag: SpikeMoon#2924

*

Posty: 94
Dołączył(a): 6.04.2010
Offline
PostNapisane: 19 cze 2012, 15:27 
Cytuj  
Alior sync :)

Co prawda debiut banku byl dopiero kilka dni temu wiec ciezko powiedziec jak to bedzie wygladac na dluzsza mete ale wyglada calkiem ciekawie:

Cytuj:
Konto osobiste
KONTO OSOBISTE Z KARTĄ DEBETOWĄ

Zwracamy Ci 5% wartości wszystkich Twoich zakupów w Internecie w postaci środków wypłaconych bezpośrednio na konto lub jako zwrot kwot doładowań telefonu!
0 zł za konto i kartę debetową
0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce
0 zł za przelewy internetowe - w tym co miesiąc 10 natychmiastowych!
0 zł za nieograniczony dostęp do filmów i muzyki on-line oraz najlepsze gry z 40% zniżką!


Jak nie sync to mam konto w ING od kilku lat i niczego mi tam nie brakuje.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 19 cze 2012, 20:31 
Cytuj  
Tez sobie zalozylem konto teraz u nich. Mieli fajna akcje, ze jak sie przed otwarciem banku wypelnilo mala ankietke to przy zakladaniu dostaje sie 50zl na konto, a po wykonaniu 3 transakcji karta drugie 50, wiec spoko dosc ;)

Poza tym mam mBank (jednak raczej juz nie uzywam) i WBK, ktory generalnie jest dla mnie ok, poza placeniem za wiekszosc bankomatow ;<

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 cze 2012, 14:29 
Cytuj  
wyglada niezle.

ja w bzwbk mam konto, gdzie mam zwrot 1% z kazdej operacji karta i czasem mam 10-15 zł, niby nic ale przyjemne. Przy 5% byloby git ;]


_________________
.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 21 cze 2012, 19:41 
Cytuj  
ta karta debetowa w alior sync umożliwia płacenie na steam itp????

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 21 cze 2012, 20:25 
Cytuj  
przy okazji dodam że nie mogę postu edytować..

Są jakieś miesięczne opłaty za to konto?

*

Posty: 94
Dołączył(a): 6.04.2010
Offline
PostNapisane: 25 cze 2012, 10:05 
Cytuj  
Oplat brak, zobacz cennik, raczej zadna z tych ktore sa w cenniku Cie nie bedzie dotyczyc. Jedyna oplata z tego co widzialem to 0.5% przy wplatomatach ale gdzie czytalem ze maja sie z tego wycofwac i wplatomaty beda darmowe. Nie mam jeszcze karty wiec nie korzystam z banku, nie wiem jak sie spisuje na codzien, we will see.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 25 cze 2012, 21:40 
Cytuj  
To gdzie najlepiej założyć konto internetowe, takie aby dało się płacić na steam itp?

Ewentualnie gdzie dają jakiś fajny bonus/gadżet przy zakładaniu konta?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 lip 2012, 20:08 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
wyglada niezle.

ja w bzwbk mam konto, gdzie mam zwrot 1% z kazdej operacji karta i czasem mam 10-15 zł, niby nic ale przyjemne. Przy 5% byloby git ;]


WBK mnie coraz bardziej wkurwia. Biora 8zl za prowadzenie rachunku, nie dawno naliczali mi jeszcze 9zl za generowanie transakcji karta (WTF, na szczescie juz to zlikwidowalem).

High, ten zwrot 1% to jakas specjalna usluga czy wtf, wyjasnij prosze, tez bym chcial takie cos :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 lip 2012, 23:31 
Cytuj  
bylo takie konto "wydajesz i zarabiasz" - nie wiem czy dalej funkcjonuje, ale na stronce jest:
http://indywidualni.bzwbk.pl/konta/stan ... biasz.html
za konto raczej nie place tych 7 zl, bo w regulaminie jest, ze musi byc wplyw 1000 zl miesiecznie. Wiec starczy, ze pensja przychodzi.

w tym alior syncu wyglada na to, ze fajniejsze promo bo 5%, choc w sumie ne iwiem czy na zakupy przez net zwroci mi sie wiecej niz przez platnosc karta ;)

slyszalem cos, zeby nasz drogi rząd mial przeniesc oplate za platnosc karta ze sprzedawcy na kupujacego, skutkiem czego nasze zakupy moglyby podrozec o okolo 3%. Prawda li to?


_________________
.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 53 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.