mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 

Cyborg M.M.O. 7 vs Logitech G600 vs Razer Naga
Cyborg M.M.O. 7 15%  15%  [ 4 ]
Logitech G600 52%  52%  [ 14 ]
Razer Naga 15%  15%  [ 4 ]
Żadna z wymienionych, są lepsze do MMORPG! 19%  19%  [ 5 ]
Liczba głosów : 27
Autor Wiadomość
**

Posty: 430
Dołączył(a): 27.01.2006
Offline
PostNapisane: 26 sie 2012, 08:34 
Cytuj  
Przymierzam się do kupna którejś z tych myszy, niestety nie bardzo mam możliwość pobawienia się każdą.
Zawsze wolałem mieć więcej bindów bod myszą niż na klawiaturze, i zawsze brakowało mi przycisków na myszy (mam teraz 5 dodatkowych).
Wątpię żeby ktoś tutaj miał w łapie każdą z wymienionych ale może ma chociaż jedną i mógłby krótko opisać jak mu się użytkuje. Jak z dostępem do przycisków (czy do każdego spoko czy trza wyginać masakrycznie kciuka).
Może są inne którymi warto się zainteresować? Oczywiście chodzi mi o takie z większa ilością przycisków.
Ankietka którą byście wybrali jest także jak się nie chce pisać wystarczy zaznaczyć :wink:

***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2012, 16:19 
Cytuj  
Nie kupuj Nagi , awaryjne sa lewy i prawy przycisk myszy , wiekszosc znajomych ma ten sam problem z tymi przyciskami (poczytaj na forach to juz raczej masowy problem). Bierz Logitech'a nigdy sie nie zawiodlem na tej firmie , a razera kupilem tylko raz i wiecej nie kupie.Obecnie mam problem z prawym przyciskiem , nie lapie albo double klik sie robi , ciezko sie gra szczegolnie pvp , jesli chodzi o lewy przycisk to mialem Double klik za kazdym razem , wyczyscilem spirytem i jakos dziala a prawy chyba padl na amen.

Co do ergonomi to Logitech jest wiele lepszy , ma profilowane przyciski ktore obslugujesz kciukiem , a razer nie , z naga jest troche problem obslugiwac ostatnie przyciski , i sie czasami myle a myche mam chyba ze 2 lata , przypuszczam ze z G600 profilowane przyciski zalatwiaja sprawe mylenia sie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2012, 17:02 
Cytuj  
lepiej sprawic sobie porzadną ni eudziwnioną myszkę i zamiast klawiatury jakies Belkin Nostromo albo Logitech G13 imo.

z myszek:
razer DA
steelseriessensei/xai
Logitech G9
saitek r.a.t.
i tyle ;p


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2012, 18:42 
Cytuj  
steelseries sensei i tyle w temacie :)

**

Posty: 265
Dołączył(a): 4.11.2006
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2012, 13:54 
Cytuj  
człowiek chce myszke z dużą ilością przycisków, nie wiem co nostromo/sensei ma z tym wspólnego

naga jest zajebista, mam ponad 2 lata i żadnych problemów, ręcze za jakość wykonania a jestem bardzo wybredny w tym temacie, pytanie tylko czy rozmiarowo będzie ci odpowiadać,
(nowa wersja nagi ma wymienne "panele boczne"), co do ergonomi to opieranie się na czyjejś opinii nie ma sensu, każdy ma inne dłonie i inny sposób trzymania mychy

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2012, 18:51 
Cytuj  
nostromo/g13 zalatwia sprawe przyciskow, w polaczeniu z dobrą i nie dziwna myszka daje to bardzo wygodny efekt. Watpie by na jakiejkowiek myszce duza liczba przyciskow byla wygodna.


_________________
.

**

Posty: 265
Dołączył(a): 4.11.2006
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2012, 17:25 
Cytuj  
tak jak pisałem ergonomia to sprawa osobista, trzeba spróbować żeby wyrobić sobie zdanie, ja kupowałem nage z myślą tylko i wyłącznie o mmo,
teraz nie wyobrażam sobie życia bez tej bocznej klawiaturki i to nie tylko w grach

jak komuś razer nie odpowiada to jest nowy logitech

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 12 paź 2012, 17:26 
Cytuj  
mam razera nage bezprzowodowa, bateria trzyma jakos dzien poltorej ale ma stacje dokujaca, ogolnie myszka spoko ale uzywanie tych bocznych przyciskow mi akurat nie pasuja moze kwestia przyzwyczajenie moze za duzych palcow nie wiem ale ciezko niewygodnie i nieintyucyjnie ;/


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.