mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 218 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 26 lis 2012, 11:30 
Cytuj  
ktos uzywa i moze sie wypowiedziec?

Aktywne czy pasywne? Osobiscie sklaniam sie do aktywnego.
Moze ktos posiada i moglby podpowiedziec w jaki konkretnie model uderzac?

Aktualnie mam na oku ten:
http://www.prcdirect.co.uk/products/TV/ ... indow_Sale

Modeli jest masa i w sumie potrzebuje jakiegos hinta na co zwracac uwage.

wczesniej bylem bliski zakupu panasonica tez 51, tez plasma, tez smart z aktywnym 3d - w sumie zastanawialem sie 2 tygodnie i telewizory "zeszly"...

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 lis 2012, 19:08 
Cytuj  
Nie siedzę w temacie ale pierwsze wrażenia i analizy były na plus dla zestawu z pasywnymi okularami, bardziej interesowały mnie projektory bo pojawiły się w sensownych cenach ponieważ 50" to o wiele za mało, a kasa dość spora.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 26 lis 2012, 19:45 
Cytuj  
pasywne 3D od lg dla mnie o wiele gorsze od aktynwego

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 lis 2012, 19:59 
Cytuj  
a kto kupuje LG?

**

Posty: 388
Dołączył(a): 13.11.2005
Offline
PostNapisane: 27 lis 2012, 00:00 
Cytuj  
LG to tylko w kebabie i pubach!


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 27 lis 2012, 01:29 
Cytuj  
nie daj sobie wcisnac koreanskiego szrotu, tylko i wylacznie made in japan - Sharp (seria 830), Sony (seria HX), Panasonic

active/passive - co kto lubi, dla mnie passive odpada bo rozdzialka jest o polowe nizsza w tridi, najlepiej samemu w sklepie zrobic porownanie LG (passive) vs reszta swiata (active)

na co patrzec? zeby crosstalk (podwojny obraz) byl jak najmniejszy, zeby obraz nie byl zbyt przyciemniony (LEDy sa ok ale plazmy niekoniecznie) i czy jest clouding (chmurki widoczne w ciemnych scenach w ciemnym pokoju, w sklepie nie ma szans sprawdzic :lol: kazdy model moze to miec, chodzi o to zeby nie bylo tego w przegietych ilosciach)

ogolnie 3DTV pokazuja pazurki dopiero jak nakarmisz je odpowiednim stuffem tzn potraktujesz blurayem albo jakims dobrym filmem 3D (dowolny od imaxa), takze polecam samemu mocno potestowac wybierane telewizorki

z kupowaniem 3DTV jest jeden haczyk, dema 3D puszczane w sklepach potrafia przekonac do zakupu (Samsung, LG maja zajebiste pokazowki, Sony robi overkill najlepsza bajka w 3D Turtle Sammy) dlatego trzeba samemu ogarnac ktory jest 'lepsiejszy' :wink:


_________________
you are already dead

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 28 lis 2012, 08:10 
Cytuj  
LG odpada na przedbiegu - miałem do czynienia z tym tv i nie chcę więcej tego badziewia.

Rozkminiam pomiędzy Panasonicem a Samsungiem. Nie chcę wydawać fortuny - chcę po prostu obejrzeć niektóre filmy (pograć w gry z PS3) w 3D.
Szukam czegoś w cenie 600-1000GBP. Dzisiaj przejrzę ofertę Sony - ale obawiam się, że to nie ta półka cenowa.

I niestety budżet ogranicza mnie raczej do plazm. Z tego co już widziałem plasmę da się w tej cenie wyrwać (mi zależy na 50+', aktualnie mam 37' i po kilku latach użytkowania TV wydaje mi się mikroskopijny), LED-y już są w cenie 1200-1600GBP.

Będę szukał czegoś z aktywnym 3D. Znacznie lepiej mi pasuje, ale na forach zdania są podzielone - niektórzy preferują 3D pasywne.

Dzięki za podpowiedź.

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 lis 2012, 08:26 
Cytuj  
Mam jakiś model sony z aktywnym 3D. Właściwie mógłbym polecić to aktywne przy czym obraz 3D i tak wygląda sztucznie, chodzi o wyraźnie oddzielone plany. Może przy filmach animowanych wygląda to lepiej. Generalnie jeśli kupujesz tv do oglądania tv czy filmów to imo 3D powinno być ostatnią rzeczą którą bierze się pod uwagę.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 28 lis 2012, 19:10 
Cytuj  
Pod względem jakości obrazu plazmy panasonica to świetny wybór.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 28 lis 2012, 22:22 
Cytuj  
http://www.amazon.co.uk/Panasonic-TX-P5 ... 628&sr=8-1

konkretnie ten model? Jakieś zarzuty? czy brać?

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 29 lis 2012, 16:24 
Cytuj  
czy ten:
http://www.amazon.co.uk/gp/product/B007 ... e=&seller=

musze podjac ostateczna decyzje.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 4 gru 2012, 19:28 
Cytuj  
zonk jak ch...
TV w PL są o ~20% TAŃSZE niż w UK.

/shock !!!

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 10 gru 2012, 21:04 
Cytuj  
Pierwszy raz widzę żeby w polandi elektronika była tańsza niż na zachodzie, miło by było gdyby był to standard.

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 gru 2012, 21:35 
Cytuj  
Też mnie to nieco zaskakuje, ale nie chce mi się szukać jaki to model itp. itd.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 12 gru 2012, 19:57 
Cytuj  
dużo tańsza.

postnąłem na forum hdtv szukając sprzętu dla siebie, kwota jaką chciałem wydać to max 5000zł.
Jak przejrzałem jakie TV mi polecają to praktycznie wszystkie w UK cenowo stały sporo powyżej 1000GBP, nawet coś pod ~1400GBP.

W końcu kupiłem panasa TX-L47ET50B
cena w UK (najtaniej co znalazłem) to 872.99GBP, najniższa cena w PL: 3595,01 zł (morele.net). Różnica nawet licząc po zaniżonym przedświątecznym kursie to ponad 800zł.

Różnią się co prawda jedną literką na końcu (w UK jest B, w PL jest E) ale cała różnica pewnie w napisach na pudełku i instrukcji (zawierających języki słowiańskie w tym polski).

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 gru 2012, 20:46 
Cytuj  
B ma inną wtyczkę. To wszystko.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 27 sty 2013, 11:35 
Cytuj  
Muszę zbashować Panasonica.

Mój TV od razu po włączeniu generuje jakieś zielone plamki z prawego brzegu ekranu. Znikają one po kilku minutach (albo w ogóle ich nie widać na starcie - telewizor musi być zimny by je stworzył).
I teraz tak:
sklep (tak jak się spodziewałem) mówi, że to już sprawa Panasonica, w sumie ich rozumiem, dają rozszerzoną gwarancję na przetestowanie (28dni a nie 14 w czasie których można TV bez podoania przyczyny zwrócić) - ja kupiłem TV na 2 tygodnie przed wyjazdem do Polski (na miesiąc) i nie chciało mi się bawić w "wymianki" bo i tak miałem sporo spraw na głowie. W każdym bądź razie customer service mają zajebisty, napisałem mail-a, że z tego i z tego nie jestem zadowolony - i sami do mnie kilka razy dzwonili i wyjaśniali jak się sprawy mają.
Panasonic natomiast twierdzi, że to NORMALNE (normalne są zielone plamy z boku? no kurwa..). Zresztą może i normalne - poczytałem w necie to znalazłem conajmniej dwie osoby skarżące się na identyczną wadę.

Na razie sprawa utknęła bo zmianiam mieszkanie na większe - będę się przeprowadzał i nie chcę teraz wymuszać wymiany TV - do tego usterka jest mało upierdliwa. ALe kurwa NORMALNE i to Panasonic.

Specjalnie kuźwa wydałem 300GBP więcej by mieć perfekcyjny obraz (bo za 300GBP mniej mogłem mieć dziadowskiego LG czy Samsunga o identycznych parametrach), a dostałem egzemplarz uszkodzony. (mimo to jakość obrazu miażdży jaja)

I zaczynam na serio myśleć, że ja to mam pecha. A jako, że wszystko w przyrodzie dąży do równowagi - więc powinienem też mieć szczęście - puszczę ze dwa kupony na euromiliona przy następnej kumulacji...

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 sty 2013, 12:32 
Cytuj  
Ja mam projektor panasonica, padło w nim na gwarancji wejście hdmi, więc telefon, wizyta kuriera na drugi dzień, na następny dzień info od nich że w kolejnym dniu proszą oczekiwać kuriera z naprawionym sprzętem, oczywiście na ich koszt, nie mam nic im do zarzucenia po za tym ze się zepsuło coś.
Z drugiej strony Samsung czy LG jeśli nie jest to kontenerowy złom dla hipermarketu to też jest spoko.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 sty 2013, 14:26 
Cytuj  
przyszedles sie pozalic na swojego panasa, czy pochwalic sie po raz 4, ze zmieniasz mieszkanie?

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 27 sty 2013, 15:00 
Cytuj  
Przyszedłem pożalić się na support panasa.
A mieszkanie zmieniam po raz drugi.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 218 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.