mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 18 paź 2013, 12:30 
Cytuj  
Czy ja wiem... . Słuchawki gamingowe to coś innego niż do muzyki. Ja mam Beyery 880 pro, ale podpinane do kompa to one zasadniczo nie działają. Musiałbym zmienić kartę na jakąś ze wzmacniaczem, żeby to miało sens. Tymczasem CAL-e, których mam już druga parę sprawdzają się dobrze w grach. Do gier to chyba wąska scena i dużo basu jest najlepsze.


_________________
Χ Ξ Σ

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 18 paź 2013, 14:47 
Cytuj  
Ok sluchawki mam.

Ktos pisal o G930 to w porownianiu te Sound Blastery Creativa w testach G930 klada pod prawie kazdym wzgledem.

Ogolnie sa to moje pierwsze bezprzewodowe sluchawki.Wczesniej jechalem na Logitechach , Fatality i ostatnio mam Sound Blastery Creativa Sigma, bardzo podobne do tych co teraz kupilem.

Co mnie pozytywnie zaskoczylo to wykonanie.Na zdjeciach wygladaja jak Sigma ktore mam ale materialy uzyte do wykonania sa o niebo lepsze.To co mnie zaskoczylo to waga , chyba z pol raza ciezsze niz te ktorych uzywam.Sa zdecydowanie wygodniejsze mimo ze sa ciezsze.Laduje sie za pomoca kabelka , nie ma zadnej stacji dokujacej (jak dla mnie to dobrze bo nie mam miejsca na biurku do kompa.Chujowe jest to ze nie ma poziomu naladowania.Jak sie laduja to mruga lapka , jak sie naladuja to swieci sie ciagle , wiec nie wiadomo dokladnie kiedy beda naladowane.

Fajnie prezentuje sie zewnetrzna karta dzwiekowa ktora podpina sie na USB.Jest tam cale sterowanie dzwiekiem z przelaczeniem na ten magiczny ich mode lepszy ponac od 7.1 i mode dla graczy CSa i temu podobne gdzie slychac ponac wszystko dokladniej.

Co do samego dzwieku nie moge nic jeszcze napisac bo sie laduja :D okolo 5 godzin przy pierwszym ladowaniu (minely juz ze dwie).

Jak podlacze i odpale to napisze cos o dzwieku.


_________________
https://www.twitch.tv/kaczy_

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 18 paź 2013, 18:21 
Cytuj  
Jak sie przesiadlem na senheinsery z jakiegoś noname gowna to podczas odpalenia ost z tales of the abyss cumshot wyjebal dziurę w lcd :<


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 paź 2013, 21:07 
Cytuj  
To wiele godzin film musiał trwać, hihihi.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 19 paź 2013, 17:22 
Cytuj  
H3h3h3


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 20 paź 2013, 07:17 
Cytuj  
Ok sluchawki po testach.

Sa dwa mody THX i Scout.

THX do tego jest program gdzie mozna ustawic sabie wpierdyliard rzeczy , nawet nie chcialo mi sie tego wszystkiego sprawdzac.Ale powiem szczerze ze robi wrazenie.Raczej nie jest to tryb do gier tylko filmow , muzyki albo gier gdzie zalezy nam na sluchaniu pieknej muzyki.Ja aktualnie pogrywam w LoLa i dla mnie bardziej interesujacy jest ten drugi mode.W tym modzie to jest doslownie tak jakby sie siedzilo w kinie , musi to imponujaco wygladac na jakis zajebistych filmach albo muzie , wlasnie musze za pare minut cos odpalic ciekawego.

Scout Mode jest to niby dedykowane do CSa i FPP.Tutaj powalila mnie wyrazna slyszalnosc kazdego dzwieku.Nie wiedzialem ze w LoLu istnieja odglosy ktorych wczesniej nie slyszalem.W takim CSie to musi sie spisywac kapitalnie.

To co mnie wkurwia to ze w tym Scout modzie (gra mi sie lepiej na tym w LoLa niz na THX) on jakos sam sobie dobiera dzwieki z gry ktore w danym momencie podbija a drugie wycisza , czyli nie ma rownej slyszalnosci.

Oczywiscie takie bajery jak przyciszanie gry podczas rozmowy to raczej standarn.

Troche jestem zawiedziony czasem dzialania.Po pelnym naladowanieu gralem moze z 8-9h i padly.Musze dokladnie to sobie wyliczyc.

Ogolnie sprzet oceniam na 8,5/10 w porownaniu do takich fatality o ktorych tutaj pare osob pisalo to przepasc jakosciowa i wykonania , fatality ktore byly dla mnie rewelacyjne w porownaniu do tego sprzetu ocenil bym na 2/10 - inna liga.


_________________
https://www.twitch.tv/kaczy_

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 20 paź 2013, 08:57 
Cytuj  
Wlasnie zastanawiam sie czy nie zmienic swoich fatality na cos innego... Niby dzwiek jest ok. Ale jak czytam takie informacje o jakosci to az sie chce zmienic na cos innego.

Powiedz please jak mikrofon?


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 20 paź 2013, 09:39 
Cytuj  
Ten program THX tez obsluguje mikrofon , slychac siebie zajebiscie wyraznie.Jest dizuo opcji do zmian , nawet na tym panelu z zewnetrznej karty dzwiekowej.

Aaa mikrofon jest wypinany oczywiscie.

Mnie teraz np zaskoczylo to ze grajac w tak chujowa gra pod wzgledem dzwieku jak LoL to uslyszalem ze ta rzeka na srodku wydaje odglos plyniecia :D na zadnych innych sluchawkach tego nie slyszalem - fatality , SB Sigma , SB Alpha , Logitch ktos tam model.


_________________
https://www.twitch.tv/kaczy_

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 20 paź 2013, 10:50 
Cytuj  
powiedz lepiej jak sie sprawuje na pr0n


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 20 paź 2013, 11:17 
Cytuj  
A co to jest?Jakis program do testow?


_________________
https://www.twitch.tv/kaczy_

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 20 paź 2013, 12:04 
Cytuj  
Radosław wytłumacz


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 paź 2013, 12:14 
Cytuj  
Jest to materiał multimedialny nierzadko opatrzony w specyficzne obrazy i efekty audio umożliwiający nie tylko własnoręczne odreagowanie ciężkiego dnia ale również pchnięcie osoby doświadczającej w kierunku nowych doznań sfery erotycznej.

Np.

"Patrz Kochanie, ten Pan tylko pluje a nie używa lubrykantów, może też tak zrobimy"

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 13 lis 2013, 09:40 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Jest to materiał multimedialny nierzadko opatrzony w specyficzne obrazy i efekty audio umożliwiający nie tylko własnoręczne odreagowanie ciężkiego dnia ale również pchnięcie osoby doświadczającej w kierunku nowych doznań sfery erotycznej.

Np.

"Patrz Kochanie, ten Pan tylko pluje a nie używa lubrykantów, może też tak zrobimy"



pieknie powiedziane.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 4 gru 2013, 08:52 
Cytuj  
Idzie jakieś sensowane słuchawki bluetooth do telefonu kupić za 100zł? Dobrze by było gdyby dało się sparować przez NFC.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.