mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 516 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 26  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 lut 2017, 12:55 
Cytuj  
I bądź teraz mądry i pisz wiersze :lol: Kuźwa, no to teraz sam już nie wiem, co wybrać :o


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 16 lut 2017, 13:01 
Cytuj  
Pomogę Ci, hypery dostałem za 260zl w media expercie ostatnio :d


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 lut 2017, 13:11 
Cytuj  
zalezy jak dobry sluch masz.
dobre douszne i jest naprawde bardzo fajnie, a wygoda bez porownania z hyperami na glowie.
jedyny problem to mikrofon, wiec albo kupujesz przejsciowke + maly mikrofon przypinany na kablu, albo jakis zestaw sluchawkowy.

**

Posty: 388
Dołączył(a): 13.11.2005
Offline
PostNapisane: 19 lut 2017, 13:54 
Cytuj  
@Nyx
JEstes pewien, ze kupiles cloud 2 za tyle? Tyle zwykle cloudy kosztuja.


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2017, 12:48 
Cytuj  
Potrzebuję tanie słuchawki (dokanałowe) do konsoli - 3DS. Najlepiej z mikrofonem, cena poniżej 50zł. Co taniego warto kupić?
Wygodnie, solidnie wykonane oraz w miarę znośny dźwięk ;)

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2017, 20:46 
Cytuj  
Ja mogę powiedzieć że dzisiaj po przesiadce z Logitech G231 na Razer Kraken 7.1 mam opad gaci.
Od lat żaden gadget nie zrobił na mnie takiego wrażenia - lol one nawet wibrują od basu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2017, 20:53 
Cytuj  
W tesco nie jeden się posikał przy kinie samsunga za 2k co nie oznacza że to coś dobrego, wibrujący bas lol :)
Załóż na łeb coś markowego zrobionego do audio i puść źródło sensowne, to będziesz szczeki szukał w obesranych majtach.

W temacie - miałem okazje kiedyś posłuchać Beyerdynamic DT990 PRO, jak za tą cenę to genialne, nie jestem sfiksowanym audiofilem podniecającym się kabelkami i wymyślający opisy z dupy ale podobało mi się to, wada jedyna to uwydatnia strasznie kompresje w słabych mp3, wiec trzeba pamiętać o tym.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2017, 21:32 
Cytuj  
Nie zmienia to faktu że słuchawki + synapse + surround pro od Razera wymiatają w tym przedziale cenowym.

Z resztą za dużo ludzie na cenę patrzą. Jak miałem logitech z-5500 to 10 lat temu zestawy Yamahy za 4-5k ledwo co dorównywały im.
Wystarczył zwykły SPDIF i było kino domowe gdzie pierd z lewej do prawej było słychać jak leci przez te 5m.

A tak ogólnie to bass rzońci i unia powinna być rozwalona!

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2017, 22:05 
Cytuj  
No to sobie pogadaliśmy.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2017, 07:23 
Cytuj  
Szczoch, ale wiesz, że yamaha to nic rewelacyjnego?


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2017, 08:04 
Cytuj  
W 2007 roku Yamaha za 4-5k to było nic rewelacyjnego? Dzisiaj może nie.
Wtedy sprzęt był bardziej ograniczony, jak i jego dostęp. Plus nie weszła jeszcze moda na zabawianie się w wygodę i używane były stare złącza, a SPDIF był znany mniejszej ilości odbiorców.

Dzisiaj to pewnie wszystko już potaniało i za tą cenę można kupić coś rewelacyjnego za tą samą cenę.
Chociaż głośniki PC to teraz nie wymiatają jak to kiedyś logitech, a sam sprzęt idzie w kierunku "o ja jebie jakie ładne" w końcu ostatni szyk mody od Creative pt. "Sound BlasterX Katana" i sprzedają ludziom że niby 7.1:



Obrazek



Pokolenie Tibii i Starbucksa to kupi i jeszcze uwierzy że prawda :D

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2017, 11:45 
Cytuj  
oho jakie te fale dzwiekowe robia ladne koleczko by dopasc sluchacza od tylu.

Caly czas jade na z5500 i mi wystarcza. Kupilem sobie jedynie switcha spdif. Na amplituner po prostu nie mam miejsca.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2017, 13:00 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):
W 2007 roku Yamaha za 4-5k to było nic rewelacyjnego? Dzisiaj może nie.
Wtedy sprzęt był bardziej ograniczony, jak i jego dostęp. Plus nie weszła jeszcze moda na zabawianie się w wygodę i używane były stare złącza, a SPDIF był znany mniejszej ilości odbiorców.

Dzisiaj to pewnie wszystko już potaniało i za tą cenę można kupić coś rewelacyjnego za tą samą cenę.
Chociaż głośniki PC to teraz nie wymiatają jak to kiedyś logitech, a sam sprzęt idzie w kierunku "o ja jebie jakie ładne" w końcu ostatni szyk mody od Creative pt. "Sound BlasterX Katana" i sprzedają ludziom że niby 7.1

Ceny wiele sie nie zmieniły, otrzymujesz nowe modele bardziej rozbudowane, wersje premium itd, głośniki dobre 20 lat temu kosztują teraz podobnie.
Zestaw yamaha za 4-5k to poziom samsunga za 2k i tyle w temacie jakości.
Jak kupowałem ampli marantz w 1999 roku bo wchodziło na rynek dvd to wszystko miało złącza spdif optyczne i coax, było sterowanie video, było 5.1 itd, obecnie masz bardziej rozbudowane systemu dookólne, doszło lepsze sterowanie video, hdmi, wifi, lan, appki na fony, jednak jakość finalna dźwięku ta sama.

2007 rok to nie tak dawno, od zawsze byle monitorki dobrych marek zagrają tysiąc razy lepiej niż jakieś komputerowe akcesoria, teraz dodatkowo masz chińskie fajne marki no edifier na naszym rynku, jednak nie wiele droższe są europejskie dali, paradigm, mission czy tannoy.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2017, 13:07 
Cytuj  
embe napisał(a):

Zestaw yamaha za 4-5k to poziom samsunga za 2k i tyle w temacie jakości.



ZnaFca


_________________
Turbot

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2017, 08:45 
Cytuj  
Nie no śmiechłem.
Yamaha jako sprzęt wysokiej klasy :D
Przecież to taki korpoaudio. Podobna klasa jak szajsungi, sony, panasonici... Nic rewelacyjnego. Półka niżej niż Marantze, Denony itp. Także jaranie się, że z5500 są podobne do yamahy jest słabe.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****
Avatar użytkownika

Posty: 1313
Dołączył(a): 5.05.2008
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2017, 09:29 
Cytuj  
Podobna opinia jest o Marantzach i Denonach. Wszystko jest kwestią punktu odniesienia ;)


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2017, 09:13 
Cytuj  
Punktem odniesienia jest że w okresie kiedy z-5550 wychodził, to sprzęt obsługujący SPDiF, 24bit, full DTS, Dolby Prologic II o mocy 500W z plakietką THX kosztował 3x-4x więcej.
A coś myślę że nawet jednego filmu tczewiak nie oglądnął w pełnym DTS, tylko pewnie na zwykłym 5.1 podłaczanym 3x jack cable.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2017, 10:01 
Cytuj  
Jesteś w błędzie bo sprzęt DD 5.1 na masowa skalę pojawił się razem z dvd i tak od 1998 roku na początku jako drogie cudeńka, potem już tanie było wszędzie, świetnej jakości philipsy i kenwoody, lepsze technicsy i yamaha ale wszyscy producenci w to wbili, zaraz pojawiły się wspierające DTS razem z 96/24 itd, standard cyfrowego połączenia in/out optyczne i coax było wcześniej bo wykorzystywały to cyfrowe magnetofony jak i laserdisc czy minidisc.

THX było też na przenośnym sprzęcie i nie ma wiele wspólnego z tym o czym dyskutujemy, a Dolby Pro Logic to analogowe systemy dookólne, które sobie możesz nawet na pyrkawkach logitecha puścić.

Już od gdzieś tak 2000 roku można było kompletować w miarę tanie zestawy oparte na świetnych monitorkach wielu firm.

Siłą rzeczy powstały szybko też akcesoria komputerowe udające systemy dookólne DD/DTS i do tej pory wiele się w temacie jakości nie zmieniło, nędza jak większość tego typu sprzętu, teraz to w skrócie nazywamy szmelcem z chin.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2017, 10:56 
Cytuj  
Ta, pełny DTS na początku lat 2000 za ~1400zł, chyba już zapomniałeś ile co wtedy kosztowało.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2017, 11:06 
Cytuj  
Nie, napisałeś coś o 2007 roku, a pełny dts to niby te mydelniczki ci dały ?


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 516 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 26  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.