mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 516 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 22, 23, 24, 25, 26  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 388
Dołączył(a): 13.11.2005
Offline
PostNapisane: 22 sty 2018, 19:53 
Cytuj  
AKG 518 to nie do 100zl i raczej są to słuchawki do latania na dworze.
Za 100zl jesli to nowka, od razu bym bral te siberie


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 sty 2018, 19:57 
Cytuj  
AKG masz https://www.ceneo.pl/15898106 zatem dość tanio.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 sty 2018, 20:11 
Cytuj  
italios napisał(a):
AKG 518 to nie do 100zl i raczej są to słuchawki do latania na dworze.
Za 100zl jesli to nowka, od razu bym bral te siberie


No za 100 są. Tylko czy do gier będą ok (strzelanki głównie)


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

**

Posty: 388
Dołączył(a): 13.11.2005
Offline
PostNapisane: 22 sty 2018, 20:12 
Cytuj  
TE akg mocno banie ściskają, raczej nie polecałbym ich komuś na kompa. Dodatkowo akg to słuchawki nauszne a w siberia ucho jest schowane w nauszniku.

Moj brat mial te siberia 2, nakurwiał w cs i wbil supreme. Gąbka po jakis 3 latach zrobiła się miękka w nausznikach ale za 100zl to bym bral i tak. Ogólnie siberia to model "gamingowy", wiec co ma sie nie nadawac do strzelanek? ;d


_________________
Obrazek

**

Posty: 490
Dołączył(a): 12.03.2006
Offline
PostNapisane: 24 sty 2018, 10:35 
Cytuj  
Te akg maja podobna konstrukcje do tych gamingowych akg ghs1 - one dosyc mocno naciskaja na uszy przez co po godzinie grania uszy napierdalają niemilosiernie.
Do grania to chyba najlepiej ze sluchawka nakladana na cale ucho. Steelseries moze nie maja najlepszych przetwornikow ale nie mecza ucha a za 100 zl to chyba dobry deal.


_________________
WoW - retired ...?
AoC - failed
Aion - never even started

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 sty 2018, 11:52 
Cytuj  
Kupiłem te Steelseries za 100. W sumie to moje pierwsze tego typu (w sensie "profesjonalne") słuchawki. W porównaniu do jakiś carrefourowskich jakoś dźwięku to nieba a ziemia. Nawet nie wiedziałem, że w niektórych grach trawa szeleści jak przez nią biegnę :lol:


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 sty 2018, 12:56 
Cytuj  
Tak to jest mniej więcej, to dobre słuchawki nawet do muzyki od biedy lepsze niż często droższe jakieś manty, logitechy itp szrot, tylko że za kilka cebylionó więcej masz znowu spory przeskok w jakości, nie trzeba kupować słuchawek za tysiaka, inna spraw że bardziej wyczujesz różnicę w jakości między szrotem, a takimi słuchawkami, niż wyczujesz różnice między słuchawkami za 500zł, a 1000zł ale to norma w wielu rzeczach.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 25 sty 2018, 11:35 
Cytuj  
Te AKG są kiepskie. Średni dźwięk, cholernie niska wygoda używania. Na pewno nie "najlepsze w przedziale do 700". ;d
To nawet nie najlepsze AKG w tej cenie.

Bass tylko ładnie napierdala. Koniec plusów.

Mówię o tych K181, 518 są spoko. Obecnie mam chyba ich 6 parę :D

PS. dalej nie wiem co bezprzewodowego kupić tak do 200zł. Do biegania/roweru.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 sty 2018, 12:33 
Cytuj  
Ale podbicie basu wyłączasz i nagle słuchawki stają się bardzo dobre, no i sugerujmy się ceną promocyjną 190zł, a nie katalogową coś prawie 600zł bo wtedy są lepsze, a K518 to przecież nic szału nie ma, poprawne budżetowce dużo lepsze niż te wszystkie gejmingowce nawet dużo droższe.
Zresztą poleciłem ze względu na świetną cenę, sam kupiłem i wiem że nie dorównają moim starym Sennheiser HD 650 ale obecne ceny takich słuchawek sa mocno z dupy.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 25 sty 2018, 14:04 
Cytuj  
lol Embe sie upiera :)

Mialem te sluchawki AKG albo jakis podobny model. Do muzy srednie, do grania kompletna porazka.

Dobre sluchawki do sluchania muzy kosztuja 1k+, ale do grania mozna przyzwoite wyhaczyc juz za 100-200 zł i naprawde swietnie spelniaja swoja role.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 sty 2018, 14:08 
Cytuj  
Nie upieram się ale testowałem je rok temu i jakby nie cena to pewnie bym kupił wtedy bo podobają mi się właśnie do muzyki i budowa.
Z tego co widzę testy w necie to mają bardzo pozytywne opinie i zachwalane jak na swoją cenę ~500zł, a tu mamy 190zł z wysyłką lol
W ciemno bym tego nie brał, a jak dotrze paczka to napisze więcej, jak kupowałem swoje senhaisery to płaciłem za nie wtedy 700zł na promocji, a teraz kosztują 1200zł i to jest kur.. lol


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**

Posty: 388
Dołączył(a): 13.11.2005
Offline
PostNapisane: 25 sty 2018, 15:33 
Cytuj  
ZBadalem temat tak niskiej ceny tych sluchawek i z 2 lata temu na serwisie massdrop (cos jak groupon) te sluchawki po ~290zl chodzily. Pewnie sluchawki w magazynie tyle leza, ze jeszcze bardziej cene zjechali ;d

Sluchawki reklamowane jako djskie do sluchania muzy moim zdaniem (recenzji w necie tez) nie zapewniaja neutralnosci jak Teo pisal wczesniej. Nie moge sie doczekac zeby je przetestowac, ale z drugiej strony to mam nadzieje, ze beda chujowe bo nie chce zeby mi faza na kupowanie drogiego audio wrocila kekekeke


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 sty 2018, 16:15 
Cytuj  
No nie wiem, dla mnie z wyłączonym podbiciem basu było świetnie i neutralnie, zobaczymy jak dotrze.
Aha i są trzy wersje podobne do siebie tych słuchawek:
- K81 DJ ( tańszy model, srebrne )
- K181 DJ ( srebrne )
- K181 DJ UE ( nazwijmy to premium model, czarne )
te z linku to Ultimate Edition, inne lepsze materiały, jest solidniejsza konstrukcja, inne pady, odpinany 5m dobrej jakości kabel plus jakieś etui na słuchawki bo się fajnie składają.
http://www.akg.com/Headphones/Professio ... nt#start=1


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**

Posty: 388
Dołączył(a): 13.11.2005
Offline
PostNapisane: 25 sty 2018, 18:53 
Cytuj  
k181 to z 2004 r a dj ue nowa wersja


_________________
Obrazek


Posty: 2
Dołączył(a): 30.10.2016
Offline
PostNapisane: 28 sty 2018, 13:58 
Cytuj  
Ja bym Ci polecał Logitech G231 Prodigy. Są w weekend w fajnej cenie w różnych sklepach, w Media Expert widziałem za 200 zł, więc jak potrzebujesz to warto się zainteresować - niewiele droższe a naprawdę dobre słuchawki.

**

Posty: 388
Dołączył(a): 13.11.2005
Offline
PostNapisane: 2 lut 2018, 13:53 
Cytuj  
KIlka dni temu przyszly do mnie te akg 181.
Podłączyłem do kompa tylko i porównując je do hyperx cloud(250zl na promo), ktore sa rebrandem Takstar pro 80(350zl), to te akg biednie sie prezentuja.

Ten krecony kabel powoduje, ze nawet jeśli jest tylko wyprostowany (nie rozciagniety), to czuć, że ciągnie słuchawki. Słuchawki swoja drogą w chuj niewygodne i uciskają uszy. Może to dlatego, ze nigdy nie miałem nausznych słuchawek i nie jestem przyzwyczajony...

Ogólnie to z włączonym trybem pierdolnięcia bassem przyjemnie grają. Może na sprzecie hifi lepiej grają, ale boję się rozczarować ;d
Jeśli te słuchawki kosztują niby 450zl to spodziewałem się takiego przeskoku jak z dokanałówek co dają w telefonach do takich za 200zl
Tak na szybko to te słuchawki się nadają dla jakiegoś piwnicznego dja :d

Jak Twoje wrażenia Teo?


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 2 lut 2018, 14:16 
Cytuj  
italios napisał(a):

Ten krecony kabel powoduje, ze nawet jeśli jest tylko wyprostowany (nie rozciagniety), to czuć, że ciągnie słuchawki. Słuchawki swoja drogą w chuj niewygodne i uciskają uszy. Może to dlatego, ze nigdy nie miałem nausznych słuchawek i nie jestem przyzwyczajony...



Do tego ciazko sie przyzwyczaic, to jest sprzet na ktorym mozna odsluchac plyte, ale nie napierdalac w gry pare godzin. We mnie narasta wkuriwenie jak siedze w tych sluchawkach dluzej niz pol godziny.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 lut 2018, 14:24 
Cytuj  
Podłącz do jakiegoś nawet biednego ampli to będzie dużo lepiej, niestety ale czym lepsze słuchawki tym gorzej wypadają przy słabym źródle, dlatego masz tyle tych jakiś razerów czy creative, które mają tak zrobioną korekcje żeby to grało i robiło wrażenie nawet podpięte do wejścia w kompie, pytanie czy o to chodzi ?
Nie napisze że te AKG to jakaś rewelacja, jest poprawnie przy podłączeniu do ampli i do muzyki bardzo dobrze, kabel mam inny to sobie podpiąłem bo ten w komplecie to trzeba rozciągnąć na maksa na kilka godzin chyba.
Bas boost może do gier by był ok, no i ogólnie polecam jakiś wzmacniacz słuchawkowy lub ampli nawet najtańsze albo kupić nagrywarkę sony mini disc za 100zł i wykorzystać jako wzmacniacz bo parametry są tam świetne.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**

Posty: 388
Dołączył(a): 13.11.2005
Offline
PostNapisane: 2 lut 2018, 17:42 
Cytuj  
Jeśli słuchawki co maja wiecej omów dobrze grają na kompie to te akg powinny tym bardziej.
Wiadomix, że różne słuchawki mają różne "synergie" z źródłem/wzmakiem, ale bez przesady.

Jak dla mnie to się zawiodłem. Z 4h miałem je na głowie to co chwila zmieniałem pozycje nauszników, żeby inna część ucha dostawała po piździe a pozostała odpoczywała i czekała na swoją kolej...

Teo, jeszcze pytanie do Ciebie. Tak samo brzmią te słuchawki jak je zapamiętałeś czy inaczej?


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 lut 2018, 18:01 
Cytuj  
Ohm to nie jest wyznacznik, te słuchawki wymagają sporego napędu, nie ma szansy żeby np integra to napędziła jak trzeba co nie oznacza że muszą grac źle bo teoretycznie nawet do fona można podpiąć.
Ja w salonie denona to sprawdzałem i podpięte były do świetnego sprzętu, ja mam ampli z średniej półki i daje rade, do moich starych sencusiów nawet się nie zbliżyły ale nie o to chodzi.
Tak z ciekawości podłączyłem do kompa do integry, jest tragicznie, lepiej gra mi obok TV :)

Tu nie chodzi o to żeby słuchawki za 190zł czy nawet 500zł katalogowo podłączać do sprzętu za kilka tysiaków ale DAC do słuchawek za 300zł daje świetne efekty.

Najważniejsze żeby znaleźć złoty środek.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 516 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 22, 23, 24, 25, 26  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.