mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 516 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 26  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 636
Dołączył(a): 2.12.2005
Offline
PostNapisane: 19 sie 2016, 21:14 
Cytuj  
Też się zastanawiałem nad tymi 800kami ale za taką kasę wolałem coś z bluetoothem i padło na Platronics Backbeat Pro. Z fajnych bezprzewodówek w okolicach tej ceny masz jeszcze moim zdaniem AKG K845 BT oraz Sony MDR-10RBT.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2016, 10:33 
Cytuj  
Czy to są te super polecane "Cloud'y": http://cenowarka.pl/kingston-hyperx-clo ... 10465.html ??
Spotkałem się z opiniami że są spoko aczkolwiek nie konicznie do gier - wydaje mi się to nieco dziwne jak na słuchawki gamingowe...

Obecnie mam rozwalone Superluxy HD 681 - nigdy więcej nie chce słuchawek tej firmy, dźwięk mają spoko ale jakość wykonania i wytrzymałość jest do bani ;/ dla tego też te Cloudy całkiem mi się podobają bo wyglądają solidnie.

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2016, 16:48 
Cytuj  
tak, to te. polecam rowniez, kupilem po pierwszym dniu grania w dark souls 3 16 godz ciagiem - jakies logitechy bezprzewodowe za 700 zl zostawily taki bol uszu i glowy, ze szok. poszedlem do prolinu po cloudy i to najwygodniejsze sluchawki ever. dzwiek w tej kasie tez jest bardzo dobry.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2016, 17:04 
Cytuj  
Jeśli dyskusja dotyczy ~700zł to może zainteresujcie się produktami firm, które znają się na robieniu słuchawek jak AKG, Beyerdynamic, Sennheiser, Denon, czy nawet Pioneer, Sony, Audeze i pewnie wiele wiele innych nie robionych przez raperów, sportowców, a tym bardziej przez bieda firmy od akcesoriów komputerowych.
Dobre słuchawki kupuje się na wiele lat i warto wydać do 1000zł za coś co służy dobrze np 10 lat, tak tak 10 lat Sennheiser HD 650 nadal nie ma urwanego kabla, końcówka nie trzeszczy, nic się nie wytarło i nie połamało.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2016, 07:39 
Cytuj  
ale za cloudy dalem niecale 300 zl, logitech spectrum sprzedalem. wireless to naprawde duza wygoda logistyczna, ale jednak komfort na glowie najwazniejszy.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2016, 08:17 
Cytuj  
embe napisał(a):
Jeśli dyskusja dotyczy ~700zł to może zainteresujcie się produktami firm, które znają się na robieniu słuchawek jak AKG, Beyerdynamic, Sennheiser, Denon, czy nawet Pioneer, Sony, Audeze i pewnie wiele wiele innych nie robionych przez raperów, sportowców, a tym bardziej przez bieda firmy od akcesoriów komputerowych.
Dobre słuchawki kupuje się na wiele lat i warto wydać do 1000zł za coś co służy dobrze np 10 lat, tak tak 10 lat Sennheiser HD 650 nadal nie ma urwanego kabla, końcówka nie trzeszczy, nic się nie wytarło i nie połamało.


Czy naprawdę jakość gumy na kablu od AKG będzie aż tak znacznie lepsza od tej od Asusa?
Miałem Kossy UR 40 przez - kabelek się urwał...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2016, 08:25 
Cytuj  
Koleś napisał(a):
embe napisał(a):
Jeśli dyskusja dotyczy ~700zł to może zainteresujcie się produktami firm, które znają się na robieniu słuchawek jak AKG, Beyerdynamic, Sennheiser, Denon, czy nawet Pioneer, Sony, Audeze i pewnie wiele wiele innych nie robionych przez raperów, sportowców, a tym bardziej przez bieda firmy od akcesoriów komputerowych.
Dobre słuchawki kupuje się na wiele lat i warto wydać do 1000zł za coś co służy dobrze np 10 lat, tak tak 10 lat Sennheiser HD 650 nadal nie ma urwanego kabla, końcówka nie trzeszczy, nic się nie wytarło i nie połamało.


Czy naprawdę jakość gumy na kablu od AKG będzie aż tak znacznie lepsza od tej od Asusa?
Miałem Kossy UR 40 przez - kabelek się urwał...


No ale nie porównuj Kossów, które są z niższej półki w stosunku do AKG


_________________
Turbot

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2016, 08:43 
Cytuj  
Nie wiem, pewnie tanie model będą miały jakieś problemy ale nie koniecznie, w szufladzie leżą mi nadal jakieś tanie sennheisery za 90zł, które mają chyba już z 15 lat i kabel się trzyma dobrze.
Ja do zakupu słuchawek czy głośników podchodzę inaczej, jest to zakup na bardzo długo i można zaszaleć, wielu kupuje jakieś gówna za dużą kasę i potem płacze że coś nie tak, a na klawiaturę potrafią wydać 500zł i więcej.
Głośniki do audio kupiłem 15 lat temu za cenę małego auta i coś czuje że mnie przeżyją bo po co je wymieniać jak są nadal świetnej jakości.

Bezprzewodowe słuchawki są tak samo wygodne jak myszka czy klawiatura, a jednak wielu tego nie kupuje, modele bezprzewodowe w/w marek też są ale czy dobre to nie wiem.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2016, 09:09 
Cytuj  
Po prostu nie jestem przekonany że kabel w słuchawkach za 700zł wytrzyma mi dłużej niż w takich za 300zł. Choć przy takiej cenie to już warto nawet recabling zrobić jak się urwie...

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2016, 16:45 
Cytuj  
Nie w pełni dotyczy słuchawek ale blisko https://www.youtube.com/watch?v=WH7Q-xO_lpQ


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 861
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 lis 2016, 10:10 
Cytuj  
Dobra, bawil sie moze ktos w zmiane zrodla z integry na DAC po USB? Daje to jakies wyraznie slyszalne zmiany czy musze zmienic wszystkie kable na takie po 1k aby odczuc roznice? Chodzi mi glownie o odsluch na sluchawkach lub PC => DAC => ampli Unitry => sluchawki/kolumny.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 1 lis 2016, 10:25 
Cytuj  
Jeśli chcesz korzystać z amplitunera to wolałbym kupić jakąś używkę ampli żeby tylko miał wejście cyfrowe, wtedy podłączasz cyfrowy sygnał z kompa i zapierdziela aż miło, każda integra jeśli nie ma na tyle wyjścia coax cyfrowego to ma piny i dokupujesz śledzia z wyjściem, kabel dobrze ekranowany taki za ~30zł.
Cena DAC jest porównywalna z używanym ampli yamaha/denon/onkyo czasami jakaś tańsza seria marantza się trafi.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 861
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 lis 2016, 10:34 
Cytuj  
Dobra, powiedzmy ze Unitra pojdzie na zlom/oddam komus. Na ktore modele polowac?

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 1 lis 2016, 11:04 
Cytuj  
Przykładowo
http://allegro.pl/yamaha-htr-5630rds-am ... 36746.html
http://allegro.pl/amplituner-yamaha-htr ... 56350.html
http://allegro.pl/amplituner-denon-avr- ... 66999.html
http://allegro.pl/amplituner-maranz-sr3 ... ml#thumb/5

nie chce mi się sprawdzać szczegółów i oglądać tego, szukaj czegoś co ma wejścia cyfrowe i żeby nie było styrane i co ci się podoba, jak dają jakieś gwarancje na testowanie to dobrze, w dużych miastach znajdziesz też komisy lub giełdy gdzie tego na kilogramy pełno.
Szukaj też na olx i jakiś odbiór osobisty.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 1 lis 2016, 11:14 
Cytuj  
Ja mam Asusa Xonar Essence One MKII, właśnie w układzie pc->dac->wzmacniacz->kolumny, źródło do tidal hifi. Nie jest to jakość płyty cd, ale bardzo blisko. Jedyny minus to jeszcze nie kompletna płytoteka serwisów streamingowych, ale w zupełności wystarczy. Chyba wystarczająca rekomendacja. Oczywiście wszystko zależy głównie od źródła i kolumn, więc pewnie znacznie tańszy dac sprawdzi się z spotify w mp3 bardzo dobrze.


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 861
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 lis 2016, 11:27 
Cytuj  
Szperajac po forach ten sprzedawca jest polecany...Krasnystaw jest ~1,5h drogi Ska jadac przepisowo. Zadzwonie, dopytam, podjade.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 8 lis 2016, 16:55 
Cytuj  
Miał ktoś z Was słuchawki z serii Sennheiser RS? Podobno jedyne warte uwagi bezprzewodowe słuchawki. Generalnie do gier, czasem słucham też muzyki ale audiofilem nie jestem, czasem oglądam filmy. Preferuję raczej zamknięte bo nie chce przeszkadzać dziewczynie. Do wyboru RS 160, 165 albo w porywach 175. Warto dopłacać do droższych? Przesiadka będzie z Superlux 681 EVO.

Do tego dokupię mikrofon MODMIC i będę miał komplet ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 lis 2016, 13:32 
Cytuj  
czy ktoś uzywał tego z kartą SD? Dobrze się sprawdza? obsługuje FLAC ?

Edifier 2.1 C3X
http://www.x-kom.pl/goracy_strzal/9983


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 27 lis 2016, 13:52 
Cytuj  
kalies sluchawki byscie polecili w przedziale max 100-200 zl z mikro do ts zeby glos nie byl z dupy i mial wylacznik mikro gdzies na nausznikach i regulacje glosnosci wiecej nie potrzebuje. teraz mam logitecha bezprzewodowego ale kurwa oba nauszniki polamane i raczej nie chce znowu kupowac czegos z wyzszej polki bo nie ma sensu. kupilem jakies w biedrze za 70 dych ale moj glos na ts z dupy plus poglos.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 lis 2016, 15:24 
Cytuj  
Jeśli na kablu to sennhaiser seria PC, jest bardzo dużo modeli w dużym zakresie cenowym.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 516 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 26  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.