mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 31 sie 2014, 15:48 
Cytuj  
mam 2 tygodnie na kupienie sprzetu agd pod zabudowe. lodowka, zmywarka, piekarnik, plyta indukcyjna, okap, mikrofala.

jakie firmy polecacie, a jakich na pewno unikac?

chyba kupie wszystko jednej marki, bede mial calosc na jednej fakturze w razie reklamacji (i w chuj mniej roboty przy szukaniu / zamawianiu) - dobry czy zly pomysl?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 31 sie 2014, 17:47 
Cytuj  
Przyłączam się do pytania, bo też obecnie jestem na etapie urządzania chaty.


_________________
LaMoon#2988

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 31 sie 2014, 17:57 
Cytuj  
Daedrael napisał(a):
mam 2 tygodnie na kupienie sprzetu agd pod zabudowe. lodowka, zmywarka, piekarnik, plyta indukcyjna, okap, mikrofala.

jakie firmy polecacie, a jakich na pewno unikac?

chyba kupie wszystko jednej marki, bede mial calosc na jednej fakturze w razie reklamacji (i w chuj mniej roboty przy szukaniu / zamawianiu) - dobry czy zly pomysl?


Z agd to polecam ps4.
Nie no żarcik, elektrolux.


_________________
@polygamia

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 31 sie 2014, 18:19 
Cytuj  
gimbaza polecająca sprzęt AGD - priceless.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 31 sie 2014, 18:55 
Cytuj  
Elektrolux, AEG, Siemens, Bosh, ewentualnie jak ktoś nie ma uprzedzeń to lg i samsung mega zarąbiście się wybili na rynku agd.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 31 sie 2014, 19:11 
Cytuj  
3 lata temu zrobiłem kuchnię w Samsungu, lodówka, zmywarka, piekarnik z mikrofalą (2in1), płyta i okap, wszystko w zabudowie. Śmiga cały czas bez żadnych problemów.

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 31 sie 2014, 19:12 
Cytuj  
smeg?

*
Avatar użytkownika

Posty: 153
Dołączył(a): 4.05.2013
Offline
PostNapisane: 31 sie 2014, 19:37 
Cytuj  
Ja 6 lat temu zrobiłem kuchnie pod zabudowę z Siemensa. w tym roku padła mi zmywarka i płyta indukcyjna, o ile w tej pierwszej padł sterownik to płyta z tego co mi mówił znajomy elektryk była źle podłączona. Poszło przebicie i spaliła się elektryka. Piekarnik, ekspres, lodówka i okap chodzi do tej pory bez zarzutów. Jeszcze jest sharp, nie wiem tylko czy coś wart.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 31 sie 2014, 20:17 
Cytuj  
Ja bym się tu raczej targował uczciwie o dodatkowa gwarancje i mega zniżkę przy takim zakupie, od ceny sklepowej można spokojnie -20% mieć i minimum trzy lata gwarancji.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2014, 06:03 
Cytuj  
Pół roku temu robiłem kuchnię. Piekarnik, płytę indykcyjną i okap mam marki Teka, lodówkę i zmywarkę Siemensa. Siemensa polecać chyba nie trzeba, za to z czystym sumieniem polecam Tekę, bo to rewelacyjna firma, niestety mało znana polskiemu użytkownikowi (w żadnym markecie tego nie uświadczysz).


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2014, 12:07 
Cytuj  
Ja niedawno kupowałem komplet. Wszyscy mi polecali Boscha to wziąłem. Na razie ciężko powiedzieć coś więcej ponadto, że użytkuje się bardzo dobrze. Pralko-suszarkę mam tylko Electroluxa, ale kobieta twierdzi że zajebista więc pewnie tak jest.

Mendol napisał(a):
smeg?


Raczej wysoka półka, jak Miele. Produkty mieli sporo droższe niż Bosch itp.


_________________
Χ Ξ Σ

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2014, 12:56 
Cytuj  
stanelo na electroluxie, bo rodzice maja w domu od 8 lat cala kuchnie w tym sprzecie i jeszcze ani jedna rzecz sie nie zjebala.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2014, 16:25 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):

Raczej wysoka półka, jak Miele. Produkty mieli sporo droższe niż Bosch itp.


Wlasnie chcialem miele polecic.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2014, 14:35 
Cytuj  
Bosch.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1083
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2014, 09:30 
Cytuj  
Mam lodówkę Electroluxa - straszne niziny jakościowe, drzwi zardzewiały po 2-3 latach, farba się złuszczyła na krawędzi. Reszta sprzetu Bosch, chodzi bez zarzutu. Siemens i Bosch to raczej sprawdzona klasa średnia, z wyższej półki Miele.


_________________
- Conan, what is best in life?
- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2014, 10:36 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
3 lata temu zrobiłem kuchnię w Samsungu, lodówka, zmywarka, piekarnik z mikrofalą (2in1), płyta i okap, wszystko w zabudowie. Śmiga cały czas bez żadnych problemów.

X.


Nope. Pracowałem w tym gównie :D.
Ale tak szczerze, to loteria ze wszystkim. W Szajsungu ogarniałem reklamacje ludzi, którzy kupowali całą kuchnie od Samsunga i wszystko po kolei się pierdoliło.

Polecam popatrzeć głównie na serwis, w wyżej wymienionej firmie rozjebana lodówka to naprawa do 30 dni, a w praktyce, jeśli nie rozjebała się w jakiejś dziczy a w dużym mieście to 24-72h do pierwszej wizyty technika. W mniejszych/oddalonych od dużych miast to nawet tydzień ;), Druga sprawa, że serwisy często nie umieją naprawiać ich sprzętów, więc przychodzą, robią zdjęcia, wysyłają do Szajsunga, dostają odpowiedzieć po kilku dniach i znowu przychodzą.
Na pewno są lepsze firmy pod tym względem.

Jest tam coś takiego jak Premium AGD. Czy jakoś tak. Jeśli jesteś bogaty to może być rozwiązanie, bo Samsung całuje cię wtedy w dupkę ze wszystkim :p

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2014, 13:27 
Cytuj  
szajsung od zawsze to byl segment budzetowy i nie nalezy po tym sprzecie sie spodziewac cudow.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2014, 13:28 
Cytuj  
a co sie w jukeju kupuje?

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2014, 13:32 
Cytuj  
w UK tylko iLodówki, iPralki, iZmywarki...


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2014, 16:49 
Cytuj  
to samo co w Polsce tylko rozklad procentowy udzialu poszczegolnych polek jest deko inny. Albo identyczny i mi sie tylko wydaje, ze tu wiecej schodzi SMEG-a czy MIELE ze wzgledu na moje kompleksy.. ;)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.