mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 784 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 40  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 12 lip 2010, 22:01 
Cytuj  
gry na Lcd wygladaja wg mnie lepiej i nie tylko wg mnie

filmy na plazmie wygladaja lepiej , wyjebane kontrasty i duzo lepiej dzialajace 100 hz i czasy reakcji


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 13 lip 2010, 07:01 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
filmy na plazmie wygladaja lepiej , wyjebane kontrasty i duzo lepiej dzialajace 100 hz i czasy reakcji


To już dużo zależy od indywidualnych preferencji. Znam takich, którym obraz plazmy zupełnie "nie leży" i to zwłaszcza w filmach bo twierdzą, że jest rozmyty tymczasem ten z lcd strasznie im się podoba bo jest jak "żyleta". Kwestia gustu i tyle. Najlepiej połazić po sklepach i popatrzeć jaki obraz nam bardziej pasuje. Ja do tej pory miałem 1 LCD, potem 2 plazmy i teraz kupuję LEDa bo jak z żoną zobaczyliśmy Avatara z BR na nowym Sharpie to nam szczęki poopadały, takiego obrazu na plazmie się nie uzyska (pomimo kalibracji).


_________________
For the pony!

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 13 lip 2010, 20:39 
Cytuj  
Byłby ktoś w stanie podać jakieś modele i napisać krótko, dlaczego akurat ten? ;)

Edit:
Ten wygląda sensownie.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 14 lip 2010, 06:41 
Cytuj  
Keii, wejdz na HDTV Forum i poczytaj testy i opinie, najlepsza wiedza to ta u źródła ;)


_________________
For the pony!

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 paź 2010, 10:54 
Cytuj  
od 1 grudnia bede mieszkal w nowym miejscu, bardzo fajne mieszkanie,ale bez tv na stanie. potrzebuje max 32cale do filmow/seriali z PC/ps3 + granie na ps3. jesli jest cos nowego,fajnego na rynku (dyskusja tu sie urwala 3miesiace temu) to bede wdzieczny za tip.


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 23 paź 2010, 14:31 
Cytuj  
Sharp 32LE700e Link do testu]

Co prawda testowana jest 40stka, ale niczym sie nie różni poza wymiarem


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 paź 2010, 14:37 
Cytuj  
toshiba regza tez daje rade.
ale tak calkiem serio to zapoznaj sie z tym forum podanym wczesniej - hdtv.
dobrze ci doradza.

**

Posty: 451
Dołączył(a): 7.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 paź 2010, 06:56 
Cytuj  
A ja będę niepopularna i polecę swoją zabawkę: THOMSON 32FR5234.
Pierdółka, kupiona na czas remontu za 1300PLN na jakiejś wyprzedaży w TESCO - a służy już pół roku i nie zamierzamy zmieniać.

Zalety:
1. Rewelacyjne kąty widzenia (w praktyce sprawdzone)
2. 3 wejścia HDMI, 1 x VGA, 1 x USB 2.0
3. Przyzwoity dźwięk na wbudowanych glośniczkach
4. FullHD
5. MPEG4
6. Cena

Wady:
1. Włącza się ok 2 sekund - czasem to wkurza mocno...
2. Brak wyjścia dźwięku poza słuchawkowym

Generalnie mieliśmy zamiar po remoncie nabyć jakąś VIERĘ, ale przestała być nam jakoś potrzebna.

Nikogo do zakupu nie zmuszam, ale szczerze mogę polecić.


_________________
Obrazek
Cytuj:
Mendol: zostalem wyruchany na maxa przez Microsoft

Cytuj:
Sathorn: U mnie role gowna odgrywa wielkosc ekranu

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 lis 2010, 18:40 
Cytuj  
na tym hdtv ciezko dostac jakas konkretna odpowiedz - co osoba to inna teoria, a sypia nazwami telewizorow jakby ich osobiste testowanie bylo proste jak testowanie piwa (to mi smakuje,to mi nie smakuje, ide do sklepu i moge kupic 20roznych i sobie testowac).
ide jutro do salonu Sony Center i sie spytam wprost jaki telewizor i dlaczego (kontrast/odswiezania itd) mi polecaja do PS3 i video z kompa i kupie u nich,albo poszukam gdzie indziej czegos o podobnych osiagach :)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 lis 2010, 19:20 
Cytuj  
ee?
to nie wiem jak ty pytales rufen, ale korzystam z porad hdtv od dluzszego czasu i serio jeszcze sie nie zawiodlem. nie wspominajac o tym, ze mozna kupic u 'nich' w zajebistych cenach sprzet :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1083
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 14 lis 2010, 20:34 
Cytuj  
Ja mam LCD SONY z serii W5500 i jestem bardzo zadowolony. DLNA + PS3 Media Server + konsola PS3 + PC i mamy zajebiste centrum multimedialne, a funkcja SYNC w tym tv pozwala na pełną obsługę PS3 pilotem od telewizora. Tej serii już nie produkują, ale następcą jest seria EX - różni się min. tym, że ma wbudowaną kartę Wi-Fi, więc nie trzeba ciągnąć kabla do routera.


_________________
- Conan, what is best in life?
- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 lis 2010, 21:00 
Cytuj  
http://www.sony.pl/product/t32-ex-series/kdl-40ex501 takie cos kupilem ostatecznie - niecale 2700 +gwarancja 5lat.


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 23 lis 2010, 06:47 
Cytuj  
A ja kupiłem też SONY bo tak wszyscy zachwalali, sprzedawca w salonie firmowym też "bez problemu Pan każdy PC podłączy" i co jasne że podłączyć można tyle że np. dzwięk nie działa, jak zapytałem po zakupie Pana z salonu to powiedział " no przecież mówiłem że każdy pc VAIO SONY Pan bez problemu podłączy, bo reszta to różnie działa" :wtf: i tyle :p

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 lis 2010, 09:37 
Cytuj  
Taaaa, wierzyc sprzedawcy. Juz lepiej internetowi wierzyć przy wyborze sprzetu.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 23 lis 2010, 11:06 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Taaaa, wierzyc sprzedawcy. Juz lepiej internetowi wierzyć przy wyborze sprzetu.


No tak wszyscy te Soniacze polecali że poszedłem "za masą" i się skusiłem ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 lis 2010, 11:33 
Cytuj  
Kupowanie w salonie firmowym to raczej zly pomysl. Ceny chyba maja zwykle wyzsze no i wiadomo, ze obiektywni to nie sa raczej w ogole :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 23 lis 2010, 13:35 
Cytuj  
No akurat mieli promocję i kupowałem EX402 taniej niz w markecie, jak zapytałem ich pomoc techniczną o pomoc to mi odpisali że z PC Sony VAIO nie ma żadnych problemów i że to nie wina SONY że inni producenci nie trzymają wysokich standardów firmy S lol, podejście maja zajebiste :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1083
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 23 lis 2010, 17:12 
Cytuj  
A z czym macie problem? Bo u mnie to co chciałem to śmiga bez problemów.


_________________
- Conan, what is best in life?
- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 23 lis 2010, 18:44 
Cytuj  
goatguy napisał(a):
A z czym macie problem? Bo u mnie to co chciałem to śmiga bez problemów.


Ja? Nie mam dzwięku w TV z PC, podłączone wsio wg. instrukcji SONY, był nawet gostek z serwisu ale odpowiedział mi jak napisałem, że trzeba było kupić PC Sony VAIO to bym nie miał problemu , cóż jak będą w koncu full LED w przystępnej cenie to zmienię TV ... ofc na inny niż SONY :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 23 lis 2010, 19:53 
Cytuj  
ja opowiem wam swoja historie z tv a kupowalem w sumie niedawno bo jakis miech temu. napalilem sie na najnowszego leda juz w sumie nie pamietam mial byc duzy i dobrze odbierac sharp jakis bodajze byl albo jeszcze cos koszt 6-7k+ . i wtedy pogadalem z jednym rozsadnym sprzedawca ktory mi powiedzial ze:
1. po 1 to jakos obrazu zalezy w glownej mierze od sygnalu tv a nie samego tv.
2. po 2 w sklepach widac roznice w obrazie a w domu nie beda ci wisialy jeden tv przy 2 i tak naprawde nie bedziesz czul az takiej roznicy.
3. po 3 nawet jak cie stac na wybulenie kilku k na nowy tv to tak naprawde pomysl czy ci nie wystarczy duza plazma (50 cali w moim przypadku) i kilka k w kieszeni ktore mozesz wydac na (a.dziwki b. romantyczny weekend z zona c. drogie dziwki)

skonczylo sie na tym ze kupilem 50 plazme panasonica sygnal mam z n duzo hd kanalow odbior zajebisty nie narzekam a mam w kieszeni ze 2k.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 784 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 40  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.