mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 396 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 cze 2016, 17:52 
Cytuj  
Ja mam inne podejście, dla mnie klawiatura musi być ładna czyli żadne gejmingowo podobne świecące i pokrzywione, dobra sprawdzona firma, a tu mam dwie microsoft i logitech, tylko że ja nie jestem klepaczem kodu i używam najczęściej kilka skrótów, spacje, alt, ctrl, shift i enter :)

Nie żebym wytykał zakup drogich klawiatur bo dawniej klawiatura do 100zł to dla mnie była norma, obecnie za 200zł bo ładniejsza i microsoft ;)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 cze 2016, 18:17 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Nie podoba mi się trochę, że próbujecie wmówić ludziom - klawiatura za mniej niż 250 zł to klawiatura dla pedałów.

Są membrany wysokie za 50zł logitecha i della. I są spoko. Małe klawisze to dla dziewczynek z małymi rączkami i tyle. Przecież nie ma na takich nawet frajdy z klepania na szybko czegoś tylko trzeba się zastanawiać czy trafiasz w klawisze, które są płaskie i do tego często ściśnięte :(
Już jak mam napisać coś na laptopie to traktuję to jak karę za to, że żyję :(


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 cze 2016, 18:21 
Cytuj  
A jak są płaskie i duże to co wtedy?

Mam takiego della w pracy od lat i nie czuję żadnej różnicy w pisaniu. Wystarcza mi że klawisz jest pełnowymiarowy.
Obrazek


_________________
psn


Ostatnio edytowano 17 cze 2016, 18:34 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 cze 2016, 18:34 
Cytuj  
nie mam problemu z pisaniem na wysokich jak i laptopowych klawiszach.
nie wiem z czym masz problem tczewiak.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 18 cze 2016, 07:51 
Cytuj  
Jakbys mial takie palce to tez bys potrzebowal wielkich klawiszy ;)
Obrazek


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 lip 2016, 17:05 
Cytuj  
http://www.corsair.com/en/strafe-rgb-me ... -mx-silent

W cenie 500/600PLN nie ma lepszych klawiatur. Miałem pecha z K70, mam nadzieje że tutaj juz nie będzie nic. No i jest odrobinkę cichsza. Nadmieniam, że tęczy kolorów nie będę używał na pewno, raczej delikatne niebieskie podświetlenie, ewentualnie kilka klawiszy w innym kolorze. Podzielę się opinią jak pogram trochę na niej ale przeczuwam że będę zachwycony tak jak przy k70.

**

Posty: 490
Dołączył(a): 12.03.2006
Offline
PostNapisane: 6 lip 2016, 10:39 
Cytuj  
Roccat nowa klawe wypuscil, wyglada niezle
http://www.roccat.org/pl-PL/Products/Ga ... rds/Suora/


_________________
WoW - retired ...?
AoC - failed
Aion - never even started

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2016, 10:50 
Cytuj  
Faktycznie wygląda lepiej niż te obciachy co tu wklejacie ale o co chodzi z tymi guziorami że coraz wyżej je montują nad klawiaturą, to taka moda czy coś innego ?


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 lip 2016, 15:57 
Cytuj  
Przyjechała Corsair MX Silent RGB.

Jakość jak zwykle rozpierdala, tęcza kolorów do pełnej konfiguracji i co dziwne, myślałem że będzie drażniła oczy ale tego nie robi. Wygląda to przekozacko. Klawiatura bardzo masywna, jak zawsze od nich.

Ale jest jedna cecha tej klawiatury, która mnie kompletnie zniszczyła, myślałem że to jest bujda jakaś i chwyt marketingowy. Chodzi o powłokę na klawiszach. Są tak jakby pokryte cienką warstwą gumy. Palca nie zsuniesz z przycisku, nie ma takiej opcji przez co podczas pisania przy mechanicznej klawiaturze nie popełniasz błędów. Dość często mi się to zdarzało wcześniej na K70, nie trafisz idealnie w literkę to palec naciska obok i powstaje błąd w wyrazie. Tutaj nie ma takiej możliwości. Zajebista. Brakuje trochę regulacji na roleczce głośności, bo w K70 to było. Tutaj trzeba dopłacić 100PLN za to, nie dzięki. Klawisze multimedialne są przypisane pod F5-F12 i wystarczy to z FN robić. Trzeba się przyzwyczaić.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 7 lip 2016, 16:24 
Cytuj  
Czemu wymieniłeś k70? Moja sprawuje sie zajebiscie.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 lip 2016, 16:29 
Cytuj  
Dałem na gwarancję:

https://www.youtube.com/watch?v=fA1hk-4_GP8

dostałem zwrot kasy po 2 dniach... też byłem zadowolony z K70 do czasu jak nie zaczął szwankować ten przycisk i jego podświetlenie. Tak czy inaczej chociażby z powodu tej powłoki na przyciskach jestem mega zadowolony z tej zmiany.

*

Posty: 65
Dołączył(a): 24.02.2014
Offline
PostNapisane: 17 lip 2016, 06:02 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Przyjechała Corsair MX Silent RGB.

Jakość jak zwykle rozpierdala, tęcza kolorów do pełnej konfiguracji i co dziwne, myślałem że będzie drażniła oczy ale tego nie robi. Wygląda to przekozacko. Klawiatura bardzo masywna, jak zawsze od nich.

Ale jest jedna cecha tej klawiatury, która mnie kompletnie zniszczyła, myślałem że to jest bujda jakaś i chwyt marketingowy. Chodzi o powłokę na klawiszach. Są tak jakby pokryte cienką warstwą gumy. Palca nie zsuniesz z przycisku, nie ma takiej opcji przez co podczas pisania przy mechanicznej klawiaturze nie popełniasz błędów. Dość często mi się to zdarzało wcześniej na K70, nie trafisz idealnie w literkę to palec naciska obok i powstaje błąd w wyrazie. Tutaj nie ma takiej możliwości. Zajebista. Brakuje trochę regulacji na roleczce głośności, bo w K70 to było. Tutaj trzeba dopłacić 100PLN za to, nie dzięki. Klawisze multimedialne są przypisane pod F5-F12 i wystarczy to z FN robić. Trzeba się przyzwyczaić.


ile dales za ta kalwe
i duzy czy maly enter ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 lip 2016, 10:54 
Cytuj  
Mały. 640 z przesyłką.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 lip 2016, 19:46 
Cytuj  
https://www.kickstarter.com/projects/12 ... n=725a1c5c

bo klawiatura, która nie jest w cloud to... nie klawiatura...


_________________
.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 23 lip 2016, 22:23 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Przyjechała Corsair MX Silent RGB. Jakość jak zwykle rozpierdala .....

Cytuj:
... też byłem zadowolony z K70 do czasu jak nie zaczął szwankować ten przycisk i jego podświetlenie...

jak w klawie za 600 to pol roku to i tak niezle


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 lip 2016, 22:36 
Cytuj  
No widzisz, ja mam pecha po prostu. Corsair się fajnie zachował i w ciągu 2 dni miałem zwrot całkowity kasy. Dziwne, że nawet nie naprawiali czy nie wymieniali bo bez problemu wziąłbym kolejną, była zajebista. Ta RGB też jest spoko ale K70 miała lepszy wygląda imo.

*

Posty: 65
Dołączył(a): 24.02.2014
Offline
PostNapisane: 24 lip 2016, 07:19 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
No widzisz, ja mam pecha po prostu. Corsair się fajnie zachował i w ciągu 2 dni miałem zwrot całkowity kasy. Dziwne, że nawet nie naprawiali czy nie wymieniali bo bez problemu wziąłbym kolejną, była zajebista. Ta RGB też jest spoko ale K70 miała lepszy wygląda imo.


a na ktorej ci sie lepiej pisze patrzac teraz przez pryzmat uzywania i jednej i drugiej ?
ta k70 to jakie switche redczy brown ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 lip 2016, 10:50 
Cytuj  
Na RGB bo ma jakąś dziwną powłokę na klawiszach i fajnie się palec trzyma na nich. Oprócz tego jest cichsza a klawisze chodzą równie wybornie co na K70.

Jedna z głównych różnic pomiędzy nimi to obudowa aluminiowa w K70 a w RGB jest bardzo twardy i wysokiej jakości plastik. Osobiście uważam że plastik jest lepszy bo ta płyta aluminiowa miała śruby widoczne dość mocno i było ich kilka. w RGB wszystko jest tak samo masywne i ciężkie a mamy plastik.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 lip 2016, 10:57 
Cytuj  
Mnie się te śruby podobają, surowy wygląd nadają. A dźwięk Cherry mx jest lubiany przez słuchaczy na ts. ;)


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 lip 2016, 10:59 
Cytuj  
Mi się też podobał :) ale piszę po prostu bo kolega chce opinii :). W RGB na silentach też go usłyszysz bez problemu, jest po prostu bardziej wytłumiony.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 396 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.