mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 396 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 20  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 22 lut 2015, 14:00 
Cytuj  
Klawiatury w Almie obok sera ostatnio widziałem. Na kilogramy i w promocji drugie kilo gratis. Leć czym prędzej, nie zapomnij o fotkach na facebooka i forum.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 22 lut 2015, 14:08 
Cytuj  
Serio będziesz biegał po całym forum z wypiekami na twarzy szukając postów ToRa żeby dojebać mu od alm i serów? To już nudne się robi.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 22 lut 2015, 14:21 
Cytuj  
Znalazłem jeszcze jednego ciekawego producenta, który designem bardziej wpada w mój gust.
http://www.duckychannel.com.tw/en/ZERO_DK2108S.html

Raczej do sprowadzenia, bo na razie nie widzę w polskich sklepach.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 lut 2015, 14:34 
Cytuj  
O tak ducky są zajebiste, ale też kosztują w chuj. Jak nauczę się obsługiwać swoją i będę w 100% zadowolony to się zastanowię nad sprowadzeniem. Na allegro trzeba uważać, bo niemiecki układ klawiatury.
Ja zrobiłem tak, że kupiłem sobie na allegro za 160zł steela niemieckiego z wystawy, odpowiadała mi więc zamówiłem za 300 nówkę z normalnym układem, a niemiecka trafiła do pracy :)
Też Ci polecam kupić coś prostego i taniego, aby ocenić czy mechanik Ci odpowiada. Jeśli rzeczywiście się kiedyś na ducky zdecyduję to sprzedam niemiecką z niewielką stratą i wyjebongo. Lub dam koleżance :D
A i jak komuś pasują w pełni tanie klawiaturki płaskie to spoko. Nie ma po co wymieniać, bo pewnie by mechanik tylko ich wkurwiał. To są klawiatury dla ludzi, którzy z jakiś względów lubią głębokie przyciski i dużą czułość klawiatury (czyli najpewniej tych, którzy zaczynali swoje przygody z komputerami w latach 80tych/wczesnych 90tych) lub dużo piszą zawodowo. Owszem ceny są z dupy, bo te klawiatury nie są aż tyle warte, ale coś za coś. Jak ktoś używa tego jako narzędzia do pracy to inwestycja się zamortyzuje.
Jak ktoś używa komputera do trololowania na mmorpg.pl to nie ma taki zakup sensu, bo się nie zwróci.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 22 lut 2015, 14:53 
Cytuj  
Ja do każdej klawy jaką miałem do tej pory, miałem jakieś zastrzeżenia. Głównie do klawiszy, ich układu albo pracy. Pooglądałem sobie trochę materiałów o tych przełącznikach i black to dla mnie zbyt twardy przełącznik raczej będzie. Myślę, że dla mnie Red albo Brown. Najlepiej by było potestować, ale nie chce mi się szukać zestawów. Kupię przez net to w razie co oddam.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 lut 2015, 15:08 
Cytuj  
WASD sprzedaje takie sample z kilkoma klawiszami na różnych przełącznikach. Wychodzi 25$ z przesyłką.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 22 lut 2015, 15:24 
Cytuj  
O właśnie jaka jest teraz top klawiatura, bo do roboty zamawiamy i nie wiem co wybrać.
G19, deathstalker ultimate? Mechanika raczej nie, bo i tak nie wykorzystam jego zalet a tylko wkurwiać będzie głośny click (czy te topowe już nie są głośne? :>).


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 lut 2015, 15:35 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
O właśnie jaka jest teraz top klawiatura, bo do roboty zamawiamy i nie wiem co wybrać.
G19, deathstalker ultimate? Mechanika raczej nie, bo i tak nie wykorzystam jego zalet a tylko wkurwiać będzie głośny click (czy te topowe już nie są głośne? :>).

Do mechaników masz oringi, które je wyciszają. A wtedy to jest taka mocno sobtainerowa g910 ;)


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 22 lut 2015, 15:41 
Cytuj  
Tutaj masz porównanie:
https://www.youtube.com/watch?v=lFkl1Vet1eU

WASD full size z wyciszaczami 180$ + wysyłka. Ale jaki szpan. :<


_________________
Χ Ξ Σ

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 22 lut 2015, 15:52 
Cytuj  
O ja jebie, jakby mi ktoś miał takim Blue lub Brown 8-10 godzin koło ucha tłuc :/

Jedyny akceptowalny to Black z oringami. To ma spoko poziom głośnosci.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 lut 2015, 15:58 
Cytuj  
oringi to koszt 20zł jak kupisz w Polsce na allegro.
Ja w tym tygodniu dostanę i zobaczę jak sprawdzają się w praktyce.

Można też widzę sobie tego steelseries walnąć, z WASDkeyboards zamówić szpanerskie klawisze i jazda :P
O ile Cię to kręci ;)

@sula: no mam blacka bez oringów, w biurze wszyscy myśleli, że moja klawiatura będzie ich wkurwiać, ale nawet nie zauważyli. Dopiero jak kiedyś się wczułem i wkurwiałem się na niedziałający kod to zacząłem mocniej napierdalać i padło pytanie czy już mechanika przyniosłem :D
I tak jak na tym filmiku, potem dochodzi się do wprawy i delikatnie się w klawisze stuka więc jest ona cicha.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 22 lut 2015, 16:20 
Cytuj  
W sumie moja stara g15 tłucze jak mechaniczna także nie będzie tak źle z przestawieniem się.. ;>


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 lut 2015, 13:48 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
A wtedy to jest taka mocno sobtainerowa g910 ;)


A weź się ode mnie odpierdol, moja klawa jest tak neutralna że bardziej już nie może być.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 lut 2015, 14:12 
Cytuj  
Sob ma super klawe

Obrazek


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 lut 2015, 15:52 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
A weź się ode mnie odpierdol, moja klawa jest tak neutralna że bardziej już nie może być.

Luz ;)
Na początku tematu ktoś zaznaczył, że mechaniczne to kolorowe zabawki Sobcia :P
Więc zaznaczam, że Tobie by się tylko takie g910 czy inne ducky shine spodobały ;)


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 23 lut 2015, 16:00 
Cytuj  
Ech, mi wyszło, że tylko Corsair K70 spełnia moje oczekiwania: podpórki, podkładka pod nadgarstek, dyskretne podświetlenie, Cherry MX Red lub Brown. Do tego podoba mi się nawet, czarna z aluminiowym wykończeniem. Rolka dla głośności - so pro. :] Jak przyjdzie to coś napiszę.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 lut 2015, 22:13 
Cytuj  
Tor dobry wybór, zgnieciony zostaniesz jakością.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 lut 2015, 16:36 
Cytuj  
Jakość wykonania właśnie jest wszędzie zachwalana. No i wygląd, prosta, bez udziwnień i zbędnych dla mnie klawiszy makro. Co do cen, to ktoś pisał że przepłaca się za sprzęt gamingowy. Tylko, gdzie znaleźć tańszy, odpowiednio wykonany, bez prowizji za marketing? Ja nie widziałem.


_________________
Χ Ξ Σ

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 lut 2015, 22:09 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Jak przyjdzie to coś napiszę.

Sciagnij space i zobacz czy jest tam mechanical switch czy zwykly nozycowy.

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 lut 2015, 22:55 
Cytuj  
Ja bym redow jednak nie bral .

Jakbym mial wyrazic swoja opinie mechaniczne switche dla graczy jeszcze nie istnieja. Do pisania z opini wynika ze brown's prymuja.
Acutation point (miejsce w ktorym switch reaguje) powinien byc wyzej, nie w polowie drogi klawisza ,a sila nacisku jeszcze mniejsza ;p
Lepsze efekty {skill} mialem na zwyklych membranowkach (lepiej czulem punkt nacisku) z przed lat niz na mechanikach( a uzywalem je z 2+lat), ale to pewnie kwestia indywidualna

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 396 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 20  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.