mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 857 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 43  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 142
Dołączył(a): 9.11.2010
Offline
PostNapisane: 16 lis 2010, 10:52 
Cytuj  
Oczywiscie nie jest to zadna nowosc, ale wlasnie przymierzam sie do zakupu myszy z wieksza iloscia przyciskow i bezprzewodowej. G700 rozpatruje jako jedna z mozliwosci.

Chcialbym sie dowiedziec:
- czy ktos z was posiada/uzywal i jakie sa wrazenia
- jak wyglada programowanie makr i profili
- czy 4 przyciski pod kciukiem da sie w miare normalnie uzytkowac czy jest to tylko zbedny bajer

Generalnie cena myszki jest dosyc spora (najtansze okolo 300 zl). Zastanawiam sie czy warto zainwestowac czy wziac cos tanszego (z niestety duzo mniejsza iloscia przyciskow) jak np Logitech Anywhere Mouse MX.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 gru 2010, 13:53 
Cytuj  
kupiłeś ?

zastanawiam się nad zamianą G9 na G700, głównie ze względu na większą ilość klawiszy

uwielbiam bindować na myszce i rolce z kombinacjami ALT+Rolka prawo ALT+Rolka w lewo ALT+Rolka dół itp


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 gru 2010, 14:22 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
kupiłeś ?

zastanawiam się nad zamianą G9 na G700, głównie ze względu na większą ilość klawiszy

uwielbiam bindować na myszce i rolce z kombinacjami ALT+Rolka prawo ALT+Rolka w lewo ALT+Rolka dół itp


Wij kupił ale sprzedał mi :)

Te 4 dodatkowe klawisze, są nieźle rozmieszczone i można je spokojnie używać.

Jedyna wada to ~8h gry bezprzewodowej. Ale można kabelek podłączyć i grać dalej, nie stanowi to w ogóle problemu. Przyciski można bindować bez problemu, soft Logitecha do urządzeń wskazujących jest na bardzo wysokim poziomie i tutaj nie musisz w ogóle zadawać sobie pytań czy coś jest z nim nie tak.

Ja jestem bardzo zadowolony.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 13 gru 2010, 14:27 
Cytuj  
Ja właśnie zmieniłem G9 na G700, jak na mój gust za szybko rozładowuje się bateria, zabrakło tutaj stacji ładującej jak to było w którejś MX nie pamiętam którą miałem, ładowanie przez specjalny kabel USB, dobrze że ładuje się chociaż szybko.

Co do bindowania to spodziewałem się czegoś innego, naskrobię więcej jak bardziej porozgryzam.

Da się używać wszystkich klawiszy na myszce, mysz o dziwo leży w ręce lepiej niż G9 i jest bardzo dobrze wyważona ( ale to odczucia względne ) mam ją tylko 3 dni więc na razie więcej nie powiem.

****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 13 gru 2010, 14:45 
Cytuj  
http://www.logitech.com/pl-pl/mice-poin ... 845||Image

Mam coś takiego, całkiem przyjemna myszunia :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 13 gru 2010, 14:49 
Cytuj  
mój kolejny death adder zaczyna szwankować, a ten logitech ma wszystko co potrzebuje a nawet wiecej (wireless), o prawda wolałbym bardziej plaskatą, ale 518 kiedyś też mi pasowały

G700 ma garba (profil) większy/mniejszy od 518?


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.


Ostatnio edytowano 13 gru 2010, 15:19 przez Buffchef, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 13 gru 2010, 15:04 
Cytuj  
i loled - nt 8h pracy na kablu - od razu widac,ze to mysz dla casuali ;d

g700 vs g9

wymienialne nakladki by dopasowac myszke do dloni: g700 nie , g9 tak
ilosc programowalnych przyciskow: g700 ma o 5 wiecej niz g9 (sporo)
ciezarki do dopasowania wagi myszki: g700 nie , g9 tak

to w sumie jedyne zauwazalne roznice poza ofc tym,ze g9 pracuje poki dziala komp, a g700 po paru h grania potrzebuje podpiecia kabla.

sry,ale mnie ta myszka niczym do siebie nie przekonuje - wyglada mi to na produkt a'la apple - dajemy maly bajer (przyciski), ale generalnie nic specjalnego.
do gier g9 imho o wiele lepsza :P


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 gru 2010, 15:07 
Cytuj  
Przy G700 można wywalić baterię i wrzucić kabel, wtedy się robi lekka jak piórko.

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 gru 2010, 15:13 
Cytuj  
Mysz robi wrażenie jak mysz ;). Jest dobrze wyprofilowana i dość wygodna. Generalnie jest duża, za co należy się minus.W przypadku gdy trzymam mysz całą dłonią mam problem dokładnością ruchu.
- makra programuje się tak samo jak w każdy produkcie logitecha. Można nagrac poszczególne czynności typu wciśnięcie klawisza, klik, wstawić opóźnenie itp. przypisać dowolne klawisze itp. Generalnie sprawdza się dobrze. Programowalne są wszystkie przyciski, + rolka (klik i ruch na boki).
-dostęp do 4 bocznych klawiszy jest dobry i można ich używać nie wciskając wszystkich na raz ;). Przy czym wygodne operowanie wymaga trzymania całej dłoni na gryzoniu przez co (przynajmniej w moim przypadku) traci się precyzje ruchu.
-bez kabla jest dość ciężka + bardzo szybko zżera baterie 1 max 2 dni ;).

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 13 gru 2010, 15:16 
Cytuj  
Nakładki nieprzydatne, jedna była super przy drugiej nie dało się używać myszki tak się ręka na niej pociła po 15 min grania, no chyba że to miało byc po to żeby nie siedzieć za długo przy kompie :P

Ciężarki były fajnie.... jako ozdoba :P

Jak dla mnie G700 jest wyważona idealnie, przy G9 nigdy mi się to nie udało.

Argument że G9 pracuje tak długo jak komp a G700 tylko 8h jest sorrki z d.. wzięty bo przy G9 masz możliwość pracy TYLKO na kablu a przy G700 masz ten plus że kabel możesz sobie nawet dokupić inny , pomijam to że ten do ładowania G700 jest bardziej miękki niż ten od G9 przez co mniej przeszkadza nawet jeżeli mysz jest podłączona kablem non stop.

G9 dostała "gorsza" połowa do lapka i przeglądania netu :P

*

Posty: 142
Dołączył(a): 9.11.2010
Offline
PostNapisane: 13 gru 2010, 23:18 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Deshroom napisał(a):
kupiłeś ?

zastanawiam się nad zamianą G9 na G700, głównie ze względu na większą ilość klawiszy

uwielbiam bindować na myszce i rolce z kombinacjami ALT+Rolka prawo ALT+Rolka w lewo ALT+Rolka dół itp


Wij kupił ale sprzedał mi :)

Te 4 dodatkowe klawisze, są nieźle rozmieszczone i można je spokojnie używać.

Jedyna wada to ~8h gry bezprzewodowej. Ale można kabelek podłączyć i grać dalej, nie stanowi to w ogóle problemu. Przyciski można bindować bez problemu, soft Logitecha do urządzeń wskazujących jest na bardzo wysokim poziomie i tutaj nie musisz w ogóle zadawać sobie pytań czy coś jest z nim nie tak.

Ja jestem bardzo zadowolony.

Sprzedalem bo nie moglem sie przyzwyczaic do profilowanej myszki.

Kupilem duzo prostsza Anywhere MX, dwa dodatkowe przyciski, jezdzi po wszystkim:

Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 14 gru 2010, 00:19 
Cytuj  
Kupiłem, po paru h gry jestem zadowolony
Na początku te guziczki wydawały mi się jakieś delikatne, ale przyzwyczaiłem się, są OK

Sensora dokładnie nie testowałem, ale wydaje mi się, że jest lepiej niż grając DeathAdderem

@Wij dwa guziki to za mało


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

*

Posty: 142
Dołączył(a): 9.11.2010
Offline
PostNapisane: 14 gru 2010, 07:44 
Cytuj  
Buffchef napisał(a):
@Wij dwa guziki to za mało

Tez tak myslalem ale stwierdzilem ze wykorzystam je jako modyfikatory.
Pod jeden podepne alt, pod drugi ctrl i bede uzywac w kombinacji z klawiszami na klawiaturze, co da mi trzy razy wiecej klawiszy do zbindowania.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 gru 2010, 09:25 
Cytuj  
@Rufen
dzięki za zgrabną recke. zostaje z G9 :P

@Wij

pomyśl ile ma kombinacji bindów taka G9
ALT
CTR (nie używam jako modyfikatora - nie jest mi wygodnie)
SHIFT z klawy
i na myszce.
rolka góra dół prawo lewo wciśnięcie rolki
+ 2 klawisze

czyli przy moim systemie gdzie z modyfikatorami używam tylko rolki mam 5x3 + 2 czyli 17 bindów z myszy :wtf: - tak używam ich 8)

TIP
warrior czy druid przełączanie stansów rolka góra, dół, press - bezcenne :P


_________________
psn


Posty: 23
Dołączył(a): 29.06.2007
Offline
PostNapisane: 21 maja 2011, 21:56 
Cytuj  
Zakupiłem myszke g700, ale kompletnie nie moge przypisać dwóch bocznych przycisków tzn. zbindować je w grze. Dokładnie są to przyciski G6 i G7... jakieś porady...?

**

Posty: 326
Dołączył(a): 10.02.2010
Offline
PostNapisane: 20 mar 2012, 10:44 
Cytuj  
podobnie miałem z G700 plus parę innych denerwujących żeczy,odesłałem ją w cholerę i wróciłem do G9

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 mar 2012, 17:45 
Cytuj  
nekrofil


_________________
.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 10 maja 2012, 21:01 
Cytuj  
w tej myszy, zauważę różnice między pracą na kablu a bez? Da się na niej grać wygodnie i bezprzewodowo?
Jak wypada w porównaniu z Mambą, rat 9 i innymi bezprzewodowymi myszami?

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 maja 2012, 21:04 
Cytuj  
Nie ma różnicy oprócz tego że kabel jednak oporuje nawet jak jest luźny. 1,5h i masz naładowaną na cały dzień mysz, także rzadko na kablu siedzę. Co do Logitech vs. Razer, powiedźmy że nie będę tego nawet porównywał :)

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 10 maja 2012, 21:07 
Cytuj  
na bit techu napisali że bezprzewodowo trudno jej używać nawet w office, także się zdziwiłem ;/
Jednak skoro tak mówisz to tylko jak wpadnie kasa (najpier kupie 2500k i nowe mobo :P) to ją biorę.

a death addera dostanie dziewczyna :P

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 857 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 43  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.