mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
****

Posty: 1216
Dołączył(a): 21.07.2004
Offline
PostNapisane: 12 sty 2016, 21:44 
Cytuj  
Kupiłem niedawno Asusa G771J i mam problem z wifi, który jednocześnie rozpierdala mi mózg.
Po podłączeniu się poprzez wifi z jakąś siecią, mój laptop potrafi ją rozjebać.
Objawia się to w dwojaki sposób. Czasami po prostu net nie działa i nie ma żadnej informacji o tym, oprócz tego, że po prostu nic nie bangla, a czasami dostaje normalnie komunikat, że jestem podłączony, ale jest ograniczenie sieci pod postacią braku neta.
Co ciekawe, wszystkie urządzenia, które były podłączone do tej sieci, po podłączeniu mojego laptopa mają ten sam problem. Nie ważne czy to inne kompy, telefony, tablety.
Dzieje się to nie zawsze od razu. Czasami po godzinie się pieprzy, czasami po paru minutach. Naprawia się po chwili, po czym znowu następuje zwolnienie blokady maszyny losującej i nie wiadomo, kiedy objawi się ponownie (minuta, 5min, godzina).
Oczywiście jak wyłącze wifi w lapku to wszystko wraca do normy.

Sprawdziłem to na kilku routerach (i jednocześnie to były 3 różne sieci) i wszędzie to samo (Livebox, jakiś tplink za 150zł oraz d-link dap 1665)
Zamiast wifi wbudowanego próbowałem również używać dwóch różnych modeli kart sieciowych zewnętrznych - tp link TL-WN722N oraz Netgear (nie pamiętam już jaki to był)
Sprawdzone na win 8.1 oraz 10 i wszędzie to samo. Próbowałem instalować wszystkie możliwe sterowniki i dalej to samo.

Czy ktoś wie ocb, bo już mnie chuj strzela, a wujek google nie bardzo chce pomóc :(

Zapomniałem dodać, że Ethernet działa normalnie

***
Avatar użytkownika

Posty: 636
Dołączył(a): 2.12.2005
Offline
PostNapisane: 13 sty 2016, 09:52 
Cytuj  
Zbootuj się z jakiegoś Live-CD i sprawdź czy problem dalej występuje.

****

Posty: 1216
Dołączył(a): 21.07.2004
Offline
PostNapisane: 15 sty 2016, 20:06 
Cytuj  
Właśnie sprawdziłem na Cinnamonie i niestety jest to samo :(

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.