mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 maja 2016, 10:56 
Cytuj  
ale nowy LG Watch Urbane jest bardzo fajny

Obrazek


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1313
Dołączył(a): 5.05.2008
Offline
PostNapisane: 16 maja 2016, 13:25 
Cytuj  
Gleader napisał(a):


Fenix jest fajny, ale ciężko go nazwać smartwatchem. To sportowy zegarek, na którym można odczytywać powiadomienia z telefonu. Ale jest super, używam od zeszłego roku i nie wiem czy bym chciał zmieniać na coś innego.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 16 maja 2016, 13:37 
Cytuj  
Chyba stary jestem, bo nie rozumiem po co są te smartwatche. Nie potrzebuję urządzenia, które dubluje informacje z telefonu. Może do uprawnia sportu, jeśli nie wymagałby noszenia komórki.


_________________
Χ Ξ Σ

****
Avatar użytkownika

Posty: 1797
Dołączył(a): 16.01.2007
Offline
PostNapisane: 16 maja 2016, 13:46 
Cytuj  
Yuurei napisał(a):
Gleader napisał(a):


Fenix jest fajny, ale ciężko go nazwać smartwatchem. To sportowy zegarek, na którym można odczytywać powiadomienia z telefonu. Ale jest super, używam od zeszłego roku i nie wiem czy bym chciał zmieniać na coś innego.


No ja właśnie się do niego przymierzam,
bardziej mi się podobają te funkcje outdoorowe niż jakieś powiadomienia( do których i tak musze mieć telefon żeby odpisać więc wtf) i wygląda zajebiście

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 maja 2016, 14:01 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Chyba stary jestem, bo nie rozumiem po co są te smartwatche. Nie potrzebuję urządzenia, które dubluje informacje z telefonu. Może do uprawnia sportu, jeśli nie wymagałby noszenia komórki.

Żeby pokazać, że Cię stać. ;)


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 16 maja 2016, 14:02 
Cytuj  
A to ile te cudaki kosztują przeciętnie, że taki szpan? :)

edit: Eee, kilkaset złotych, japko droższe. Za tyle to można dobrego kwarca co najwyżej kupić albo drugą ligę mechaników. Szpan dla gimnazjum chyba. :)


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 maja 2016, 15:34 
Cytuj  
Ja mam to samo i zastanawiam się na cholere takie coś, rozumiem porządny zegarek dla lansu, dla epeena lub dla "wypada mieć na ręku" ale dla smartwacha nie widzę sensu, mimo to bardzo fajna zabawka i podoba mi się.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1313
Dołączył(a): 5.05.2008
Offline
PostNapisane: 16 maja 2016, 15:44 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Chyba stary jestem, bo nie rozumiem po co są te smartwatche. Nie potrzebuję urządzenia, które dubluje informacje z telefonu. Może do uprawnia sportu, jeśli nie wymagałby noszenia komórki.


Ja mam swój (czyli wspomnianego fenixa) do biegania i ogólnego monitorowania aktywności. Od biedy mogę też z nim pójść na rower, ale ponieważ mam normalny licznik to nie dubluję. Powiadomienia z telefonu są przydatne. Mogę zerknąć kto dzwoni albo co dostałem w smsie nie sięgając po telefon (wygodne dla mnie na przykład gdy latam z aparatem w łapie). Ale fenix to, tak jak pisałem, nie smartwatch. To zegarek do uprawiania sportów, nieco sprytniejszy i, jak dla mnie, dobrze wyglądający (no i bateria trzyma ponad tydzień, a nie dzień ;))


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 maja 2016, 16:01 
Cytuj  
Użyteczność smartwatcha docenia się wtedy, gdy dostęp do telefonu jest utrudniony (choćbu w czasie jazdy samochodem) . Poza tym po grzyba mam przy każdym powiadomieniu wyciągać fona, gdy wszystko mam na nadgarstku, jak na tacy? Smartwatch umożliwia mi zdecydowanie, czy warto zawracać sobie dupę wyciąganiem telefonu z kieszeni ;)

X.

Wysłane z Tapatalka.


_________________
http://zaginiony.net

****
Avatar użytkownika

Posty: 1797
Dołączył(a): 16.01.2007
Offline
PostNapisane: 16 maja 2016, 16:06 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Użyteczność smartwatcha docenia się wtedy, gdy dostęp do telefonu jest utrudniony (choćbu w czasie jazdy samochodem) . Poza tym po grzyba mam przy każdym powiadomieniu wyciągać fona, gdy wszystko mam na nadgarstku, jak na tacy? Smartwatch umożliwia mi zdecydowanie, czy warto zawracać sobie dupę wyciąganiem telefonu z kieszeni ;)

X.

Wysłane z Tapatalka.



na wiadomość/maila/zadzwonić i tak musisz odpisać więc i tak i da musisz wyjąć ten telefon

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 16 maja 2016, 16:14 
Cytuj  
Komendy głosowe są od dawna, więc w aucie można korzystać. Poza tym, po to mam smartfon, żeby go wyjmować i korzystać. :) Chętnie za to nabyłbym smartwatcha, na którym działałoby endomondo + tętno, bez potrzebny noszenia smartfona.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 maja 2016, 16:28 
Cytuj  
Mogę się mylić ale Sony SW3 chyba będzie to miał.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 maja 2016, 16:39 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Mogę się mylić ale Sony SW3 chyba będzie to miał.

Pod warunkiem, że będzie w zasięgu wifi. Poza tym żaden Android Wear jeszcze nie umie monitorować tętna w trybie ciągłym (chyba, że coś się zmieniło ostatnio).

X.

PS. A fakt, Sony SW3 ma wbudowanego GPSa, to i smartfon do endo mu nie jest potrzebny, wszystko sobie zapisze w sobie, a po połączeniu ze smartfonem sobie to zsynchronizuje.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 maja 2016, 17:26 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Użyteczność smartwatcha docenia się wtedy, gdy dostęp do telefonu jest utrudniony (choćbu w czasie jazdy samochodem) . Poza tym po grzyba mam przy każdym powiadomieniu wyciągać fona, gdy wszystko mam na nadgarstku, jak na tacy? Smartwatch umożliwia mi zdecydowanie, czy warto zawracać sobie dupę wyciąganiem telefonu z kieszeni ;)

ma to sens :)
ale każde nowsze auto ma połączenie z twoim fonem automatycznie i wszystko widzisz na ekranie albo koło zegarów albo w centralnym gdzie nawigacja itp


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 maja 2016, 17:52 
Cytuj  
Mi sie podoba wlasnie zmienianie designu tych zegarkow.....

znudzi mi sie taki

Obrazek

to se zmienie na taki

Obrazek

albo siaki lub sam sobie zaprojektuje swój włąsny wygląd :)))

No normalnie MISZCZ!!!!! Moge miec 100 zegarków, kazdy pod inny kolor ubrania :) ops......chodze i tak tylko w czarnych :)


_________________




Ostatnio edytowano 16 maja 2016, 17:53 przez Huragan, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 maja 2016, 17:53 
Cytuj  
embe napisał(a):
ale każde nowsze auto ma połączenie z twoim fonem automatycznie i wszystko widzisz na ekranie albo koło zegarów albo w centralnym gdzie nawigacja itp

Ok. Jazda na rowerze, jazda motocyklem, dyskrecja na spotkaniu (wyciszony fon) itp itd...

X.

PS. Huragan, WatchMaker strasznie żre baterię. Miałem przez 2 dni i wywaliłem precz. Zmarnowane dwie dychy. Pujie jest dużo fajniejsze ;)


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 maja 2016, 18:34 
Cytuj  
http://www.pujiewear.com/ <-- nom, tez zajebste z tego co widze, dzienks :)


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 maja 2016, 18:35 
Cytuj  
Dobra, jakby nie było, jest jeden Android Wear ponad pozostałe...

Obrazek

Główną zaletą są dwa tryby pracy. Pierwszy, jako normalny smartwatch z dwudniową baterią, drugi jako zwykły zegarek, któremu bateria wystarcza na miesiąc.. Zegarek ma podwójny wyświetlacz, jeden oled, drugi zwykły lcd. Druga zaleta, to wytrzymałośc na poziomie G-Shocka ;)

http://wsd.casio.com/us/en/usability/display/

Casio jak zwykle pozamiatało. Tylko ta cena...

http://wsd.casio.com/us/en/

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 maja 2016, 18:48 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
http://www.pujiewear.com/ <-- nom, tez zajebste z tego co widze, dzienks :)

Ja póki co, używam Pujie z własnym rękodziełem. Nie znalazłem jeszcze bardziej funkcjonalnego układu ;)
https://facerepo.com/app/faces/user/Xanth/1

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 18 maja 2016, 19:32 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Chyba stary jestem, bo nie rozumiem po co są te smartwatche. Nie potrzebuję urządzenia, które dubluje informacje z telefonu. Może do uprawnia sportu, jeśli nie wymagałby noszenia komórki.

+1
u mnie w pracy to tylko dział marketingu się tym jara.
Ogólnie największy ficzur tego to jest to, że masz wolne ręce.


_________________
.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.