mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 292 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 15 maja 2007, 07:09 
Cytuj  
Arturnik napisał(a):
Dostałem właśnie klucz do TR :)
Ściągnę to Wam wieczorem opowiem jak to wygląda

WTB!
No, ja się dopiero zapisałem ;d


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 15 maja 2007, 15:26 
Cytuj  
znajac mojego pecha nie dostane sie bo na TR akurat mi zalezy :/ a z reguly dostaje sie do wszystkich bet poza tymi na ktorych mi zalezy :(
gratz :)


_________________
"Something worked as intended?? 0_0"

"This means we will have to get someone to create a bug and another guy to nerf it, I will deal with this immediately !"

**

Posty: 259
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 maja 2007, 16:07 
Cytuj  
hmm zaraz ja sobie maile przejze moze mi tez cos doszlo ;)


_________________
Obrazek
Ubierz się www.artxenum.cupsell.pl

***

Posty: 643
Dołączył(a): 3.05.2004
Offline
PostNapisane: 15 maja 2007, 18:06 
Cytuj  
dostalem sie wczoraj gra wyglada fajnie no ale te downy serwera sa dlugie

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 15 maja 2007, 18:25 
Cytuj  
European Closed Beta Play Session Times
Monday and Wednesday, 5:00pm-2:00am BST (British Summer Time)
Friday 5:00pm-Monday 2:00am BST (British Summer Time)

No dziś Wam nie powiem, jak wygląda, jutro to uczynię. Jeśli chodzi o samą grę to ściągała mi się ich installerem maksymalną prędkością mojego łącza, jedyna nieścisłość jaką odnotowałem to, to, że instalator (data.cab itd) zapisuje się domyślnie (bez możliwości zmiany w moim wypadku) na dysku C:\

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 16 maja 2007, 19:31 
Cytuj  
No to tak wrażenia,
Intro - ciekawie i fajnie zrobione, na silniku gry
Gra troche przypomina Auto Assault. Menu jest podobne, celowanie do stworow (takie 'autocelowanie' :/)
Tabula Rasa jest ciekawa, przyjemnie się w nią gra muszę powiedzieć, teraz dam troche screenów.
http://img243.imageshack.us/img243/6149 ... sa1xo3.jpg
http://img329.imageshack.us/img329/4263 ... sa2ey7.jpg
http://img502.imageshack.us/img502/3492 ... sa3tt4.jpg
http://img329.imageshack.us/img329/39/t ... sa4xe2.jpg
http://img296.imageshack.us/img296/374/ ... sa5tg2.jpg
Pozdrawiam (jak chcecie cos wiedziec, smialo pytajcie)


Ostatnio edytowano 17 maja 2007, 07:01 przez Arturnik, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 16 maja 2007, 20:26 
Cytuj  
wyglada to calkiem niezle , jaki masz sprzet i srednie fps?
czy gameplay przypomina ten z planetside?
czy to levelowka?


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 16 maja 2007, 20:54 
Cytuj  
Sprzęt mam bardzo kiepski, według danych minimalnych Vanguard w którego gram na high performance nie powinien mi pójść a chodzi z 20 fps wszędzie (no może oprócz Khal) (1,7 gHZ 512 ram :P Radeon 9600)
Chodzi mi na normalnych detalach, z zacieciem w trakcie akcji (chwilowym)
Gameplay... jest dobry, choć ciężko mi coś powiedzieć, są straszne lagi, na razie.. z tego co czytałem na globalu to jakieś testy robią, może dlatego
W przeciwieństwie do PlanetSide nie czuje tu tego samego klimatu, może dlatego, że w PS byłem praktycznie rzucony na front.
http://img296.imageshack.us/img296/374/ ... sa5tg2.jpg
Tutaj widać u gory, jest takie drzewko, ten pierwszy kwadracik zaznaczony - Rekrut, jak patrzałem na te ostatnie to był Inżynier, Medyk itd. Gra jak mi się zdaje pod tym względem jest dopracowana.

Śmierć jest jak w FPS'ach wybierasz miejsce respawnu.

Czy to levelówka... Hmmm... No mam poziom trzeci, jedyne skille jakie mam to sprint.
Questy trzeba wykonywać, no ale powiem szczerze, że levele zdobywa się przyjemnie, ja osobiście nawet nie kapnąłem się, że dostałem 2 lvl'e.
Po przejsciu na kolejny poziom wybierasz skille i punkty do atrybutów, więc jak najbardziej będą potrzebne buildy później :)
Odpowiadając na pytanie (ludzie tam na globalu mieli po 20-30 lvl'e
Wydaję mi się, że nie jest to typowa levelówka
Pozdrawiam


Ostatnio edytowano 17 maja 2007, 07:02 przez Arturnik, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 maja 2007, 21:40 
Cytuj  
Bardzo ciekawe, lepiej napisz gdzie dostac keya na bete :)
Czy widziales cos podobnego do craftingu i czy istnieje tam PvP ?


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 17 maja 2007, 06:36 
Cytuj  
Na teraz, nie odpowiem Ci, bo po prostu jeszcze nie doszedłem.
Robił to Richard Garriot, jeśli jeszcze się nie zepsuł po UO to musiał wprowadzić jakieś porządne PVP, no ale nic o nim jeszcze nie wiem :)
E, kluczyk dostałem stąd, po jakimś tygodniu od zapisania się
http://eu.plaync.com/eu/news/article/ta ... ecruiting/

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 17 maja 2007, 09:48 
Cytuj  
czy sa jakies pojazdy mountable? , jak wyglada content gildiowy ?
to ciekawe co piszesz o wymaganiach , gra miala wieksze startowe wymagania niz nawet VG a tu taka mila niespodzianka , zeby tylko pvp bylo sensowne , narazie to wrazenia bardzo ok :) , tesknilem za czyms co przypomina ps , rzygam juz fantasy


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 17 maja 2007, 09:50 
Cytuj  
no gra bardzo ciekawie wyglada
a da sie skakac? x)

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 maja 2007, 15:51 
Cytuj  
Jesli od wczesnych zapowiedzi nic sie nie zmienilo, to w grze nie bedzie zadnego PvP, a jesli juz to bardzo ograniczone... TR ma sie koncentrowac na PvE i kooperacji pomiedzy graczami.

**

Posty: 259
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 maja 2007, 17:32 
Cytuj  
heh ma ktos jakies konto na zbyciu bo czekam i czekam chyba sie niewdostane xD


_________________
Obrazek
Ubierz się www.artxenum.cupsell.pl

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 17 maja 2007, 17:50 
Cytuj  
Skakanie, jest jak najbardziej
co do PVP, konrador jesteś pewien?
http://tabularasa.gameamp.com/tabularasa/playerVsPlayer
Aldatha, na Twoje pytania odpowiem później, gdyż na razie nie znam odpowiedzi na Twoje pytania :)

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 maja 2007, 18:58 
Cytuj  
Tak jak pisalem - PvP mocno ograniczone, na 99% tylko na arenach. Ald pewnie bardziej odpowiadaloby cos na ksztalt PS, gdzie PvP dzieje sie praktycznie wszedzie. W TR _na pewno_ Open PvP nie bedzie, bo to sie gryzie z wizja wirtualnego carebear swiata autorstwa Gariotta. Poczytajcie sobie wywiady z tym czlowiekiem i jego wypowiedzi dot. np. PK w UO.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 maja 2007, 20:14 
Cytuj  
Brak PvP to duzy minus i jesli tego nie wprowadza to nie mam pojecia czym chca przyciagnac ludzi lubiacych pvp, podobna sytuacja jak w LotRO, zamykanie pvp w zonach, arenach, instancjach itd itp nie ma sensu.
Zobaczymy jak to bedzie ale juz mi przeszla chec na gre w to, szkoda bo ciekawy swiat i wydawca to NCSoft.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

Avatar użytkownika

Posty: 40
Dołączył(a): 5.04.2007
Offline
PostNapisane: 17 maja 2007, 20:28 
Cytuj  
:har: to mnie dobiłeś- już myślałem, że ta gra to coś dla mnie - obyś sie mylił

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 17 maja 2007, 22:17 
Cytuj  
jakby komus sie udalo dostac kluczyk a nie skozysta to ja sie usmiecham z wielka prosba ;] bardzo zalezy mi na zobaczeniu tego w akcji ;]


_________________
"Something worked as intended?? 0_0"

"This means we will have to get someone to create a bug and another guy to nerf it, I will deal with this immediately !"

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 18 maja 2007, 01:14 
Cytuj  
konrador napisał(a):
Tak jak pisalem - PvP mocno ograniczone, na 99% tylko na arenach. Ald pewnie bardziej odpowiadaloby cos na ksztalt PS, gdzie PvP dzieje sie praktycznie wszedzie. W TR _na pewno_ Open PvP nie bedzie, bo to sie gryzie z wizja wirtualnego carebear swiata autorstwa Gariotta. Poczytajcie sobie wywiady z tym czlowiekiem i jego wypowiedzi dot. np. PK w UO.


dokladnie , co prawda czasy swietnosci PS nie trwaly dlugo ale bylo to cos ciekawego odmiennego i z potencjalem . Myslalem ze TR to bedzie mieszanka PS wraz z wieksza otoczka pve , plus bardziej liberalne zasady frakcyjne *join on demand zamiast odgornie przypisanych
trudno , nie pierwszy i nie ostatni raz sie czlowiek zawodzi :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 292 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.