mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 292 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 15  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 399
Dołączył(a): 16.11.2006
Offline
PostNapisane: 12 sie 2007, 22:05 
Cytuj  
216 min left....


_________________
Pawson#2704


Posty: 21
Dołączył(a): 10.04.2006
Offline
PostNapisane: 13 sie 2007, 00:00 
Cytuj  
darujcie sobie,
sciagalo mi sie caly dzien, patcha sciagalo caly drugi dzien, pozniej przez 2h patcha wgrywalo co przy procku 3gh i 2gb ram prosi sie o zemste do nieba. A to wszystko tylko po to zeby wpasc do najblizszej wody, zobaczyc jak bohater potrafi plywac na stojaco, zasmiac sie i odinstalowac

tibia w wersji 3d

**
Avatar użytkownika

Posty: 212
Dołączył(a): 11.08.2007
Offline
PostNapisane: 13 sie 2007, 01:38 
Cytuj  
Jak byś pograł nieco dużej, to zauważył byś że jeśli schowasz broń normalnie pływasz!!! Jeśli nie chowasz pływasz na stojąco, z tym że wszystko jest ok tylko wówczas postać powinna się wolniej znacznie przemieszczać ( poprawią w końcu to closed beta ).

Apropo ściągania mi wszystko ściągło się wieczorem łącznie z tym wielkim patchem, po prostu w dzień się nie opłaca ;)

Pozdrawiam

PS. http://www.gamespot.com/video/516716/61 ... al-movie-5 link z nowym filmikiem, Lil w innym temacie to zamieścił ;)

***

Posty: 643
Dołączył(a): 3.05.2004
Offline
PostNapisane: 13 sie 2007, 04:09 
Cytuj  
Klos napisał(a):
darujcie sobie,
sciagalo mi sie caly dzien, patcha sciagalo caly drugi dzien, pozniej przez 2h patcha wgrywalo co przy procku 3gh i 2gb ram prosi sie o zemste do nieba. A to wszystko tylko po to zeby wpasc do najblizszej wody, zobaczyc jak bohater potrafi plywac na stojaco, zasmiac sie i odinstalowac

tibia w wersji 3d


to z tym plywaniem na stojaco jest dziwne jakies 2 miesiace temu niebylo czegos takiego moze to obciazenie serwera?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 13 sie 2007, 05:49 
Cytuj  
Klos napisał(a):
darujcie sobie,
sciagalo mi sie caly dzien, patcha sciagalo caly drugi dzien, pozniej przez 2h patcha wgrywalo co przy procku 3gh i 2gb ram prosi sie o zemste do nieba. A to wszystko tylko po to zeby wpasc do najblizszej wody, zobaczyc jak bohater potrafi plywac na stojaco, zasmiac sie i odinstalowac

tibia w wersji 3d

Jakby nie bylo, closed bety sluza do testowania gry, wylapywania bugow, sugerowaniu tego i owego i ogolnie pomoc w developingu. Jak ktos chcial sobie tylko pograc, to... prawdopodobnie lepiej dla przyszlosci gry, ze rezygnuje. Tu potrzeba testerow, nie graczy.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 399
Dołączył(a): 16.11.2006
Offline
PostNapisane: 13 sie 2007, 08:02 
Cytuj  
Nawet nawet ta Tabula Rasa. Szkoda, ze nie trawie za bardzo sci fi klimatow. :Ale zobaczymy... lvl 5 jak narazie.


_________________
Pawson#2704

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 sie 2007, 08:08 
Cytuj  
Jakiej wielkosci jest klient? FTP ncsoftu lezy i kwiczy, a znalalzlem jakis 2,7giga tylko bez numerka wersji...


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

***
Avatar użytkownika

Posty: 720
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 13 sie 2007, 08:23 
Cytuj  
Ja sciagam z FTP ... ( Tabula Rasa Setu - Installer )

Wazy to jakies 2273 MB ... i zostalo mi 13% :)

Zobaczymy czy po zainstalowaniu wszystko bedzie OK ?

EDIT : ver 0.19.2.0

EDIT 2 :
gryonline.pl napisał(a):
Rozpoczynamy rozgrywkę posiadając własne domostwo.


Is it true?


_________________
Obrazek

Obrazek

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 13 sie 2007, 09:21 
Cytuj  
Compton napisał(a):
EDIT 2 :
gryonline.pl napisał(a):
Rozpoczynamy rozgrywkę posiadając własne domostwo.


Is it true?



jakie domostwo ??? hm hm, na razie nie zauwazylem zadnego housingu.... no chyba ze na wyzszych levelach.

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 13 sie 2007, 11:08 
Cytuj  
Jesli sciagacie jeszcze klienta, upewnijcie sie, ze jest w wersji 0.19.2.0. W innym przypadku NClauncher bedzie sciagal wam ta wlasnie wersje w calosci . Klient 0.19.2.0 jest kompleny i nie wymaga dodatkowych patchy. Sprawdzone 15 min temu ...

T.

***
Avatar użytkownika

Posty: 720
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 13 sie 2007, 11:39 
Cytuj  
@Up

True

Gram juz od jakiejs godz ... mam 5 lvl Gra sie przyjenie ... wciagajaca gierka

Niestety jak dotad ... spotkalem bardzo niewielu graczy :( Lipa


_________________
Obrazek

Obrazek

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 13 sie 2007, 12:13 
Cytuj  
Compton napisał(a):
Niestety jak dotad ... spotkalem bardzo niewielu graczy :( Lipa


zapewne nie wyszedles jeszcze z zony treningowej :)
graczy jest multum.... spoty questowe sa tak campowane ze ciezko sie dopchac.


Posty: 21
Dołączył(a): 10.04.2006
Offline
PostNapisane: 13 sie 2007, 12:33 
Cytuj  
Perrin napisał(a):
Klos napisał(a):
darujcie sobie,
sciagalo mi sie caly dzien, patcha sciagalo caly drugi dzien, pozniej przez 2h patcha wgrywalo co przy procku 3gh i 2gb ram prosi sie o zemste do nieba. A to wszystko tylko po to zeby wpasc do najblizszej wody, zobaczyc jak bohater potrafi plywac na stojaco, zasmiac sie i odinstalowac

tibia w wersji 3d

Jakby nie bylo, closed bety sluza do testowania gry, wylapywania bugow, sugerowaniu tego i owego i ogolnie pomoc w developingu. Jak ktos chcial sobie tylko pograc, to... prawdopodobnie lepiej dla przyszlosci gry, ze rezygnuje. Tu potrzeba testerow, nie graczy.


z checia przetestowal bym gre pod katem bugow, natomiast nie bede uczyc grafikow jak wyglada postac ktora plywa, z bronia czy bez

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 sie 2007, 13:55 
Cytuj  
Ale to jest wlasnie bug wynikajacy z czego innego niz niedopracowania animacji, bo postac jednak plywa... czasami :\ Czepiac sie takich blahych rzeczy w fazie beta. Stwierdzenie, ze sciagales pare giga tylko po to, zeby zobaczyc pierwszego lepszego buga, porownac gre do tibii i ja odinstalowac jest - lekko powiedziawszy - smieszne

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 13 sie 2007, 15:06 
Cytuj  
Klos, skoro nie grasz to ja z checia przejma twoja konto:]

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 13 sie 2007, 15:07 
Cytuj  
No no, pogralem chwilke do 3lvl i musze przyznac, ze gra sie calkiem przyjemnie. Dynamiczna walka od samego poczatku, przyjemna grafika (o dziwo da sie grac na athlonie 2200+, gf6600, 768ram ), niezla muzyka. Po opuszczeniu zony treningowej graczy sporo. Jak narazie calkiem niezle.

Btw Klos moze sciagnales cos innego ? :wink:

***
Avatar użytkownika

Posty: 720
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 13 sie 2007, 15:47 
Cytuj  
Server DOWN :(


_________________
Obrazek

Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 212
Dołączył(a): 11.08.2007
Offline
PostNapisane: 13 sie 2007, 15:51 
Cytuj  
Serwer Down a jaki lament był na /global chacie, jak to ogłosili :D :D

Ja teraz z klanem zwiedzam instance, które są na prawdę fajne, plus do tego nastrojowa muzyka.
Mogę się doczepić jedynie o to by bossów zrobili nieco silniejszych i jakieś lepsze dropy.

Rada dla osób które razem grają nie chodźcie na instance w strefie 1 ( podczas ładowania mapy, instancji gra pyta się czy chcecie się załadować do strefy 1,2,3,4 różna ilość ich jest - zatem lepiej wybrać ostatnią , lub przedostatnią bo te pierwsze są przeładowane graczami i potrafi lagować ;)


Pozdrawiam

***
Avatar użytkownika

Posty: 720
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 13 sie 2007, 15:55 
Cytuj  
Jak server ponownie bedzie UP ... chetnie przylacze sie do jakiejs grupy ...

Tak samotnie biegac to lipa troche ... :(


_________________
Obrazek

Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 212
Dołączył(a): 11.08.2007
Offline
PostNapisane: 13 sie 2007, 16:07 
Cytuj  
A zatem odsyłam do tematu o grze, w jednym z postów Lil zamieścił scrina ze składem klanu, a już i tak urósł o kilku nowych graczy.

W grze wystarczy /tell (naziwsko tylko gracza) - to forma whispowania :)

viewtopic.php?t=26053&postdays=0&postorder=asc&start=20

Rośniemy w siłę ';)

Teraz tylko osoby z dobrą pisownią w jęz. ang. produkować się na forum officjalnym by wprowadzili pewne poprawki i za półtora miesiąca będzie dobre MMO z klimatami sf.
Po zakończeniu beta testów można się zgadać z osobami chętnymi, które chcą kontynułować na oficjalnej wersji rozgrywkę robiąc wspólny klan i wojować po świecie opętanym wojną i nadnaturalnymi zdolnościami ;)

Pozdrawiam

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 292 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 15  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.