mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
*

Posty: 91
Dołączył(a): 17.08.2007
Offline
PostNapisane: 31 sty 2010, 23:01 
Cytuj  
zax napisał(a):
Gra ktoś w to? Early start już up od piątku podobno. Interesuje mnie jak wygląda ping z polski? bo grać w coś ala fps na pingu 100ms+ mija się z celem raczej.


Tak - Od piątku do dziś (23.00) trwa early start z capem do 10 lvl na postać.
Serwer europejski jest w Niemczech (jak chyba większość gierek mmo w UE) i ja lagów nie zaobserwowałem. Start gry jutro o 17.00 GMT (czyli 18.00 naszego czasu)

Gierka może nie jest przykładem gry skomplikowanej - ale daje fun i relax po ciężkich przeżyciach dnia :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 31 sty 2010, 23:05 
Cytuj  
Jak bedzie za darmo (darmowy klinet +opcjonalna subskrypcja), to warto sprawdzic. Bo kupowac imo nie warto ;e.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**

Posty: 295
Dołączył(a): 13.02.2005
Offline
PostNapisane: 31 sty 2010, 23:56 
Cytuj  
o tiralu nie slyszalem mozesz kupic normalnie gre lecz z ograniczeniami z tego co wiem typu AvA (gildia przeciwko gildi) itp

*

Posty: 126
Dołączył(a): 25.05.2008
Offline
PostNapisane: 1 lut 2010, 22:52 
Cytuj  
Własnie może ktoś grał w to.
Interesuje mnie wydajnosc w stosunku do latency, czy US serwy mocno daja się we znaki czy da sie grać?
A może pingi powyzej 150 ms nie sa tutaj zbyt ogrniczajace (chodź powinny)
Chetnie bym to wypróbował.


_________________
Kleiv - [Warcry]
De Marquiz / Marquis Blackk [Spain] - Potbs
Cereminretus - EvE - frozen.

Obrazek

*

Posty: 91
Dołączył(a): 17.08.2007
Offline
PostNapisane: 2 lut 2010, 10:15 
Cytuj  
Kleiv napisał(a):
Własnie może ktoś grał w to.
Interesuje mnie wydajnosc w stosunku do latency, czy US serwy mocno daja się we znaki czy da sie grać?
A może pingi powyzej 150 ms nie sa tutaj zbyt ogrniczajace (chodź powinny)
Chetnie bym to wypróbował.


Serwer jest w Europie i US.
Lagów nie stwierdziłem. Gra jest mieszaniną CSa, Guild War'sów i Team Fortress 2. Gra się bardzo przyjemnie i nie trzeba (przynajmniej na początku) się zbytnio angażować :)


Posty: 1
Dołączył(a): 2.02.2010
Offline
PostNapisane: 2 lut 2010, 12:57 
Cytuj  
To może zrobimy liste polskich graczy? Ja zocząłem wczoraj nick Iniemamocny klasa Recon


Ostatnio edytowano 2 lut 2010, 16:11 przez Iniemamocny, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 126
Dołączył(a): 25.05.2008
Offline
PostNapisane: 2 lut 2010, 13:16 
Cytuj  
Cytuj:
Serwer jest w Europie i US.
Lagów nie stwierdziłem. Gra jest mieszaniną CSa, Guild War'sów i Team Fortress 2. Gra się bardzo przyjemnie i nie trzeba (przynajmniej na początku) się zbytnio angażować


Dzieki za info, powaznie sie zastanawiam nad tym tytulem.
Ciagle wacham sie pomiedzy tym a FE.
Napisz coś na temat skilli i rozwoju postaci ,czy jest rozbudowany, czy sa jakies drzewka skilli, rózne rodzaje broni ? jak to jest rozwiazane.
Czy walka jest bliżej quaka tj strzal i respawn czy bardziej taktyczna?


_________________
Kleiv - [Warcry]
De Marquiz / Marquis Blackk [Spain] - Potbs
Cereminretus - EvE - frozen.

Obrazek

*

Posty: 91
Dołączył(a): 17.08.2007
Offline
PostNapisane: 2 lut 2010, 13:37 
Cytuj  
Kleiv napisał(a):
Dzieki za info, powaznie sie zastanawiam nad tym tytulem.
Ciagle wacham sie pomiedzy tym a FE.
Napisz coś na temat skilli i rozwoju postaci ,czy jest rozbudowany, czy sa jakies drzewka skilli, rózne rodzaje broni ? jak to jest rozwiazane.
Czy walka jest bliżej quaka tj strzal i respawn czy bardziej taktyczna?


Są 4 klasy... lekarz, recon (stealth i snajperka), robotics (chyba najbardziej wszechstronna klasa: może stawiać działka, osłony, stacje leczące i assault (szturmowiec z największymi gunami).
Co parę lvli dostaje się skill pointy które są w postaci drzewek (coś podobnego do warhammer online). Dodatkowo ma się określoną ilość Divine Points, które rozdzielamy na ekwipunek, który też odblokowuje się co ileś leveli.

Walki są w stylu Counter Strike (czy jak ktoś napisał "team fortness 2") czyli PVE (4 lub 6stka graczy w kooperacji przeciw npcom i bossom) lub PVP 10vs10

W trybie płatnym (albo przez 1szy miesiąc "darmowego" grania) jest dostęp do trybu gry AvA (aliance sv alliance) ale nic o nim nie napiszę, bo w nim nie grałem :)

Ogólnie gra się bardzo przyjemnie i miodnie....

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 2 lut 2010, 16:31 
Cytuj  
To pomoge Ci. AvA jest dokladnie tym samym czym jest minigierka Breach - czyli atakujaca i broniaca sie strona w bazie, trzy punkty ktore trzeba zajac.. Do tego w pozniejszym etapie dochodza vehicles, armored beacons, etc.
Gram od closed bety, ale specjalnie sie nie zalebialem.. i balem sie ze szybko zacznie mi sie nudzic, ale narazie jest bardzo ok.
Wkurzaja tylko restarty serwera.. od 2 dni juz na 4 trafilem :<

****
Avatar użytkownika

Posty: 1463
Dołączył(a): 29.10.2009
Offline
PostNapisane: 4 lut 2010, 22:37 
Cytuj  
Zakupiłem na steam dziś, 6.5Gb, chwilę pościągam :-/ ale bez subskrypcji oczywiście. Z tego co czytam to z pingiem kłopotów nie ma. Ale jutro wszystko się okaże co jest a czego brak.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1463
Dołączył(a): 29.10.2009
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2011, 13:32 
Cytuj  
Kilka zmian wejdzie wraz z nową aktualizacją 1.4.

Między innymi:

Free-to-Play

* No Level Restriction
* Ability to earn all of the game’s current items without spending real money.
* Access to all of the game’s current playable content, including:
o Sonoran Desert Open Zone
o Special Ops PvE (1- to 4-person Co-Op)
o 10v10 Mercenary PvP
o 4v4 Arena PvP
o Double Agent PvPE
o 10-person Defense Raids (including the new Dome Defense Mission coming in version 1.4).
o Agency vs Agency Gameplay (AvA)

Elite Agent - One-time purchase of $19.99 (£13.99 GBP, €15.99 EUR)

* Earn End-of-Mission XP at twice the rate of a Free-to-Play user
* Earn End-of-Mission Credits and Tokens at twice the rate of a Free-Play user
* Earn End-of-Mission Elite Loot upon winning an instanced PvE or PvP match
* Choose which PvP game types you would like to play when queuing for Mercenary PvP.
* Access the Auction House
* Access In-Game Mail
* Less restrictive chat capabilities
* No ads for in-game voice
* Ability to create Agencies
* Higher Login priority

Q: I already purchased Global Agenda? How does my experience change?
If you previously purchased Global Agenda, we very much appreciate your support and we will automatically upgrade you to Elite Agent status. You will not be charged any additional fee and your experience within the game remains basically unchanged. Your characters progress, and earn currency and loot at the same rate they did before. You continue to have access to the same content, items, and missions as before. And purchasing a Booster remains an option as it was before.

http://forum.globalagendagame.com/gablo ... lay-model/


Kupony na 30% i 50% zniżki:

50%

GACOU216673255870
GACOU216673255871
GACOU216673255872

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.