mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 120 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 451
Dołączył(a): 7.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2010, 17:18 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
niestety uwo odrzuca walka na wodzie. jest zjebana na maxa ;/
nie mogli tego zrobic jakos inaczej?

A tu się muszę zgodzić... W Voyage Century Online wyglądało to dużo sensowniej...
Choć muszę przyznać, że o ile walka z przeciwnikami AI to faktycznie straszna żenada, to przy starciach okrętów kierowanych przez graczy (najlepiej w większej grupie) już tak to głupio nie wygląda...


_________________
Obrazek
Cytuj:
Mendol: zostalem wyruchany na maxa przez Microsoft

Cytuj:
Sathorn: U mnie role gowna odgrywa wielkosc ekranu

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2010, 17:37 
Cytuj  
Najbardziej sensowne odnośnie klanu/sojuszu to będzie jednak nie dzielić się na kilka małych tylko pod jednym szyldem popływać.
Ludzi zapewne wielu nie będzie chętnych do gry ale po premierze można sie zebrać przynajmniej na jednym vencie i coś zmajstrować.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2010, 20:08 
Cytuj  
huragan to, ze ta walka na wodzie to troche smiech na sali. klikasz, plyniesz, sie strzela lala - proste w cholere, fun zerowy.
juz w tym pirates of the burning sea bylo to juz chyba lepiej zrobione.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2010, 20:23 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
huragan to, ze ta walka na wodzie to troche smiech na sali. klikasz, plyniesz, sie strzela lala - proste w cholere, fun zerowy.
juz w tym pirates of the burning sea bylo to juz chyba lepiej zrobione.


Mendol, to ty pewnie plywales jakas poczatkujaca łajbą, bez skilli do walki statkami (DOTy, abordaze, roznego rodzaju amunicja powodujaca rozne wplywy na atakowany statek itd). Na wyzszych levelach operujesz co najmniej 20-30 skillami w czasie walki morskiej :)
Rownie dobrze moglbys napisac ze w WoWie combat ssie, bo zabijanie swinek pod Ogrimar jest banalnie proste.


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2010, 20:26 
Cytuj  
ale combat w wowie ssie.
combat w dfo nie :)
no plywalem na poczatku, gdzie klikalem na morzu, statek tam plynie, ja klikam i strzelam.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2010, 21:06 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
juz w tym pirates of the burning sea bylo to juz chyba lepiej zrobione.


rofl, bez porownania.

Zalozenia UWO brzmia fajnie, ale combat + styl grafiki powoduje ze jednak poczekam na potbs f2p.


Posty: 6
Dołączył(a): 2.09.2010
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2010, 21:07 
Cytuj  
Chcę zacząć grać kupcem i zależy mi na umiejętności sail handling. Jak mam jej się nauczyć? Czy mam zacząć grać inną profesją i później się przerzucić? Jak to wygląda w praktyce, proszę o pełniejszy opis jeśli łaska.
Pozdrawiam
Gandalftaurus

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2010, 21:25 
Cytuj  
gandalftaurus napisał(a):
Chcę zacząć grać kupcem i zależy mi na umiejętności sail handling. Jak mam jej się nauczyć? Czy mam zacząć grać inną profesją i później się przerzucić? Jak to wygląda w praktyce, proszę o pełniejszy opis jeśli łaska.
Pozdrawiam
Gandalftaurus


Sail Handling jest skillem Adventurera na lvl 1, wiec najlepiej zacznij gre Adventurerem. Kupisz sobie na poczatku jego podstawowe skille (Sail Handling i Surveing) i potem sobie zmienisz klase.


_________________




Posty: 4
Dołączył(a): 8.11.2008
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2010, 12:48 
Cytuj  
To w końcu o której otwierają serwer ?
I czy będzie tylko 1 ?


Posty: 6
Dołączył(a): 2.09.2010
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2010, 13:21 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Sail Handling jest skillem Adventurera na lvl 1, wiec najlepiej zacznij gre Adventurerem. Kupisz sobie na poczatku jego podstawowe skille (Sail Handling i Surveing) i potem sobie zmienisz klase.


Rozumiem, dzięki za podpowiedź. A czy muszę przechodzić całą szkółkę odkrywcy czy od razu mogę pójść zapłacić za umiejętności i zapisać się na kurs do szkoły handlowej?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1463
Dołączył(a): 29.10.2009
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2010, 13:25 
Cytuj  
Na nasz czas serwer otwierają o 7;00 rano o ile dobrze liczę. (Oct 1st 3PM [GMT +9])

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2010, 16:28 
Cytuj  
gandalftaurus napisał(a):
Rozumiem, dzięki za podpowiedź. A czy muszę przechodzić całą szkółkę odkrywcy czy od razu mogę pójść zapłacić za umiejętności i zapisać się na kurs do szkoły handlowej?


Wydaje mi sie, ze nie trzeba konczyc szkoly. Kupujesz sobie skille podstawowe Adventurera i u recepcjonistki w szkole zmieniasz klase na Tradera.


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2010, 18:50 
Cytuj  
Wystarczy mieć wymagany poziom adventurera i można kupić skila nawet jak grasz battle czy trader to lvl adventure tez idzie.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 paź 2010, 09:16 
Cytuj  
Gierca ruszyla zgodnie z planem, czyli o 7 rano dzisiaj :) Jakby mnie ktos szukal w grze to mam nicka: CaptainLux , portugalczyk.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 5 paź 2010, 19:01 
Cytuj  
I jak tam huragan ? Słyszałem gdzieś w portugalii, że miast być piratem robisz za murzyna ?


_________________
OrleOko czuwa...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 paź 2010, 19:27 
Cytuj  
eagleeyes napisał(a):
I jak tam huragan ? Słyszałem gdzieś w portugalii, że miast być piratem robisz za murzyna ?


nie jest zle, jedna z lepszych gier w jakie gralem w zyciu :)


_________________



*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 5 paź 2010, 19:58 
Cytuj  
tez, gram, jako Ashton oczywiscie ... zobaczymy kiedy mi sie znudzi... najs zabijacz czasu w oczekiwaniu na new vegas


wlasnie sie polapalem do czego te karty, w advanced school o tym bylo.

Sluza do duelowania sie miedzy podroznikami, debatowanie czy cus .. pewnie gra karciana :> brzmi fajnie.. potem obadam moze wiecej info


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 paź 2010, 11:10 
Cytuj  
Dzisiaj nastapil oficjalny release UWO.
Odpalony zostal Item Shop oraz sa dwa eventy do zrobienia. Jeden to odkrycia Kolumba i odkrywanie Ameryki, a drugi jeszcze nie rozgryzlem


_________________



****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 9 paź 2010, 19:51 
Cytuj  
Podobno zostałeś "toaletowym dziadkiem " czyt. leaderm WC :). Coś taki skromny i sie nie chwalisz, hehe.


_________________
OrleOko czuwa...

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 9 paź 2010, 23:05 
Cytuj  
to warcry nastepne ? :D


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 120 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.