mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 155 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2010, 22:05 
Cytuj  
No dobra nie da się dzisiaj grać. Ciągle crashe. Coś zjebali.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania


Posty: 1
Dołączył(a): 4.09.2010
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2010, 23:25 
Cytuj  
Witam, pobrałem tą...
...grą (jeśli mogę się tak wyrazić)...
Odpalam i pojawia się czarny prostokąt, po około 2 minutach pojawia się tło - jestem w menu, lecz nie mam napisów, mam pusty obrazek i kręgi podkreślające postać (gdy takowa jest zrobiona) miał ktoś taki problem? wiecie jak go rozwiązać? piszcie - będę wdzięczny. :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2010, 00:50 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
No dobra nie da się dzisiaj grać. Ciągle crashe. Coś zjebali.


no tez odpuszczam - 2 crashe przy lavequestach to już boli

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2010, 09:49 
Cytuj  
Tu nie chodzi o crashe tylko o całokształt. Jest niedopracowana, zlagowane UI (mapa otwiera się po 1-2sek), software kursor który doprowadza do rozpaczy jak FPS spadną z 50 do 20-30.

Kurwa mać już wolałbym niedopracowane środowisko zamiast niedopracowanego GUI - błagam, 2k10 rok.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2010, 09:54 
Cytuj  
Ten kursor to jakas masakra, chodzi tak, ze mozna umrzec zanim na cos sie najedzie. FPSow mam caly czas powyzej 30-40, ale kursor chodzi jakby chcial a nie mogl. Pomyslalem, ze jak znade z detalami, bedzie lepiej. Dalem wszystko na minimum i co? I chodzi jeszcze wolniej...


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2010, 10:23 
Cytuj  
Pozostaje na devs forum/blogu spamować: GIEV HARDWARE MOUSE CURSOR JAPFAGS.


Posty: 1
Dołączył(a): 5.09.2010
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2010, 10:40 
Cytuj  
Mimo ,że zarejestrowałem mój key już ponad 2 dni temu, w dalszym ciągu wyskakue mi komunikat przy logowaniu na dev-na.ffxiv.com (ten miałem podany w mailu) lub dev-eu.ffxiv.com .
Cytuj:
The FINAL FANTASY XIV Beta Test Site can only be accessed by those who have been granted Beta Test accounts.

Beta testers can log in from the link below using their Square Enix Account.

Ma ktoś jakiś pomysł co z tym fantem zrobić?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2010, 10:44 
Cytuj  
nie wyobrażam sobie robienie instancji, walki z bossami przy takimi kursorze

nie mogę odżałować , że gra z takim potencjałem tak jest zmasakrowana, a mimo to jakoś wciąga, dziś stworzyłem drugą postać by polatać w 2 mieście

mam strasznie mieszane odczucia, z jednej strony bardzo się chce grać, a z drugiej masa denerwujących rzeczy , które od gry odpychają
chyba pozostanie poczekać jakiś czas , bo gra tego warta

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2010, 10:45 
Cytuj  
No ale po co? Jeśli zarejestrowałeś klucz (otrzymany emailem) to do gry logujesz się przez klienta a stronka z acc mngmt jest tu:
http://account.square-enix.com
Nic Tobie więcej do OB nie jest potrzebne.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2010, 10:55 
Cytuj  
Samo zdobycie klucza na betę, ściąganie i stronka działa bardzo dobrze, wiec zachęcony profesjonalizmem włączam grę i widzę bardzo ciekawie zrobione tworzenie postaci, kolejny plusik to świetna animacja postaci w pierwszych scenkach, jak już przemieliło filmiki i pojawił się kursor to cała euforia opadła.

Jak w 2010 roku można zrobić tak słabą graficznie grę, która ma tak duże wymagania sprzętowe, ja rozumie że zalecany komp to standard 2010 ale wtedy wymagam adekwatnej jakości.
UI jest dobrze zrobione od strony graficznej, jednak jego działanie jest nieakceptowalne, kursor programowy to chyba drobne przeoczenie bo nie sadze by ekipa robiąca grę była aż tak głupia.
Wysilanie się na odmiennością zamiast dać standard w tym przypadku potwierdza jednak ich głupotę.

Postacie ładnie wykonane, animacje świetne, jednak otoczenie na poziomie jakiś nędznych koreańców, które chodzą w hi detalach na 8400gt.

Ta gra jest na etapie bardzo dobrego zarysu i projektu, wymaga wiele pracy i przebudowy wielu jej elementów, premiera powinna być za conajmiej rok.

Mam nadzieje ze fanboie z klapkami na oczach nie będą az tak wychwalać gry tylko zaspamuja devsow wymaganiami i propozycjami naprawy fundamentalnych rzeczy, szkoda by za kilka miesięcy zostali sami w tej grze, a popularna nazwa były 3x f, fail final fantasy.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2010, 10:57 
Cytuj  
Podpisuję się pod tym, jedyna ładna rzecz to postacie. :(

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2010, 11:02 
Cytuj  
To prawda, wczoraj dziewczyna przez 2 godziny bawila sie doskonale robieniem sobie roznych postaci. Grac, nie grala "bo sie nie da", ale ubaw przy tworzeniu postaci byl nieziemski.
Tylko jak dlugo mozna sie w ten sposob zabawiac? ;P


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2010, 11:36 
Cytuj  
Cytuj:
Registration Code Acquisition Reinstated

We are pleased to announce that the acquisition of registration codes for FINAL FANTASY XIV Open Beta Test has been reinstated.

We apologize for any inconvenience this may have caused and thank you for your understanding.

News z ~9 rano dziś.


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2010, 14:09 
Cytuj  
Edited:
Do wykasowania.... ktoś już wrzucił info na board o FFXIv


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2010, 15:03 
Cytuj  
Moze warto przerzucic topic do dzialu o XIV, zeby nie dublowac informacji.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 155 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.