mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 720
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 19 gru 2010, 10:43 
Cytuj  
Witam,

Otrzymalem kluczyk, zrobilem wszystko jak w instrukcji w mailu ...

Po zainstalowaniu Games for Windows LIVE .. odpalam program

Nastepni klikam Moje konto > Wymień kod

Po wprowadzeniu podanego serialu wyskakuje błąd :

Cytuj:
Wystąpił problem z ofertą związaną z tym kodem.


Any ideas ?


_________________
Obrazek

Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1463
Dołączył(a): 29.10.2009
Offline
PostNapisane: 19 gru 2010, 11:24 
Cytuj  
Miałem kod i dodałem. Po tym jak mi nic nie przyszło na maila napisałem do Batsy (CM).

Cytuj:
"It looks like your gamertag's region is Poland, we are not supporting Poland at this time in our beta. Sorry!"


Wszystko jasne, ale na szczęście za jakiś czas też dostaniemy dostęp.

***
Avatar użytkownika

Posty: 720
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 19 gru 2010, 12:38 
Cytuj  
Crap :(

Mam nadzieje ze predko otrzymamy dostep.


_________________
Obrazek

Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1463
Dołączył(a): 29.10.2009
Offline
PostNapisane: 15 sty 2011, 12:31 
Cytuj  
Defending gameplay

http://www.youtube.com/watch?v=33-2URCTrK4


Kolejna fala zaproszeń poszła ( rejestrujcie się wybierając US/UK jako miejsce zamieszkania ), takie mają procedury. Ale to że mieszkacie w EU nic im nie przeszkadza w grze :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1463
Dołączył(a): 29.10.2009
Offline
PostNapisane: 23 mar 2011, 19:15 
Cytuj  
Cytuj:
A new wave of invites is going out! Be sure to check your email and junk mail folders if you've signed up!


Potwierdzone że zaproszenia będą wysyłane przez 24Hr. Potwierdzone że Polacy także otrzymają.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2011, 08:58 
Cytuj  
Cytuj:
Welcome to the Age of Empires Online Closed Beta!


nowe zaproeszenia :>


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2011, 10:29 
Cytuj  
Ta, dostalem. Ale nie moge odpalic gfw. Musze zassac program jakis, sciagam go ale ten skurwiel nie chce sie zainstalowac;<

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2011, 10:58 
Cytuj  
musisz zainstalowac klienta games for windows live


Ja mialem problem bo mnie logowac nie chcialo, ale zainstalowanie na czysto gfw pomoglo.


teraz czekam az sie zupdejtuje.. cholernie wolno idzie cos


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

**

Posty: 488
Dołączył(a): 16.01.2011
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2011, 15:05 
Cytuj  
Całkiem nieźle wygląda. Czasem fajnie pyknąć w coś cartoonowego :)


_________________
BF3: hungrymumin

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2011, 15:59 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
musisz zainstalowac klienta games for windows live


Ja mialem problem bo mnie logowac nie chcialo, ale zainstalowanie na czysto gfw pomoglo.


teraz czekam az sie zupdejtuje.. cholernie wolno idzie cos


Bleh, musze zrobic aktualizacje, a jej nie zrobie. Po ktoryms patchu wydajnosc kompa spada mi wpizdu. z 60fpsow w World of tanks do 15:<. NIe ogarniam.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1463
Dołączył(a): 29.10.2009
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2011, 17:11 
Cytuj  
Też dostałem, ściągam...instaluje. Pisze mi że w moim regionie gra nie jest dostępna :o

*

Posty: 84
Dołączył(a): 5.03.2005
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2011, 12:55 
Cytuj  
Szkoda, że ta gra jest nastawiona na gre single player z małą domieszką multiplayera, przynajmniej przy levelowaniu. Zeby pograc z kims bierzemy quest i automat szuka nam przeciwnika i tu zaczynaja sie problemy bo malo kto gra pvp, bo nagroda z wygrana jest taka sama jak z single player questa, ktory co by nie mowic trwa znacznie krocej i jest znacznie latwiejszy, wiec stoimy w kolejce dluuuga chwile nie mogac nic robic innego, bo ekran szukania przeciwnika zaslania nam caly ekran. Natomiast jak juz znajdziemy przeciwnika to mozemy byc pewni ze system nie dobral nam go z umiejetnosciami na naszym poziomie, poniewaz nie ma zadnych statystyk wygranych pvp ani zadnych lig etc. wiec najczesniej wyglada to tak ze osoba ktora gra for fun z apm na poziomie 10 bedzie grala z osobe ktora ma apm > 50. Nie wiem jak to wyglada w end gamie ale jesli nie ma lig i do meczy pvp losowani sa gracze z roznymi umiejetnosciami to ciezko bedzie zatrzymac graczy na dluzej. No i brak replayów ... dziwne w strategi online.

**

Posty: 488
Dołączył(a): 16.01.2011
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2011, 13:12 
Cytuj  
Dziwne, ze tego jeszcze nie ma, no ale moze doloza. Chociaz wydaje sie to podstawa w multi.


_________________
BF3: hungrymumin

****

Posty: 1410
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2011, 18:22 
Cytuj  
na curse.com jest giveaway - jak ktos chetny to wystarczy sie zarejestrowac i odebrac kluczor

**

Posty: 488
Dołączył(a): 16.01.2011
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2011, 21:12 
Cytuj  
Dziekować!


_________________
BF3: hungrymumin

****

Posty: 1410
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2011, 03:38 
Cytuj  
Jak narazie to niezle gowno z tej gry. Przez ten caly zamysl itemowy mozna trafic na kolesia, ktory naprzyklad bedzie trainowal jednostki 20% szybciej, budowal szybciej a jego wojsko bedzie mocniej bic i chodzbym sie zesral to nic nie zrobie. Dzis zagralem 5gier z jednym kolesiem, ktory jedyne co robil to budowal stajnie i spamowal konie, bo mial do nich mase bonusow - probowalem turtlowac i naspamowac anty konnicy - lose, rushowac pierwszymi - jak mu bilem stajnie to w tym czasie wyjechal jeden koles i mi rozgromic 5tke.
Nie wiem co za debile maja manie z pierdolonymi boostami, talenent pointsami czy lvlami czy to w shooterach czy rtsach.

Questing tez niczego sobie - napierdala sie glupie misje, ktore przypominaja tutoriale z innych rtow, a trzeba ich robic naprawde sporo, zeby bic lvl.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2011, 15:56 
Cytuj  
zagra ktoś w pve?

ps. jeśli to istotne to mam 7lvl


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2011, 11:27 
Cytuj  
Musze powiedzieć, że jak na tak niepozornie wyglądające gre, to wsysa jak markowy odkurzac. (jeszcze tylko sprawdze jak sie buduje, a zaloguje sie i zobacze co sie dzieje, jeszcze tylko jedna misja i kończe etc).

Jedyne czego mi brakuje to:
a) nie moge grać Egiptem
b) nie ma bohaterów


DoW moglby sie przetoczyć w tym kierunku, może bez budowania miast, ale z rozbudowanym rozwojem bohaterów (commanderów ?).


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2011, 11:30 
Cytuj  
A ja ciagle nie moge zainstalwoac gfw... Da sie to zrobic bez aktualizacji systemu? Bo aktualizacja win7 na maxa strasznie spieprza mi wydajnosc kompa...

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2011, 11:38 
Cytuj  
a gdzie mam wpisac klucz co dostalem bo jakis nieogar jestem.


_________________
.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.