mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2011, 12:58 
Cytuj  
:D

"Click My Account, and then click Redeem Code."

pewnie wpierw będzie chciał żebyś wpisał swoje dane, ja zrobiłem tak, że wpisałem tylko te z pierwszego kroku i ponownie kliknąłem Redeem Code


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2011, 14:43 
Cytuj  
no ja kombinuje i tez nic mi nie wychodzi
mam zainstalowane Microsoft games for Windows Marketplace, nie mam nigdzie żadnego MGfW Live, wszystko po polsku i za cholere nie wiem gdzie dodać klucz
mam tez jakies Microsoft Live ID ale tam mam tylko wybór czy mam polepszyć usługe albo wybrac karte
nigdzie nie widze Microsoft Games for Windows — LIVE

jak mozna spieprzyć tak prostą rzecz jak dodanie klucza?

jest opcja w Moje konto " wymień kod " ale tam chcą wszystkich moich danych od adresu po telefon, a takiego czegos nie lubie- czyzby to ta zakładka tylko dalej?

****

Posty: 1410
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2011, 18:16 
Cytuj  
@up.
tak, ogolem games for windows to najwiekszy fail z jakim kiedykolwiek sie spotkalem :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2011, 19:52 
Cytuj  
Games of Windows, przyprawia mnie o ból głowy, mdłości i wkurwienie na samą myśl. Jest to coś, przy czym nie mogę wytrzymać w czasie rejestracji. Stworzyłem w tym gównie chyba z 10 profilów swoich i do dzisiaj żaden nie chodzi (gmail, windows live, msn.com) no cuda na kiju robiłem i niby usługa jest w Polsce już dostępna ale dalej nie działa.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2011, 20:04 
Cytuj  
Moje konto działa od wielu lat, grałem na nim na pc jak i x360, była robiona migracja nawet z uk->pl, po prostu COŚ ŹLE ROBISZ :)
Poza tym nie wiem o co chodzi z tym gfwl, to się samo w tle loguje nawet nie widać, że to działa.

ps. Mam nawet kilka kont altów, z których wziąłem darmowe microsoft pointsy za migracje i też działają. Rejestrowane na konta yahoo, hotmail i gmail.


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2011, 20:07 
Cytuj  
Kiedyś ten badziew nie działał w PL, więc te konta nie mogły działać na witrynie PL. A teraz to nie mam siły juz na to, ostatnio zainstalowałem sobie F1 2010 które kupiłem i jak zobacyzłem GFW to wyszedłem i odinstalowałem :) bo nie miałem siły na to znowu.

**

Posty: 340
Dołączył(a): 8.07.2004
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2011, 23:51 
Cytuj  
http://www.gamesforwindows.com/en-US/
zalogowac sie, dolej juz bedzie prosto

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2011, 11:35 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Kiedyś ten badziew nie działał w PL, więc te konta nie mogły działać na witrynie PL. A teraz to nie mam siły juz na to, ostatnio zainstalowałem sobie F1 2010 które kupiłem i jak zobacyzłem GFW to wyszedłem i odinstalowałem :) bo nie miałem siły na to znowu.


No i dlatego właśnie wszyscy robili konta na UK. ;]
Ale faktycznie jak ktoś nie wyczytał tego w sieci to na pudełku nic nie było napisane, że rejestrując konto na PL odcinamy sobie możliwość gry online. ;<


_________________
@polygamia

*

Posty: 71
Dołączył(a): 1.03.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2011, 12:51 
Cytuj  
lordyp napisał(a):
no ja kombinuje i tez nic mi nie wychodzi
mam zainstalowane Microsoft games for Windows Marketplace, nie mam nigdzie żadnego MGfW Live, wszystko po polsku i za cholere nie wiem gdzie dodać klucz
mam tez jakies Microsoft Live ID ale tam mam tylko wybór czy mam polepszyć usługe albo wybrac karte
nigdzie nie widze Microsoft Games for Windows — LIVE

jak mozna spieprzyć tak prostą rzecz jak dodanie klucza?

jest opcja w Moje konto " wymień kod " ale tam chcą wszystkich moich danych od adresu po telefon, a takiego czegos nie lubie- czyzby to ta zakładka tylko dalej?


Odpal Game for windows marketplace--> zaloguj się --> myszką na buton moje konto -- naciśnij wymień kod ---> wklej kod naciśnij wymień
Co do danych adresowych to trzeba podać

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.