mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 1 lis 2010, 19:15 
Cytuj  
Od 12 pewnie będzie można zaciągać patcha/klienta.

**

Posty: 307
Dołączył(a): 11.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 lis 2010, 10:06 
Cytuj  
Jest juz oficjalny link do klienta w wersji F2P?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 2 lis 2010, 11:08 
Cytuj  
Juz wczoraj byl. Ale najprosciej poprostu spatchowac to co sie ma obecnie (o ile sie ma zainstalowane Lotro).


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 565
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 2 lis 2010, 11:28 
Cytuj  
Pierwsze serwery wystartowały. Narazie chyba tylko 2 nowe. Patchowanie ruszyło. :wink:


_________________
'..i on wtedy ciach! ciach! Tymi nożycami!'

*

Posty: 95
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 2 lis 2010, 12:00 
Cytuj  
Mi zatrzymuje sie na strasznie dlugo na "Examine programs..." ale zobacze - wrzuce w tlo i zobaczymy jak bedzie


_________________
Obrazek

**

Posty: 275
Dołączył(a): 30.04.2008
Offline
PostNapisane: 2 lis 2010, 12:06 
Cytuj  
Mi nie tylko nie patchuje ale też widzi tylko ten testowy serwer który nie działa.Trzeba jakiegoś nowego clienta ściągnąć? Bo mam ten do wersji testowej.

***
Avatar użytkownika

Posty: 565
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 2 lis 2010, 12:10 
Cytuj  
Zaratul napisał(a):
Mi nie tylko nie patchuje ale też widzi tylko ten testowy serwer który nie działa.Trzeba jakiegoś nowego clienta ściągnąć? Bo mam ten do wersji testowej.

Ja korzystam ze zwykłego, od pełnej wersji jaką kiedyś tam kupiłem i nie mam problemów.


_________________
'..i on wtedy ciach! ciach! Tymi nożycami!'

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 2 lis 2010, 12:14 
Cytuj  
Na testowym kliencie grac sie nie da.
Potrzeba zwykly retailowy.


_________________
Obrazek

*

Posty: 95
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 2 lis 2010, 12:15 
Cytuj  
Ja tez mam zwyklego -
przy Update Programs mam komunikat: "there was an error grnerating the hash codefor a pach file"


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 565
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 2 lis 2010, 12:35 
Cytuj  
U mnie update zakończył się sukcesem. Może masz coś pomieszane z poprzednimi łatkami? Może dawno nie uruchamiałeś?


_________________
'..i on wtedy ciach! ciach! Tymi nożycami!'

*

Posty: 95
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 2 lis 2010, 12:39 
Cytuj  
ostatnio gralem regularnie.
Nie wiem - czy sciagnac lepiej do ew reinstalki klienta nowego, czy instalowac ze starego oryginalnego pudla? (takiego od poczatku LOTRO)
a jak sciagac - to z kad?


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 2 lis 2010, 12:47 
Cytuj  
Cwiara napisał(a):
Ja tez mam zwyklego -
przy Update Programs mam komunikat: "there was an error grnerating the hash codefor a pach file"


mam to samo,

zostawiam w tle może kiedyś ruszy

***
Avatar użytkownika

Posty: 565
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 2 lis 2010, 12:48 
Cytuj  
Cwiara napisał(a):
ostatnio gralem regularnie.
Nie wiem - czy sciagnac lepiej do ew reinstalki klienta nowego, czy instalowac ze starego oryginalnego pudla? (takiego od poczatku LOTRO)
a jak sciagac - to z kad?

Jak już to proponuję poprostu zaciągnąć trialowego klienta, bo innego nie widziałem na stronce. Myślę, że się zupdateuje do pełnej wersji F2P.
Edit:
Jednak nie. Ściągnąłem właśnie tego klienta trialowego z ich strony i mam ten sam komunikat co Ty. Coś nakaszanili w nowych klientach jak tak.


_________________
'..i on wtedy ciach! ciach! Tymi nożycami!'

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 2 lis 2010, 15:22 
Cytuj  
Jest info ,że u wielu osób wystąpił błąd z patchowaniem teraz kombinują nad rozwiązaniem i dziekują za cierpliwosć i wyrozumiałosć.

Podobno pomaga wyłączenie firewalla+ restart , nie pomaga reinstalacja lotro, chyba ,że od razu nowy klient (ale servery i tak jeszcze leżą.)
Common Patching related issues/errors:

* "There was an error generating a hash code for a file"

* Hanging at "Examine Programs":

1. Update your firewall manually as detailed above (if the firewall is preventing the launcher from verifying the versions of the files you have on your PC versus the ones on the server this can come up)
2. Open "C:\Program Files\Turbine\The Lord of the Rings Online and look for "TurbineRegisterGDF.exe" and on Windows XP double-click it, on Windows Vista/7 right-click it and choose "Run as Administrator". You should receive four "success" messages to click ok on (if you receive one or two errors run the file again)
3. Try rebooting and power cycling your modem/router (again if anything is preventing the launcher from connecting to check the file versions this can come up

* "Hangs at "Getting Data Centers" or you get "20 reconnection attempts" message.

1. Firewall configuration/refresh, router/modem reboot, etc (ie. the usual suspects)
2. Make sure Internet Explorer isn't in "Work offline" mode or otherwise disabled

Operating System Specific issues:
Windows Vista/7 has UAC (User Account Control) which can (sometimes when combined with your antivirus program) prevent the launcher when it attempts to update/overwrite files. If you get any form of "permission denied" error (Error code 5, "Unable to patch AxInterop.." etc) try TEMPORARILY disabling UAC (Steps to disable UAC on Windows 7) and also (again TEMPORARILY) disabling your Antivrius programs active scanner.

Windows XP needs "Computer Administrator" access to be able to patch update. If you have an Administrator account already (Start > Control Panel > User Accounts) there can often be registry/persmissions corruption affecting the account you are logged in as. To test for this setup a new XP User Account and when given the choice of what "type" choose "Computer Administrator". Once the account is created log off of your current one and log into the new one to test launching the game there

**

Posty: 307
Dołączył(a): 11.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 lis 2010, 16:25 
Cytuj  
A jest jakas szansa na to zeby "uzywac/grac" na kliencie zanim wyszlo F2P? jest jakis patch ktory go modyfikuje czy trzeba koniecznie sciagac nowego?

*

Posty: 95
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 2 lis 2010, 16:26 
Cytuj  
Sciagnalem nowego full klienta ze strony (downloader) http://lotro.cdnetworks.us/lotro/PANDO/ ... loader.exe

zainstalowalem i bez klopotow spachowalem.

..... tylko serwery leza ;)


_________________
Obrazek

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 2 lis 2010, 16:55 
Cytuj  
Jak masz starego klienta to się sam zapdejtuje, z tym ,że narazie i tak servery leżą odpalą dopiero po 18-19 wieczorem.(podobno i to chyba jeszcze ich czasu)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 2 lis 2010, 17:03 
Cytuj  
w końcu zrobił się update- wiec nie ma co ściągać wszystko- jak pisze warhameron - wszystko zrobi się jak należy jeśli ma ktoś normalnego klienta

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 2 lis 2010, 18:57 
Cytuj  
Część serverów jużstoi

**

Posty: 307
Dołączył(a): 11.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 lis 2010, 22:45 
Cytuj  
Ciagle wywala mi blad nie chce sie zpatchowac

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.