mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 74 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1463
Dołączył(a): 29.10.2009
Offline
PostNapisane: 15 lis 2010, 13:55 
Cytuj  
Obrazek

Chwilę temu ruszyły zapisy do zamkniętej Bety reaktywowanego Mythosa pod flagą Frogstera, firmy która wykupiła europejską licencję. Po opracowaniu produktu na nowo i dostosowaniu go do aktualnych oczekiwań graczy, Mythos opublikowany zostanie jako gra Free-to-Play.

Zasady nowej wersji odpowiadać będą w gruncie rzeczy znanej już wcześniej odsłonie.

Bohaterowie polują samodzielnie lub w grupach na ukryte w mrocznych podziemiach przerażające potwory, zdobywają rzadkie łupy i dzięki ciągłym potyczkom stają się coraz potężniejsi. Frogster zamierza wraz z koreańskim wydawcą Mythos, studiem HanbitSoft, rozszerzyć grę o nowe treści i elementy, nie zmieniając jednak cenionego i lubianego systemu.

Strona gry: http://www.mythos-europe.com/en/index.html
Zapisy do bety: http://www.mythos-europe.com/en/user,register.html
Forum: https://forum.mythos-europe.com/forum.php
( Nie ma potrzeby rejestrowania na specjalnie na forum, zalogować można się wpisując dane z rejestracji do Bety ) - dodam że istnieje także polska sekcja na forum.
Kanał Youtube: http://www.youtube.com/MythosEurope


Ostatnio edytowano 15 lis 2010, 14:03 przez Piaskowy, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 15 lis 2010, 14:03 
Cytuj  
Piaskowy napisał(a):
Chwilę temu ruszyły zapisy do zamkniętej Bety reaktywowanego Mythosa pod flagą Frodstera


Chyba "Frogstera"?

A chwilę temu to było w zeszłym roku - wtedy się żona na to coś zapisywała. Ja jakoś później ale też co najmniej pół roku temu.

Niby Hanbitsoft coś nad tym pracował i pracował, a po zdjęciach i filmiku nadal wygląda jak to co zrobił Flagship. Jedyna zmiana to pewnie mikrotransakcje będą - ech, żal tego starego Mythosa..


_________________
For the pony!

****
Avatar użytkownika

Posty: 1463
Dołączył(a): 29.10.2009
Offline
PostNapisane: 15 lis 2010, 14:11 
Cytuj  
Ale po co zmieniać coś diametralnie co złe nie było, ważna jest miodność gry...a nie stwierdzanie po filmiku że wygląda tak a nie inaczej...grafika nie jest zła, ale nie jest najważniejsza.

PS: Nie porównując innych tytułów do ich poprzedników, kierując się tylko jedną cechą.

"Poprzedni" Mythos nie wypalił z wiadomych powodów, kto grał/testował wie. Można liczyć tylko że FroGster czy też developer nie zaprzepaści Swojej szansy. Ale czas pokaże.

BTW: Pokaż mi darmowego MMOrpg'a, cenionego na rynku bez micro płatności, skoro nawet do abonamentów zaczynają sklepy dodawać. Liczy się "jakość" item shopów, a nie sama obecność.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 15 lis 2010, 14:48 
Cytuj  
Poprzedni Mythos nie wypalił bo nie miał ku temu okazji, Flagship ogłosiło upadłość zanim produkt trafił na rynek. Testowałem, grałem - stary Mythos bardzo mi się podobał, nie widziałem w nim nic złego. Wszelkie produkty "darmowe" oparte na mikrotransakcjach wywołują u mnie reakcję alergiczną.


_________________
For the pony!

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 15 lis 2010, 15:14 
Cytuj  
Tak jak yabaddi mowi. Mythos padl bo nawet nie wystartowal. Pijesz cos do item shopu, ja z niego nie korzystalem a gralo mi sie zajebiscie ;)

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 15 lis 2010, 16:43 
Cytuj  
Mnie się nazwa skojarzyła z Myth, ehhh czemu już nie robią takich gier :(


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 15 lis 2010, 19:18 
Cytuj  
Ta jest zajebista;). Jakby nie patrzec, paru tworcow Diablo maczalo palce w 'pierwowzorze' tej gierki;].
W ogole wiadomo kiedy ruszy beta? Bo odkad zamkneli stara 'wersje' to czekam na reaktywacje.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1463
Dołączył(a): 29.10.2009
Offline
PostNapisane: 17 gru 2010, 14:32 
Cytuj  
Stress test

Cytuj:
Jak już może dowiedzieliście się z tego czy innego miejsca, obecnie jesteśmy w gorączkowej fazie przygotowań do nadchodzącej fazy zamkniętych testów (Closed Beta). Obecnie trwa już faza "Family & Friends".

A teraz najlepsze: 28 grudnia 2010 zaprosimy tysiące graczy do szturmowania Uld w ramach testu obciążeniowego (stress test). Naszym celem jest sprawdzenie wytrzymałości serwerów! Test rozpocznie sie o godz. 11:00. Wybrana grupa graczy zostanie wpuszczona na serwery.

Szansę na udział w teście obciążeniowym ma każdy, kto do 26 grudnia 2010 założy konto tutaj ( http://www.mythos-europe.com/pl/mmo ). Jeżeli macie już kod do Zamknięte Bety, to najwyższy czas na założenie konta.

Wszyscy, którzy zarejestrowali się już na oficjalnej stronie Mythosa do Zamkniętej Bety, nie muszą ponownie zakładać konta na wyżej wymienionej stronie. Kandydaci zostaną poinformowani o teście za pomocą e-maila. Dowiedzą się między innymi tego, czy wezmą udział i w której grupie.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 22 gru 2010, 20:13 
Cytuj  
Osoby, które zgłosiły się do beta-testu mogę sprawdzać skrzynki mailowe - moje zaproszenie właśnie przyszło. Na razie tylko rejestracja kodu, całość ruszy 28 grudnia.


_________________
For the pony!

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 22 gru 2010, 20:55 
Cytuj  
Dostałem zaproszenie. :o

Pamiętam jak zagrywałem się w to wieki temu. Miło, że ktoś zajął się tą grą. Jestem ciekawy zmian. :D


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

**

Posty: 275
Dołączył(a): 30.04.2008
Offline
PostNapisane: 22 gru 2010, 21:06 
Cytuj  
Hyhy ja też dostałem.Mam nadzieję że ten nowy Mythos nie będzie aż tak skorenizowany.

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 22 gru 2010, 23:55 
Cytuj  
Zaratul napisał(a):
Hyhy ja też dostałem.Mam nadzieję że ten nowy Mythos nie będzie aż tak skorenizowany.

no nie wiem
widzialem co zrobili z hellgate
liczylem ze jak odpala na nowo HGL to sobie popykam
ale jak widzialem dodatek jaki koreance zrobili to podziekuje
Hellgate Tokio i na trailerze straszy laska z wielgachnym mieczem....

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 gru 2010, 23:56 
Cytuj  
Lufanga napisał(a):
Zaratul napisał(a):
Hyhy ja też dostałem.Mam nadzieję że ten nowy Mythos nie będzie aż tak skorenizowany.

no nie wiem
widzialem co zrobili z hellgate
liczylem ze jak odpala na nowo HGL to sobie popykam
ale jak widzialem dodatek jaki koreance zrobili to podziekuje
Hellgate Tokio i na trailerze straszy laska z wielgachnym mieczem....

Czyli tak jak w HGL.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 23 gru 2010, 14:33 
Cytuj  
nie nie nie moj drogi
HGL mial europejska grafike i klimat - a bron byla normalnych rozmiarow


Posty: 13
Dołączył(a): 25.09.2009
Offline
PostNapisane: 23 gru 2010, 20:44 
Cytuj  
tez wlasnie dostalem kluczyk. szkoda tylko ze stress test jest w srodq tygodnia i jeszcze pierwsza fala w godzinach porannych, troche dla nolifow :>
jestem w 3fali, wlasnie sie klient sciaga

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 gru 2010, 11:12 
Cytuj  
Ok wlasnie pogralem 10 minut. To jest dokladnie taki Mythos jakim go pamietam, z ostatnich tygodni kiedy zyl.
ZAJEBISTY.

Aha i da sie sterowac WSAD muehuehue. Z widokiem izo.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 28 gru 2010, 11:20 
Cytuj  
Nosz kurewa, dostalem maila. Ale gdzie w nim jest key?;C

EDIT: Lol mam, biala czcionka byl napisany i nie widzialem;f


Posty: 11
Dołączył(a): 14.11.2010
Offline
PostNapisane: 28 gru 2010, 12:48 
Cytuj  
a u są skille na pasku w tej grze czy tak jak w vindictus rzeźnia jak niewiem co??:D non target??

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 28 gru 2010, 13:00 
Cytuj  
To jest jak Diablo. Z tego co pamietam z gierki zanim padla to pasek jakis byl... chyba.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 28 gru 2010, 16:08 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Ok wlasnie pogralem 10 minut. To jest dokladnie taki Mythos jakim go pamietam, z ostatnich tygodni kiedy zyl.
ZAJEBISTY.

Aha i da sie sterowac WSAD muehuehue. Z widokiem izo.


Da się ale wygodniej przełączyć widok na MMO i dopiero wtedy sterować WSADem. A poza tym, stary dobry Mythos ;) Wracam do gry.


_________________
For the pony!

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 74 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.