mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 gru 2010, 13:22 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
Ma być jeden serwer dla ps3 i pc ?
Da się na pc na padzie ?


W becie widze ze sa osobne. I podobno da sie grac na padzie. Ale pewnie to tak samo wygodnie na myszce + hotkeyow do wciskania skili nie masz ;p.


Pewnie bedzie mialo abo. Tez nie wroze sukcesu, szczegolnie ze CO przechodzi na F2P..


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 25 gru 2010, 13:43 
Cytuj  
Pograłem w DC
beta ok
mmorpg znów to samo zieeeeeeew
CO to gówno jakich mało
Gdyby dali F2P CoV i gdyby było z kim pograć...o, to wtedy fajnie byłoby pyknąć czasem.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 25 gru 2010, 14:43 
Cytuj  
Padzik od x'a chodzi elegancko, brawa dla sony. :>
Fajny edytor postaci, w sumie nie grałem w żadne mmo o "hirosach" także nie mogę porównać.
Chodzi też miodzio, silnik to chyba ue3.
Na razie się wysypało po wyjściu do pulpitu, więc idę badać dalej.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 gru 2010, 14:53 
Cytuj  
Całkiem fajnie sie gra. Fajene questy. Wrzeszczacy civile blagajacy o litosc - bezcenne. Teksty hiroł i vilian (tak patetyczne, argoancke ze az smieszne :D).


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 25 gru 2010, 15:50 
Cytuj  
Gierka typowo pod pada robiona, bardzo wygodnie się gra w przeciwieństwie do myszy, ataki pod a,b,x,y, skille tak samo tylko w kombinacjach z triggerami.
Pod koniec tutka spermoman nas wita. :)

W sumie fajnie, jakby takie produkcje w większej ilości się na konsole pojawiały, z drugiej to nie wiem jak dalej wygląda social i to całe mmo, czy po prostu większość się soluje. Jakieś areny od 9lvl widziałem się odblokowuje, raidy coś tam mi przemknęło.
Może wypowie się ktoś z większym lvl. :]

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 25 gru 2010, 17:08 
Cytuj  
Do kiedy trwa beta? Chapnalem sobie kluczyc, ale i tak narazie nie mam jak pograc.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 25 gru 2010, 23:56 
Cytuj  
Dobra pograłem, już mi się nie chce, przy próbie uninstall fajny komunikat, pomyślałem - ale żarcik, dałem "tak" i po chwili usuwanie folderu, lol. :<

Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 720
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 26 gru 2010, 10:02 
Cytuj  
@UP

Zamach na Twoj komp ze strony DEV'sow :D HaHa


_________________
Obrazek

Obrazek

**

Posty: 393
Dołączył(a): 3.01.2007
Offline
PostNapisane: 26 gru 2010, 10:31 
Cytuj  
To nie jest smieszne, tylko zalosne

Standardowo gra jest tu

"C:\Users\Public\Sony Online Entertainmen"

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 26 gru 2010, 11:55 
Cytuj  
Cytuj:
Ma być jeden serwer dla ps3 i pc ?


Nie.

Gokulo napisał(a):
Do kiedy trwa beta? Chapnalem sobie kluczyc, ale i tak narazie nie mam jak pograc.


11-stego stycznia jest premiera, zakładam że do tego czasu będzie beta trwała (beta dla pre-orderów zaczyna się 4-tego).

Cytuj:
Może wypowie się ktoś z większym lvl. :]


Z tego co wiem w becie max level to 20 i często bawią się w PvP, gankują noobków w startowych zonach itd. więc zakładam że jest open world, ale nie grałem, więc się głębiej nie wypowiadam :<

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 gru 2010, 12:11 
Cytuj  
Ok. Imo Champions Online jest ogolnie lepszy niz to.

W DCUO combat niby fajny, podzial na Vilians i Hero tez fajny, grafika fajna (lepsza niz w CO).. ale ogolnie gameplay... nie wiem w CO jakis taki fajniejszy..

Przdewszystkim rozwoj postaci w CO jest duzo bardziej rozbudowany niz DCUO. Zarowno pod wzgledem gameplayowym jak i wygladowym.

w DCUO kazdy hero w sumie wyglada tak samo. Lateks w roznych kolorach..


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 470
Dołączył(a): 9.10.2005
Offline
PostNapisane: 26 gru 2010, 14:29 
Cytuj  
jak ktos lubi latex... moj wyglada tak:

Obrazek


_________________
forfiter

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 26 gru 2010, 14:39 
Cytuj  
Chciałem obadać CO, klient zassany przez steam i jakiś patch przez launchera się dociąga, 1,8gb z prędkością 50-100kb/s. :<

***

Posty: 590
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 gru 2010, 15:22 
Cytuj  
Ja poki co dobilem do 14 lvlu i musze powiedziec, ze bawie sie calkiem niezle.
Bardzo podobaja mi sie walki z poszczegolnymi herosami pod koniec kazdego questowego chaina.

Jezeli chodzi o pvp to do tej pory scinalem sie jedynie z jakimis przypadkowymi ludzmi podczas questowania. Troche mashowania, troche uzywania skilli, trzeba miec tez sporo refleksu. Ogolnie jest dosyc dynamicznie.

W instancjach tak jak w questach. Cos tam trzeba wysadzic, wlaczyc/wylaczyc, zabic mini-bossa etc etc.
W jedynej instancji w jakiej bylem nie udalo nam sie zabic ostatniego bossa wiec nie jest tez jakos super latwo. Wlasciwie to ginelismy dosyc czesto ale prawdopodobnie dlatego, ze nie mielismy tanka a kazdy latal jak poparzony tu i tam.

Gra pewnie warta uwagi dla fanow komiksow. Ja do nich nie naleze wiec pewnie pobawie sie jeszcze troche i wywale.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 gru 2010, 20:15 
Cytuj  
Fajna jest ta gierka. Czuc klimat komiksow a to chyba najwazniejsze (przynajmniej dla mnie).

Jak narazie zrobilem 9lvl dwoma postaciami i bawie sie swietnie.

PS. Mekka i Medyna dla Achievements whores i Collections whores. Rzeczy do zbierania/acziwmentowania/eksploracji jest pierdyliard a moze i wiecej. :)
O dziwo rowniez jak na konsolowke gierka jest mozno dopakowana Lore itp... balem sie z zrobia z uniwersum DC jakas papke dla 10latkow ale jak narazie gra daje rade. : )

PS2. W grze jest mnostwo vioceoverow jak narazie i o dziwo to w uj daje do klimatu/grywalnosci. Moze jednak te 300 milionow baksow w TOR na voiceover to nie byl taki zly pomysl. Tu mi sie to podoba. :)

**

Posty: 393
Dołączył(a): 3.01.2007
Offline
PostNapisane: 26 gru 2010, 23:10 
Cytuj  
PVP

http://www.youtube.com/watch?v=wk9H3gXKAlg

vilians

http://www.youtube.com/watch?v=n0LYJt6i ... re=related

Chyba posiedze jeszcze przy tej gierce

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 gru 2010, 23:18 
Cytuj  
GumisPLL napisał(a):


Kozak. Ale ta customizacja postaci mnie odrzuca zdeka, po tym co widzialem CO, naprawde ciezko mi to przebolec tbh.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 gru 2010, 23:33 
Cytuj  
to pvp wyglada calkiem niezle.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 gru 2010, 23:43 
Cytuj  
Nie wiem jak to wyglada w CO ale edytor postaci jest w DCU dobry. Opcji jest duzo, potem jeszcze wiecej opcji do zdobycia ingame.

Nie wiem iniside jak ci wyszlo ze wszyscy to latex w innych kolorach ale naprawde da sie zrobic mnostwo kombinacji. Ja gram juz pare godzin i nie spotkalem nikogo kto by wygladal podobnie jak ja. A niektore designy ludzi sa tak fajne za sie zatrzymuje zeby poogladac jaka kto sobie postac zrobil.

IMHO customizacja jest bardziej niz zadowalajaca.
Nie zapomianaj tez ze to gra na licencji i przypuszczalnie nie moga wkladac wszytkiego co im przyjdzie do glowy.

PS. Obejrzalem filmik z tworzenia postaci z CO i tam jest tego az za duzo. :)
Gosc bawi sie suwakami i listami 8 minut i postac sie prawie nie zmienia bo polowe rzeczy ledwo widac, polowa z dupy wzieta (glowa rekina? srsly?), itp... bleh... wole to co jest w DCU. Wystarczy zeby sie pobawic i wygladac unikalnie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 gru 2010, 23:49 
Cytuj  
[quote="Kabraxis"]Nie wiem jak to wyglada w CO ale edytor postaci jest w DCU dobry. Opcji jest duzo, potem jeszcze wiecej opcji do zdobycia ingame.

[/quote]
I na tym poprzestanmy. Mozesz mi wierzyc na slowo, ze prownanie edytora z DCUO z Edytorem CO to jak porownanie Trabanta z F16.
Oczywiscie nie musisz mi wierzyc i zawsze mozesz sciagnac Triala CO i sam zobaczyc ;p.

W CO moglem zrobic doslownie kazda postac Od grubej wielkiej baby w stringach, po mhrocznego czarnoskurego, pozbawionego twarzy ultimate vilian.

Dobra bede szczery. Boli mnie ze nie moge zrobic maga w szatach. w CO moglem zrobic dokladniego takiego jaki mi sie podobal, co prawda poswiecielm tam na to grubo ponad godzine.. ale warto bylo :D.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.