mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Kim będziesz grał ?
Cleric 28%  28%  [ 16 ]
Mage 14%  14%  [ 8 ]
Rogue 33%  33%  [ 19 ]
Warior 26%  26%  [ 15 ]
Liczba głosów : 58
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 sty 2011, 21:41 
Cytuj  
Niah napisał(a):
iniside napisał(a):
Niah napisał(a):
Na początku chciałem sobie zrobić Cleryka dla AoE Heala z DPSu, ale 2h hammer to nie dla mnie, miałem nadzieje, że jak DoK z Warhammera będzie mógł korzystać ze swordów.

Więc Warrior - coś w stylu Reaver/Void/Champion

A kto ci broni ?


Widziałem trenera który korzystał ze sworda, ale osobiście nie mogłem i z tego co widziałem to kleryk nie może korzystać (najlepiej 2x1h albo chociaż 2h) więc co trzeba spełnić żeby móc zacząć korzystać?

Aha. No fakt, chyba nie moze. Ale za to moze dual wield maces!.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 586
Dołączył(a): 15.09.2010
Offline
PostNapisane: 19 sty 2011, 22:53 
Cytuj  
Zdecydowanie jakiś pvp tank

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 sty 2011, 00:03 
Cytuj  
Cos czuje ze po nowej becie bedzie wiecej magow. Wystarczy spojrzec jaki dmg robia na wyzszych levelach.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 sty 2011, 00:05 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Cos czuje ze po nowej becie bedzie wiecej magow. Wystarczy spojrzec jaki dmg robia na wyzszych levelach.

Mizerny ?
Srsly. Jesli nie liczyc mega farta, to mag wcale nie robi jakiegos super dmg. Po usrednieniu ofc.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 sty 2011, 00:06 
Cytuj  
Z tego co ogladalem dop dmg charts po warfrontach, to potrafili zajmowac top5. Tylko musza miec warunki zeby pocastowac.

edit: o 27lvl mowa.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 sty 2011, 00:10 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Z tego co ogladalem dop dmg charts po warfrontach, to potrafili zajmowac top5. Tylko musza miec warunki zeby pocastowac.

edit: o 27lvl mowa.

Nie mowimy o jakis przypadkach, tylko o sredniej. Jak bedziesz mial super warunki to i na 15lvl wejdzie ci crit za 1k, ale jak czesto sie to zdarza ?

Mag przedewszystkim wywoluje panike swoim AoE ;p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 sty 2011, 00:20 
Cytuj  
Ja nie mowie o zadnym przypadku. Ani nie rozgraniczam rodzaju dmg. Nigdzie nie pisalem ze to AoE lub nie AoE, wtf? Crit czy srednia? wtf.

Mowie tylko, ze widzialem ze najwiecej dmg w WF robia magowie.

Czyli SUMA, czyli ile robia, czyli jak bardzo ogien pali. Czego jeszcze nie rozumiesz?


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 sty 2011, 00:25 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Ja nie mowie o zadnym przypadku. Ani nie rozgraniczam rodzaju dmg. Nigdzie nie pisalem ze to AoE lub nie AoE, wtf? Crit czy srednia? wtf.

Mowie tylko, ze widzialem ze najwiecej dmg w WF robia magowie.

Czyli SUMA, czyli ile robia, czyli jak bardzo ogien pali. Czego jeszcze nie rozumiesz?

Tego ze swoje przypuszczenia wysuwasz tylko na podstawie malego % gry ;p. Bo ja jakos za czesto nie widzialem zeby magowie robili duzy dmg, ot z grubsza na poziomie reszty.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 sty 2011, 00:28 
Cytuj  
No i teraz na temat odpowiadasz. Ze tez zawsze zajmuje ci to ze 3 posty tlumaczenia, ze odnosisz sie zupelnie innego tematu zanim sie naprostujesz.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 sty 2011, 12:12 
Cytuj  
Taka ankieta coś tam pokazuje ale na etapie bety, część się znudzi już na becie i od premiery często wybiera inne klasy lub sugeruje się tego typu ankietami by grać tymi mniej liczebnymi.
Magów zapewne przybędzie i dobrze bo to nie tylko dps klasa, to dobry healer.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 20 sty 2011, 12:20 
Cytuj  
Magowie robią średnio 2x większy dmg niż jakakolwiek inna klasa na PvP. Na betach mój kumpel który gra Warlockiem robił ZAWSZE największy dmg, i żeby było śmieszniej, 2 - 3x większy niż mój (gram dps clericiem), a ile razy to było, że on był pierwszy a ja drugi...

**
Avatar użytkownika

Posty: 285
Dołączył(a): 5.01.2011
Offline
PostNapisane: 20 sty 2011, 12:28 
Cytuj  
Wybieranie klasy ktora robi wiekszy dps jest po czesci dziwne, ja wole grac klasa ktora przyjemniej mi sie gra np. warrior mi nigdy nie pasowal - jakos taka puszka z brakiem dynamiki :P. Anyway - jak moze cos sie znudzic po 3dniowych betach :).

@down

No tak - jak ktos lubi wykrecac numerki to bedzie gral taka klasa ktora potrafi wykrecic najwiekszy dps.. ale to tez wszystko zalezy od buildu, na low lv nie masz skilli wysokolevelowych. No wszystko zalezy od end game i warlock ktory wykreca najwiekszy dps na 50lv moze wykrecac malo wiekszy dps niz inni albo i mniejszy.

Przyklad, jak gram rogue Riftstalkerem to moge miec passyw Exceptional Resilience ktory po otrzymaniu krytyka sie uaktywnia i daje mi na 10sec +30% zmniejszony dmg tak wiec jakbys mnie crytnal tak co max 10sec raz (chyba tak to dziala) to zadajesz mi o 30% dmg mniej wiec mysle ze wszystko zalezy od buildu.


Ostatnio edytowano 20 sty 2011, 12:44 przez Thou, łącznie edytowano 3 razy
****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 20 sty 2011, 12:30 
Cytuj  
eee jeżeli ktoś lubi robić dps to chyba jasne że taka klasa będzie mu najbardziej odpowiadała...

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 sty 2011, 12:52 
Cytuj  
Ogólnie wybieranie klasy po tym co jest na tych low lvl w becie nikomu nie daje gwarancji że tak będzie na wyższych lvl.
Mage i rogue zapewne będą miały podobne możliwości w max dps, cleryk i warior mogą mieć za to dużą przeżywalność, zresztą przy tych możliwościach kombinacji to nie ma sensu, grajmy tym co się podoba.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 139
Dołączył(a): 13.05.2008
Offline
PostNapisane: 20 sty 2011, 23:41 
Cytuj  
Zaznaczam, że nie grałem prawie w ogóle magiem ale...
Myślę, że jest najmniej ciekawą postacią obecnie.
O ile z takiego np.
warriora można zrobić:
tank, support buff, 2h dd, dd z dualami, figher z petem.
Healer:
Mele dd, range dd, aoe healer, one target healer
assasin:
mele dd, ranger, saboteur, tank, bard

to pod tym względem magowie wydają mi się jacyś tacy podobni strasznie do siebie.
Zagrałbym sobie magiem ale ciekawsze wydaje się posiadanie możliwości buildów o bardzo szerokim zastosowaniu na jednej postaci.

Jeżeli się mylę to oczywiście z miłą chęcią przeczytam jakieś info o magu i jego, że tak to nazwę, różnorodności.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 sty 2011, 00:04 
Cytuj  
takie podstawowe specjalizacje:
- direct dps
- aoe dps
- dot dps
- droner
- healer
plus mieszanki tego nastawione na cc, przeżywalność, debuff itd, w przypadku maga nie można myśleć schematami i wtedy można uzyskać bardzo ciekawą klasę


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 sty 2011, 00:07 
Cytuj  
Mag może wszystko poza meele combatem(ale spelle nie mają minimalnego zasięgu). Ma 2 typy petów, niezły heal (głownie przez dmg), sporo cc,debuffów i buffów, doty i dd.Taka bardziej ofensywna wersja Kleryka.

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 21 sty 2011, 00:44 
Cytuj  
cleric jest też świetnym tankiem, na justicarze wyciagam 2,7k hp i 3,7k armora, do tego dochodzą aoe skille które zadają bardzo dużo threatu (ze względu na buff zwiększający aggro zadawane przez każdy hit o 100%) + niesamowicie silny selfheal.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.