mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Na jakim serwerze bedziesz gral?
PVP 73%  73%  [ 46 ]
PVE 21%  21%  [ 13 ]
RPPVP 6%  6%  [ 4 ]
Liczba głosów : 63
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 sty 2011, 19:49 
Cytuj  
Isengrim to co wedlug ciebie oznacza opvp?
ze gracz na levelu 25 moze zaatakowac tylko gracza na levelu 25?

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 sty 2011, 19:49 
Cytuj  
iniside napisał(a):
1-20 jest safe.
20-27 jest prawie safe.

Co to znaczy "prawie"?
PvP powinno dawać jakąś szansę, chyba nikt nie sądzi że max vs stado 30 może być jakoś wyrównane?


_________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy by byli tępi w jeden i ten sam sposób.


Ostatnio edytowano 18 sty 2011, 19:51 przez Isengrim, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 18 sty 2011, 19:50 
Cytuj  
Isengrim napisał(a):
Ło kurwa, ale pr0 pefałperzy.
Problemem nie jest jak ktoś wjedzie na zbliżonym levelu. Problemem jest jak Frustrat sobie na biegu wbije max level i będzie gankował solo quest spoty - jak w WoW. Bo to ni cholery nie będzie oPvP.


to jest dobra motywacja do levelowania

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 18 sty 2011, 19:55 
Cytuj  
Isengrim napisał(a):
PvP powinno dawać jakąś szansę, chyba nikt nie sądzi że max vs stado 30 może być jakoś wyrównane?


Nie powinno dawac zandych szans. OPVP to nie ghay arenki. Nie mozesz kogos ubic sam? Zbierz kolegow ...

T.


_________________
Templair_@PSN

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 sty 2011, 19:59 
Cytuj  
Ilu? 20,30? Jasne... "Ej, bije mnie czacha, pomóżcie koledzy!"Sorry, ale masz tylko 10 online w gildi. Z czego 9 właśnie musi iść z psem :)


_________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy by byli tępi w jeden i ten sam sposób.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 sty 2011, 20:02 
Cytuj  
To znajdz inna gildie. Taka prawdziwa, ktora ci pomoze. Nie gearscoreowe dzieci z WoW'a.

Co bym tam w pozniejszym etapie nie mowil i myslal o naszych Outcastach ale pamietam z levelowania w WoW jak z 10 osob sie zjechalo do Ashenvale jak plakalem na gchacie ze mnie 3 kolesi na wyzszym lvlu bije. Na czele z mareczkiem na kodo mouncie. :)

Ehhh dobre wspomnienia. :)

Wlasnie po takich wypowiedziach widac jak bardzo WoW, zaszczepiona przez niego mentalnosc gracza i WoW'owe "community" zepsul/o i zrobil/o krzywde gatunkowi MMORPG.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 18 sty 2011, 20:09 
Cytuj  
To samo co COD z FPP


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 sty 2011, 20:10 
Cytuj  
Widzisz, mi nie chodzi o mentalność gildi, ale o mentalność ludzi, którzy w Rift szukają PvP/epaxów. Ja nie płaczę nad byciem gankowanym, bo takie są zasady. Ale nie podoba mi się bycie gankowanym solo przez nolifa który odlalazł swoje PvP powołanie.
Jeśli zony będą sensownie zaprojektowane (czytaj gank na quest spocie będzie wymagał zachodu) to ok. Jeśli będzie jak w WoW...GL&GN


_________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy by byli tępi w jeden i ten sam sposób.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 sty 2011, 20:14 
Cytuj  
Czyli zabraniasz kolesiowi grac tak jak jemu sie podoba zebys ty mogl grac jak ci sie podoba mimo ze koles postepuje zgodnie z zasadami servera na ktore ty tez sie zgodziles? Rowniez ciekawa mentalnosc.

SRSLY dla takich jak ty powstaly servery PvE - skorzystaj z nich a nie truj tutaj dupy.


Sorry ale kupilem gre, oplacam abonament, obaj jestesmy na serverze PvP ktory mi umozliwia zgankowanie sie, zasady gry rowniez mi to umozliwiaja. W dodatku ja sie wczuwam w fabule i lore wiec jako czlonek przeciwnej frakcji mam wrecz obowiazek cie zabic - i zrobie to. :)

Jak ci sie nie podoba to rly idz na PvE.


Ostatnio edytowano 18 sty 2011, 20:17 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 sty 2011, 20:17 
Cytuj  
hmm... może poczekajcie ten tydzień przynajmniej do bety gdzie ma być podobno to open pvp, teraz to takie gdybanie bo jakoś w WAR nikomu się dupy nie chciało ruszyć na RvR, a co dopiero na tereny gdzie questuje przeciwna frakcja.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 18 sty 2011, 20:18 
Cytuj  
Dać zony z questami dla obu frakcji i nie bedzie problemow o gankfest


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 sty 2011, 20:20 
Cytuj  
No ja mam nadzieje ze bedzie tak jak w WoW z ery pre-battleground.
Ludzie sie bili gdzie popadnie i bylo fajnie. Tarenn Mill, trauma questowania w STV, raidy na stolice, itd... :)

Ehhh dobre wspomnienia (wiem powtarzam sie)... :)


"Dać zony z questami dla obu frakcji i nie bedzie problemow o gankfest"

No wlasnie Scarlet Gorge udostepniany w beta5 jest pierwsza taka zona gdzie spotykaja sie 2 frakcje. To plus Favor na OpenPvP = Favor na Warfrontach i mysle ze ludziki beda biegac i sie zabijac.


Ostatnio edytowano 18 sty 2011, 20:22 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 18 sty 2011, 20:21 
Cytuj  
najlepiej wspominam tarren mill i zjezdzajace sie tam gildie. A STV to byl kosmos ;p


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 sty 2011, 20:22 
Cytuj  
tak to masz nyx na serwerze pve.

i dokladnie, ja licze na to samo co kabraxis. beda quesciki, bedzie wzajemne pizganie, placze, ganki, zergi.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 sty 2011, 20:22 
Cytuj  
Nyx napisał(a):
Dać zony z questami dla obu frakcji i nie bedzie problemow o gankfest

Wątpie. Teraz bedzie Stonecore (czy jak to sie tam zwie), ktore jest wspolne.
Pozniej to cholera wie, bo nie wiemy jak sie level-range rozklada na zonach.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 18 sty 2011, 20:24 
Cytuj  
No przecież o tym mowie;s


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 18 sty 2011, 20:25 
Cytuj  
mendol to dziad, nic nie rozumie juz i mnie nei chce w gildii /cry


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 sty 2011, 20:27 
Cytuj  
To Scarlet Gorge zapowiada sie smakowicie. Concept text ze strony rifta az ocieka PvP. :) Wkleilem w watku glownym o RIFT co by tu nie smiecic bo dlugie.

a chuj wkleje tez i tutaj nie jest takie dlugie :)

Scarlet Gorge

Guardians coming from Gloamwood and Defiant travelling through Stonefield arrive on opposite sides of Scarlet Gorge, staring each other down across a chasm blessed and cursed with newfound sourcestone.

The place was once beautiful and austere. Crystal skies soared over a box canyon strip-mined into the earth by industrious miners. So rich with ore is this chasm that it once glittered by night like a pit of stars. Anticipating the conflagration to come, Fire Rifts have erupted throughout the Gorge, smothering the precious metals under blankets of ash and turning the sky red as a gushing wound

As the Defiant and Guardians race toward open conflict, the dragon cults called the Golden Maw and Endless Court encroach on Scarlet Gorge. Eager for sourcestone, all these factions rush headlong into a four-way massacre. Scarlet Gorge will serve as a cauldron, where blood is the broth, greed, ambition, and devotion the spice, all boiled by the heat of the Fire Rifts into a brew to sate Telara's enemies.


Guardians rush south and meet the northward march of the Defiant as both factions seek to liberate (or eradicate) Rock Ridge, seal the polluting rift, and claim this vital territory. Soon, the chasm will echo with clashing steel and snapping bones as Telara’s heroes fight for its most precious resource, heedless of the misery it has brought the people of Scarlet Gorge. Warlike Ascended will revel in the conflict around Rock Ridge, not realizing that this bloodshed pleases the dragons of Earth, Fire, and Death
.

To "Rock Ridge" to jakis centralny dupny Fire Rift. Az sie prosi o World PvP Objectives.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 18 sty 2011, 21:15 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
mendol to dziad, nic nie rozumie juz i mnie nei chce w gildii /cry


Wujek huragan da ci inv :D


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

*

Posty: 61
Dołączył(a): 13.01.2011
Offline
PostNapisane: 18 sty 2011, 21:35 
Cytuj  
murdol,upside,błądleaf i emo tomus na pvp serwerze hahahahahahahahhaha

ale sie obsmialeeeeeeeeeeemmmmm ahahahahahaha ekhee (kaszle)


_________________
http://www.youtube.com/watch?v=9EfdiKz-z8U!
Moim marzeniem jest dostac sie do elity pve
OnlyPRO
kabras,murdol,upside,błądleaf i emo tomus

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.