mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 4 cze 2011, 11:54 
Cytuj  
Na razie ta beta to kompletny epic fail.

**
Avatar użytkownika

Posty: 328
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 4 cze 2011, 12:03 
Cytuj  
Ja zdążyłem się na chwilę połączyć i kiedy tworzyłem postać dostałem DC. Teraz już nawet klienta nie mogę odpalić. Porażka.


_________________
http://www.twitch.tv/spikemoon
BattleTag: SpikeMoon#2924

****
Avatar użytkownika

Posty: 1463
Dołączył(a): 29.10.2009
Offline
PostNapisane: 4 cze 2011, 12:56 
Cytuj  
Porażka?! To jest CB stress test, a Ty chcesz grać jakby to była finalna wersja^^

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 cze 2011, 13:07 
Cytuj  
Piaskowy napisał(a):
Porażka?! To jest CB stress test, a Ty chcesz grać jakby to była finalna wersja^^

No RIFT przy stress-testach dzialal.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 4 cze 2011, 13:10 
Cytuj  
Taaa, stress test przy wylaczonym serwerze...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1463
Dołączył(a): 29.10.2009
Offline
PostNapisane: 4 cze 2011, 13:17 
Cytuj  
Ale serwer w nocy działał, teraz więcej osób chce się zalogować to montują nowy / lepszy sprzęt. Nie widze w tym nic dziwnego....ale żeby mówić że to porażka nie grając nawet.....

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 cze 2011, 13:40 
Cytuj  
Gre mają od dawna działającą i dobrze wiedzą ile jest w stanie wytrzymać serwer, pewnie rozdawali klucze bez kontroli ilości i liczyli że jakoś to będzie, podobnie garażowiec xsyon miał problemy.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1463
Dołączył(a): 29.10.2009
Offline
PostNapisane: 4 cze 2011, 14:48 
Cytuj  
Przeszedłem tutorial i doszedłem to pierwszej "stacji", nie jest źle...teraz czekać na server online znów :-/

**
Avatar użytkownika

Posty: 328
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 4 cze 2011, 14:56 
Cytuj  
Piaskowy napisał(a):
Porażka?! To jest CB stress test, a Ty chcesz grać jakby to była finalna wersja^^


Ty tak serio?


_________________
http://www.twitch.tv/spikemoon
BattleTag: SpikeMoon#2924

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 cze 2011, 15:15 
Cytuj  
Potwierdza sie fakt ze jedyna atm firma, ktora potrafi lauchnac MMO czy tam bete bez problemow i o czasie jest Trion. : )

Ja dalem rade narazie tylko zrobic postac. :/


BTW. OT: Trion na E3 ma pokazac to nowe MMO robione w kooperacji z SyFy. Jest juz tytul nawet - "Defiance". \0/ \0/ \0/

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 cze 2011, 15:33 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Trion na E3 ma pokazac to nowe MMO robione w kooperacji z SyFy. Jest juz tytul nawet - "Defiance". \0/ \0/ \0/

ha! no to zobaczymy co to za projekt


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 4 cze 2011, 16:21 
Cytuj  
Piaskowy napisał(a):
ale żeby mówić że to porażka nie grając nawet.....


A jak mialem grac, skoro nie moge sie zalogowac?;)

Ciekawe co Trion pokaze - mam nadzieje, ze bedzie bardziej innowacyjne, niz Rift i na innym silniku.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 cze 2011, 16:42 
Cytuj  
Watpie zeby byl na tym samym silniku a jesli nawet to sporo sie beda musieli napocic nad optymalizacja bo Defiance ma byc rowniez na konsole i ma byc shooterem. A jak RIFT potrafi dzialac na Ultra to kazdy dobrze wie. : ) Watpie zeby konsolki to pociagnely - zwlaszcza jesli bedzie persistent world.

"DEFIANCE™ is the first multi-platform shooter MMO, that in a ground-breaking entertainment experience, interconnects with a global television program on Syfy. The game combines the intense action of a console third-person shooter, with the persistence, scale, and customization of an MMO, while its TV counterpart exudes the scope, story, and drama of a classic sci-fi epic.

Being developed for the PC, Xbox 360® video game and entertainment system from Microsoft, and PlayStation®3 computer entertainment system, DEFIANCE unites the MMORPG and Shooter game genres across the most popular platforms."


Mnie bedziej ciekawi czy z ta ich nowa technologia serwerow pokusza sie jako pierwsi na true multiplatformowe servery (gracze PC XBOX i PS3 razem). Do tego dynamic content jak w RIFT - mniam. Moze w koncu bedzie nastepca Planetside? : )


Ostatnio edytowano 4 cze 2011, 16:44 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 cze 2011, 16:43 
Cytuj  
WAzne ze bedzie action.

Reszta mnie zupelnie nie obchodzi.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 cze 2011, 16:52 
Cytuj  
Kurwua jebana gra. :/ Ciagle mam "Could not connect to authentication server". Przeciez tam nie ma nawet otwartego swiata tylko co 5 min jest loading.... na czym oni to postawili na dwoch Amigach 1200?

Co za amatorka. Ale poczekam, poczekam bo jesli nie zepsuja gry Item Shopem i zachowaja stary klimat Hellgate to jest to kawal dobrego HnS (stoi dumnie u mnie na podium zaraz obok serii Diablo ofc i Titan Questa) i warto sie nie poddawac i pograc. IMHO.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1463
Dołączył(a): 29.10.2009
Offline
PostNapisane: 4 cze 2011, 17:04 
Cytuj  
Pograłem teraz 10min, zabiłem sporego bossa...ale teraz jest down na godzine do 19:00 ale widocznie już idzie sprawniej logowanie. Była kolejka na serwer.


Fajny quest był na tego bossa, dostałem wypasiony sprzęt tylko do questa, inaczej nie dałbym w życiu rady, ale gra się przyjemnie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 cze 2011, 17:07 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Kurwua jebana gra. :/ Ciagle mam "Could not connect to authentication server". Przeciez tam nie ma nawet otwartego swiata tylko co 5 min jest loading.... na czym oni to postawili na dwoch Amigach 1200?

Co za amatorka. Ale poczekam, poczekam bo jesli nie zepsuja gry Item Shopem i zachowaja stary klimat Hellgate to jest to kawal dobrego HnS (stoi dumnie u mnie na podium zaraz obok serii Diablo ofc i Titan Questa) i warto sie nie poddawac i pograc. IMHO.

Nie warto. Ja naprawde podchodziłem do tej gry sporo razy. I mowiac szczerze ejst zwyczajnie nudna.
Ani to HnS z free-target, ani to FPS, takie niewiadomo co. Koncept dobry, tylko wykonanie nietego.
No i te mapy. Cienkie byly. Toz na polycount.com mozna lepsze prace znalesc i to wcale nie trzeba mocno szukac..
Fajny pomysl na setting. Naprawde dziwie sie, ze nikt tego nie podlapal i nie wyeksplotował poraz drugi. Wkoncu postapokaliptycznych gier z demonami, magia, mieczami i karabinami maszynowymi nie ma znowu tak duzo. Tzn. ja znam tylko Hellgate ;p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 4 cze 2011, 18:27 
Cytuj  
No w koncu udalo mi sie troche pograc. W tej pierwszej stacji graficzke troche podkrecili. Ogolnie stary, dobry Hellgate:)

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 cze 2011, 18:40 
Cytuj  
No tez chwilke pogralem. Stary dobry HG... dobrze powiedziane - do tego all dodatki lacznie z Tokio sa ingame. Na 100% zostane na dluzej. : )

Tylko laguje troche. :/

****
Avatar użytkownika

Posty: 1463
Dołączył(a): 29.10.2009
Offline
PostNapisane: 4 cze 2011, 20:18 
Cytuj  
Ja testuje teraz inne klasy. Enginer jest ok nawet, ale na hardcore nie daje sam rady.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.