mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 669 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 34  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 4 lip 2013, 19:39 
 
Zwłaszcza, że ta gra opiera się tylko na itemach. W klasycznych levelówkach chociaż musisz włożyć wysiłek w levele, które same z siebie dają boost postaci. Target tej gry to farmville itp.


_________________
Χ Ξ Σ

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 lip 2013, 19:45 
 
heh dokladnie...

Czytam szczytne pierdolenie o sandboxach, full locie i UO a zaraz po tym ze devsi beda 'bankiem' i mozna u nich kupic golda za $$. Co ja pacze wogole?

lul. :lol: :roll:


_________________
Obrazek


Posty: 6
Dołączył(a): 4.07.2013
Offline
PostNapisane: 4 lip 2013, 19:56 
 
1. W grze będą dwie waluty: gold i silver. Gold możesz nabyć za $, ale kupić za nie tylko skiny itd, czyli nic co ma wpływ na przebieg gry. Gold możesz też wymienić u innego gracza na silver, ale wtedy sprzedawca/rynek wyznacza jego wartość. Nie manipulujemy więc rynku przez sztucznie dodawanie srebra do gry, bo zmienia ono tylko właściciela.

2. To co posiadasz musisz najpierw "wycrafcić" lub kupić od innego gracza za silver- on ustala cenę.

Mechanika gry jest tak zbudowana, że "ownowanie" słabszych graczy nic nie daje.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 4 lip 2013, 20:09 
 
Aha, czyli pay2win plus itemy kosmetyczne. "Nowatorski" model biznesowy.


_________________
Χ Ξ Σ

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 lip 2013, 20:27 
 
AlbionOnline napisał(a):
Gold możesz nabyć za $

AlbionOnline napisał(a):
Gold możesz też wymienić u innego gracza na silver,



ehehe.... serio wybrales zel forum na wciskanie bajek m8. to jest P2W w najczystszej postaci.
Wszytkie te 'nowowczesne' systemy wymieniania walut w MMO sa niczym wiecej jak zakamuflowanym sprzedawaniem waluty za $$ (i calal gra jest zrobiona tak zeby caly czas 'lekko' gracza w strone tego kupna popychac) a w grze takiej jak wasza gdzie liczy sie tylko 'to co masz na sobie', czyli to co sobie kupisz to czyste P2W, nic wiecej.

Sorry ale tak to wyglada.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 4 lip 2013, 20:49 
 
heh... moje pytania sprowadzily do tego, ze dowiedzialem sie, ze gra jest P2W. Sorry, al egra musialaby byc jak Dota 2, czyli do kupowania tylko kosmetyka i pierdoly. A tak to zanosi sie na F2P kupe.

Jak to ownienie slabszych nic nie daje? A gdzie wspomniany full loot? Skoro jest crafting to noobki tez moga farmic cos co mi sie przyda.

Wszystko zalezne od itemkow? Fe. Spojrzcie na takiego Darkfalla, tam itemy sa mniej istotne. Jak gracz jest dosc dobry to w srednim sprzecie zaciuka tego w dobrym.


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 251
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 lip 2013, 22:00 
 
Takim tokiem myślenia panowie to EVE Online też jest P2W bo poprzez plexy wpompowywana jest kasa do gry.
Dla mnie ważniejsze jest aby gra w jakiś sposób przyciągała do zabawy. Bo teraz na prawdę nie ma w co grać. Od ponad pół roku nie widziałem ani jednej gry, która wciągnęła by mnie dłużej niż dwa-trzy tygodnie. Same wtórne, nudne tytuły. Niemal wszystko na rynku "udaje" WOWa, LOLa albo Diablo. To jest zapaść rynku gier. Zdaję sobie sprawę, że Albion Online nie będzie prawdopodobnie pionierem w pełnym tego słowa znaczeniu ale już wole coś co przypomina mi EVE Online oraz UO niż kolejna gre ala WOW.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1409
Dołączył(a): 29.10.2010
Offline
PostNapisane: 4 lip 2013, 22:03 
 
Takie czasy teraz duże firmy robią gry dla kasy nie dla graczy ;-)


_________________
_________________________
Vilhelm Sandwall
Rats in the Hats
-------------------------------
Darkfall New Dawn
www.ratsinthehats.pl
-------------------------------
POE: https://www.pathofexile.com/account/vie ... le/dudriel

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 4 lip 2013, 22:15 
 
Dobrze, dostanę od ekipy AO zaproszenia dla powiedzmy mniej więcej 10-20 osób, co by przetestować grę pod kątem klanów/gildii. Jutro dostanę info o dokładnym terminie testów, a w przyszłym tygodniu jakieś bardziej szczegółowe dane jak to miałoby wyglądać. Jak ktoś jest chętny to proszę o pmkę. Tylko niech się nie zgłaszają ludzie, którzy skreślili tą produkcję już na samym początku i poszliby testować dla samego sączenia i plucia jadem.


_________________
LaMoon#2988

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 5 lip 2013, 09:17 
 
Lowell napisał(a):
Takim tokiem myślenia panowie to EVE Online też jest P2W bo poprzez plexy wpompowywana jest kasa do gry.
Dla mnie ważniejsze jest aby gra w jakiś sposób przyciągała do zabawy. Bo teraz na prawdę nie ma w co grać. Od ponad pół roku nie widziałem ani jednej gry, która wciągnęła by mnie dłużej niż dwa-trzy tygodnie. Same wtórne, nudne tytuły. Niemal wszystko na rynku "udaje" WOWa, LOLa albo Diablo. To jest zapaść rynku gier. Zdaję sobie sprawę, że Albion Online nie będzie prawdopodobnie pionierem w pełnym tego słowa znaczeniu ale już wole coś co przypomina mi EVE Online oraz UO niż kolejna gre ala WOW.


Tyle, ze EVE to gra skill based. Podstawowym wyzwaniem dla gracza jest czas, a jak się nie obijesz przez kilka miesięcy to grasz w korpach. Tak przynajmniej było jak jeszcze w to grałem. Oczywiście plexy dawały możliwość łatwiejszego zakupu sprzętu, ale nie mogłeś przejść od zera do bohatera w kilka dni. Ta gra nie przypomina EVE ani UO. Po co takie bzdury w ogóle wypisywać.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 lip 2013, 09:21 
 
Śmieszy mnie to, że chłopaki zamiast napisać, iż mają zamiar zarabiać na frajerach (co jest przecież naturalnym zjawiskiem) to się wypierają i twierdzą, że p2w to nie p2w :(
Gry nie skreślam, życzę powodzenia, ale buy more gold to takie same gówno jak te diamenciki w gw2. Jestem na nie. Wolę model p2p.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 5 lip 2013, 09:24 
 
Nie ma nic złego w robieniu biznesu. :) To nie jest forum, gdzie sprzedaje się głodne kawałki.


_________________
Χ Ξ Σ

**
Avatar użytkownika

Posty: 251
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 lip 2013, 10:22 
 
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Tyle, ze EVE to gra skill based.


A to coś nowego, człowiek całe życie się czegoś dowiaduje ;) Na tym forum z łatwością widzę jedzie się po nowych projektach, których się jeszcze nawet nie liznęło a do tego bronisz czegoś (Eve Online) co tak naprawdę uważasz za problem w AO.

Tor-Bled-Nam napisał(a):
Nie ma nic złego w robieniu biznesu. :) To nie jest forum, gdzie sprzedaje się głodne kawałki.


Też tak uważam i ta zasada powinna obowiązywać w obie strony.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 5 lip 2013, 10:36 
 
Nie bronie plexów w EVE. Zwracam tylko uwagę na fakt, że inaczej wpływają na grę o konstrukcji EVE, a inaczej na item based AO.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 lip 2013, 10:38 
 
A jak tu nie podchodzić sceptycznie do nowych produkcji jak niemal kazda nowość to kupa?


_________________
.

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 5 lip 2013, 10:50 
 
Still better then Archeage


Posty: 5
Dołączył(a): 7.07.2013
Offline
PostNapisane: 7 lip 2013, 10:22 
 
Nie ma co panikowac za wczasu. Gra zapowiada sie naprawde niezle, inaczej, a co najwazniejsze bedzie widok izometryczny, za ktorym naprawde tesknie. Fakt, osobiscie wolalbym zaplacic miesiecznie jakis abonament niz grac ze swiadomoscia ze ci z grubszym portfelem beda mieli znaczniej latwiej, no ale niestety zyjemy w czasam gdzie tytuly bez "prawie-free-to-play" sa skreslane juz na starcie...

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 lip 2013, 10:41 
 
patrykfreyd napisał(a):
niestety zyjemy w czasam gdzie tytuly bez "prawie-free-to-play" sa skreslane juz na starcie...

Bullshit koleżko od PR albionu :/


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania


Posty: 5
Dołączył(a): 7.07.2013
Offline
PostNapisane: 7 lip 2013, 19:14 
 
tczewiak napisał(a):
patrykfreyd napisał(a):
niestety zyjemy w czasam gdzie tytuly bez "prawie-free-to-play" sa skreslane juz na starcie...

Bullshit koleżko od PR albionu :/


Wybacz, ale nie pamietam, aby w ostatnich kilku latach pojawil sie jakikolwiek dobrze przyjety platny (czyt. abonament) tytul...

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 lip 2013, 19:28 
 
rift, dfo... "przyjety dobrze", gorzej pozniej.


_________________
.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 669 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 34  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.