mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 669 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 34  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1409
Dołączył(a): 29.10.2010
Offline
PostNapisane: 30 gru 2015, 17:42 
 
Mendol napisał(a):
cos zmyslasz troche vilhelm, ja tam sie bawie dobrze od poczatku i jeszcze mi sie nie znudzilo.

To moje personalne odczucia zgadzać się nie musisz.

Albion potrzebuje jeszcze zmienić wiele fundamentalnych aspektów gry, ale jest potencjał.

Na dzień dzisiejszy gra jest niestety bardzo anty-socjalna przez brak bonusu za grę w grupie na co dzień. Wiadomo trzeba współpracować w crafcie i podziale ról postaci, ale to za mało.
Oczywiście można robić dunegony w 4-5 osób i "raidówki" w 10-15 ale i tak najlepiej wychodzi się na grze solo. (Od strony fame i silvera)
Farma silver-a i progress do T4-T5 to praktycznie "solo speed run" do bezpiecznych dunegonów T6 w red zone.

Do tego walka o terytoria jest przewidziana w 90% dla 5v5. Sprawia to, że wielu członków gildii czuje się "niepotrzebnymi" dla całości gildii. Tworzy sztuczne podziały itp.

Świat jest stanowczo za mały. Źle zaprojektowany balans stref safe do full pvp.
Skille są nudne i nie zbalansowane. (Mag Fire np farmi solo wszystko na 1 meteoryt, T7 moby a tanka zabija mob T4)

Dużo by wymieniać, ale wprowadzone dziś zapowiedzi: Road to Release dają jednak nadziej, że developerzy są świadomi co musza jeszcze ulepszyć, a gra nie będzie kolejnym scam em na zgarnięcie kasy za pudełko.


_________________
_________________________
Vilhelm Sandwall
Rats in the Hats
-------------------------------
Darkfall New Dawn
www.ratsinthehats.pl
-------------------------------
POE: https://www.pathofexile.com/account/vie ... le/dudriel


Ostatnio edytowano 30 gru 2015, 17:48 przez vilhelm, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 30 gru 2015, 17:45 
 
Mendol napisał(a):
to zle zakladasz, bo wiekszosc rozsadnych ludzi i gildii wlasnie ich popiera.
tylko ty embe marudzisz juz kurwa jak niah we flames, nie wydadza za miesiac to scamerzy.
jakby wydali to bys marudzil, ze bug'i, ze nie da sie grac, ze chuj wie co i generalnie tez scamerzy.
sprzedaj konto i wracaj do wurma.


Mi się już podoba ale kupiłem bo obiecywali wszyscy szybka premiere, nawet wczoraj namówiłem jedną osobę z wurma do zakupu, tez się jej podoba, teraz jej powiem że premiera może w 2017 roku, super kurwa ja marudze !


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 gru 2015, 17:48 
 
e, ze co? anty-socjalna?
dungeony robi sie w 4-5 bo latwo spotkac inna grupe, ktora latwiej spizgac w 5 niz solo.
jak patrzysz na to tylko pod wzgledem ilosci silvera/fame, ktore dostajesz to bedziesz narzekal (tez mamy takiego w gildii) - ja nie widze z tym problemu, bo przy okazji zawsze jest jakies pvp.
ale tak jak napisali w poscie, maja zamiar to poprawic.

5v5 jest bardzo fajne, jak czlonkowie gildii czuja sie niepotrzebni, to niech zbiora kase i robia siege'a w 5. to jakis problem jest czy ki chuj?
podzialy sa, tak samo jak terytoria, ale u nas bez problemu udalo rozwiazac sie ten problem.
balans stref idealny moze i nie jest, chociaz ja tu nie widze powodu do narzekan.

mnie wkurwia totalne zjebanie 'levelowanie' craftingu/gatheringu i combatu - po zmianach jest to tak niezbalansowane i zjebane, ze momentami sie odechciewa.


embe: oczywiscie, ze kurwa marudzisz. nie wmawiaj mi, ze po premierze gralbys w ao przez 5 lat, tak jak w wurma.
pograsz 4 miechy i ci sie znudzi, wiec nie smec tylko kop skalki.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1409
Dołączył(a): 29.10.2010
Offline
PostNapisane: 30 gru 2015, 17:57 
 
Mendol napisał(a):
e, ze co? anty-socjalna?
dungeony robi sie w 4-5 bo latwo spotkac inna grupe, ktora latwiej spizgac w 5 niz solo.

Taa zwłaszcza w dungeonach T6 gdzie nikt Ci nie może wejść poza Tobą ;-)

Chodzi o to, że robisz w gildii te 3 stałe grupy 5tek i co robi reszta ? Moby outdoor w red i black są ale farma ich jest nie zbalansowana ryzyko-zysk.
Zwłaszcza po tych zmianach w drzewie, gain fame itp.

Mendol napisał(a):
jak patrzysz na to tylko pod wzgledem ilosci silvera/fame, ktore dostajesz to bedziesz narzekal (tez mamy takiego w gildii) - ja nie widze z tym problemu, bo przy okazji zawsze jest jakies pvp.
ale tak jak napisali w poscie, maja zamiar to poprawic.

Jest to problem dla wielu graczy - aż ta chciwość ;-)
Tak mają to zmienić i wielki + dla devsów

Mendol napisał(a):
5v5 jest bardzo fajne, jak czlonkowie gildii czuja sie niepotrzebni, to niech zbiora kase i robia siege'a w 5. to jakis problem jest czy ki chuj?

Taa ciekawe ile taki gracz bot do farmy silvera pogra ^^ nawet miesiąca nie.

Mendol napisał(a):
balans stref idealny moze i nie jest, chociaż ja tu nie widze powodu do narzekan.

Jest słabo zwłaszcza, że mapa jest za mała. Będzie większa zobaczymy.
Mendol napisał(a):
mnie wkurwia totalne zjebanie 'levelowanie' craftingu/gatheringu i combatu - po zmianach jest to tak niezbalansowane i zjebane, ze momentami sie odechciewa.

To jest ściśle związane z tym co pisałem wyżej.
Muszą to przemyśleć, ale jest odzew i Roadmap-a jest kompletna.
Jest tam dokładnie to co mnie wkurwia i trzeba zmienić. 8)

Ale pewny nie jestem czy 7 miesięcy im wystarczy


_________________
_________________________
Vilhelm Sandwall
Rats in the Hats
-------------------------------
Darkfall New Dawn
www.ratsinthehats.pl
-------------------------------
POE: https://www.pathofexile.com/account/vie ... le/dudriel

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 gru 2015, 19:03 
 
vilhelm napisał(a):
Taa ciekawe ile taki gracz bot do farmy silvera pogra ^^ nawet miesiąca nie.


nie zrozumielismy sie.
nie chodzi o to, ze ktos ma farmic silvera na siege innych.
sa rozne terytoria o roznej 'wartosci', zajete przez rozne gildie.
jest ich na tyle duzo, ze nie ma problemow zeby ludzie siege'owali jesli tylko maja ochote - mozna nawet po jakims czasie 'wybierac poziom trudnosci' i wstawiac odpowiednie grupy.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 31 gru 2015, 10:19 
 
Ja mam mieszane uczucia, co do samej gry i przedluzenia :-?

Zobaczymy co tam bedzie za pol roku, na razie troche bawi mnie jak sie patrzy na pierwszy post w tym temacie
Cytuj:
Napisane: 02 mar 2013 10:54
Gra jest jeszcze w fazie zamkniętej alphy. W kwietniu zaczną się testy weekendowe. Gra ma wyjść jakoś pod koniec 2013.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 31 gru 2015, 10:30 
 
Mendol napisał(a):
embe: oczywiscie, ze kurwa marudzisz. nie wmawiaj mi, ze po premierze gralbys w ao przez 5 lat, tak jak w wurma.
pograsz 4 miechy i ci sie znudzi, wiec nie smec tylko kop skalki.

Nie wiem ale większość ludzi, z którymi gram/grałem w wurm kupiła lub chce kupić albiona, więc nie mam wielkiego wyboru jeśli gramy razem.
Albion może być grą na długi czas i z taką nadzieja podchodziłem do gry.
Beta dla mnie to nuda i zniechęcacz, dlatego liczyłem na premierę, zresztą większość ludzi wymieniała argument o szybkiej premierze.

Odwlekanie closed bety do sierpnia, potem open beta za jakiś czas i ewentualne poślizgi, jak dla mnie nie wyrobią się w 2016 roku.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 31 gru 2015, 10:57 
 
no dlatego w 2017 bedziemy grac w crowfall'a.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1409
Dołączył(a): 29.10.2010
Offline
PostNapisane: 31 gru 2015, 11:21 
 
Mendol napisał(a):
no dlatego w 2017 bedziemy grac w crowfall'a.

Ta gra to jest dopiero w dupie z developmentem ;-)



Cytat Arturnik-a jest dobry :-D No z tym 2013 to mocno niedoszacowali chłopaki :lol:


_________________
_________________________
Vilhelm Sandwall
Rats in the Hats
-------------------------------
Darkfall New Dawn
www.ratsinthehats.pl
-------------------------------
POE: https://www.pathofexile.com/account/vie ... le/dudriel

*

Posty: 151
Dołączył(a): 14.10.2015
Offline
PostNapisane: 31 gru 2015, 11:35 
 
Founders packi kupiło do tej pory ok 100k osób. Na chwilę obecną bardziej opłaca się im przedłużyć bete niż robić premierę. Coś jak ScamCitizen

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 31 gru 2015, 11:39 
 
a pod koniec 2016 napiszą że zdecydowali się rozbudować grę dla dobra graczy i zaczynają prace nad Albion Online II ;)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 151
Dołączył(a): 14.10.2015
Offline
PostNapisane: 31 gru 2015, 11:47 
 
Te info już ktoś wklejal?

The game will not be free to play at launch. Free to play would also create a lot of risks for the game - spamming, botting, world too small, etc - which we do not want to take if it can be avoided.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1409
Dołączył(a): 29.10.2010
Offline
PostNapisane: 31 gru 2015, 11:52 
 
Mapryl napisał(a):
Te info już ktoś wklejal?

The game will not be free to play at launch. Free to play would also create a lot of risks for the game - spamming, botting, world too small, etc - which we do not want to take if it can be avoided.


Tak i bardzo dobrze ;-)

F2P zawsze zdążą zrobić.

A już teraz na starcie alpha było strasznie ciasno i zajebane wszędzie ludźmi. Do tego spam boty gold sellerów 10 maili dziennie.
Lepie wpuszczać ludzi falami do takiej gry. Founder Packi -> P2P -> F2P dzięki temu będzie płynny napływ świeżej krwi do gry.

Mapryl napisał(a):
Founders packi kupiło do tej pory ok 100k osób. Na chwilę obecną bardziej opłaca się im przedłużyć bete niż robić premierę. Coś jak ScamCitizen

Czyli mają drobne przy $100.000.00 StarCitizena - który do tego jest grą single player w obecnym kształcie xD
Trudno to porównywać.


_________________
_________________________
Vilhelm Sandwall
Rats in the Hats
-------------------------------
Darkfall New Dawn
www.ratsinthehats.pl
-------------------------------
POE: https://www.pathofexile.com/account/vie ... le/dudriel

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 31 gru 2015, 12:59 
 
Czyli osiem miesięcy cbety przed nami, jakiś wipe planują podobno, jest coś konkretnego z datą ?


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1409
Dołączył(a): 29.10.2010
Offline
PostNapisane: 31 gru 2015, 13:35 
 
embe napisał(a):
Czyli osiem miesięcy cbety przed nami, jakiś wipe planują podobno, jest coś konkretnego z datą ?

Cytuj:
There will be a wipe at the end of the CBT.
There will be at least one wipe during CBT, which we plan to announce with good up front notice so it does not come as a surprise
All the best,
Korn


_________________
_________________________
Vilhelm Sandwall
Rats in the Hats
-------------------------------
Darkfall New Dawn
www.ratsinthehats.pl
-------------------------------
POE: https://www.pathofexile.com/account/vie ... le/dudriel

***

Posty: 626
Dołączył(a): 22.05.2010
Offline
PostNapisane: 5 sty 2016, 11:04 
 
Swego czasu czekałem na Albion ale z tego co widzę i przeczytałem tutaj...na dzień dzisiejszy gra nie warta zachodu niestety...
Do czasu premiery miejmy na dzieje, że wyjdzie jakiś inny w końcu sensowny tytuł...:P

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 11 sty 2016, 17:03 
 
wszyscy trąbią o tym Albion, więc sprawdziłem o co chodzi. Pierwsze na co wpadłem: https://albiononline.com/pl/shop/premium
kurwa really? to juz nie ma innych modeli biznesowych, tylko pay2win? żenada


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 11 sty 2016, 17:21 
 
Stwierdziliśmy to na początku tego wątku ale niektórzy się nie zorientowali, bo tak lubią rąbać drewno.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 sty 2016, 17:32 
 
jakie znowu p2win? kupujesz abonament co miesiac i tyle.
na upartego nie musisz kupowac i mozesz sobie wyfarmic w grze.
z free 2 play zrezygnowali i dostep do gry beda mieli tylko ci, ktorzy kupia.
goldem mozna legalnie handlowac w grze, wiec nie placz qra.
poza tym to i tak nie gra dla ciebie bo masz za malo czasu wolnego.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 sty 2016, 17:34 
 
Que, a co tu masz pay2win ?
zresztą masz bete i ho ho ho czasu do premiery, bardziej bym się skupiał nad tym czy tu nie będzie scamu, a nie nad modelem biznesowym


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 669 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 34  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.