mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 860 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 43  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2015, 07:07 
Cytuj  
mrynar tam sie celuje - a do konsoli nie podlaczysz myszki+klawiatury. Swoje lata juz masz na serio odpusc, bo potem wszyscy beda musieli czytac jakie to konsole chujowe i jakie to PC zawsze i wszedzie najlepsze. A ilez mozna czytac w kolko to samo - oszolomow ktorzy od lat biegaja po forum z bolem dupy powtarzajac to w kolko jest juz tu kilku i wystarczy.

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2015, 08:37 
Cytuj  
To będzie popierdółka jak Destiny, do tego robiona na buffniętym silniku darmowego/gównianego Ghost Recon Online. Pokazali kilka fajnych wodotrysków wizualnych i od razu overhaped.:D

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2015, 08:54 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
mrynar tam sie celuje - a do konsoli nie podlaczysz myszki+klawiatury. Swoje lata juz masz na serio odpusc, bo potem wszyscy beda musieli czytac jakie to konsole chujowe i jakie to PC zawsze i wszedzie najlepsze. A ilez mozna czytac w kolko to samo - oszolomow ktorzy od lat biegaja po forum z bolem dupy powtarzajac to w kolko jest juz tu kilku i wystarczy.


aaa, czyli trzeba miec slynnego konsolowego skilla wyrabianego latami... szkoda

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2015, 18:54 
Cytuj  
lamoon napisał(a):
Loel. Przecież pierwotnie ta gra zapowiedziana była WYŁĄCZNIE na konsolę. To pisitiwcy tak jęczeli i skomlali, że również pojawi się na blaszkę.


candidoser napisał(a):
No, ale co z tego?


Chociażby z tego, że z jakiegoś nieznanego mi, enigmatycznego powodu twórcy tejże gry zdecydowali się pierwotnie wyprodukować ów grę tylko i wyłącznie na konsolę, pomijając blaszane pudło. Dopiero po wylaniu żali, oceanu łez i posmarowaniu dupska mastera maścią przeciwbólową - ok, już już dobrze, będziesz miał port.

Ja tam się nie znam na tworzeniu gier, ale coś tam musiało nimi kierować. Może na konsolę robi się gry łatwiej, może rynek gier na konsolę jest dużo większy, a może coś tam jeszcze innego.


_________________
LaMoon#2988

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2015, 18:59 
Cytuj  
Teraz na konsole robi się już tam samo łatwo jak na pc także większej różnicy nie ma. Chodziło o płaczków, którzy chcieli mieć exclusive'a tylko dla siebie ale niestety im nie wyszło. Może jakaś petycja będzie to się dopiszesz. ;>


_________________
@polygamia

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2015, 19:09 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
Teraz na konsole robi się już tam samo łatwo jak na pc także większej różnicy nie ma. Chodziło o płaczków, którzy chcieli mieć exclusive'a tylko dla siebie ale niestety im nie wyszło. Może jakaś petycja będzie to się dopiszesz. ;>


Trochę Kolego mylisz pojęcia. To w końcu pecetowcy wypłakali port. Zobaczyli jaka gra może im przejść koło nosa i wyjęczeli. A nie było mowy o jakimkolwiek płaczu ze strony graczy konsolowych, że chcą mieć Divison jako exclusiva. Tak prawdę mówiąc, mam to centralnie w głębokim poszanowaniu czy grę wydadzą na PS4, Xboxa, pieca, domofon i kalkulator Casio. Grajcie sobie wszyscy na zdrowie.


_________________
LaMoon#2988

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2015, 19:16 
Cytuj  
lamoon napisał(a):
Grajcie sobie wszyscy na zdrowie.


O właśnie. Moze jednak skierujmy negatywne emocje na wybory prezydenckie, a grami sie cieszmy? ;']


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2015, 19:27 
Cytuj  
lol, lamoon, po twoich wypowiedziach widac, jak masz to w glebokim powazaniu. Po prostu esencja obiektywizmu i spokoju. Zero ekspresji :lol:


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2015, 20:05 
Cytuj  
lamoon napisał(a):
Atherius napisał(a):
Teraz na konsole robi się już tam samo łatwo jak na pc także większej różnicy nie ma. Chodziło o płaczków, którzy chcieli mieć exclusive'a tylko dla siebie ale niestety im nie wyszło. Może jakaś petycja będzie to się dopiszesz. ;>


Trochę Kolego mylisz pojęcia. To w końcu pecetowcy wypłakali port. Zobaczyli jaka gra może im przejść koło nosa i wyjęczeli. A nie było mowy o jakimkolwiek płaczu ze strony graczy konsolowych, że chcą mieć Divison jako exclusiva. Tak prawdę mówiąc, mam to centralnie w głębokim poszanowaniu czy grę wydadzą na PS4, Xboxa, pieca, domofon i kalkulator Casio. Grajcie sobie wszyscy na zdrowie.


Powiedz po co omijać pc i nie zarobić po raz kolejny na tym samym? Zobacz gta5 na pc, hit nad hity, gra sprzedana po raz 3-ci, najpierw na stare konsole, później na nowe i na końcu pc. Czysty hajs.


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2015, 20:36 
Cytuj  
w sumie niewielu z was pewnie mialo okazje pograc w the last of us multiplayer.
ale jak komus bedzie sie nudzilo w pracy to polecam luknac na youtubie.
niby mapki male, niby tylko 4vs4 ale emocji, wkurwa i funu tyle (albo i wiecej) niz w niejednym fpsie.
mysle, ze prawdziwe mmo (poza aa i black desert, ewentualnie camelot) sie skonczyly i teraz coraz czesciej bedzie to wygladalo tak jak w gta, destiny czy tlou.

rozwiazanie takie jak w the division moze sie calkiem niezle sprawdzic - nie bedzie lagow, zergow, ale nacisk polozony na strategie i teamplay.
i jesli zrealizuja to sensownie, to bedzie pro w chuj.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2015, 20:44 
Cytuj  
Tlou oglądałem na yt, cały czas łażą na czworaka i się skradają, jakoś to do mnie nie przemawia i tym bardziej nie zachęca do kupna konsoli specjalnie dla tego tytułu.
Co do mmo to mi też się przeżarło, albo cały czas wtórność albo wymagają max poświęcenia, żeby coś więcej osiągnąć a nie chce całego wolnego czasu przeznaczać dla jednej gry, męczące psychicznie przede wszystkim. My, ludzie po 30-tce musimy szukać zabawy w dorywczym multi jak wlaśnie gta czy to twoje tlou, fifa itp. a nie jakieś siedzenie kilka godzin dziennie i czytanie o grze więcej niż granie w nią. Nie te czasy.


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2015, 20:47 
Cytuj  
no na filmikach moze az tak zajebiscie to nie wyglada - ale chodzenie na czworaka i skradanie sie ma sens w tej grze.
jak sprintujesz to cie widac na minimapie, jak biegniesz to cie slychac, latwiej marknac itd.
ale akcje odchodza zajebiste, mi sie podoba.
oczywiscie konsoli tylko do tego nie warto kupowac, ale jak juz sie ja ma to dobry fun.

ano, teraz idealne gry to war thunder, tlou, pes, jakis wyscig szybki, partyjka w mortala.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2015, 21:20 
Cytuj  
Mendol - dokładnie. Razoth pojechał na forum Destiny a imho bardzo niesłusznie. Gra ma niezły potencjał - do dzisiaj ludziska nałogowo w to grają (3/22 napierdziela właśnie w Destiny). Sorry ale rzadko która gra potrafi zatrzymać na tak długo. Może i grze należały się zjebki bo ponoć (ja zapowiedzi, gameplayów, etc. nie czytam nie oglądam coby sobie nie spoilerować - jak tytuł wydaje mi się interesujący to sprawdzam organoleptycznie) zapowiadali coś więcej ale całość całkiem ładnie dawała radę.
Może tam pobiegamy? Na rajdzie nawet nie byłem bo mnie z pierwszego wyjebali - kompletnie nie wiedziałem co robić ;)

btw. mam to TLOU - możemy popykać w weekend jak masz czas.
A MKX-a zamówiłem - jutro przyjdzie.

Zresztą ja ogrywam Borderlands (presequel) - to takie bardzo zubożone Destiny/Division i mam kupę frajdy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2015, 21:25 
Cytuj  
no w weekend mozna jakies multi czy coopa w tlou pyknac.
na destiny troche szkoda mi kasy.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2015, 21:35 
Cytuj  
destiny teraz pewnie grosze kosztuje. I najgorsze, że w PvP itemy też mają znaczenie, więc pewnie byłbym jednostrzałowcem dla tych wszystkich maksiorów grających non-toper od retail-a.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2015, 21:47 
Cytuj  
ta, 160zl :)
cenia sie caly czas.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2015, 09:48 
Cytuj  
Btw, co do The Division, mi hajp poleciał bardzo w dół do poziomu zera jak zobaczyłem gameplaye. Spodziewałem się czegoś na zasadzie one shot=one kill w bardziej arcadowej oprawie, a tu dupa. Taki Borderlands/Destiny w innym settingu i tyle :(

Na tych gameplayach szczegolnie to widać, gdzie pojawia się jakis WIELKI CZŁOWIEK do którego trzeba nakurwiać 3x dłużej. Lol wtf.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2015, 10:35 
Cytuj  
Myślę tiomor, że miałeś nierealne oczekiwania od początku. Żadne korpo nie zrobi AAA online/pseudo-MMO gry za grubą kasę w której będzie one shot=one kill czy ogólnie gameplay-u opartego na arcadowości zamiast na statystykach i grindzeniu punkcików.

Nigdy nie miałem żadnych wątpliwości, że będą statystyki, punkciki, health bary, tokeniki, itp czyli właśnie tak jak w MMO, hack&slashach czy innych Borderlandsach.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 maja 2015, 20:15 
Cytuj  
http://www.pcgamer.com/tom-clancys-the- ... d-to-2016/

****
Avatar użytkownika

Posty: 1313
Dołączył(a): 5.05.2008
Offline
PostNapisane: 15 maja 2015, 16:46 
Cytuj  
To ciekawe bo właśnie do mnie napisał Amazon:

"Tom Clancy's The Division (PS4)"
Estimated arrival date: October 16 2015 - October 17 2015

;)


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 860 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 43  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.