mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 681 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 35  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 8 paź 2013, 09:21 
Cytuj  
Warto dla tego tytułu żałożyć oddzielny temat.

Dla niewtajemniczonych, copy paste z oficjalnej strony:



Cytuj:
War Thunder jest grą typu MMO, poświęconą lotnictwu, okrętom i pojazdom opancerzonym II wojny światowej. Dzięki niej możesz wziąć udział w wielkich bitwach i walczyć z innymi graczami z całego świata.

War Thunder to bardzo szczegółowy i spersonalizowany symulator lotniczy, który daje graczowi dostęp do setek różnych modeli samolotów ze szczegółowo odwzorowanymi kokpitami oraz dziesiątków typów uzbrojenia z możliwością rozwoju. Każda misja pozwala również doskonalić umiejętności pilotażu. Twórcy gry pieczołowicie zadbali o szczegóły, więc gdy tylko rzucisz się w wir walki, poczujesz się jak prawdziwy pilot myśliwca z okresu II wojny światowej.

II wojna światowa nie ograniczała się jedynie do walk powietrznych. Samo lotnictwo nie może rozstrzygnąć losów wielkich bitew historycznych uwzględnionych w War Thunder, a zatem gra pozwala również toczyć walki na lądzie i na morzu.
Niektóre z cech gry:

Urozmaicone starcia między graczami podczas bitew odtworzonych w pełnej skali
Różnorodne opcje ustawień umożliwiające wspólną grę początkującym i zaawansowanym wirtualnym pilotom
Rozbudowane środowisko gry: dynamiczne kampanie, misje indywidualne, edytor misji i inne atrakcje w trybie jednego gracza oraz w trybie współpracy
Imponująca różnorodność modeli, od samolotów (i ich kokpitów) po czołgi i okręty
Zachwycająca grafika, autentyczne efekty dźwiękowe i przepiękna muzyka


Dostępne nacje + drzewka
USSR -
Obrazek

Germany -
Obrazek

Great Britain -
Obrazek

USA -
Obrazek

Japan -
Obrazek

Gra jest dostępna też przez Steam.

To co mi się podoba najbardziej w tym tytule to to możliwość latania w trybie arkade czyli air pewpew lub trybie symulacji gdzie, chociażby wystartowanie z lotniskowca jest już nie lada wyczynem (po za tym widok z kokpitu owns). Gaijin ma w planach dodanie czołgów i okrętów, jak rozwiążą kwestię balansu pomiędzy tymi maszynami? Się okaże.

Latacie? Jest jakiś dywizjon? Może polatamy razem? :)


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 8 paź 2013, 09:57 
Cytuj  
a to jest potwierdzone, ze bedzie mozna np. walczyc czolg vs samolot? Bo na razie widze, ze bedzie mozna wybrac sobie samolot/czolg/statek z jednego klienta, ale moze walki beda toczyc sie juz na osobnych mapach.
Na razie latam sobie troche na myszce, ale zastanawiam sie czy joy'a sobie nie kupic. Myszka fajnie sie celuje, ale w zasadzie samolot lata sam, ja pokazuje mu tylko kierunek.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1203
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 8 paź 2013, 10:28 
Cytuj  
Na ostatnim filmiku po śmierci czołgiem koleś mógł wybrać samolot - także raczej będzie można

Ja osobiście na razie nie latam - czekam na czołgi. A najbardziej na okręty - ale na to se jeszcze poczekam :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 8 paź 2013, 11:16 
Cytuj  
rzeczywiscie, obejrzalem dokladnie filmik i widac, ze w tej samej bitwie koles przelacza sie pomiedzy samolotem, a czolgiem.

Swoja droga po co nowy topic, skoro jest juz ten: viewtopic.php?f=1&t=39142


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 8 paź 2013, 11:26 
Cytuj  
@up

Bo tamto to jest całkowicie inna inna gra.

Mnie kumpel zaraził bakcylem w ten weekend, zacząłem latać i sprawie mi to masę frajdy. Miałem przyjemność moim I tierem polatać z 10 tierowymi samolocikami, nawet kogoś udało mi się trafić... a tak to działka 20mm robiły z mojego samolocika sitko (dosłownie).

Ja osobiście czekam na Statki, czołgi mi się całkowicie nie podobają, przynajmniej w te które do tej pory grałem (World of Tanks) zwyczajnie mnie nudziły (no offence, kwestia gustu), zero dynamiki itp. a za to w takich samolocikach to dla mnie cud, miód i pesteczki z działka :) Co do czołgów i statków to kurcze jeśli zrobią to w jakiś odpowiedni sposób to mrau, grau, może się okazać strzałem w 10.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 8 paź 2013, 11:30 przez ShadorVD, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 8 paź 2013, 11:27 
Cytuj  
nie, to jest dokladnie to samo. Tylko tytul zmienili.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 8 paź 2013, 11:31 
Cytuj  
candidoser napisał(a):
nie, to jest dokladnie to samo. Tylko tytul zmienili.


O proszę, zbyt króko gram żeby wiedzieć takie rzczy - no nic - to proszę moda o merge z tamtym tematem i może zmianę nazwy tematu na War Thunder.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 8 paź 2013, 11:37 
Cytuj  
Tier 1 maksymalnie polata z tier 4, no chyba ze kumpel mial 5+


_________________
Turbot

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 paź 2013, 11:40 
Cytuj  
ta gra ma już chyba z 4 tematy...

shador kolejne odkrycie ameryki ;d niedawno się pojawily gameplaye z czolgow. A dywizjon już chyba był ale się zmyl :p


_________________
.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 8 paź 2013, 11:42 
Cytuj  
pieniek82 napisał(a):
Tier 1 maksymalnie polata z tier 4, no chyba ze kumpel mial 5+


Lataliśmy w cztery osoby, kumple stwierdzili, że fajnie będzie jak zobaczę te wyżej tierowe ;)

@Highlander,

Ja nie bardzo lubię I/II (ogólnie nowożytne tematy) wojnę światową, w ogóle mnie to nie kręci - a tutaj niespodzianka i wciągnęło... dlatego tak późno się zainteresowałem tym tytułem.


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 8 paź 2013, 11:48 
Cytuj  
A tak swoją drogą, tutaj jeden z lepszych trailerów które ostatnio widziałem:

http://www.youtube.com/watch?v=Op-nRVO4Lic


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 9 paź 2013, 21:15 
Cytuj  
to będą te samoloty, czołgi i okręty jednocześnie czy ta gra to będzie zlepek 3 gier które łączy menu startowe?

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 paź 2013, 21:45 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
to będą te samoloty, czołgi i okręty jednocześnie czy ta gra to będzie zlepek 3 gier które łączy menu startowe?


Szczerze jakby było wszystko jednocześnie to byłoby nawet ciekawe, ale z drugiej strony samolot kontra czołg :o


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 9 paź 2013, 21:57 
Cytuj  
@2up

Wszystko jednocześnie

@up

Właśnie też średnio sobie to wyobrażam, aaaale... jazda takim AAA? Może jakieś większe samoloty transportowe, na pewno okręty z AAA. I nabiera to sensu. Zobaczcie jak to teraz wygląda, okręt AAA ma taki masakryczny zasięg, że to głowa mała.


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 9 paź 2013, 22:11 
Cytuj  
fajna gra
zwłaszcza jak się na pełnej kurwie wlatuje w ciasny kanion będąc ściganym przez jakiegoś typka
a potem ty przelatujesz między filarami kamiennego mostu, a koleś już nie ;o

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 10 paź 2013, 08:46 
Cytuj  
Junkier napisał(a):
fajna gra
zwłaszcza jak się na pełnej kurwie wlatuje w ciasny kanion będąc ściganym przez jakiegoś typka
a potem ty przelatujesz między filarami kamiennego mostu, a koleś już nie ;o


Mi się strasznie podobają zwrotne samoloty, byłem zachwycony paroma pierwszymi samolotami od Sovietów, ładny wygar, mobilność... a potem przesiadłem się na LaGG-3 i był laaaaggggggg. Pooglądałem maszyny i przesiadłem się na Japców, tylko nie do końca kumam jak to będzie wyglądać na dalszych tierach.

Lata się przyjemnie :) W szczególności, właśnie, na tej mapie gdzie są maczugi skalne.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 paź 2013, 08:54 
Cytuj  
Jak ostatnio gralem, a to dość dawno było, to japsy to był crap.

Ruskie ogolnie ownily, niemieckie bf109 ktores tam tez masakrowaly. W najbliższym czasie wlasnie planuje sobie tego nazistę odblokować.


_________________
.

**

Posty: 340
Dołączył(a): 8.07.2004
Offline
PostNapisane: 10 paź 2013, 10:21 
Cytuj  
Dywizjonu zawszw mozna poszukac na oficjalu
http://forum.warthunder.com/index.php?/ ... dywizjony/
W przyszlosci samoloty i czolgi beda razem , kazde z nich bedzie mialo inne zadanie do wykonania .

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 10 paź 2013, 10:42 
Cytuj  
Ja mam ruskich na t8 a japy na t6 ale wole jednak od t5 ruskich

dodam ze najlepiej lata mi sie premka u ruskich aircobra, ma takie walniecie dzieki hispano 37 mm. Zastanawiam sie czy aircobra i kingcobra u amerykanow tez jest taka fajna


_________________
Turbot


Ostatnio edytowano 10 paź 2013, 10:48 przez Turbot, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 10 paź 2013, 10:44 
Cytuj  
ktos sie przesiadal z myszy na joy'a i moze opisac wrazenia?


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 681 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 35  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.