mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2004, 00:28 
Cytuj  
SOE poinformowało, że zapisy na bete EQ2 ruszają 3 maja. Ale pewnie i tak się nie załapie. Wszytkim zainteresowanym życzę szczęścia.

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2004, 14:29 
Cytuj  
Znajac polityke Sony w takich hiperprodukcjach, bete zapewne odbedzie sie na zasadzie wysylania CDkow, jak w SWG. A nam biednym pollockom przyjdzie zaplacic 50$ za przesylke + CD. GL~.

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2004, 15:11 
Cytuj  
Hmmm wiem ze to nie sony ale pamietam ze jak wysylali kiedys CD z Anarchy Online to dostalem ladnie po niecalym tygodniu i nic nie musialem za to placic .. Wiec moze i tym razem bedzie podobnie ;]

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2004, 15:26 
Cytuj  
EQ2 ma byc na 7-8CD albo 2? DVD ciekawe jak bardzo okroja bete...

I dam sobie glowe uciac ze bedzie rozsylana a wiec min. oplata za przesylke

Do tego...

Osoby ktore kupily ten warcarftoeverquest maja zagwarantowana bete.(tylko jesli maja nadal aktywne konto EQ *i* konto wceq przez caly ten okres od promocji do bety)

Ludzie z Legends natomiast, jesli sie zapisza na bete beda mieli pierszenstwo przed innymi.

Wiec pula kont dla "reszty" bedzie raczej mala.

SoE jak dotad robi wszystko zeby beta EQ2 im sie zwrocila...

edit: zapomnialem dodac ze osoby ktore braly udzial w becie EQ tez maja pierszenstwo.
Ale zdaje sie ze tez tylko jak oplacaly EQ przez 5 lat heh.

Bling! Bling!
_________________
Telumeh Leafdancer
Storm Warden of Legions of Valhalla
Morell Thule

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Zematis dnia 2004-04-27 16:31 ]</font>

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 5 maja 2004, 02:05 
Cytuj  
Chcialem tylko napisac ze dziwie sie ze ludzi bardziej interesuje jakies City of Heroes niz EQ2 (patrzac po ilosci postow), ale moze to znak, ze znudzil sie juz klasyczny swiat fantasy. Wola grac spidermanem niz elfem ( mam nadzieje ze mnie to nie spotka).

***

Posty: 793
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 maja 2004, 08:35 
Cytuj  
Moze dlatego ze jest juz kilkanascie podobnych do CarebearQuesta mmorpg na rynku a CoH jest inny niz cala reszta.....

Moze dlatego ze sporo osob stwierdzilo ze nie maja ochoty poswiecac kilka godzin dziennie, 7 dni w tygodniu na gre zeby cokolwiek osiagnac ....

***

Posty: 620
Dołączył(a): 5.12.2003
Offline
PostNapisane: 5 maja 2004, 08:53 
Cytuj  
ta gra nie ma nic do zaoferowania. szczegolnie w naszym kraju gdzie wiekszosc z nas woli zagrac w jakas bardziej konkretna gre, zamiast podziwiac mass content (ktory w polowie pewnie jest copy&paste).

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 5 maja 2004, 18:15 
Cytuj  
Skąd takie wnioski Koma?
A może małe zainteresowanie tutaj, bo do bety będzie cholernie ciężko się dostać (prawie niemożliwie dla faceta "z ulicy").
Więc większość zapewne nawet odpuszcza zapisywanie się.

Zapytam jeszcze raz:
jasnowidz czy wszystkowiedzący?

***

Posty: 620
Dołączył(a): 5.12.2003
Offline
PostNapisane: 5 maja 2004, 18:31 
Cytuj  
przypuszczam ... mam widocznie jakis uraz do gier soe

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 5 maja 2004, 20:43 
Cytuj  
Niby czego nie ma co posiadaja inne gry np. CoH, ktore raczej nowatorskie jest jedynie pod wzgledem swiata, w ktorym sie dzieje. Moim zdaniem EQ2 ma wielki szanse na stanie sie przelomem w grach mmorp, ze wzgledu na interaktywnosc swiata, nie wspominajac o realizmie grafiki. Gralem w rozne mmorpg nowsze i starsze wydaje mi sie, ze w koncu mozemy liczyc na powiew swierzosci. Mialem ostanio przyjemnosc pograc w bete wow na koncie znajomego i ze smutkiem musze swtierdzic ze nie rozni sie niczym od dostepnych na rynku mmorpg w swiecie fantasy. Co do City of Heroes to wydaje mi sie ze jest skierowane do mlodszego gracza. Ja czekam tylko na EQ2.

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 5 maja 2004, 20:47 
Cytuj  
Ze zacytuje mojego e-kolege. - "Wes pan ic", panie Tor Bled.

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 5 maja 2004, 21:59 
Cytuj  
Asmax ma kolegow! :<

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 5 maja 2004, 22:20 
Cytuj  
Myslalem Asmax, ze nasza utarczka porzednio byla dzielem przypadku, ale jak widze nie. Naprawde wniosles bardzo wiele do dyskusji swoim komentarzem, chyle czolo przed potega twojej argumentacji. "Wes pan ic" panie Asmax, moze na inne forum gdzie swoimi wypowiedziami wprawisz czytajacych w oslupienie i odbierzesz im mowe na dobra godzine(proponuje Forum Myszki Mickey lub cos podobnego). Widzisz, poswiecilem na ciebie kolejne pare minut zeby napisac ten post ale to byl ostani raz, szkoda mojego czasu.

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 6 maja 2004, 11:14 
Cytuj  
Cytuj:
2004-05-05 23:20, Tor-Bled-Nam napisał:. Widzisz, poswiecilem na ciebie kolejne pare minut zeby napisac ten post ale to byl ostani raz, szkoda mojego czasu.


To dosc smutne IMO.

Panie Tor-Bled. Mowienie o NOWATORSTWIE, EverQuesta II w porownaniu do City of Heroes jest wedlug mnie dosc chybione. Niby jak mozna oceniac gre, po jakis prasowkach wydawanych przez SoE (mistrza robienia z gowna krewetek krolewskich). Realizm grafiki? Panowie devsi dali popis juz w Star Wars Galaxies, gdzie rzeczywiscie, mozliwosci 'kustomizacji' postaci sa ogromne, grafika szczegolwa i ladna, ale na calkiem przyzwoitym sprzecie (Ath 2000+, 512 DDR, GF 4 Ti4200 [Jak i na Radeonie 9500 Pro]) klatki na sekunde podczas jazdy jednym z wymyslnych pojazdow spadaja do 2-3 FPSow na 10sekund, to jest to troche dziwne.
Jak wiadomo, EQ ma korzystac z tego samego systemu 'drzewek' skilli jakie zaprezentowano nam w SWG. Nowatorstwo w ch, nie ma co, jezeli dodamy glowny cel gry - grindowanie do capa, zrobienie crafting skilli i napierdalanie raidow/biednych misji od rana do wieczora (co nie mowie, ze jest nudne czy glupie, po prostu to widzimy w kazdej nowej grze, ktora mozna smialo okreslic klonem EQ)
W porownaniu do CoH (w ktorego nie gram atm), to Miasto hirosow wypada rzeczywiscie blado i nic poza swiatem nowatorskiego w tym nie ma~.

EDIT: Literowka.


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Asmax dnia 2004-05-06 12:23 ]</font>

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 maja 2004, 13:28 
Cytuj  
CoH nowatorstwem tez nie grzeszy...


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

***

Posty: 620
Dołączył(a): 5.12.2003
Offline
PostNapisane: 6 maja 2004, 14:40 
Cytuj  
ludzie grajacy w eq sa dosyc dzwni.... ale kazdego podnieca co innego

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 6 maja 2004, 14:50 
Cytuj  
Ludzie chodzący w sznurowanych trzewikach są dziwniejsi - ale każdego podnieco co innego

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 6 maja 2004, 15:01 
Cytuj  
Mialem nie odpowiadac ale zlamie swoje slowo Asmax : widzisz, jednak mozna wyrazic swoja opinie w sposob zrozumialy i skladny. Co do wymagan systemowych nowych gier, coz nie ma sie co dziwic, gdyby najnowsze gry nie powstawaly pod najnowsze urzadzenia na rynku grafika rozwijala by sie bardzo powoli. Imo oprawa audiowizualna jest wazna i w eq2 cieszy oko i ucho ( patrzac po screenach i filmikach), a to chyba dobrze. Dzis przeciez wiekszosc gier mmorpg sprowadza sie do maxowania skili, tluczenia mobow i raidowania w end game. Wydaje mi sie ze soe nie robi eq2 dla ludzi majacych kupe czasu na granie, siedzenie godzinami na raidzie itp. Rozbudowany glowny watek fabularny, plus duza ilosc questow pobocznych, bez czekania godzine na zlapanie grupy gdzies tam. Dla kazdego cos dobrego.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 maja 2004, 15:01 
Cytuj  
Co raz lepsze komentarze sie tu pojawiaja hehe.

Wiec na czym polega moja dziwacznosc? (gram w EQ od 2lat az boje sie pomyslec jak bardzo dziwny sie stalem!)


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 6 maja 2004, 15:03 
Cytuj  
2 lata omg - you a very strange person Zematis.
Nie zauważyłeś czułek, czy juz uważasz je za normalną sprawę?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.