mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 7 maja 2004, 13:29 
Cytuj  
Oj Koma nie obruszaj się tak, to nie ja tutaj buraczyłem i stękałem na grę o której nie mam zielonego pojęcia.
Co do tych które liznąłeś przez opakowanie - w dalszym ciągu mam niejasne przeczucie, że to były triale. Fan pirate free shard peen haxxor nie płaci ponad 250zł by pograć sobie przez jeden miesiąc na małoklimatycznych bo oficjalnych serwerach.

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 maja 2004, 13:31 
Cytuj  
Koma: Naprawde chyle czola przed cala wiedza ktora zdobyles o EQ grajac na emulatorze UO.. ach zapomnialbym o krotkim czasie z ac2 t.j. dopoki nie (wymiaklem -> wymiąkłeś? neologizm?) tak czy inaczej chyle czola.. teach me master!


Ald: Taa, tylko musze sie rpzejsc do kogos z konkretnym sprzetem bo mi brak ramu i grafiki na rejestracje ;/ a nie zupdatuje sie zanim zamkna...


Telu: Spojrzmy prawdzie w oczy ty zawsze szukasz dziury w calym :razz:


Hmmmm, EQ2 ja tam raczej ufam ze bedzie udane :wink: dlaczego? bo zajmuje sie nim Smed (tworca i CEO EQ, chyba do kunarku albo velious) ktory odszedl jak SoE przejal VI; tak czy inaczej grajac we wszystkie jego twory sie raczej dobrze bawilem... Tak czy inaczej czy EQ2 bedzie dobre to jest juz rzecza raczej indywidualna...


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 maja 2004, 14:08 
Cytuj  
Czas pokaze jakie bedzie EQ2, ale juz SWG mialo byc rewelacyjne i nowatorskie...

Co do EQ, to przykro mi to mowic ale masz bardzo mgliste pojecie o realiach ingame.
Prawda jest taka ze przestales grac dawno temu, i wypadles juz troszke z obiegu.

Zobacz na graffe, the safehouse czy nawet na glupi realpoor a zdziwisz sie widzac komentarze w postach...

edit: polecam tez lekture forum Afterlife i ED...

Cytuj:
Afterlife will no longer be playing EQ. We'd rather watch TV than play EQ. Even if the TV is off. We'd rather go fishing than play EQ. Even without beer.

- http://www.afterlifeguild.org

________________
Telumeh Leafdancer
Storm Warden of Legions of Valhalla
Morell Thule

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Zematis dnia 2004-05-07 15:15 ]</font>

***

Posty: 620
Dołączył(a): 5.12.2003
Offline
PostNapisane: 7 maja 2004, 14:58 
Cytuj  
Cytuj:
2004-05-07 14:29, Mark24 napisał:
Oj Koma nie obruszaj się tak, to nie ja tutaj buraczyłem i stękałem na grę o której nie mam zielonego pojęcia.
Co do tych które liznąłeś przez opakowanie - w dalszym ciągu mam niejasne przeczucie, że to były triale. Fan pirate free shard peen haxxor nie płaci ponad 250zł by pograć sobie przez jeden miesiąc na małoklimatycznych bo oficjalnych serwerach.


niby dlaczegi nie? kupujac gre nastawialem sie ze bede gral dluzej. ja jakos ci do gardla nei skacze ze wypowiadasz sie o uo nie majac o nim zielonego pojecia. jeszcze raz powtorze ze jak chcesz mnie obrazac to rob to na flames. mam zamiar jutro kupic ff wiec masz pecha bo bedziesz takiego buraka jak ja ze sloma w butach spotkac ingame.
a teraz stfu i przestan byc taki fajny i pro, bo watpie zeby ktokolwiek rozumial co ty probujesz udowodnic.

Cytuj:
Koma: Naprawde chyle czola przed cala wiedza ktora zdobyles o EQ grajac na emulatorze UO.. ach zapomnialbym o krotkim czasie z ac2 t.j. dopoki nie (wymiaklem -> wymiąkłeś? neologizm?) tak czy inaczej chyle czola.. teach me master!


uzywajac twojej logiki to zeby powiedzec ze ktos zasiadajacy w sejmie jest idiota musialbym sam byc poslem?

jakos nie rozumiem waszej logiki.
Przeciez kazda gra mmo to zbior skryptow ktore umozliwiaja graczowi wykonywanie jakichs okreslonych czynnosci, ktore sie powtarzaja caly czas w jakiejs trudniejszej postaci. Wiec w wiekszosci gier vet player rozni sie od normalnego playera tylko cyferkami.
Na prawde chlopaki zeby poznac mechanike gry i umiec ja ocenic nie potrzeba wiekow.
Jak tylu ludzi moglo skreslic L2 grajac tylko w bete? Myslicie ze to nienormalne, zapewne tak bo mogli przeciez pograc z 2 lata zanim wypowiedza tak krzywdzace ta gre zdania.
trzymajcie sie cieplo chlopaki czekam na odpowiedz :*.

zawsze kochajacy Newblar Koma
edit: wychwycilem chyba wszystkie literowki, tux nie bedzie sie z czego cieszyc :sad:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Koma dnia 2004-05-07 15:59 ]</font>

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 7 maja 2004, 15:11 
Cytuj  
Cytuj:
uzywajac twojej logiki to zeby powiedzec ze ktos zasiadajacy w sejmie jest idiota musialbym sam byc poslem?


Co za bzdura? Jezeli cos zrobil zlego/glupiego, to mozna mowic, ze jest idiota. Ale jak wjedziesz tak jak tutaj, i zaczniesz krzyczec "POSEL K. TO #*@#)" to rzecz jasna, ze ludzie popatrza na Ciebie krzywo. Ale jezeli, powiesz, ze Pan K. zrobil to i to i wynika z tego, ze jest idiota - to mozna o tym podyskutowac.
Chcialbym, abys udowodnil, dlaczego to niby EQ jest takie kiepskie. Nigdy w to nie gralem, wiec chetnie poznam opinie eksperta o tej niezwykle popularnej grze.

***

Posty: 620
Dołączył(a): 5.12.2003
Offline
PostNapisane: 7 maja 2004, 15:22 
Cytuj  
"ta gra nie ma nic do zaoferowania. szczegolnie w naszym kraju gdzie wiekszosc z nas woli zagrac w jakas bardziej konkretna gre, zamiast podziwiac mass content (ktory w polowie pewnie jest copy&paste)."

"przypuszczam ... mam widocznie jakis uraz do gier soe"

po moich 2 pierwszych postach widac ze nie jestem ekspertem eq i kierowalem sie swoimi przypuszczeniami. po czym przyblakal sie kolega mareczek ktory zaczal hate przeciwko mojej osobie bo stwierdzil chyba ze ludzie grajacy w eq nie potrafia sie obronic albo po prostu musi wszedzie swoje 3 grosze wtracic.

radze posluchac kolegow z eq bo jak widac maja cos do powiedzenia i jednak glosy sa podzielone.

poza tym troche wiecej wolnosci. Jakby ten kto zalozyl ten topic chcial pogadac z ekspertami zalozylby ten topic w dziale eq.
Jak jest tez wrazliwy na negatywne komentarze to by nie zakladal wogole.


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Koma dnia 2004-05-07 16:30 ]</font>

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 maja 2004, 15:30 
Cytuj  
Telu: moze rzeczywiscie troche przespalem, anyways ja bym mial z tego tyle smiechu ;/ prawie jak z BL :razz:


Koma: :wink: jestes super :wink: naprawde, wiesz typo to jak ci sie trafia podwojna literka, natomiast "wymiąkłem" to moje nowe ulubione powiedzonko :wink:

Cytuj:
przestan byc taki fajny i pro, bo watpie zeby ktokolwiek rozumial co ty probujesz udowodnic.

Mark, ja tu stanowczo widze komplement, powiedzial ze jestes za fajny :wink:

Cytuj:
uzywajac twojej logiki to zeby powiedzec ze ktos zasiadajacy w sejmie jest idiota musialbym sam byc poslem?

Po co? pewnie sluchasz tego co mowi o nich przewodniczacy L. :wink:

Hmmm, rozumiem ze ogladasz transmisje i relacje z EQ w TV, ew. EQ wplywa na twoje zycie? Mysle ze nie to porownanie zastosowales i troche naduzywasz slowa "logika", ale spoczko, dalej jestes moim jedynym mistrzem :grin:

Cytuj:
Przeciez kazda gra mmo to zbior skryptow ktore umozliwiaja graczowi wykonywanie jakichs okreslonych czynnosci, ktore sie powtarzaja caly czas w jakiejs trudniejszej postaci. Wiec w wiekszosci gier vet player rozni sie od normalnego playera tylko cyferkami.

Filozofem tez jestes? A ja myslalem ze jak ktos gra w mmo to sam tez poznaje gre, uczy sie? Nno ale ty juz jestes mistrzem wiec ciebie to nie dotyczy :wink:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

***

Posty: 620
Dołączył(a): 5.12.2003
Offline
PostNapisane: 7 maja 2004, 15:41 
Cytuj  
Cytuj:
Koma: jestes super naprawde, wiesz typo to jak ci sie trafia podwojna literka

powinienes zastapic miodka w "slowie na niedziele"

a co do reszty:
moze wreszcie oddam ci twoja lopatke i bedziesz mogl spokojnie wrocic do swojej piaskownicy...

a moze pozachwycamy sie razem eq2 bo jak widze nie mozesz zniesc krytycznego komentarza.

Morał jest taki: Koma to burak, niech wraca pasc owce.

dobrze juz sobie ide kochani :*

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 7 maja 2004, 15:46 
Cytuj  
Cytuj:
dobrze juz sobie ide kochani :*


Baj.

***

Posty: 620
Dołączył(a): 5.12.2003
Offline
PostNapisane: 7 maja 2004, 15:49 
Cytuj  
Cytuj:
Baj.


Cos w stylu "no to wypierdalaj" by lepiej pasowalo

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 maja 2004, 16:19 
Cytuj  
Eee! prof. Miodek Slowa na niedziele (sic!) to chyba nie prowadzi...


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 7 maja 2004, 17:24 
Cytuj  
Tux:Rzeczywiscie EQ2 ma wymagania z kosmosu , a jaki masz spec btw ? , na moim athlon xp 1600 z 512 ram gfti4200 64 pewnie i tak by chodzilo jakby chcialo a nie moglo , co sie robi na tym swiecie niedlugo bedzie 1gb ram minimum :smile:

Koma:My hat off to you sir , you're jackass of the day :razz:

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 maja 2004, 18:00 
Cytuj  
Cytuj:
2004-05-07 14:29, Mark24 napisał:
Oj Koma nie obruszaj się tak, to nie ja tutaj buraczyłem i stękałem na grę o której nie mam zielonego pojęcia.

O! Hipokryta. Dlaczego nie jestem zdziwiony?

X.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 7 maja 2004, 21:41 
Cytuj  
"ta gra nie ma nic do zaoferowania. szczegolnie w naszym kraju gdzie wiekszosc z nas woli zagrac w jakas bardziej konkretna gre, zamiast podziwiac mass content (ktory w polowie pewnie jest copy&paste)."

Idiotyzm podwójny czy potrójny - warto się zastanowić:
1. gry jeszcze nie ma - więc pisząc: "ta gra nie ma nic do zaoferowania: popełniasz conajmniej błąd gramatyczny
2. nie jest to żadne copy&paste bo niby skad, gdzie kiedy ktoś coś kopiował, i skąd gdzie kiedy od kogo mr Koma sie o tym dowiedział
3. co to znaczy bardziej konkretna gra: shard UO?
4. dlaczego w naszym kraju? Bo my polacy to co mamy inne wymagania do rozrywki niż Anglicy i Amerykanie?

Jednym słowem bullshit jakich mało.

"przypuszczam ... mam widocznie jakis uraz do gier soe"
idiotyzm robaczku - z tego co wymieniłeś nie grałeś w ani jedną grę soe :sad: Więc o czym gadasz?

Nie przyszedłem tu nikogo bronić, tylko jak widzę gościa który pograł przez 3 miesiące na pirackim shardzie UO, zagrał w dwa triale innych gierek i potem stanowczo i pewnie zabiera głos na temat produktu o którym nie ma zielonego pojęcia i mieć zielonego pojęcia nie może (produktu jeszcze nie ma, a mr Koma sam sie przyznał, że czytać sitów w necie to on zbytnio nie lubi, doświadczeniem też nie błyszczy), więc dopisałem się, bo debilizmu nie zdzierżę :wink:

I nie próbuj mnie Koma flamować, bo kto mieczem wojuje ten od miecza ginie. I nie nazywaj mnie mareczkiem, bo to moje przezwisko intelektualne na tym forum, ale nie oznacza to bynejmniej, że byle Koma z free shardu może mnie tak boleśnie znieważać :wink:

***

Posty: 620
Dołączył(a): 5.12.2003
Offline
PostNapisane: 7 maja 2004, 22:43 
Cytuj  
Cytuj:
pograł przez 3 miesiące na pirackim shardzie UO

4/5 lat jezeli liczby cos tu znacza

Cytuj:
zagrał w dwa triale innych gierek

bullshit, mowilem przeciez ze wszystkie gry kupilem i znam lepiej lub gorzej.

Cytuj:
i potem stanowczo i pewnie zabiera głos na temat produktu o którym nie ma zielonego pojęcia i mieć zielonego pojęcia nie może

widze ze slowo "przypuszczam" ktore pojawia sie w moim poscie jest ci obce

Cytuj:
że czytać sitów w necie to on zbytnio nie lubi

nie mam zielonego pojecia jak to wydedukowales detektywie

Cytuj:
doświadczeniem też nie błyszczy

przyjalem do wiadomosci

Cytuj:
więc dopisałem się, bo debilizmu nie zdzierżę

w moim mniemaniu sam tez sie osmieszasz dopisujac tresci do moich zdan ktore tam nei byly i nie powinny byc zawarte

Cytuj:
I nie próbuj mnie Koma flamować, bo kto mieczem wojuje ten od miecza ginie.

ty za to nie przytaczaj rzezczy ktorych nie powiedzialem, a zdarza sie to notorycznie w twoich postach, mozesz tez mnie nie obrazac dlatego ze czujesz sie ode mnie lepszy

Cytuj:
I nie nazywaj mnie mareczkiem, bo to moje przezwisko intelektualne na tym forum, ale nie oznacza to bynejmniej, że byle Koma z free shardu może mnie tak boleśnie znieważać

przestaniesz zachowywac sie jak dziecko to o tym pogadamy

jeszcze raz moze powiem ze nie przedstawilbym swojej opinii w formie przypuszczenia gdyby ten temat znalazlby sie w dziale eq. wydaje mi sie ze autor chcial nawiazac dyskusje z wszystkimi?

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 7 maja 2004, 22:58 
Cytuj  
Cytuj:
nie mam zielonego pojecia jak to wydedukowales detektywie


Ja rowniez odnioslem takie wrazenie... click

**

Posty: 295
Dołączył(a): 25.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 maja 2004, 23:00 
Cytuj  
Koma, jezeli nie masz nic ciekawego do powiedzenia to lepiej nic nie mow. Krytykujesz wszystko i wszystkich nie majac zielonego pojecia o tym co piszesz.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 maja 2004, 08:41 
Cytuj  
Albo tutaj:
board/viewtopic.php?topic=7497&forum=43

Też niezła błazenada na temat dwóch tytułów które krytykujesz po 4/5 lat grania w UO :grin: :grin: (na pirackim shardzie! lol)
A do tego sam piszesz, że rzadko czytasz coś o danym mmo, bo nie masz na to czasu i średnio cię to interesuje, gdybyś tak jeszcze postarał się rzadziej pisać głupoty - byłoby ok.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Mark24 dnia 2004-05-08 09:41 ]</font>

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 maja 2004, 20:03 
Cytuj  
Anyways juz nie krzywiac dalej 14-letniej psychiki niektorych 1337'z0r'ów :wink: i wracajac do tematu, odpowiadam na pytanka z poczatku posta :wink:


Cytuj:
How will the EverQuest II client be distributed?
We will make the client available for download, and may have other distribution options as well.

What countries is beta open to other than the US?
Citizens of any country are free to apply for the EverQuest II beta, with the understanding that the beta will be conducted in English.



I jeszcze cos co mnie cieszy :wink:

Cytuj:
Will beta characters be wiped after beta ends, or will they carry over into the live game?
Beta characters will be wiped at the end of the beta program, and likely at various points during the beta itself.


_________________
Master Tuxie Crystalblaze - Arcanist of Tunare
Life is but a walking shadow, a poor player that sturts and frets his hour upon the stage and than is heard no more... It is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifing ...nothing.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Tuxedo dnia 2004-05-08 21:04 ]</font>

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.