mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3190 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116 ... 160  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 106
Dołączył(a): 21.06.2011
Offline
PostNapisane: 17 sty 2013, 22:26 
Cytuj  
Mam zamiar zrobić kolejne podejście do eve (nie pamiętam już sam które:) ). Mam dwa konta z około 2 miesięcznymi postaciami. Jeden to Caldari, drugi Amarr. Którą polecacie dla nowego na początek, który za bardzo sam nie wiem jeszcze co robić:)

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 17 sty 2013, 23:56 
Cytuj  
Z tego co ja sie dowiadywalem to nie ma zadnego znaczenia, wybierz ta postac ktora ma wiecej SP (wiecej wyuczonych skilli). Jako Caldari mozesz latac statkami Amarr i odwrotnie - dlatego to generalnie nie ma znaczenia. No ale ja jestem noobkiem, jesli cos waznego pomijam to na pewno ktos mnie poprawi.

Sam latalem Amarr przez tydzien, ale przenioslem sie na Caldari bo mial 2 mil SP (moj Amarr raptem 300k), boost niewielki ale zawsze boost.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 18 sty 2013, 11:45 
Cytuj  
hmm, dodali duele w do EvE? Jak to wyglada w praktyce?


_________________
.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 18 sty 2013, 11:54 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
hmm, dodali duele w do EvE? Jak to wyglada w praktyce?


Nope, nic takiego nie dodali.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 18 sty 2013, 11:56 
Cytuj  
jeszcze nie, ale wiedzialem, ze gdzies to czytalem http://massively.joystiq.com/2013/01/17 ... -mechanic/ ;]


_________________
.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 sty 2013, 13:03 
Cytuj  
ludzie "duelowali" na test serverze.
Chociaz tak bedzie latwiej

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 18 sty 2013, 13:44 
Cytuj  
Nie wiedzialem ze planuja duele dodac nawet... :har:

Tu jest dev blog:
http://community.eveonline.com/devblog. ... nbid=74208


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 sty 2013, 13:54 
Cytuj  
Hmm, wyglada na to ze flaga duel daje tylko tyle ze nie atakuje cie policja. Zdaje sie ze podczas duelu mozna stracic statek.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 20 sty 2013, 02:12 
Cytuj  
wtf, jak tu w ogole sie zarabia :<

ulozylem sobie destroyera na Lvl 1 misyjki, ale dostawalem przy dobrych lotach 120k ISK za jedna misje (i to juz przy niezlym standing z danym agentem). teraz zainwestowalem ok. 20 mil w cruisera i rzeczy do niego zeby robic sobie lvl 2 misyjki, a te daja niewiele wiecej kasy (z 5 misji za 200k ISK, jedna i to poczatkowa za 500k ISK).

Jak tu zarabiac panie premierze, farmi sie te misje setkami czy robie cos zle?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 sty 2013, 07:30 
Cytuj  
Na misjach zarabia się od lvl 4 w górę. Do tego oprocz samego wykonywania misji naucz się salvagingu i zbieraj wraki, głownie na tym własnie w misjach się zarabia. Jak masz w korpie kogos, kto robi misje l4, dogadaj sie z nim, moze pozwoli ci od czasu do czasu pozbierac po sobie. Oprócz tego oczywiście możesz handlować, albo kopać ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 sty 2013, 08:44 
Cytuj  
W empire czyli safe space zarobisz z lvl 4 kilkadziesiat milionow na godzine..

Z kopania w empire z 10 milionow na godzine.

W 0.0 kilkakrotnie wiecej na godzine.

Duzo zarabia sie klepiac misje w 0.0 na stacjach NPC

Wartosci mocno przybliżone


_________________
psn

***

Posty: 861
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 sty 2013, 09:53 
Cytuj  
Lub inkursje w hi- daja 10mln / 10-20min, ale to tego potrzebna jest flota (sa specjalne kanaly) i sprzet na poziomie HAC.

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 sty 2013, 10:16 
Cytuj  
A może jakiś bot? Chociaż to może jak już się dobrze pozna eve :lol:

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 sty 2013, 10:38 
Cytuj  
Co kilka misji dostaniesz taką co da zarobić kilkakrotnie więcej, do tego salvaging i zbieranie śmieci, a jak robisz misje na jakimś hubie to skupuj moduły co wypadają na misjach i sprzedawaj w hubach handlowych, przebitka często 50-100%, ja pierwszy miliard na tym zarobiłem ale to było dawno temu.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 20 sty 2013, 10:40 
Cytuj  
Witamy w eve.

Cytuj:
przychodzi niemiec, widzi 8h koxania na statek, mówi sobie o jesus what? siup kupuje od ccp 8 plexów i wystawia na market kupuje sobie statki, fity, skille etc
przychodzi polak, o jesus miesiąc gry 45zł? siup trzepie raty 10h i kupuje plexa na markecie, potem trzepie kolejne 10h żeby mieć na statki.


W sumie sam zawsze się ratowałem plexami, raz miałem dłuższy okres rpg, że niby za to co zrabowałem z tego żyłem. Generalnie bot myślę nie jest złym rozwiązaniem, bo to w zasadzie pominięcie pośrednika, ale to może rzeczywiście jak się pozna evke. Przede wszystkim myślę nikomu się nie chwalić, że kupiłeś/używasz bota, bo takie mamy community, które w większości samo boci na altach, sprzedaje na allegro, ale pierwsze doniesie i ponapina się swoim e-bushido i jeszcze zlinczuje na forum. Wiesz mi, że nagonka na żabola to nic w porównaniu z niektórymi faszystami grającymi w eve.

Żeby sensownie zarabiać to chyba trzeba mieć rocznego chara, no i z 2 plexy zamienione na iski co by sobie raciarkę dobrą kupić i mieć dobre isk/min. Jedyne w miarę szybkie zarabianie było/jest chyba tylko w low secowych milicjach bomberem(ale to nie jestem pewien, bo to często się zmienia, raz nic nie można zarobić bo jedna strona ownuje itd, w zależności jakie interesy idą pod stołem i w którą stronę idzie blob i zmieniają się wpływy terenów?)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 sty 2013, 10:47 
Cytuj  
Mam 2 chary z 30 shipow t2 carriera itp.

Ile trzeba poswiecic czasu zeby bezpiecznie zarobic na 2 plexy.

Bezpiecznie znaczy ze w kazdej chwili moge wywalic 2 kontami na ss i logoff

Zwylke robilem misje navy ravenem nie pamietam taki frakcyjny i do tego noctis ten do zbierania. Robilem istatnio wylacznie lvl 4 w hs ale placilem za plexy kasa.

Gralbym tak malo ze placenie 100 zl za 2 plexy odpada


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 sty 2013, 10:54 
Cytuj  
Jak ktoś nie potrafi handlować lub nudzi go takie coś to nie wiem, ja handlem zarobiłem na zakup wypasionego chara, na opłacanie kilku kont plexami i starczało na to by na stacji stało kilka bc/bs gotowych na CTA czy małe roamy.
Jak ktoś myśli że kopaniem czy misjami zarobi na początku sensownie to jest w błędzie.
Gre trzeba poznać, dużo czytać i olewać porady tych co nolifuja latami w grze bo dla nich zarabianie to banał, a dla nowego długa droga nauki.

Jak robiłem misje to raven był idealny, potem drake ownował misje lvl4, jednak zawsze przerzucałem się na handel, zaopatrywanie hubów misyjnych, zbieranie śmieci i modułów w drogę powrotną, jak miałem górnika z 20mln sp to tez kopałem w 0.0 ale lepiej sie opłacało racenie, handlowałem też w 0.0 implantami, był tez okres taki że w wh zbierało się gaz, dwa tygodnie siedzenia tam jednym charem dawał 1,5mld isk ale to robiliśmy w trzy statki, a ogólnie gra na trzech charach była standardem, jeden kopie, drugi osłania, trzeci odwozi urobek, wtedy kasa szła szybko.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 sty 2013, 11:31 
Cytuj  
Nie chce handlowac bo to trzeba sie logowac czesto.

Chodzi mi to.
Ile godzin trzeba klepac misje lvl 4 w empire żeby zarobic na 2 plexy i sie nie logowac reszte miesiaca.

Do dyspozycji mam 2 mocno skillowe konta i drogie statki t2


_________________
psn

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 20 sty 2013, 12:12 
Cytuj  
a to handlem też się nie zajmują czasem programy? bez kitu ale zawsze jak miałem coś sprzedać w jita to robiłem to poprzez buyordery, bo tak bym musiał chyba cały dzień siedzieć i walczyć . z zbijaczami cen. Naturalnie wiadomo co kogo interesuje, w końcu eve to gra ekonomiczna, gdzie pvp jest jednym z instrumentów walki o kasę, ale jak ktoś się interesuje tylko pvp chce się zalogować po robocie na 2-3h to jedyne co go interesuje to mieć w garażu 14 statków-do wyboru do koloru co się będzie działo, ew wtopa to przesiadka w następny i dalej napierdalanie niż spędzanie x godzin na rzeczy nie związane z pompowaniem adrenaliny. :]

Bez kitu jita i transportowanie gratów- dwie drogi krzyżowe w eve.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 sty 2013, 12:19 
Cytuj  
Potrzebuje odpowiedzi od osoby ktora zna aktualne ceny plexow i tego co leci na lvl 4.
Zwykle sprzedaje salvage troche rigow i amunicje. Produkuje to na potreby wlasne.

Nie chce grac, chce zarobic na 2 plexy i skillowac.

Bede wdzieczny za odpowiedz na temat bez rad pobocznych.
Znam mechanike tej gry. Interesuje mnie - ile godzin na miesiac?


_________________
psn

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3190 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116 ... 160  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.