mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3190 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141 ... 160  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1083
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 2 sty 2015, 12:41 
Cytuj  
Ja wdupiłem wczoraj kapsułę w 0.8 jak leciałem na autopilocie do Jita po shipa :P Implanty poszły się jebać i wylądowałem w Stain na clonie. Wiem, że głupota, ale nie spodziewałem się w high problemów, a tu jednak nie jest bezpiecznie. :)

Generalnie mam problem trafieniem, jak sfittuję bs'a pod cannony to mi brakuje zasięgu, arty mi nie trafia z bliska, a drony szybko padają. Latam Macharielem na aktywnym tanku, albo ew. Maelstromem. Machariel full stable, ale głownie problem mam trafieniem.


_________________
- Conan, what is best in life?
- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 2 sty 2015, 12:49 
Cytuj  
goatguy napisał(a):
Ja wdupiłem wczoraj kapsułę w 0.8 jak leciałem na autopilocie do Jita po shipa :P Implanty poszły się jebać i wylądowałem w Stain na clonie. Wiem, że głupota, ale nie spodziewałem się w high problemów, a tu jednak nie jest bezpiecznie. :)

Generalnie mam problem trafieniem, jak sfittuję bs'a pod cannony to mi brakuje zasięgu, arty mi nie trafia z bliska, a drony szybko padają. Latam Macharielem na aktywnym tanku, albo ew. Maelstromem. Machariel full stable, ale głownie problem mam trafieniem.

A urządzenia do zwiększenia trackingu broni ? Nie pamiętam jak się nazywają teraz ale wiem, że są i dają naprawdę sporo plus target painter też jest niezły.
Hmmm a dla kogo robisz misje i w jakim systemie ?
Jak by to było niedaleko to mogę podskoczyć i mozna by zrobić kilka misji razem :]


EDIT: Dlatego rzadko kiedy stosuję Autopilota :]
Też kilka lat temu straciłem (akurat statek - kapsułę zdążyłem uratować) małe co nieco.


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 sty 2015, 13:00 
Cytuj  
goatguy napisał(a):
Ja wdupiłem wczoraj kapsułę w 0.8 jak leciałem na autopilocie do Jita po shipa :P Implanty poszły się jebać i wylądowałem w Stain na clonie. Wiem, że głupota, ale nie spodziewałem się w high problemów, a tu jednak nie jest bezpiecznie. :)

Generalnie mam problem trafieniem, jak sfittuję bs'a pod cannony to mi brakuje zasięgu, arty mi nie trafia z bliska, a drony szybko padają. Latam Macharielem na aktywnym tanku, albo ew. Maelstromem. Machariel full stable, ale głownie problem mam trafieniem.

też straciłem implanty w ten sposób - to nowe doświadczenie. już nie latam kapsuła wcale.

Widzisz dlatego Caldari jest najlepsze do misji.
Arta nie trafi nigdy fregat które Cię oblatują, latałem bsem na artach. To jest też trochę kwestia skili ale zabraknie Ci trackingu zawsze i tracisz masę czasu żeby je ubić bo cykl jest bardzo długi.

Drony trzeba chować jak złapią aggro ale to zabawa. Caldari Golem czy CNR z painterami wali na 100km i we fregate 5000m.

Nie rozwalisz fregaty BSem na long z Arty. możesz large smartbomby dofitować ale stracisz pewnie high slot.


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 327
Dołączył(a): 9.08.2003
Offline
PostNapisane: 2 sty 2015, 13:03 
Cytuj  
Odnośnie padania dronek, to polecam wypuszczac je dopiero jak ty zgarniesz cale aggro (wszyscy npc cie targetuja). Wtedy mozesz wywalic drony i nic im sie zlego nie powinno stac. Oczywiscie musisz uwazac, bo czesto po zabiciu jednej grupy pojawia sie kolejna fala npc. Dlatego wtedy dronki hop do cargo i ponownie wypuszczasz jak zbierzesz aggro.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 sty 2015, 13:06 
Cytuj  
had_ol napisał(a):
Odnośnie padania dronek, to polecam wypuszczac je dopiero jak ty zgarniesz cale aggro (wszyscy npc cie targetuja). Wtedy mozesz wywalic drony i nic im sie zlego nie powinno stac. Oczywiscie musisz uwazac, bo czesto po zabiciu jednej grupy pojawia sie kolejna fala npc. Dlatego wtedy dronki hop do cargo i ponownie wypuszczasz jak zbierzesz aggro.

No tak ale to strasznie upierdliwe jest. Ja mam drony na passive i na myszce mam atak i chowanie do baya. Zawsze jak widzę czerwone na dronach to do baya chowam ale nie chciałbym żeby drony to była moja jedyna broń na fregaty
Szczególnie ze scramblem jak pęka tank w webie :P


_________________
psn


Ostatnio edytowano 2 sty 2015, 13:07 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 2 sty 2015, 13:07 
Cytuj  
had_ol napisał(a):
Odnośnie padania dronek, to polecam wypuszczac je dopiero jak ty zgarniesz cale aggro (wszyscy npc cie targetuja). Wtedy mozesz wywalic drony i nic im sie zlego nie powinno stac. Oczywiscie musisz uwazac, bo czesto po zabiciu jednej grupy pojawia sie kolejna fala npc. Dlatego wtedy dronki hop do cargo i ponownie wypuszczasz jak zbierzesz aggro.

Dlatego Desh napisał, że jest trochę z tym zabawy :P (co mi osobiście nie przeszkadza)
Dodatkowo na misjach sporo zależy od rodzaju dronek. Np. przy wypuszczeniu ciężkich połowa jeśli nie wszystkie NPC poniżej BS-a zacznie je zestrzeliwać - nawet jeśli od początku to ty miałeś agro :]


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

****
Avatar użytkownika

Posty: 1083
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 2 sty 2015, 13:58 
Cytuj  
@Farin: aktualnie jestem w Kor-Azor i klepię tu misje.

Switchowanie dronkami to norma, trochę upierdliwe, ale da się przeżyć. Niestety gorzej z arty, jak pisze Desh, cykl jest kurewsko długi, a do tego połowy nie trafia więc jest słabo. Mam skille na Golema, doskilluję trochę missile i spróbuję.


_________________
- Conan, what is best in life?
- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 sty 2015, 14:13 
Cytuj  
goatguy napisał(a):
@Farin: aktualnie jestem w Kor-Azor i klepię tu misje.

Switchowanie dronkami to norma, trochę upierdliwe, ale da się przeżyć. Niestety gorzej z arty, jak pisze Desh, cykl jest kurewsko długi, a do tego połowy nie trafia więc jest słabo. Mam skille na Golema, doskilluję trochę missile i spróbuję.

Bedziesz bardzo zadowolony. CNR też daje rade tylko resy słabsze. Olej torpedy (dyskusji masa) i weź Cruise Missile - dmg taki sam a latają dwa razy dalej (w przybliżeniu).
Wyszło na to że Golem ma taki plus że jest HighSlot na Smartbombe i tyle w sumie :P to kupiłem.
takim będę latał, mam już wszystko w hangarze - nie ma painterów ale wsadze jak go podskiluje zeby tankował.
Golem powinien mieć 2 lub 3 Target paintery.

[Golem, Deshroom's Golem]

Damage Control II
Caldari Navy Ballistic Control System
Caldari Navy Ballistic Control System
Caldari Navy Ballistic Control System

Gistum B-Type EM Ward Amplifier
Gistum A-Type Explosive Deflection Amplifier
Gistum A-Type Kinetic Deflection Amplifier
Gistum A-Type Thermic Dissipation Amplifier
Dread Guristas Shield Boost Amplifier
X-Large Ancillary Shield Booster, Cap Booster 400
Gist C-Type X-Large Shield Booster

Large 'Vehemence' Shockwave Charge
Prototype Cloaking Device I
Cruise Missile Launcher II, Mjolnir Fury Cruise Missile
Cruise Missile Launcher II, Mjolnir Fury Cruise Missile
Cruise Missile Launcher II, Mjolnir Fury Cruise Missile
Cruise Missile Launcher II, Mjolnir Fury Cruise Missile
Bastion Module I
[Empty High slot]

Large Processor Overclocking Unit I
Large Anti-EM Screen Reinforcer II


Hobgoblin II x1
Hornet EC-300 x5 (raczej Hobgobliny wezme)

Ja zachorowałem na nową fregatę i farmić będę Sisters of EvE
https://wiki.eveonline.com/en/wiki/Astero
http://anti-grav.net/wp-content/uploads ... con-21.jpg


_________________
psn


Ostatnio edytowano 2 sty 2015, 14:28 przez Deshroom, łącznie edytowano 2 razy
****
Avatar użytkownika

Posty: 1083
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 2 sty 2015, 14:27 
Cytuj  
e dupa, nie mam skilli pod Golema tylko Ravena. :P


_________________
- Conan, what is best in life?
- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 sty 2015, 14:30 
Cytuj  
goatguy napisał(a):
e dupa, nie mam skilli pod Golema tylko Ravena. :P

No to nie jest to samo :P

Kup sobie Caldari Raven Issue, właśnie sprzedałem za 600mln - to prawie jak Golem. Niektórzy uważają że lepszy od Golema

Golem to następny krok jak będziesz miał BSy na 5.

Ravenem też możesz latać.


_________________
psn

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 2 sty 2015, 16:37 
Cytuj  
Powiem wam, że to nowe podręczne menu w kształcie kółka jest naprawdę przydatne :]


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 sty 2015, 16:49 
Cytuj  
Fajne jest compact list w local. Local wyświetla listę osób bez avatarow, wiecej widać, łatwiej minusy wypatrzec.


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 sty 2015, 16:51 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Wyszło na to że Golem ma taki plus że jest HighSlot na Smartbombe i tyle w sumie :P

Nie. Wolne highsloty w golemie są na traktor beam, rzuć okiem na bonusy statku. I do tego salvager...

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 sty 2015, 17:31 
Cytuj  
Nie nie tylko tak.
DPS jest podobny, wiem jakie są bonusy. Główna zaleta golema to ressy shielda.
Pomijam że golem ma znacznie mniejszy drone bay i jest wolniejszy.

Dla mnie liczy się tyko dps i tank.

Sporo czytałem na forum golem vs cnr, torpedy vs Cruise itp.

Zdania są bardzo podzielone.

Kupowanie golema zamiast połowę tańszego cnra dla traktora i salvagera jest śmieszne.
Ressy są wyraźnie mocniejsze. Moj pasywny tank ma wszystkie na poziomie 80%, CNR do takich nie podchodzi.


_________________
psn


Ostatnio edytowano 2 sty 2015, 17:38 przez Deshroom, łącznie edytowano 4 razy
****
Avatar użytkownika

Posty: 1083
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 2 sty 2015, 17:33 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
goatguy napisał(a):
e dupa, nie mam skilli pod Golema tylko Ravena. [emoji14]

No to nie jest to samo [emoji14]

Kup sobie Caldari Raven Issue, właśnie sprzedałem za 600mln - to prawie jak Golem. Niektórzy uważają że lepszy od Golema

Golem to następny krok jak będziesz miał BSy na 5.

Ravenem też możesz latać.

A jakiś fit pod Ravena wkręcisz? :-)


_________________
- Conan, what is best in life?
- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 sty 2015, 17:45 
Cytuj  
Jasne. Tylko teraz z dziećmi siedzę. Wieczorem.

Napisz tylko czy ma być max dps czy max tank. Osobiście wolę dłużej ale bez strachu że siedząc w webach na scramblu npcow zaraz popnę.

Problem to xlarge booster. Ten mój w ficie chodził na cap stable cnrze nonstop ale kosztuje 400-500 mln. Boostowal mnie 600 na cykl bez końca.
Gist C-Type X-Large Shield Booster

Bez frakcyjnego tanka jest ciężko albo się sfitowac albo mieć capa.

Ja w tym golemie go wrzuciłem trochę na siłę bo jak baterie się skończą to będzie działał 5minut.
Wciąż myślę o wywaleniu Ampa żeby wsadzić Target Painter, powinny być ze dwa..
Nie wiem jak to będzie działać, ocenie mid sloty w praktyce i będę kombinować.

Dla osób z mniejszą ilością SP polecam Drake. Teraz robię nim lvl3 dla Sisters of Eve. To ciekawa sprawa. Jest tylko jeden system w highsec gdzie maja agenta lvl4 Security trochę się tam dzieje. Masa piratów i farmerów. System jest 0.7 i ze 100 osób na lokalu.

Obejrzyjcie system Osmon
Lvl1, 2,3 jest dwa jumpy obok Airaken
http://evemaps.dotlan.net/map/The_Forge/Osmon


_________________
psn


Ostatnio edytowano 2 sty 2015, 18:06 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
****
Avatar użytkownika

Posty: 1083
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 2 sty 2015, 18:05 
Cytuj  
Najlepiej max tank na shieldzie, nie musi być cp stable, bo i pewnie nie będzie. Z góry dzięki. :)


_________________
- Conan, what is best in life?
- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 sty 2015, 18:09 
Cytuj  
goatguy napisał(a):
Najlepiej max tank na shieldzie, nie musi być cp stable, bo i pewnie nie będzie. Z góry dzięki. :)
Znajdę coś na T2 musisz wiedzieć że niektóre rzeczy sa tanie. W tym ficie golema te frakcyjne ressy to po dziesięć milionów tylko ten lepszy emp to 50mln (golem ma dziurawe emp)

Podrzucę potem.

Edit

http://eve.battleclinic.com/item_database.php?id=i4383

Muszę się zastanowić czy nie warto mnoej tanka i to wrzucić. O taki fit, ale jeszcze pomyślę

http://eve.battleclinic.com/loadout/693 ... ioner.html

" Personally i don't think using an ASB and painters is for starters. Rather just get rid of them and fit a small tank of a large booster with 4 hardeners which gives a tank of around 200dps sustained."

Ma dps ale ja bym się bał tym robić misje lvl4
Pomyślę potem.


_________________
psn

***

Posty: 971
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 2 sty 2015, 20:07 
Cytuj  
Panowie w jakich korpach siedzicie?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1083
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 2 sty 2015, 20:08 
Cytuj  
ja w swoim 1. osobowym ;)


_________________
- Conan, what is best in life?
- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3190 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141 ... 160  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.