mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3190 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148 ... 160  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 971
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 6 sty 2015, 16:30 
Cytuj  
@Mendol, Farin
Nie mówię że już teraz, ale można by coś obgadać jakiś plan/kierunek rozwoju.
Też chcę się odkuć na razie.
Ja przedstawiłem tylko opcje - lowsec w FW, null sec z obowiązkowym pvp i null sec bez obowiązkowego pvp za to z opłatą rentierską.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1083
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 6 sty 2015, 16:36 
Cytuj  
Ja się muszę odkuć trochę z kasą, sprzedam chyba kilka shipów i doskilluję Ravena pod misje, a z tego będzie kasa do latania i spadania w małych grupkach. Jak coś się będzie kroić w kwestii pvp to dajcie koniecznie znać.


_________________
- Conan, what is best in life?
- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 sty 2015, 17:21 
Cytuj  
Chciałem wyjaśnić że ja nie będę latał w żadnych gangach po low.
Po low to można ewentualnie solo.

Jeżeli chodzi o pvp. Za jakiś miesiąc jak już mój golem będzie latał, poszukam korpa w nullsec.
Jednym charem przyniosę się do stricte pvp w null.

Ten mój korp to ma zero tax o dlatego tu jesteśmy, ja niczego tu nie organizuje, ale czujcie się jak w domu i latajcie razem.


_________________
psn


Ostatnio edytowano 6 sty 2015, 17:23 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 971
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 6 sty 2015, 17:22 
Cytuj  
@Desh
jakieś preferencje co do tego korpa/aliansyu/powerblocka pvp?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 sty 2015, 17:24 
Cytuj  
Jedyne to corp może być polski ale floty chciałbym po angielsku. Czyli Alliance international. CTA international. Wmawiam sobie że ćwiczę angielski grając lol.

Kariera mam na dole to może lepiej powerblock na dole lol

Zabieram tylko kase do null i kupuje BCki.

Nie mam żadnego pojęcia kto jest gdzie teraz. Kompletnie.


_________________
psn

***

Posty: 971
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 6 sty 2015, 17:54 
Cytuj  
na dole na wschodzie czy na zachodzie masz tego carriera?

**
Avatar użytkownika

Posty: 327
Dołączył(a): 9.08.2003
Offline
PostNapisane: 6 sty 2015, 18:02 
Cytuj  
zajebistym źródłem zarobku jest eksploracja, naprawdę polecam. Ponadto, że zarabiasz to jeszcze latasz w zajebistym klimacie (imho), latasz samotnie po WH i deep 0.0, skanujesz za fajnymi site'ami gdzie potem, po otworzeniu skrzyneczki (fajna mini gierka) zdobywasz naprawdę cenny loot. Klimat takiego latania mnie się podoba. Co najważniejsze, nie wymaga to długiego skillowania, a dodatkowo nauczysz się jak unikać wrogów, jak zachowywać się w null, jak uciekać z baniek itp. Misje kiedyś robiłem, ale po dłuższym graniu dla mnie stały się zbyt monotonne. Jeżeli ktoś chciałby spróbować, to wystarczy poświęcić kilka dni na skillowanie i już można latać, a tutaj super poradnik eksploracji od A do Z, statki, fity, jak zarabiać i masę innych porad.

http://www.toptiertactics.com/21341/eve ... z3O3sxVCzc

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 sty 2015, 18:29 
Cytuj  
had_ol napisał(a):
zajebistym źródłem zarobku jest eksploracja, naprawdę polecam. Ponadto, że zarabiasz to jeszcze latasz w zajebistym klimacie (imho), latasz samotnie po WH i deep 0.0, skanujesz za fajnymi site'ami gdzie potem, po otworzeniu skrzyneczki (fajna mini gierka) zdobywasz naprawdę cenny loot. Klimat takiego latania mnie się podoba. Co najważniejsze, nie wymaga to długiego skillowania, a dodatkowo nauczysz się jak unikać wrogów, jak zachowywać się w null, jak uciekać z baniek itp. Misje kiedyś robiłem, ale po dłuższym graniu dla mnie stały się zbyt monotonne. Jeżeli ktoś chciałby spróbować, to wystarczy poświęcić kilka dni na skillowanie i już można latać, a tutaj super poradnik eksploracji od A do Z, statki, fity, jak zarabiać i masę innych porad.

http://www.toptiertactics.com/21341/eve ... z3O3sxVCzc


Masz rację ja już mam dwa Cheetah do tego..

Obejrzałem i przeczytałem kilka guides ale jednej rzeczy nie mogę zajarzyc. Umiem wyskanowac dowolny site tylko nie wiem które to są do hackowania breakerem a które tym relic.

Mam je sfitowane, byłem w wormhole ale zniechecilem sie..

Napisz mi jak debilowi jak najszybciej poznać które sygnatury mam skanować pod każdy z tych dwóch breakerow.

Nie mogę znaleźć jakiejś tabeli gdzie to jest rozpisane. Co mam wyskanowac i do czego podleciec żeby użyć itemu.


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 327
Dołączył(a): 9.08.2003
Offline
PostNapisane: 6 sty 2015, 19:29 
Cytuj  
Hmm nie wiem czy dobrze zrozumiałem, ale jak najszybciej poznać jakie site skanujesz? To proste, jak skanujesz to w oknie skanera widać "pasek postępu", który musisz mieć na 100% żeby warpnąć na obiekt. Na tym pasku w pewnym momencie pojawi się więcej informacji o skanowanej sygnaturze. Sygnatura typu RERIC wymaga relic analyzer. Te które wymagają data analyzera nazywają się DATA. Po wyskanowaniu sygnatury na 100% możesz na nią warpnąc. Najczęściej w sygnaturach data i relic nie będzie ratów, ale mogą zdarzyć się sleepersi jeśli jesteś w WH. Po warpie zobaczysz na overview pojemniki. Targetujesz, podlatujesz na min. 5km i odpalasz na tym pojemniku stosowny moduł. Następnie odpala się mini gierka ()taka sama w obu przypadkach), po której rozwiązaniu masz dostęp do itemów w pojemniku. jak zrobić mini gierkę, najlepiej pooglądać na YT bo za dużo pisania i ciężko wytłumaczyć.


Ostatnio edytowano 6 sty 2015, 19:33 przez had_ol, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 sty 2015, 19:31 
Cytuj  
Chodziło mi o to czy można poznać że to to przed skanowaniem. Rozumiem że się nie da.

Znalazłem zestaw nazw ale faktycznie ma być wyraz data albo relic.
Chyba nazwa się pojawia długo przed 100%

http://wiki.eveuniversity.org/Scanning:Scan_Results

Dzięki, skile do skanowania robię ma 5

Kazali zfitowac cargo scanner, podobno warto te puszki skanować asap i wybierać najlepsze.
Podobno w medach warto data, relic i cargo Scanner


_________________
psn


Ostatnio edytowano 6 sty 2015, 19:37 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 327
Dołączył(a): 9.08.2003
Offline
PostNapisane: 6 sty 2015, 19:34 
Cytuj  
nazwa pojawia się długo przed 100% więc nie trzeba skanować do końca jeśli coś Cię nie interesuje

PS. Aha jak ktoś chce się tym bawić i ma isk, to naprawdę polecam Astero albo Stratios. Frakcyja fregata i kruzik SoE, które mają imba bounsy do skanowania.


Ostatnio edytowano 6 sty 2015, 19:39 przez had_ol, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 sty 2015, 19:38 
Cytuj  
Dzięki, w sumie dokładnie mi odpowiedziałeś. Myślałem że to jakaś magia z tymi nazwami będzie.


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 sty 2015, 21:35 
Cytuj  
eee... co to znaczy, że krysztaly do laserów są... damaged?

"Once T2 and faction frequency crystals have been loaded into a weapon, they can no longer be repackaged. Crystals are damaged when they are loaded into weapons, regardless of whether you fire with them or not. This does not mean that they will wear out from continuously reloading crystals, but the first time you load frequency crystals into a weapon, it will not be possible to repackage them again. Best regards, GM Banana EVE Online Customer Support Team "
https://wiki.eveonline.com/en/wiki/Item ... y_Crystals

czyli, że co? ;p

https://www.youtube.com/watch?v=nVWC6I-FLEA


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 sty 2015, 21:38 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
eee... co to znaczy, że krysztaly do laserów są... damaged?

"Once T2 and faction frequency crystals have been loaded into a weapon, they can no longer be repackaged. Crystals are damaged when they are loaded into weapons, regardless of whether you fire with them or not. This does not mean that they will wear out from continuously reloading crystals, but the first time you load frequency crystals into a weapon, it will not be possible to repackage them again. Best regards, GM Banana EVE Online Customer Support Team "
https://wiki.eveonline.com/en/wiki/Item ... y_Crystals

czyli, że co? ;p

https://www.youtube.com/watch?v=nVWC6I-FLEA


Używasz i strzelasz. Kiedyś pękną i znikną. Musisz włożyć nowe. Nie jest to często. Grałem dużo amarrami. Weź zapasowe do cargo.
Raz użytych nie można sprzedać na markecie.

Twoich linków nie otwierałem.


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 sty 2015, 21:41 
Cytuj  
aha ok, myslalem, ze to cos gorszego moze oznaczac. dzieki


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 sty 2015, 22:04 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
eee... co to znaczy, że krysztaly do laserów są... damaged?

Amunicję i rakiety wystrzeliwujesz. A kryształy pękają. Nie ma lekko, ammo zużywa się każdemu ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 7 sty 2015, 02:25 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Highlander napisał(a):
eee... co to znaczy, że krysztaly do laserów są... damaged?

Amunicję i rakiety wystrzeliwujesz. A kryształy pękają. Nie ma lekko, ammo zużywa się każdemu ;)

X.

To ciekawe czym strzelają drony :P


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 7 sty 2015, 10:17 
Cytuj  
Patrząc na to jak często spadają to mógłbym się odważyć, że samym sobą ;)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 sty 2015, 12:04 
Cytuj  
Shador von Dal napisał(a):
Patrząc na to jak często spadają to mógłbym się odważyć, że samym sobą ;)
drony w PVE powinny wystarczyć na kilka lat.


_________________
psn

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 7 sty 2015, 15:53 
Cytuj  
Jak on kurka wodna tak rozszerzył sobie ekran ?!?
https://www.youtube.com/watch?v=8QdsgOpPWtw#t=533


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3190 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148 ... 160  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.