mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3190 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 160  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 200
Dołączył(a): 29.10.2006
Offline
PostNapisane: 12 sty 2008, 19:17 
Cytuj  
Cóż, są ludzie, którzy w słoneczny dzień powiedzą, że deszcz leje.
Z każdym zdaniem potwierdzasz tylko swoją ignorancję. Dla Twojej informacji - kanałów na których nie ma bluzgów i innych opisywanych przez Ciebie akcji (rodem z polish) jest kilka. Co do ich elitarności - jeśli ktoś potrafi się normalnie zachowywać, to tak - można go zaliczyć do tej "elyty". Jeśli chodzi o kanał Akademii to także się mylisz - to jest kanał właśnie dla tak pogardzanych przez Ciebie nubów. Miejsce gdzie mogą się dowiedzieć tego co ich interesuje, nie narażając się na wyzwiska i śmiech. To jest wg Ciebie elita? Zdrowia życzę w takim razie.

A o co chodzi z uwagą o BoBie to naprawdę nie rozumiem. Bob to nie korp, więc nie ma kanału korpowego, publicznych z tego co wiem to też nie. A uwaga o "przyjmowaniu nawet polaków" zdradza Twoją małostkowość, kompleksy i pewnie zazdrość. BoB przyjmuje także polaków, czego najlepszym dowodem jest tych kilku, których znam, a którzy siedzą w Reikoku czy Evolution od kilku lat (jakbyś nie wiedział - są to korpy BoBa).

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 12 sty 2008, 19:53 
Cytuj  
Ta, Mark nie wypowiadaj sie juz lepiej jak masz nikle pojecie o czym mowisz. :/

*

Posty: 95
Dołączył(a): 1.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 sty 2008, 21:32 
Cytuj  
Ja się przyznam ze jestem "nubem", dołączyłem do unseen i podoba mi się, na każde moje pytanie (fitowanie, misje, itp) nawet jeśli będzie głupie z braku mojej wiedzy na temat eva, zawsze się znajdzie ktoś kto doradzi albo pomoże. Do tego panuje tu przyjemna atmosfera.
Tak więc polecam ten korp i kanał CENTRALA NOOBS dla każdego kto jest nowy w eve.

***

Posty: 594
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 sty 2008, 23:06 
Cytuj  
xarthias napisał(a):
Na "polish" to siedzą głównie neptki z KKP i Chapterhouse. A o nich ciężko powiedzieć coś dobrego, więc jeśli chodzi o ten kanał to masz jak najbardziej rację.
Tyle że polskie community to nie kanał polish (polish to raczej outsajder owego community, gdzie siedzi sporo wyrzutków ze społeczności).


Imo nie masz racji, KKP sie rozpadł(?), bo zbanowali Kanciaka, a Ichne już ponad miech na polish nie widziałem.
Poza tym, Polish to kanał pełen osób życzliwych, spokojnych i opanowanych. Zawsze można liczyć na natychmiastową pomoc, zarówno finansową, jak i w postaci konkretnego, szczegółowego wyjaśnienia prawie każdego aspektu eve. Utarło się, że na Polish panuje wyjątkowo przyjazna atmosfera, w stosunku do początkujących, w szczególności tych, którzy nie ukończyli/nie rozpoczęli jeszcze tutoriala. Naprawdę trudno tego kanału nie polecić. :o

**

Posty: 345
Dołączył(a): 2.06.2007
Offline
PostNapisane: 1 maja 2008, 23:48 
Cytuj  
Mam problemik :) Zaczalem dzisiaj pykac w trial EVE ale dosyc czesto zrywa mi sie polaczenie... Nie mam pojecia dlaczego... W innych grach / programach nic takiego sie nie dzieje.

Jakies sugestie co to moze byc?


_________________
corscahk napisał(a):
jak jeszcze raz ktoś napisze tutaj RZENADA to mu pierdolne w nos :D

*

Posty: 109
Dołączył(a): 11.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 maja 2008, 09:19 
Cytuj  
Kiedyś był taki bug związany ze zintegrowanymi kartami muzycznymi, spróbuj może wyłączyć dźwięk.

**

Posty: 345
Dołączył(a): 2.06.2007
Offline
PostNapisane: 2 maja 2008, 12:34 
Cytuj  
O, to moze byc to. Wielkie dzieki.

I tak btw - chyba pora w koncu kupic sobie jakas normalna dzwiekowke ;-)


_________________
corscahk napisał(a):
jak jeszcze raz ktoś napisze tutaj RZENADA to mu pierdolne w nos :D

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 2 maja 2008, 13:04 
Cytuj  
To ktos jeszcze gra w EVE z wlaczonym dzwiekiem? :lol:

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 maja 2008, 13:09 
Cytuj  
Mac napisał(a):
To ktos jeszcze gra w EVE z wlaczonym dzwiekiem? :lol:

Od kiedy zmienili glos pani z komputera pokladowego nie ma to sensu. :]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***

Posty: 594
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 maja 2008, 14:39 
Cytuj  
Zrywanie połączeń występowało chyba dla użytkowników Chello i UPC. Może nie naprawili jeszcze? A jeśli to karta to.. tak jak pisali wyżej. :wink:

*

Posty: 169
Dołączył(a): 13.04.2003
Offline
PostNapisane: 2 maja 2008, 17:15 
Cytuj  
Srogi napisał(a):
Mam problemik :) Zaczalem dzisiaj pykac w trial EVE ale dosyc czesto zrywa mi sie polaczenie... Nie mam pojecia dlaczego... W innych grach / programach nic takiego sie nie dzieje.

Jakies sugestie co to moze byc?


moze to ci pomoze:
http://bu-fu.org/forum/viewtopic.php?f=26&t=687


_________________
Venzon 2003 @ EVE
Forum rekrutacyjne BUFU

Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 maja 2008, 20:15 
Cytuj  
czy jest mozliwość zmiany nazwy postaci w grze ?


_________________
psn

***

Posty: 594
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 maja 2008, 20:36 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
czy jest mozliwość zmiany nazwy postaci w grze ?


Teoretycznie nie ma, a praktycznie możesz próbować zmienić, ale maksymalnie coś w stylu: mała litera na wielką (taki przypadek akurat widziałem) i raczej nic poza tym. Ofc tylko GM/petycja, bo usługi takiej nie ma.

*

Posty: 153
Dołączył(a): 21.10.2005
Offline
PostNapisane: 9 cze 2008, 23:39 
Cytuj  
Panowie takie noobowe pytanie :-).

Co konkretnie robi ten nowy patch bo sie gobie??

Chodzi o to ze galente nie bedzie mogl latac w ammar space bo go od razu zakluka czy jak itp?

Juz mi to 10 osob tlumaczylo i nadal tego nie czaje.

Bede wdzieczny za jakies proste i konkretne opisanie co to ma dac ten patch

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 10 cze 2008, 07:56 
Cytuj  
Jak sie zapiszesz do corpa od factional warfare to wtedy bedzie cie tluc navy wroga. Ale tylko navy, a nie concord i dzialka. A chociaz npc dostana boosta to nie sadze zeby byli deadly. Czyli nie ma tak ze insta pop w sekunde. No i z tego co devsi pisali mozna im spokojnie uciec/natluc. Takze przeleciec przez system wroga tez mozesz. Zadokowac? Nie wiem pewnie tez, ale misji np u Caldari to juz bym nie robil bedac Gallente.

Dodatkowo maja byc nowe statki za LP, jakies inne rewardy, nowe typy misji pvp, blablabla reszta w patch notes.

Najgorsze jest to ze factional warfare jest nie dla Alliancow. Szkoda ze jestem w ally zwiazanym erpegowo z Amarr Empire, i nie mozemy walczyc vs Minmatar w FW. /Golfclap dla CCP.


Posty: 44
Dołączył(a): 30.08.2006
Offline
PostNapisane: 10 cze 2008, 10:56 
Cytuj  
Ale sam pomysł i tak jest krokiem w dobrą stronę :) Dość oryginalnie.


_________________
EVE Online Trial | EVE Time Code
Perpetuum Online Trial

**

Posty: 200
Dołączył(a): 29.10.2006
Offline
PostNapisane: 10 cze 2008, 10:59 
Cytuj  
Generalnie zostaje po staremu (latasz gdzie chcesz, misje robisz dla kogo chcesz), dopóki nie zapiszesz się do factionowego korpa (milicji), czy to sam, czy razem ze swoim korpem.
Aby się zapisać do milicji danej rasy, musisz mieć stand 0.5+ do tejże rasy. I teraz zaczyna się ciekawie. Dostajesz automatycznego wardeca od milicji przeciwnych ras (bloki to galente+matar vs pacynki+amarr), co to oznacza nie muszę chyba tłumaczyć. Dodatkowo, navy przeciwników będą cię prać w systemach gdzie dana rasa ma sova.
Jakie to ma plusy, poza mnóstwem darmowych wartargetów? Ano, dla swojej milicji możesz robić specjalne misje - głęboko na terenie wroga i z beaconem widocznym w całym systemie (czyli przeciwnicy mogą przylecieć ci poprzeszkadzać). Za misję dostaje się jakieś tam victory pointy, zebranie odpowiedniej ich ilości w jednym systemie pozwala wykonać atak na command bunker (czy jakoś tak) i zdobyć w danym systemie sova dla własnej rasy.
Troszkę szczegółów tu: http://www.eve-online.com/empyreanage/index.html

Ale jak napisałem na początku. Jeśli nie jesteś zainteresowany i się nie "zaciągniesz", to całe to FW znaczyć będzie dla ciebie tyle co kilka wprowadzonych poprawek (patrz patch notes).

*

Posty: 153
Dołączył(a): 21.10.2005
Offline
PostNapisane: 10 cze 2008, 11:43 
Cytuj  
wlasnie w tym problem ze moj corp sie zapisuje i trza sie bedzie lac z nimi :-)przez to wczoraj musialem pol dnia sprzet wywozic z ammar i caldari space :-)

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 10 cze 2008, 14:21 
Cytuj  
Perenor napisał(a):
Ale sam pomysł i tak jest krokiem w dobrą stronę :) Dość oryginalnie.


No tak;] CVA walczy z tSF, i UK (matarscy liberators blablabla;]), CVA przegania matarow z 0.0 do empire. CVA zwycieza, wchodzi FW, matarzy moga prac Amarrow, CVA moze sie przygladac. CVA z punktu widzenia rpg "przegrywa walkowerem". Troche lipa;]

Niby chcieli zeby wielkie alliance nie przetaczaly sie blobami przez empire i nie bily "zwyklych" graczy, ale badzmy szczerzy, komu by sie chcialo organizowac mega blob zeby campic jakies smieszne beacony. A tak kupa ludzi zostala odcieta od zabawy.

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 10 cze 2008, 14:23 
Cytuj  
Ja licze tylko na to ze obroty sie zwieksza itemami ktore ludzie beda tracili w walkach ;d


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3190 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 160  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.