mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3190 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99 ... 160  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2011, 08:48 
Cytuj  
nie każdy przywiązuje duża wagę do isków


_________________
psn


Posty: 5
Dołączył(a): 21.04.2011
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2011, 06:28 
Cytuj  
Czasami robimy sobie wyjazdy do empire poubijać takie zabaweczki, fakt, przedni kill :). Spore gratki, że zabili go tylko w 5 statków.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2011, 09:32 
Cytuj  
Panowie, co to jest CTA ? W sensie na jakiej zasadzie to dziala ?
Ktos z alliance (ceo ?) dostaje objectivy z ccp ?

**

Posty: 326
Dołączył(a): 10.02.2010
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2011, 10:09 
Cytuj  
call to arms i jest to wezwanie do walki :) przez ceo corpa lbo sojuszu

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2011, 10:44 
Cytuj  
No tyle to ja wiem, chodzi mi jak to jest technicznie rozwiazane.

*

Posty: 91
Dołączył(a): 17.08.2007
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2011, 12:12 
Cytuj  
druzil napisał(a):
No tyle to ja wiem, chodzi mi jak to jest technicznie rozwiazane.

Technicznie, to drą ryja na czacie ogólnym/alliancowym/korpowym - a także werbalnie na TS/Vencie - na TS/Vencie często przenoszeni są wszyscy obecni do jednego pokoju - czasami wbrew niektórym karebirom, którzy akurat walczyli dzielnie z jakimś NPC na misji :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2011, 13:14 
Cytuj  
Ale kiedy to sie tworzy? Z widzimisie Ceo czy poprostu jest generowany jakis event ?
No i objectivy kto wymysla ?

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2011, 13:18 
Cytuj  
call to arms to zwyczajne wezwanie do broni,takie pospolite ruszenie.masz rzucic wszystko co robisz, wskakiwac w statek i leciec z flota bronic terenu czyli posow, sova etc.
wiekszosc sojuszy wymaga tego od swoich mieszkancow i stosuje jakies reperkursje jak sie ludzie nie stawiaja. Nie wiem natomiast czy cta jest wykorzystywane przy atakowaniu czy tylko do obrony. Innymi slowy gracze nekromanci na gorze wzywaja zombiaki do zapierdalania.

Innymi slowy cta jest wtedy gdy na teren sojuszu wpierdala sie jakas duza wroga flota graczy.

*

Posty: 91
Dołączył(a): 17.08.2007
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2011, 15:00 
Cytuj  
druzil napisał(a):
Ale kiedy to sie tworzy? Z widzimisie Ceo czy poprostu jest generowany jakis event ?
No i objectivy kto wymysla ?


Tworzy się z potrzeby - np. zaatakowany został jakiś POS, system czy zauważono dużą grupę wroga. CTA tworzy się także w celach ofensywnych - coś zaatakować albo lecisz jako odwód żeby pomóc sojusznikom. Może być planowany albo mieć charakter "nagłej potrzeby".

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2011, 15:42 
Cytuj  
CTA u nas oznacza że jak jesteś online masz być we flocie.
większość nie lubi CTA bo są zwykle długie, nudne i nic się nie dzieje. ...


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2011, 16:10 
Cytuj  
Korpy spetowane zazwyczaj nie muszą uczestniczyć w CTA, inne mają zazwyczaj obowiązek latać w fitach PvP, a jeśli jesteś online, to musisz być we flocie i nawet srać na rozkaz fc. Ogólnym objectivem jest bić hostów. CTA nie dotyczy tylko 00, po wardecku można walczyć i w Hisec, tam szczególnie ważne jest trzymanie się okolic bazy macierzystej.
CTA nie jest "eventem" jak z innych gier, z ustalonym planem. To raczej trochę bardziej zorganizowane PvP, zazwyczaj z udziałem ludzi zainteresowanych innym rodzajem aktywności (górników, misjonarzy) którym zazwyczaj to średnio się podoba. Dlatego udział jest dość rygorystycznie wymuszany.
CTA jest tylko wymysłem CEO, taki sposób na zorganizowanie jakiejś skoordynowanej obrony lub ataku.


_________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy by byli tępi w jeden i ten sam sposób.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 maja 2011, 21:39 
Cytuj  
Qwa, długo się czeka za petycją żeby konto odblokowali :/... Cały dzien dzisiaj i nic - chciałem plexa w grze kupić...


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

****

Posty: 1877
Dołączył(a): 22.11.2007
Offline
PostNapisane: 24 maja 2011, 18:19 
Cytuj  
To nie jest to proces automatyczny? Bo kilka dni temu logowałem się do zarządzania kontem i widziałem do tego link...


_________________
...

*

Posty: 82
Dołączył(a): 25.02.2010
Offline
PostNapisane: 27 maja 2011, 18:03 
Cytuj  
A Wy gdzie kupujecie prepaidy? Bo jak na obecne standarty to eve online ma dość drogo (około 100 zł za 2 miesiące). Da sie jakoś taniej opłacić grę, widziałem na allegro, ze sprzedają plexy na 30 dni za 35 zł, myślę, że to uczciwsza cena, tylko, czy to jest legalne?

***

Posty: 764
Dołączył(a): 30.01.2008
Offline
PostNapisane: 27 maja 2011, 23:53 
Cytuj  
Niby nie ,ale prawie wszyscy kupują tak czy siak ,jeżeli by chcieli skrupulatnie to tępić ponad połowa community dostałaby bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 maja 2011, 08:14 
Cytuj  
lolnik1 napisał(a):
widziałem na allegro, ze sprzedają plexy na 30 dni za 35 zł, myślę, że to uczciwsza cena, tylko, czy to jest legalne?

Cena na allegro w przeliczeniu isk na pln wynosi srednio 100 pln za 1kkk isk. Plex na markecie stoi srednio 350kk isk. Przelicznik jest prosty. Jak cena plexa na markecie sie mocno zmieni, to i na allegro tez ;)

Oczywiscie legalne to nie jest, ale jesli zalatwiasz transakcje przez trade na stacji, a nie kontraktem, to jest to bardzo trudne do namierzenia.

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 cze 2011, 22:45 
Cytuj  
miał ktoś kiedyś taki komunikat podczas logowania ?

Cytuj:
Could not connect to the specified address. Odds are that you have not established an internet connection, the server isn't running, or the server address or port number was wrong.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**

Posty: 307
Dołączył(a): 11.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 cze 2011, 22:55 
Cytuj  
Przeciez CCP wylaczylo serwer

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 cze 2011, 22:56 
Cytuj  
taa, już właśnie widzę że maja na forum i stronę ddos i wykradli im bazy danych login serwera


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 cze 2011, 10:03 
Cytuj  
Nic nie wykradli, bo nie mieli z czego, CCP polozylo serwery na czas ataku.

X.

"A message from our COO.

At 17:00 UTC today, CCP became aware of a distributed denial-of-service attack (DDoS) against the EVE Online cluster and web servers.

Our policy in such cases is to mobilize a taskforce of internal and external experts to evaluate the situation. At 17:55 UTC, that group concluded that our best course of action was to go completely offline while an exhaustive scan of our entire infrastructure was executed.

While some may feel that such a drastic reaction was not warranted, it is always our approach to err on the side of caution in order to ensure the best possible service for our players and the security of their personal, billing and account information.

We understand the effect this disruption has had for our players and apologize for not having been able to explain fully to the community what was going on. In these cases it can often be counterproductive to containment to give out information while we are in the process of evaluating the scope of any potential problem.

Our taskforce concluded at 22:05 that neither the game servers nor the CCP infrastructure had been breached. Further, we can also confirm that no personal details such as users’ credentials or credit card numbers were exposed through this incident.

The servers were brought back online at 23:00 and we will continue to monitor the situation closely.

Again, we sincerely apologize for this disruption.

Regards,

Jón Hörðdal

Chief Operating Officer

UPDATE: Shortly after service was restored to the EVE Online Tranquility server, the CCP Security Task force became aware of ongoing traffic flooding which prompted them to take the server offline. At 00:30 UTC, Tranquility was brought online again and is being closely monitored. Please be advised that we are prepared to take the server offline again if warranted. We thank you again for your patience and apologize for any inconvenience and sincerely thank you for your continued patience.
".


_________________
http://zaginiony.net

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3190 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99 ... 160  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.