mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3190 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 160  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 200
Dołączył(a): 29.10.2006
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 10:26 
Cytuj  
Przeczytaj opis statków, które ten skill pozwala pilotować to będziesz miał jasność :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 94
Dołączył(a): 23.08.2006
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 18:43 
Cytuj  
O! ... Bo ja ten post o 4 nad ranem pisalem - nie zebym sie tlumaczyl :D Dzieki za tipsa :]

****
Avatar użytkownika

Posty: 1203
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 13 lut 2007, 01:41 
Cytuj  
1. Slyszalem ze da sie w EVE placic za gre kasa z gry. Prawda to? I ile tej kasy sie placi?
2. Jak to jest z dodatkami? Trzeba je kupowac? Zaraz np mi sie trial skonczy sciagac i teraz sie zastanawiam czy on juz zawiera wszystko czy tylko podstawke?
3. Jak dlugo mozna grac w EVE i ciagle czerpac przyjemnosc z gry? Czay grajac dluuugo czasami wchodzisz do gry i po prostu nie chce ci sie nic robic bo wszystko juz robiles?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 13 lut 2007, 07:33 
Cytuj  
Drusek napisał(a):
1. Slyszalem ze da sie w EVE placic za gre kasa z gry. Prawda to? I ile tej kasy sie placi?
2. Jak to jest z dodatkami? Trzeba je kupowac? Zaraz np mi sie trial skonczy sciagac i teraz sie zastanawiam czy on juz zawiera wszystko czy tylko podstawke?
3. Jak dlugo mozna grac w EVE i ciagle czerpac przyjemnosc z gry? Czay grajac dluuugo czasami wchodzisz do gry i po prostu nie chce ci sie nic robic bo wszystko juz robiles?


1. ok. 100m za miesiac
2. wszystkie dodatki sa bezplatne
3. najwazniejsza w EVE jest swoboda, tylko od ciebie zalezy co bedziesz robic. jednym to odpowiada, innym nie.

*

Posty: 146
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 lut 2007, 10:03 
Cytuj  
Cytuj:
1. Slyszalem ze da sie w EVE placic za gre kasa z gry. Prawda to? I ile tej kasy sie placi?


Cytuj:
1. ok. 100m za miesiac


Nie tyle placi sie za gre, kasa z gry, tylko za ISKi (waluta gry) mozna od innych graczy kupic time code'a. Co ciekawe taka sprzedaz jest zupelnie legalna i ubezpieczona przez CPP.

100M za miesiac jest kwota nierealna, ceny ksztaltuja sie na poziomie 30 dni 150M, 50 dni 240M, 90 dni 350M. Ceny sa plynne ale to jest sredni poziom jaki obecnie sie utrzymuje.

Pozdrawiam.

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 13 lut 2007, 14:58 
Cytuj  
Kasa z gry= ISK

"Nie tyle placi sie za gre, kasa z gry, tylko za ISKi (waluta gry) mozna od innych graczy kupic time code'a."

Maslo maslane;]


_________________
Obrazek

*

Posty: 146
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 lut 2007, 21:26 
Cytuj  
Cytuj:
Maslo maslane;]


Yyyy nie? Za Eve nie da sie placic ISKami, zwyczajnie sie nie da - złotowkami, jenami, a podejrzewam ze nawet rublami da sie, a ISKami nie.
Da sie natomiast za ISKi kupic od innego gracza time code i nim przedluzyc czas subskrypcji swojego konta. Roznica jest znaczaca.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1203
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 15 lut 2007, 13:31 
Cytuj  
Gram juz chyba 4-ty dzien, gra mi sie podoba, pierwszy miesiac pewnie wezme. I teraz pytanko: czy Time Code upgradnie mi konto z triala na normalne? Bo jest tanszy... Czy musze wykorzystywac ten Time Code ostatniego dnia triala zeby miec te 30 dni czy wszystko jedno kiedy i po prostu doda mi 30 dni?

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 15 lut 2007, 13:42 
Cytuj  
Z tego co sie orientuje 30 dniowy i 90 dniowy TC przedluza triala ( 50 i 100 dniowy nie ). Ja wpisalem wczesniej z 4 dni i doliczyl mi czyli mialem 14 dni+90 ale nie wiem czy to regula;p


_________________
Obrazek

*

Posty: 153
Dołączył(a): 21.10.2005
Offline
PostNapisane: 16 lut 2007, 08:41 
Cytuj  
nie znaczenia kiedy kupisz gtc. Dolicza ci 30,50,90,100 dni do czasu kiedy mial ci sie normlanie skonczyc. Ja kupilem tydzien temy 90 i 30 dni i jeden po drugim aktywowalem. Zawsze tak robie i zawsze po prostu dodaje ci dni do tego co masz wykupione :-). Oczywiscie ze wzgledow ekonomicznym doradzam kupowanie 90D sa po prostu najtansze w przeliczeniu na dzien. A to ze kupilem 30 to dla tego ze zostalo mi 3 godziny do konca aktywnego konta i nie oglem znalezc 90 wiec kupilem cokolwiek zeby tylk orpzedluzyc gre :-)

**

Posty: 200
Dołączył(a): 29.10.2006
Offline
PostNapisane: 16 lut 2007, 10:06 
Cytuj  
Sou napisał(a):
Z tego co sie orientuje 30 dniowy i 90 dniowy TC przedluza triala ( 50 i 100 dniowy nie ). Ja wpisalem wczesniej z 4 dni i doliczyl mi czyli mialem 14 dni+90 ale nie wiem czy to regula;p


Każdy TC aktywuje triala. Kiedyś 50 i 100 rzeczywiście nie można było wykorzystać do tego i fama pozostała.
I też, w tej chwili tc dodaje się do triala, i nie traci się pozostałego czasu triala. Nie wiem jak z aktywacją triala kartą, ale chyba też już to zmienili.
Warto przeczytać poradnikna ten temat.

**

Posty: 301
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 30 maja 2007, 14:49 
Cytuj  
ostatnio zobaczylem ze wyszedll jakis nowy dodatek do Eve i postanowilem jeszcze raz sie zmierzyc z ta gra ( ;) ) z nadzieja ze tym razem bede miec troche bardziej niz ostatnio (wtedy wymieklem po tym jak moja swierza fregatka zostala zniszczona przez jakies "moby" ) No i odrazu nasuwa mi sie pytanie - jak moge okreslic w ktorej "znoie" jestem?? Chodzi mi o te wspolrzędne typu 0.4, 0.2 itd - oraz jak moge na mapie galaktyki rozpoznac ktory uklad jest ktory? bo ostatnio mialem z tym spory problem :)
Jestem z góry wdzieczny za odpowiedz, pozdrawiam

***
Avatar użytkownika

Posty: 966
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 maja 2007, 15:41 
Cytuj  
Przejscie tutoriala odpowie na 100% twoich pytan.
Bez tutoriala do EVE nie podchodz :)


_________________
Obrazek

**

Posty: 200
Dołączył(a): 29.10.2006
Offline
PostNapisane: 30 maja 2007, 16:39 
Cytuj  
Dokładnie. Tutorial to podstawa. A jak go przejdziesz i dalej będziesz miał problemy - zapraszam do Akademii - korporacji dla początkujących graczy. Jedynym warunkiem przyjęcia jest przejście tutorialu i rozmowa z jednym z naszych oficerów. Szczegóły pod linkiem ze stopki.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 cze 2007, 15:42 
Cytuj  
A grajac na trailu polecacie zaglebiac sie w mining itp czy raczej zrobic sobie postac a la PVP ????Bo szukam po necie i na Eve -Centrali i nigdzie niemoge znalesc jakiegos poradnika jakie skille wziasc dla jakiego typu postaci ...


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 4 cze 2007, 18:40 
Cytuj  
imho mining to nie jest dobre rozwiazanie. Szybciej padniesz z nudow zanim zarobisz na fregate.
Nie wiem dlaczego ale większość ludzi ktorzy startują kopie. Chyba z powodu jakiegos poradnika na centrali.
Zacznij robić misje - duzo lepsza kasa, trenujesz skille które przydadza Ci sie zarówno w PvP, przy okazji robisz standingi do agentów (a te się zawsze przydaja - dostep do lepszych misji, dostep do jumping clonow), zbierasz loyality points które mozesz wymieniac na nagrody. No i od niedawna salvage (podobno z misji lvl1 mozna wyciagnac nawet mln).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 cze 2007, 18:53 
Cytuj  
no nawet nie podobno ale na pewno, srednia to okolo 700tys + reward za sama misje.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 cze 2007, 21:00 
Cytuj  
Czyli jakie skille/rase polecacie na poczatek ??Nie ukrywam ze kopanie to raczej nie dla mnie chociaz od biedy mozna wszystko robic -.- , ale chcialbym nastawic sie w przyszlosci na pvp no i tak jak mowicie zarobic na misjach .Ale tym 1 gownianym stateczkiem da sie jakies misje wykonac :P??

I czy teraz na starcie sie jakies SP dostaje ??


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***

Posty: 594
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 cze 2007, 21:51 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Czyli jakie skille/rase polecacie na poczatek ??Nie ukrywam ze kopanie to raczej nie dla mnie chociaz od biedy mozna wszystko robic -.- , ale chcialbym nastawic sie w przyszlosci na pvp no i tak jak mowicie zarobic na misjach .Ale tym 1 gownianym stateczkiem da sie jakies misje wykonac :P??

I czy teraz na starcie sie jakies SP dostaje ??


Przy wyborze rasy bierz tą, która ma najlepsze statsy. Początkowe skille szybko nadrobisz, statsów nie.

**

Posty: 200
Dołączył(a): 29.10.2006
Offline
PostNapisane: 4 cze 2007, 22:22 
Cytuj  
zax napisał(a):
Przy wyborze rasy bierz tą, która ma najlepsze statsy. Początkowe skille szybko nadrobisz, statsów nie.


Heh, kolejny stereotyp.
Co to wg Ciebie znaczy najlepsze statsy?
Każda rasa ma tyle samo punktów statystyk, różni się tylko rozłożenie tych punktów. Zaś różnice w rozłożeniu są naprawdę nieduże.
Ja mam postać z cechami rozłożonymi w miarę równo. Kumpel który zaczął dzień później i ustawił atrybuty pod czyste pvp (czyli max perc i will) ma po dwóch latach z okładem niecałe 5% sp więcej ode mnie. A i to głownie dlatego, że lepszych implantów używa :lol:
Wybierz tę rasę, która bardziej Ci się podoba, ma ładniejsze wg Ciebie statki lub fajniejszą historię. Reszta jest naprawdę nieistotna.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3190 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 160  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.