mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 201 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 14 sie 2006, 12:11 
Cytuj  
Worlds Collide to zmora poczatkujacych. Jak macie misje tego typu i npce rozdzielone w grupkach to wlatujecie i od razu max speed w przeciwnym kierunku, nastepnie pullujecie tak zeby wyciagnac 1 grupke a nie caly pocket. Unzoom sie przydaje. O ile dobrze pamietam to smieszne jest to ze do gatow WC nawet cruiser nie wleci a slabo oskilowana deska to i tak malo przy zlym pullu.
Kod:
Mozna tez poprosic o pomoc kogos w AFie, wtedy ta misja to zart.


Co to kogo obchodzi?


Ostatnio edytowano 15 sie 2006, 16:58 przez Huba, łącznie edytowano 2 razy

Posty: 9
Dołączył(a): 12.07.2006
Offline
PostNapisane: 14 sie 2006, 16:07 
Cytuj  
A najgorzej, ze w tej misji nie mozna poleciec niczym wiekszym niz destroyer :-? .

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 14 sie 2006, 21:53 
Cytuj  
Cóż za zbieg okoliczności z tym tematem -> Re-Review EVE na mmorpg.com


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 15 sie 2006, 00:24 
Cytuj  
Pytanie troche odbiegajace od pogawedki, ale na temat eve. :]
Jak wlaczyc/wymusis antyaliasing eve ? Wiem, ze mozna w sterownikach, ale ja chce np. tylko dla tego konkretnego tytulu, moze jestem slepy i nie wiedze opcji aa w menu ?


_________________
@polygamia


Posty: 20
Dołączył(a): 28.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 sie 2006, 15:11 
Cytuj  
ALe przeciez da sie wymusic AA dla konkretnego tytułu z poziomu sterownika :P (przynajmnie na NV sie da ;))

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 sie 2006, 16:18 
Cytuj  
Dodaj linijke advancedDevice=1 do eve\cache\prefs.ini. Potem zajrzyj do opcji graficznych.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 15 sie 2006, 16:34 
Cytuj  
Keii napisał(a):
Cóż za zbieg okoliczności z tym tematem -> Re-Review EVE na mmorpg.com


znów 3 osoby porobią tutoriale i powtórzą te same pytania które były na forum kilka miesięcy temu, by po 2 miesiącah gry stwierdzić, że mimo, iż Eve ma najlepszą grafikę, największy stopień skomplikowania, najlepsiejsze PvP to nie jest to gra dla nich.

Aha, Fabianek ta gra nie ma PvE serwerów.

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 15 sie 2006, 16:58 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Keii napisał(a):
Cóż za zbieg okoliczności z tym tematem -> Re-Review EVE na mmorpg.com


znów 3 osoby porobią tutoriale i powtórzą te same pytania które były na forum kilka miesięcy temu, by po 2 miesiącah gry stwierdzić, że mimo, iż Eve ma najlepszą grafikę, największy stopień skomplikowania, najlepsiejsze PvP to nie jest to gra dla nich.

Aha, Fabianek ta gra nie ma PvE serwerów.


co to kogo obchodzi?

**

Posty: 341
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 sie 2006, 17:28 
Cytuj  
Pana Marka obchodzi najwyrazniej i postanowil sie tym podzielic z ogółem.

Pozdrawiam :) i sorry za offtop.


_________________
...:Mystical Awakening - DFO:...R.I.P
i parę innych...

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 sie 2006, 09:15 
Cytuj  
mnie zastanawia jedno co w eve mozna robic zrobilem misje z tutoriala kilka misji do przodu, zobaczylem jak to sie lata w jajku (hint:w pod'zie) i teraz nie bardzo wiem co dalej robic, znaczy ofc odkupilem juz sobie statek ale tak:
- kopanie asteroidow to nie dla mnie nie lubie farmic
- tluczenie deadzone'ow jest bez sensu bo wszedzie pelno chinczykow :S
- misje przez jakie sie dobilem to tylko "przyniesc, podaj, pozamiataj"

szczerze powiedziawszy nie bardzo wiem co robic.



aha jako bonus jak sie alttabujesz z ve to nadal slychac dzwieki z gry co jest bardzo mile w czasie rajdow w wow bo moge sobie spokojnie kopac w bezpiecznej strefie i altabowac sie jak zajdzie taka potrzeba.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 16 sie 2006, 10:16 
Cytuj  
Jakbym odpalil WoWa i EVE jednoczesnie to chyba komp z piskiem by wstal i uciekl z chaty przez zamkniete okno....
Na poczatku zasada jest prosta, "zrobic" lepszy statek i wyrwac sie z n00b zone bo systemy z Local(599) sa lekko przeludnione.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 sie 2006, 10:26 
Cytuj  
mozna jeszcze handlować, PvP i coś tam produkować. Prawdziwy pazur Eve pokazuje jedynie w ekonomii która jest świetnie zrobiona i można w miarę szybko rozwinąć biznes w jakimś sektorze przynoszący kilkadziesiąt M /24h.
Przyłącz się do jakiegoś sojuszu tylko uważaj bo niektóre zmuszają do kopania (mi wystarczyła ta próbka z tutoriala by ocenić jaki to fun), albo zacznij piracić (chociaż większych sukcesów z takimi skillami i kiepskim statkiem nie przewiduję - przynajmniej sobie jajkiem polatasz, albo wydasz majątek na klony).
PvE jest nawet fajne, tylko deko nudne na dłuższą metę.
Generalnie Eve to grindfest.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 sie 2006, 10:33 
Cytuj  
Cytuj:
Generalnie Eve to grindfest.

Jeśli przez grindfest rozumiesz walki sojuszu o panowanie w sektorze, to jest to najciekawszy grind jaki widziałem :P

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 16 sie 2006, 13:19 
Cytuj  
Bo Mark przeszedl pol tutorialu i telepatycznie poznal mozliwosci gry.
*rence*.
Jak juz wczesniej pisalem, na trialu nie mozna wytrenowac skilli na hauler co mozno kopie w tylek n00b minerow i z handlem jest ciezej, chociaz to drugie to jeszcze sie da zalatwic przez cargo frig/cruiser.
Problem w tym ze handel wymaga czegos wiecej niz nacisniecie target, f1
a ci co sie znaja raczej niechetnie dziela sie wiedza, nie ma sensu robic sobie konkurencje.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 16 sie 2006, 13:42 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Generalnie Eve to grindfest.


L2P.

Skoro nie masz pojecia o grze to poprostu nie zabieraj glosu. Do tego znajdz sobie jakis slownik i zobacz co to grindfest, bo w eve nie trzeba grindowac praktycznie niczego zeby isc do przodu.
Wszystkie materialy mozesz sam zebrac albo kupic, caly sprzet mozesz zbudowac albo kupic, kase mozna tluc z mobow albo z handlu, albo z piracenia, albo..

Skoncz wasc, wstydu oszczedz.


_________________
Nestor#1522

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 sie 2006, 12:40 
Cytuj  
Huba napisał(a):
Na poczatku zasada jest prosta, "zrobic" lepszy statek i wyrwac sie z n00b zone bo systemy z Local(599) sa lekko przeludnione.


dla mnie to jedna za duzo nie mam na tyle zaparcia aby sie wlasnie wyrwac z n00b zone'ow. gra ma potencjal jednak poprostu dolatywanie do stacji/star gate'ow skutecznie mi obrzydzilo ta gre. :( poprostu za malo sie dzieje w n00b zone'ach w porownaniu do wow'a a nie mam zdrowia zeby "nudzic" sie przez tydzien czy dwa aby sie przebic.


Jak mozna komus kase w EVE wyslac oraz "wysiasc" z aktywnego statku aby mozna bylo go reprocessowac.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 sie 2006, 13:04 
Cytuj  
Jako trial nie możesz wysyłać kasy nikomu.

Ja chyba dam grze szanse chociaż rzygam już 1 lvl kill misjami, może jak upgraduje sobie konto to kupie indyka i pobawię sie w handel.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.


Ostatnio edytowano 17 sie 2006, 13:06 przez Shadhun, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 17 sie 2006, 13:06 
Cytuj  
Ale mozna tradowac, i zeby zreprocesowac statek musisz sie przesiasc w inny, kup se szutla.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 sie 2006, 14:37 
Cytuj  
mam jeszcze ten poczatkowy to sie na niego przesiade ;-)


dobra to jak trade'nac kase?


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 sie 2006, 14:44 
Cytuj  
No ja lece i wystawiam jakies gowno za 1mln isk a ty to kupujesz ;).


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 201 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.