mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3190 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 160  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 11 cze 2007, 16:13 
Cytuj  
Hmm ja ostatnio zrobilem to incursusem czy jak to sie zwie( dostaje sie go gdzies na poczatku)
W 3 pockecie bylo dopiero ciezej( bo trzeba wszystkich rozwalic), ale dobra taktyka jest rozwalenie powiedzmy polowy statkow, zwarpowanie sie gdzies w bezpieczne miejsce i powrot po zrespowaniu tarcz itp. by dokonczyc


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 cze 2007, 18:11 
Cytuj  
Incurus to jednak inny statek.

Dwie rady dla latajacych kestrelami newbies...

1. Overdrive injectory !
2. Cap booster !

Kestrel to stateczek wymagajacy jednak wiecej skillz niz sie wydaje na poczatku, dla szybkiej walki z frejkami polecam destroyerka i fitowanie na nim 125 mm hybridek z modulami do trackingu i range lub expanderami tarczy, no i obowiazkowo na low overdive

Niestety kaldari statki sa za wolne na szybkie latanie, z nich albo sie robi bunkier i nigdzie nie ucieka, albo wsadza sie speed moduly


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

**

Posty: 200
Dołączył(a): 29.10.2006
Offline
PostNapisane: 11 cze 2007, 19:59 
Cytuj  
Dawno misji nie robiłem, ale z tego co pamiętam, World Collide lvl 1 to się shuttlem robi... Chyba, że pozmieniali i trzeba coś rozwalić...

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 11 cze 2007, 20:32 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Nie moge zrobic World Colide lvl 1 kestrelem.

W 2 pockecie jak odpalam shield boostera i afterburnera wysysa mi capa zanim dolece do bramy No i mnie rozwalają.


Any ideas ?


Problem solved, ktos przylecial i rozjebal mu wszystko ceptorem ;p

Swoja droga zadziwiajace jak bardzo te misje sie zmieniaja w funkcji statku. Kontrast od niemozliwego do bardziej niz banalnego.


_________________
Nestor#1522

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 cze 2007, 20:37 
Cytuj  
To nie to nabie.

Dzisiaj z rana znowu straciłem kestrela. ;(


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 cze 2007, 20:44 
Cytuj  
shad zrob skille na railguny tak jak mi nitharel podpowiedzial.
z nich walisz z bezpiecznej odleglosci 28km i raczej nic cie nie siega.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 11 cze 2007, 21:34 
Cytuj  
W tm drugim pockecie?
Ja tylko tych w trzecim jebie. DO momentu w ktorym moge zabrac jencow.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 cze 2007, 21:36 
Cytuj  
zycho no ja przez przypadek (dzieki ugiemu w sumie) znalazlem jencow po drugim acceleration gate wiec pewnie to jakos randomowo robia.

ale zrobilem dopiero pierwsza tego typu misje


Posty: 15
Dołączył(a): 11.06.2007
Offline
PostNapisane: 12 cze 2007, 11:58 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Nie moge zrobic World Colide lvl 1 kestrelem.
W 2 pockecie jak odpalam shield boostera i afterburnera wysysa mi capa zanim dolece do bramy No i mnie rozwalają.
Any ideas ?

Spróbuj odpalania ręcznego, a nie na auto. Ponadto możesz zabrać kolegę który będzie rozwalać jak Ty będziesz uciekać.
Zawsze też możesz poszukać szybszej bryczki :)

Mendol napisał(a):
zycho no ja przez przypadek (dzieki ugiemu w sumie) znalazlem jencow po drugim acceleration gate wiec pewnie to jakos randomowo robia.

ale zrobilem dopiero pierwsza tego typu misje

Zawsze są w tym samym miejscu - we wraku (kontener podpisany jako rozwalony Heron czy Condor). Pierwsze dwa poziomy wystarczy przelecieć w czymś szybkim, w trzecim nie da się wyciągnąć ekipy zanim nie rozwali się obstawy.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 cze 2007, 19:09 
Cytuj  
Ja to moim coercem z 8 laserkami (zasieg 25km) nie mialem problemow zeby to rozwalac:P

A tak wogole to ciekawi mnie jak to jest jakby np na poczatku dac na maxa mem i inta (chce zrobic producera) i czy ta postac potem bedzie sie ewentualnie nadawac na pvp ??


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 15 cze 2007, 20:51 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
A tak wogole to ciekawi mnie jak to jest jakby np na poczatku dac na maxa mem i inta (chce zrobic producera) i czy ta postac potem bedzie sie ewentualnie nadawac na pvp ??
Ja tak zrobiłem dwa lata temu i nawet dzisiaj myślę, iż to miało jakiś tam sens, tylko, że nie wytrwałem w postanowieniu zrobienia do końca learningów, od których wg planu miałem zacząć bo bazują na zmaksowanym na starcie INT+MEM. Jakbym wytrwał miałbym masę INT i MEM oraz nadrobiony learningami gap w WILL i PERC. Tylko kto jest kurna takim masochistą, żeby latać 3 miechy noob statkiem skillując learningi... i dopiero po skończeniu advanced zająć się tym czym się chce :har: Do PVP generalnie się nadaje każda postać, tylko, że pomijając umiejętności gracza potrzebne są odpowiednie skille do walki, które bazują głównie na WILL i PERC albo WILL/PERC + coś jeszcze... Najlżejsza droga do PvP to Minmatar z WILL i PERC na maxa i to chyba by był aktualnie mój wybór gdybym robił nową postać :D Teraz już to pierdolę, trochę więcej czasu (czyt. w uj więcej czasu) poświęcę na skillowanie pod PvP ale przynajmniej mam otwartą szybszą drogę do science jeśli mnie coś natchnie :P Pozatym przez PvP można rozumieć masę rzeczy. Nie trzeba latać BSem aby się dobrze bawić. Wystarczy freja do debuffowania statków. Każdy statek w grupie ma swoją funkcję...


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 cze 2007, 21:12 
Cytuj  
Hmm ja w sumie robil byl skille z learninga na lvl 4(lacznie z advenced) a potem zabral sie za industrial , jako ze bylby to ogromny dplyw gotowki po w sumie niedlugim czasie a postac do prodkucji na przyzwoitym poziomie wyskilowalbym w sumie dosc szybko .A potem tylko szybko wyskilowac skille PvP(chociazby te podstawowe) i jakos by to bylo ...

Aktualnie mam postac na trialu (jeszcze 4 dni do konca) , latam sobie cruiserem , na bc tylko mi $ brakuje ,ale robienie w kolko tych samych misji szczerze niezbyt mi odpowiada:P a producerem w sumie nawet nie bedac w grze moge skillowac i zarabiac co w ostatnim czasie(malo czasu mam bardzo ostatnio) jest dla mnie swietnym rozwiazaniem.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 25 cze 2007, 17:59 
Cytuj  
hej jak to jest z tymi standingami, ccp cos nad tym duma i beda jakies zmiany czy sposoby na poradzenie sobie z ujemnymi standingami u "przeciwnych" frakcji. Problem polega na tym, ze u ammarów aktualnie mam juz -5, z tego co czytalem to max i nizej nie zejde. Ale z drugiej strony, jak mi kiedys odbije i bede cos od nich potrzebował, to chyba szans na wygrzebanie sie z tego nie mam?

No i chyba czas zacząć uważać i przebierać w misjach, by sobie nie narobic takiego bagna z innymi frakcjami...
Z drugiej strony czytalem/slyszalem ze te nowe misje (lvl5) strasznie obnizaja standingi, wiec chyba musi byc jakis sposob by to nadrobic?

*

Posty: 109
Dołączył(a): 11.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 cze 2007, 18:35 
Cytuj  
Na pewno można podbić standing robiąc misje z kolegą. Kolega ma dobre układy z daną rasą i bierze misje, robicie gang i przy oddawaniu jest teraz opcja, że nagrodę dostaje cały gang, miedzy innymi podnosi się nam standing. Innej metody na razie nie znam. Oczywiście można też z koleżanką :)

**

Posty: 340
Dołączył(a): 8.07.2004
Offline
PostNapisane: 25 cze 2007, 21:27 
Cytuj  
Criminal Connections-- Tym skilem zmieniasz sobie standingi ujemne
http://www.eve-online.com/itemdatabase/ ... l/3361.asp

**

Posty: 200
Dołączył(a): 29.10.2006
Offline
PostNapisane: 26 cze 2007, 08:32 
Cytuj  
Criminal connections podnoszą stand ale do frakcj "przestępczych" czyli np Serpentisów czy Guristasów.
Jak masz minusa to jedynie Diplomacy - lvl 4 podnosi stand o 1.6; lvl 5 o 2 punkty.
Jeżeli zejdziesz poniżej -2 (zmodyfikowanego skillami), to nie masz możliwości robienia misji dla danej frakcji.
Do niedawna jedynym spodobem podniesienia takiego standa było robienie misji dla sojusznika (w wypadku amarrów to caldari, druga para to ofcors matarzy - gallente) lub dla korpów neutralnych (Sisters of Eve, Interbus itp.). Tyle, że trzeba było się nieźle naklepać tych misji.
W tej chwili jest nieco łatwiej, bo wraz z Rev II wszedł system "gangowego" rozliczania misji, więc tak jak Crane napisał - znajdź kumpla z wysokim standem i rób z nim (albo dla niego) misje. On przy zakańczaniu misji wybierze "me and my gang finished mission" i kasa, LP i standy są rozdzielane między członków gangu.
Warto jeszcze rozejrzeć się na markecie (lub w sklepiku LP) za implantami zwiększającymi przyrost standingów, a dla poprawienia rentowności misji warto zrobić skille xxx Connections (xxx=np political, military, hi-tech...). Są po przynajmniej dwa skille do każdego rodzaju agenta, dają one 5% przyrost LP za poziom (stackowane, 2 skille na lvl 5 dają około 54% przyrostu). Nie są najtańsze (30mln i więcej), ale można je kupić za lp (15k) - każdy korp ma dwa rodzaje, a że to skille rank 1 to i się migusiem robi (przy mojej wybujałej Charyźmie od 0 do 5 w 5 dni 12h 8) ).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 cze 2007, 17:19 
Cytuj  
ej kurwa no:


2007.06.29 16:10
So you died? Well you have a Clone Grade Beta at Amsen VI - Moon 1 - Science and Trade Institute School station. Enjoy your afterlife, note that 22934 skill points were lost from the skill Electronics.

no zesz :-)

dzie mamy jaka kos liste? :-)

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 cze 2007, 17:26 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
ej kurwa no:


2007.06.29 16:10
So you died? Well you have a Clone Grade Beta at Amsen VI - Moon 1 - Science and Trade Institute School station. Enjoy your afterlife, note that 22934 skill points were lost from the skill Electronics.

no zesz :-)

dzie mamy jaka kos liste? :-)


Pamietaj o upgarde clona ... zawsze ... 8)


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 cze 2007, 17:29 
Cytuj  
no teraz juz bede pamietal. kupilem takiego ktory starczy na pol roku ;-)

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 cze 2007, 17:30 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
no teraz juz bede pamietal. kupilem takiego ktory starczy na pol roku ;-)

chyba ze cie jajko peknie znow ..to tracisz kontrakt, trzeba nowy kupic


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3190 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 160  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.