mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3190 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107 ... 160  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 sty 2012, 03:19 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
a jaki trzeba miec modul w statku by moc zainstalowac drony? :<

O ile dobrze pamiętam to statek musi mieć dronebay o odpowiedniej wielkości i drone bandwidt. W oknie fitting otwierasz donebay statku i wrzucasz tam drony.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 4 sty 2012, 07:07 
Cytuj  
a, czyli musi byc to w statek wbudowane juz. A nie np. kupuje wyrzutnie i wkladam rakietki. thx.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 sty 2012, 10:52 
Cytuj  
A czym latasz i jakiej rasy statkami? Numero Uno dla nastawienia na drone to statki gallente.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 sty 2012, 11:00 
Cytuj  
dronebay zawsze jest, ale często ma 0m3, szufla tez ma.
jak ma więcej niż zero pojemności to wrzucasz co się mieści, najlepiej żeby się zmieściło co najmniej 5 dron

wszystko w temacie :P


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 4 sty 2012, 19:59 
Cytuj  
Merlin, nie ma pojemnosci w dronebay. Caldari.

Wladnie zagadal do mnie GM by sie zapytac jak mi idzie i poodpowiadac na noob pytania. impressed. Wzadnym mmorpg sie z tym nie spotkalem.

Dopiero robie advenced military misje by miec destoyera ;p


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 sty 2012, 20:13 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Wladnie zagadal do mnie GM by sie zapytac jak mi idzie i poodpowiadac na noob pytania.

Oni tak maja z automatu, kazde nowe konto srednio po 2-3 dniach ma uwage gma ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 sty 2012, 11:29 
Cytuj  
domyslilem sie, ale to sie ceni ;)
***
nowy stateczek :P
Obrazek

ale ponoc wiele nie da sie pograc na trialu, bo max mozna miec cruisery...


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 sty 2012, 11:45 
Cytuj  
Na trialu masz dosc spore ograniczenia skillowe. Wielu kluczowych skilli sie nie nauczysz (skille nie dzialajace na trialu maja to w opisie).

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 sty 2012, 01:15 
Cytuj  
wlasnie koncze tutoriale, 2 misje zostaly. Caldari. Jestem w uitra, co teraz, gdzie dalej? gdzie nowe misje? Do jakiego cruisera dążyć? rupture? czy wstepowac do milicji? :P jest jakis prostu sposob na przeniesienie wszystkich statkow do innej stacji jednoczenie? czy szukac szczescia w unseen academy po prostu ;]

GM chcial bym sie tutaj zglosil http://wiki.eveonline.com/en/wiki/The_B ... ined_Stars , ale dzieli mnie 15 jumpow...


_________________
.

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 8 sty 2012, 01:27 
Cytuj  
Rupture z matarskich cruzów t1 jest najlepszy.

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 sty 2012, 01:32 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
wlasnie koncze tutoriale, 2 misje zostaly. Caldari. Jestem w uitra, co teraz, gdzie dalej? gdzie nowe misje? Do jakiego cruisera dążyć? rupture? czy wstepowac do milicji? :P jest jakis prostu sposob na przeniesienie wszystkich statkow do innej stacji jednoczenie? czy szukac szczescia w unseen academy po prostu ;]

Jeśli chodzi o misje to zdecyduj jakie cie interesuje a potem przejrzyj wyszukiwarkę agentów. Odnośnie transportu statków to chyba da się je jakoś popakować ale pewnie nie masz do tego skili i statku, którym mógłbyś je przewieźć. Jeżeli będziesz chciał robić misję to je olej i lataj najlepszym, w sumie misje i tak będziesz latał na battlecrusie lub bshipie.
Imo udaj się do UA, może tam wyjaśni ci się co chcesz robić i nakierują cię na odpowiednie skilowanie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 sty 2012, 01:39 
Cytuj  
mam teraz destro matarow trashera i calkiem fajnie sie lata. Wiec pewnie glupie pytanie zadam, jaki cruz najlepszy ze wszystkich? ;d

ok, to udam sie do UA, raczej misje niz minning, wiec oleje gorsze statki pewnie ;) Czy to prawda, ze nie ma co plexow kupowac na allegro bo groza bananem?


_________________
.

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 sty 2012, 01:51 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
mam teraz destro matarow trashera i calkiem fajnie sie lata. Wiec pewnie glupie pytanie zadam, jaki cruz najlepszy ze wszystkich? ;d

ok, to udam sie do UA, raczej misje niz minning, wiec oleje gorsze statki pewnie ;) Czy to prawda, ze nie ma co plexow kupowac na allegro bo groza bananem?

Podobno tak. Pytanie jaki jest stosunek ceny z allegro do ceny np.legalnego game code. Szczerze mówiąc nie wiem czy warto bo cena za grę to nie majątek.

Odnośnie najlepszego cruza to niech się mądrzejsi niż ja wypowiedzą ;). Misje latałem najpierw rupture, lvl 3 już raczej BC i później BS. Bez skili misje wygodniej latało mi się większym statkiem. Pamiętaj tylko o ubezpieczeniu :).
Nie wiem czy to dobra rada, ale szukając agentów wybierałem takich, których korporacje znajdowały się w hi-sec ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 sty 2012, 02:00 
Cytuj  
No roznica jest bo plexa na allegro to juz ok 30 zl za 30 dni, a time code za okolo 99 zl za 60 dni. Zreszta wlasnie wyczytalem, ze jedyny legalny sposob zakupu plexa to in game za ISK, wiec raczej sobie odpuszcze.

Co do statku, w sumie racja, i tak wolalbym pozniej czyms wiekszym fruwac ;)


_________________
.

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 sty 2012, 02:09 
Cytuj  
Za nieco ponad 15 zł to szkoda sensu imo.
Odnośnie shipów, problem jest taki, że żeby dobrze latać cruzem musisz go jak wszystko "wyskilować" a to od cholery skili (np. do działek tech 2, które w większym shipie raczej się nie przydzadzą). Battleshipem bez skili też ofk świata nie zawojujesz, ale przynajmniej będziesz mógł zacząć robić misje na wyższym lvl. Jak już jako tako będziesz robił lvl 3 (docelowo 4) możesz się zając wbijać konkretniejsze skile, pod to co cie interesuje. Imo warto zrobić podstawy dron, przydadzą się do walki z małymi statkami jak już będziesz latał misje czymś większym.

Ps. http://eve-agents.com/ wyszukiwarka agentów z misjami.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 sty 2012, 02:16 
Cytuj  
Najlepszy jest taki cruz, do ktorego masz skile by go efektywnie używać ;)
Matarskie shipy mają głównie bonusy do działek, ale i dronebay dość duże. Caldari to głównie missle i shield, amarr to lasery i armor, gallente to dronebay i railguny. Pod statki rasy warto i trzeba rozwijać dodatkowe skile (np szybkość obrotu działek raczej nie jest priorytetem przy pilotowaniu shipów caldari, a dla matarów/amarów już tak).
Do tego jak latasz na misje musiszmieć śmieciarkę - destroyera z modułami tractor beama i salvagerami. Kokosów z tego nie ma, ale do pierwszego da sie wyżyć.
Agentów najprościej szukać "flotowych" - takich z npcowej floty, bo mają najwięcej dobrego towaru. Można też robić pod bardziej konkretne itemki za LP punkty, ale to już sporo szukania i przeglądania. Ważne też, by agent nie był w systemie przylegającym do lowsec - bramki Hi-low to ulubione miejsce camperów.


Ostatnio edytowano 8 sty 2012, 02:20 przez Isengrim, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 sty 2012, 02:18 
Cytuj  
Racja, i trascher całkiem dobrze nadaje się na śmieciarkę ;).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 sty 2012, 07:28 
Cytuj  
Powoli zbieraj kase i skilluj w kierunku Noctisa, to dedykowana smieciarka i w zbieraniu misji l4 niezastapiona ;)

X.

PS. Jesli nastawiasz sie na misje to w pierwszej kolejnosci skilluj do Drake na pasywnym tanku. Drake jest tani, ma bardzo duza sile ognia i potezny tank. I latwo go wyskillowac (szczegolnie, jesli jestes Caldari). A i do pvp jak znalazl ;)

Kolejnym krokiem jest oczywiscie Raven i Golem ;)


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 sty 2012, 09:26 
Cytuj  
hehe, no to widze, zycia nie starczy ;) O co chodzi z ta smieciarka? robie misje powiedzmy cruzem, wracam do bazy zmieniam na smieciare i lece zbierac smieci? ;)

rozumiem, ze w eve nie ma skillcapa? wole spytac dla pewnosci.


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 sty 2012, 11:48 
Cytuj  
Ta, śmieciara salvagerami może zmieniać wraki na złom możliwy do sprzedania. Tractor beam przyciąga wraki, nie trzeba latać tyle. Destroyer jest najlepszy bo ma najwięcej slotow Hi , dość dużą ładownię i szybko lata.
Skilkapa nie ma.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3190 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107 ... 160  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.